Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Przed wielkim finałem ESWC 2008!
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jak pójdzie Lechowi i Khasiusowi w San Jose?
TOP2 na swiecie!
11%
 11%  [ 5 ]
Powalcza z najlepszymi o najwyzsze miejsca
28%
 28%  [ 12 ]
Zalicza się do tych z lepszej polowy graczy
40%
 40%  [ 17 ]
będzie bardzo ciężko. Nie sadze, zeby coś osiagneli.
19%
 19%  [ 8 ]
Wszystkich Głosów : 42

Autor Wiadomość
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 02 sierpnia 2008, 1:08    Temat postu: Przed wielkim finałem ESWC 2008! Odpowiedz z cytatem  

Do wielkiego finału turnieju ESWC już niedużo czasu, bowiem tylko 23 dni. Jak czują się zawodnicy przed zmaganiami i jak sprawa finału w San Jose jest odbierana przez znawców sceny? jeśli Cie to interesuje, zapraszam do zapoznania się z poniższym artykułem. [more]

Zacznijmy więc od naszego podwórka, czyli od Polski.



Na pierwszy ogień, mini-wywiad z D-Link PGS|Jakubem, kapitanem zespołu, w którym grają obaj reprezentanci naszego kraju. Przejdźmy od razu do rzeczy.


Coof: Jak sądzisz, ile mogą osiągnąć nasi polscy gracze (D-Link PGS|Lechu i D-Link PGS|Khasius) na ESWC Grand Final? Czy uważasz, że są w stanie nawiązać walkę ze światową czołówką czy raczej powinniśmy się nastawić na powtórkę z ESWC 2007 w Paryżu?
D-Link PGS|Jakub: Sadzę, ze mogą być niezwykle duże niespodzianki ze strony polskich graczy w Kalifornii. w porównaniu z ostatnim rokiem w Paryżu cala sprawa będzie wyglądać moim zdaniem trochę inaczej. Nie tylko, że mamy aż dwóch reprezentantów Trackmanii na ESWC, ale cała polska scena Trackmanii się rozwinęła. mamy największe multgamingi w Polsce, PGS, FF i inne, mamy wielkie pule nagrody na finałach polski, mamy ciągle rozwijającą się scenę jak chodzi o ilość także jak o jakość. Poza tym wiem, że khasius i lechu będą się bardzo starać. Khasius już jest pracujący człowiek i niestety nie ma aż tyle czasu na trening, ile by sobie życzył, ale i tak myślę, ze może zaskoczyć. On ma taka cechę charakteru, ze lubi wygrywać, bardzo to u niego cenie. Lechu z drugiej strony, jest światowy talent jeszcze nie całkiem rozwinięty. może właśnie ESWC grand final w San Jose 2008 pokaże to nie tylko mi, ale całemu światowi Trackmanii.


Coof: A kto jest Twoim kandydatem na zwycięzcę w San Jose?
D-Link PGS|Jakub: Takich jest paru. Można na przykład wymienić całą rygę francuskich graczy, jak np. lign, carl czy selrahc37. Ale także gallo z niemiec, xenogear z holandii i frostbeule ze szwecji należą do faworytów. Także kumpel z Brazylii, flint, powiedział mi, że zawodnik z tego kraju, dido, ma zamiar co najmniej powtórzyć wynik z zeszłego roku.

Coof: Co sądzisz o ekipie, która pojedzie tam jako szefostwo? Czy to, że opiekunami wszystkich graczy będą ludzie z FF X-FI nie wpłynie negatywnie na naszych PGS-owców?
D-Link PGS|Jakub: Mitos jest twarzą polskiego e-sportu, jak chodzi o ESWC i nie tylko. FF X-FI ogólnie bardzo dużo zrobiło w stronie e-sportu i należy im się wielka chwała.
Jednak w tym roku FF´y jedynie jadą w roli turystów.
Jak chodzi o Trackmanie zrobili mały błąd, nie biorąc pod uwagę naszego małego zbioru graczy, kiedy jeszcze byliśmy bez multigamingu i pytaliśmy o pomoc w rozwoju sceny Trackmanii. Mitos nawet mi nie odpowiedział na propozycje współpracy.
teraz płacą rachunek, a mogliby mieć dwa sloty Smile
przy tej okazji pozdrawiam Lukiego, Maniaca i Ethana, którzy sytuacje trochę lepiej ocenili.



