Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Labirynt track
Idź do strony Poprzedni  1, 2 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
{εрד} Rafik14
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 29 Maj 2008
Posty: 4
Skąd: Legnica

PostWysłany: 28 sierpnia 2008, 8:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Najpierw nauczyć się przyjmować krytykę, a później dopiero wystawiaj prace. Bo bez dobrej krytyki nic nie stworzysz dobrego....
A z tym przepięknym przekleństwem na mapie to pokazałeś swoją wielką inteligencje. :wink:

_________________
[ladd

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 28 sierpnia 2008, 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

iglak13 napisał:
kur*a chciałem tylko zebyscie oceniali mape a nie krytykowali...Sam jesteś kur*a noob...Ja robię mapy dlatego ze chce a nie dlatego zebys się nasmiewal...ku**a już mowilem zrób lepsza to pogadamy...ta trasa to jest lol a nie jakiś tech...mogę się zalozyc ze mialem problemy z przejechaniem jej noobie:)pozdro


umiesz chłopcze pisać coś innego niż 'k***a' Question ... albo zmienisz swój ton, albo przestaniesz tu pisać

iglak13 napisał:
jakos każdy kto przychodzi na moj serw xhwali sobie tą mape....ku**a jak jesteście lepsi to zrobcie jakos a nie pierdo****e bez sensu


j/w ... poziom wypowiedzi = poziom mapy

iglak13 napisał:
ok ale LEGIA WARSZAWA TO KU**Y pozdro...spoko zajme się iinym mapami


totally rzalled ... ić stont jak masz takie teksty rzucać ... ić i nie fracaj ...

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?