Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Trasy by NBlast - czyli "mam dość techów"
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
«RH» NBlast
Moderator


Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 281
Skąd: Poznań

PostWysłany: 18 sierpnia 2008, 13:30    Temat postu: Trasy by NBlast - czyli "mam dość techów" Odpowiedz z cytatem  

Chciałbym pokazać wam moją nową trasę zanim wsadzę ją na TMX:

http://www.sendspace.com/file/c4he06
http://rapidshare.com/files/138210703/Race_Driver_GRID_Trackmania.rar.html

Wraz trasą ściągnie się MediaPack (muzyka trasy + duch). Wystarczy że wkleisz archiwum do folderu "Trackmania" w "Moich Dokumentach" i wybierzesz PPM "Wypakuj tutaj". Trasa będzie dostępna w folderze "Downloaded"

Mając dość tych techów będących na wszystkich sparingach, stworzyłem trasę Speed. Trasa jest bardzo szybka i trudna. Przyda się tu odwaga ( odważna jazda daje nawet 3 sek. przewagi), umiejętność manipulowania gazem lub drifty. Trasa w założeniach miała pokazywać umiejętności gracza, bez techowej otoczki.

Szczególnie zainteresowani tą trasą powinni być fani Race Driver: GRID, dlatego szczególnie zachęcam ich do ściągniecia trasy.

Proszę was o ocenę w tym temacie zarówno trasy, jak i Mediatrakera.

Miłej jazdy

PS Przed właściwą jazdą, w menu wyboru ducha na trasie, wybiercie ducha "Germany"

_________________


Ostatnio zmieniony przez «RH» NBlast dnia 18 sierpnia 2008, 18:30, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 18 sierpnia 2008, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mnie się podoba!
Fajny pomysł z tym repkiem!
Trasa fajna, szybka. Świetnie zrobione kamerki po wyścigu (drżą jak w GRIDzie i z helikoptera).
Duży plus^^.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KeUriO
Doświadczony driver


Dołączył: 27 Kwi 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 199

Skąd: Opoczno

PostWysłany: 18 sierpnia 2008, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nblast wez na inny server zahostuj... Rapid mnie wkur****.... na Sendspace.com wez zahostuj Wink
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
«RH» NBlast
Moderator


Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 281
Skąd: Poznań

PostWysłany: 18 sierpnia 2008, 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jasne. Już zaplołdowane: http://www.sendspace.com/file/c4he06
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?