Więc opinię Jakuba już znamy. Teraz zapraszam na kilka słów od mor_ola z FF X-FI.

Coof: Jak sądzisz, co mogą osiągnąć polscy gracze w San Jose? Czy stać ich na więcej, aniżeli ugrał rok temu Bax w Paryżu?
FF'mor_olo'X-FI: Myślę że są w stanie dojść do 2 może 3 rundy jakaś 1/16, tak obstawiam. Oczywiście równie dobrze mogą mieć super dzień i wygrać ale szanse na wygraną ograniczyłbym do kilku procent. Wynik na pewno osiągną lepszy niż Bax, tego jestem pewien.

Coof: Kogo stawiasz w swietle najwiekszego faworyta? Tu chodzi oczywiście o tych mega skillersów zza granicy. Jak sądzisz, w jakim gronie rozstrzygnie się walka o podium?
FF'mor_olo'X-FI: Poziom oczywiście będzie NIESAMOWICIE wyrównany, w końcu to 1 bądź 2 najlepszych graczy z każdego kraju. Ciężko stwierdzić kto wygra, ostatnie dwa turnieje ESWC pokazały że jakiegoś dominatora na scenie TM nie ma. Ja osobiście po przyjacielsku trzymam kciuki za Ligna i myślę że po zwycięstwie na ESWC MASTERS oraz zeszłorocznym 3 miejscu na ESWC ma wielkie szanse wygrać w San Jose. Na pewno powalczą z nim Frostbeule oraz Xenogear oni prezentowali wysoką formę na ESWC Masters, a to co ostatnio wyczyniał Frost w rozgrywkach ESL pokazuje pod jak szczęśliwą "gwiazdą" się urodził Wink



Jak widzimy nasi znawcy są pozytywnej mysli. A co sądzi jeden z naszych reprezentantów? Jego wypowiedź jest bardzo lakoniczna i krótka.

D-Link PGS|Lechu: na tle pro graczy zza granicy w trybie TA wypadam dość średnio. W trybie rounds idzie mi znacznie lepiej . Jestem dobrej myśli co do występu w San Jose. Wiadomo, że tam będzie sama czołówka graczy, więc o jakieś wysokie lokaty będzie ciężko. Postaram dać z siebie wszystko.




Podsumowując; nikt nie wróży czarnych chmur nad Lechem i Khasiusem ale i nie napala się na zbyt wiele. To chyba najzdrowsze podejscie. Trzymajmy kciuki za naszych!




Co tymczasem sądzą o sprawie wielkiego finału ludzie z międzynarodowej sceny TrackManii? Spytałem kilku z nich:

Coof: Who’s your favorite among the participants of the ESWC 2008 Grand Final?

BB|Bergie: I think there are so many awesome players attending the ESWC grand finals, that its very hard to choose one favourite among them.. If I had to choose one though, its gotta be Frostbeule. Even though he didnt win at Masters, he's even more concentrated and determined to win at grand finals.

TOX|THANA: carl, lign, ghost, frostbeule or xenogear. One of them will win Smile


I krótki wywiad z legendą i jednym z największych faworytów turnieju:
FROSTBEULE

Coof: Do you think that u can win this competition?
n|Frostbeule : I feel that I can win ESWC yes, but it will be extremely hard, since there's so many good players participating, and many of them are at my level. My biggest rivals are probably Lign and Xenogear.


Coof: What's your opinion about polish players. Can they be hard opponents on the virtual road?
n|Frostbeule : Well I haven't played Khasius yet while training, but Lechu is definitely a good player. It's hard for me to say how good they will do at ESWC, but I think atleast Lechu can finish in the top half of all the players.

Coof: How much time do you spend on training Grand Final maps each day. Will you be at your best possible disposal in San Jose?
n|Frostbeule : I try to do atleast 2 sessions every day. One when I wake up, and one a bit later at the day. I probably train about 5 hours a day on the maps. So yes, I think I will be at my top level at ESWC Smile




Na co więc powinnismy się nastawić przed występem naszych w Kaliforni? Sądze, że powinnismy wierzyć w nich, bo to jednak oni zwyciężyli w polskich eliminacjach i pokazali, że najbardziej nadają się do tego, by nas reprezentować. Czy będą w stanie nawiązać walkę z wielkimi sławami sceny TrackManii? Tego nie wiemy, ale bądźmy dobrej mysli i trzymajmy za naszych kciuki. Powodzenia chłopaki! Niech moc będzie z wami!

