Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
P4G serwer
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Forever
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ferbi
Jeździ konno


Dołączył: 07 Wrz 2008
Posty: 55
Skąd: Poznań

PostWysłany: 07 września 2008, 1:02    Temat postu: P4G serwer Odpowiedz z cytatem  

Proszę admina serweru P4G o wyjaśnienie, dlaczego dostałem bana na IP bez powodu, i czemu zawodnik o nicku P4G bałagan mi bluzgał na serwerze P4G, mimo iż go nie znam, ani nic nie pisałem na czacie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G balaganmen
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 13 Sie 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 310



PostWysłany: 07 września 2008, 1:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ej ziomeq.. nie rob problemow... jak dostales bana to jzu go masz na pewno zdjetego a jak nie to daj login i się sciagnie i nie tragizuj biacz:*;]
_________________


Ostatnio zmieniony przez P4G balaganmen dnia 07 września 2008, 1:28, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G kyzzn
Ostra jak żyleta


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 412


PostWysłany: 07 września 2008, 1:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Spokojnie spokojnie...Rolling Eyes
_________________


Ostatnio zmieniony przez P4G kyzzn dnia 07 września 2008, 1:26, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 07 września 2008, 1:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Po pierwsze master adminem serwera jest i tu uważaj... BAŁAGAN. Po drugie nikt ci nic nie bluzgał tylko ja gadałem z fabą baserem i bałaganem i baser napisał do nas ssijcie, a nijaki ferbi się go czepił i zaczął wyzywać, dlatego dostał uzasadnionego bana.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Forever Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?