1 - Tłumaczenie uważam za zbędne, bo język angielski użyty tu jest bardzo prosty i nie ma tu żadnych trudnych zwrotów. Sądze, że człowiek po skończeniu podstawówki powinien tu wszystko zrozumieć

2 - Artykuł jest krótki, bo nie chcę ludzi zanudzać. Niektórzy po zobaczeniu posta, który jest długi nawet nie zabierają się za czytanie. Mam nadzieję, że ten wam się spodoba.


Zapraszam do komentowania! Wypowiadajcie się na temat finału. Jak widzicie naszych i kogo obstawiacie w roli faworyta turnieju? Zachęcam do dyskusji.

_________________


Ostatnio zmieniony przez [POL] Coof dnia 02 sierpnia 2008, 1:22, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 02 sierpnia 2008, 1:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ten artykuł w życiu mnie nie zanudzi pomimo swojej długości.... Cool Oczywiście trzymam za naszych kciuki, mogą wypaść całkiem dobrze moim zdaniem, ale za faworyta całego ESWC tak naprawdę uznaję Frostbeule'a (5 godzin treningu dziennie - ja tak nie umiem ^^ ). GL panowie. Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 02 sierpnia 2008, 1:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mało od siebie dales, choć wcale nie jest krotki :} ale bardzo ładnie wszystko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 02 sierpnia 2008, 2:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

komentarz od Bergie'go (choć czai tylko to, co po angielsku) - 03:21…   10 BB|Bergie: nice^^ Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX DiabloS_CRB
Pirat drogowy


Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 724


PostWysłany: 02 sierpnia 2008, 2:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

optymistycznie nikt nie dał TOP2 na świecie :-D nawet ja Happy
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 02 sierpnia 2008, 4:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zmaknij jape, coof.
kasia lechowicz FTWWWWWW!!!!!!!!!!!

[ Dodano Sob się 02, 2008 4:41 am ]
zamknij*, nie zmaknij Smile

[ Dodano Sob się 02, 2008 4:42 am ]
olo twardzielu, jeszcze pijesz?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 02 sierpnia 2008, 5:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zrobiłem krótką przerwę, właśnie zaczynam, a ty ?Razz
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 02 sierpnia 2008, 7:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mor_olo napisał:
Zrobiłem krótką przerwę, właśnie zaczynam, a ty ?Razz

a ja akurat z toba chleje na gg, jakbys nie zauwazyl Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* StaR
Star Małpa


Dołączył: 11 Sie 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 325

Skąd: Poznań

PostWysłany: 02 sierpnia 2008, 8:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wg mnie tłumaczenie jednak by się przydało. Nie każdy jest omnibusem i już po podstawówce umie język angielski. Zresztą mój rocznik zaczął naukę angielskiego dopiero w liceum. A gdybym sam się nie uczył to bym się go tam nie nauczył, bo poziom był na poziomie Lissi and Mappy czy coś takiego. Dlatego nie bądź leń i dodaj tłumaczenie.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 02 sierpnia 2008, 8:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

StaR napisał:
Wg mnie tłumaczenie jednak by się przydało. Nie każdy jest omnibusem i już po podstawówce umie język angielski. Zresztą mój rocznik zaczął naukę angielskiego dopiero w liceum. A gdybym sam się nie uczył to bym się go tam nie nauczył, bo poziom był na poziomie Lissi and Mappy czy coś takiego. Dlatego nie bądź leń i dodaj tłumaczenie.


Coof: What's your opinion about polish players. Can they be hard opponents on the virtual road?
n|Frostbeule : Well I haven't played Khasius yet while training, but Lechu is definitely a good player. It's hard for me to say how good they will do at ESWC, but I think atleast Lechu can finish in the top half of all the players.

kuf: co z polakami, czy tez oni sa wstanie miec twardego chuja, czy tylko wirtualnie sa tacy cwaniakami?
przeziabiony: wlasnie z kasia się pierdolilem i było fajnie jak na trening, ale lechu z tylu także jest nie zlym graczem. mam twardego chuja, a na eswc na zywo, kiedy ich zobacze to atesta z pracy bedziemi potrzeba. zeby chociaż mlodego lecha nie zgwalcic z topa (z gory). nie powiem jednak czegoś nowego, kiedy stwierdze, ze brzerz i szopek to malzenstwo.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 02 sierpnia 2008, 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no, prawie jak oryginal xDDDDDDDDD
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 02 sierpnia 2008, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Trzeba stwierdzić, ze gracze PGS'u robią piszą świetne komentarze Wink

PS. Powodzenia w San Jose Smile

_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KD Master
Pirat drogowy


Dołączył: 30 Kwi 2007
Posty: 688
Skąd: W-wa (L)

PostWysłany: 02 sierpnia 2008, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

W tym przypadku prawie nie robi wielkiej różnicy Very Happy
_________________
Już użytkowników zobaczyło ten podpis.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
~FM~ RaDuS
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1364

Skąd: Bakanowice

PostWysłany: 02 sierpnia 2008, 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie no nie ponizajmy się:P ja daje do lepszej polowy, artykul bardzo ciekawy;)
_________________

Wink ~FM~ just ~FM~ hate it or love it^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 02 sierpnia 2008, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Coof: Who’s your favorite among the participants of the ESWC 2008 Grand Final? - Kto jest Twoim faworytem wsrod graczy biorących udział w wielkim finale ESWC 2008.

BB|Bergie: I think there are so many awesome players attending the ESWC grand finals, that its very hard to choose one favourite among them.. If I had to choose one though, its gotta be Frostbeule. Even though he didnt win at Masters, he's even more concentrated and determined to win at grand finals. - Sądze, że w finale udział bierze wielu swietnych graczy, to trudne wybrać jeden z nich. jeśli musiałbym wybrać, to sądze, że wygra Frostbeule. Mimo, że nie wygrał ESWC Masters, teraz jest nawet bardziej skoncentrowany i zdeterminowany by wygrać wielki finał.

TOX|THANA: carl, lign, ghost, frostbeule or xenogear. One of them will win Smile - Carl, Lign, Ghost, Frostbeule albo XenoGear. Jeden z nich wygra.




Coof: Do you think that u can win this competition? - czy sądzisz, że możesz wygrać te zawody?
n|Frostbeule : I feel that I can win ESWC yes, but it will be extremely hard, since there's so many good players participating, and many of them are at my level. My biggest rivals are probably Lign and Xenogear. - Tak, mysle, że mogę wygrać ESWC ale to będzie bardzo trudne, ponieważ będzie tam bardzo dużo dobrych graczy i wielu z nich jest na moim poziomie. Moimi największymi rywalami będą najprawdopodobniej Lign i Xenogea.


Coof: What's your opinion about polish players. Can they be hard opponents on the virtual road? - Co sądzisz o polskich graczach? Czy mogą być trudnymi przeciwnikami na wirtualnej drodze?
n|Frostbeule : Well I haven't played Khasius yet while training, but Lechu is definitely a good player. It's hard for me to say how good they will do at ESWC, but I think atleast Lechu can finish in the top half of all the players. - Więc, nie grałem jeszcze z Khasiusem podczas treningu, ale Lechu jest zdecydowanie dobrym graczem. Ciężko mi powiedzieć jak dobrzy będą na ESWC, ale sądze, że przynajmniej Lechu może skończyć w pierwszej połówce graczy.

Coof: How much time do you spend on training Grand Final maps each day. Will you be at your best possible disposal in San Jose? - Jak dużo czasu poswiecasz treningowi map na wielki finał każdego dnia? Czy będziesz w swojej najlepszem dyspozycji w San Jose?
n|Frostbeule : I try to do atleast 2 sessions every day. One when I wake up, and one a bit later at the day. I probably train about 5 hours a day on the maps. So yes, I think I will be at my top level at ESWC Smile - Staram się robić conajmniej 2 sesje każdego dnia. Jedna, kiedy wstaję i druga później podczas dnia. Trenuję ok. 5 godzin dziennie. Tak, sądze, że w San Jose będę reprezentował swój najwyższy poziom.



Masz Star :f

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NAR' pawcio
Jeździ konno


Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 66
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 02 sierpnia 2008, 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tłumaczenie Jakuba było lepsze, ale cały artykuł wpozo GJ

Trzymam kciuki za naszych... POLACY DO BOJU!!!!!

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?