Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Kupię Trackmanie United
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania United Forever
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vizzini
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 19 Paź 2006
Pochwał: 3
Posty: 321



PostWysłany: 25 listopada 2006, 11:29    Temat postu: Kupię Trackmanie United Odpowiedz z cytatem  

Założyłem nowy temat bo pomyślałem, że może będzie więcej osób chętnych na taki rodzaj zakupu gry. Mianowicie chodzi mi o to, aby ktoś kto posiada kartę kredytową kupił Trackmanie United. Następnie osoba zainteresowana dogaduje się z sprzedawcą i wysyła kasę na konto. Tak się składa, że jestem chętny na takie coś Razz. Jeżeli znajdzie się ktoś kto by chciał tak zrobić niech napisze w tym temacie. Najpierw przelałbym kasę na konto a następnie osoba sprzedająca wysłała mi na e-mail potrzebne linki do ściągnięcia gry i klucze.
Istnieje możliwość wystawienia aukcji na allegro Razz Czekam na odpowiedzi

Jeszcze jedno, jaką dokładnie sumę musiałbym przelać na konto?



edit///tylko ludzie z Polski


Ostatnio zmieniony przez Vizzini dnia 28 listopada 2006, 4:56, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mikant
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 27 Lis 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2



PostWysłany: 27 listopada 2006, 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja mam jedno pytanie dotyczące TM united czy ktoś ma seriala do tej gry?Co?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
|GT| MISI
Pirat drogowy


Dołączył: 02 Paź 2006
Posty: 642
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 27 listopada 2006, 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nic Ci po serialu, bo potrzebujesz Activation Code, a bez niego nie uruchomisz gry. Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 27 listopada 2006, 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tiggeri ja bym ci to zakupil ale chyba za bardzo nie będzie to oplacalne bo mieszkam za granica :? Nawet nie wiem czy nadal jest mozliwosc takiego zakupu bo było to podane tylko dla 10 000 chętnych.Ale jeżeli jest to aktualne i nikogo chetnego nie znajdziesz to mysle ze mozemy się dogadac.Cena jak sam wiesz to 39,99 eu teraz to tylko przeliczyc i mozna prowadzic negocjacje Very Happy A seriala mam ja :wink: ale nie podam Twisted Evil Raz ze to nielegalne a dwa ze nic ci to nie pomoze :wink:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vizzini
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 19 Paź 2006
Pochwał: 3
Posty: 321



PostWysłany: 28 listopada 2006, 4:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

[K&D]GOBIS napisał:
Tiggeri ja bym ci to zakupil ale chyba za bardzo nie będzie to oplacalne bo mieszkam za granica :? Nawet nie wiem czy nadal jest mozliwosc takiego zakupu bo było to podane tylko dla 10 000 chętnych.Ale jeżeli jest to aktualne i nikogo chetnego nie znajdziesz to mysle ze mozemy się dogadac.Cena jak sam wiesz to 39,99 eu teraz to tylko przeliczyc i mozna prowadzic negocjacje Very Happy A seriala mam ja :wink: ale nie podam Twisted Evil Raz ze to nielegalne a dwa ze nic ci to nie pomoze :wink:


Zagranica, wtedy będzie za dużo kombinacji. Razz hm to raczej nie Razz dzięki za dobre chęci ale nie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 28 listopada 2006, 5:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

może tak napisze : kombinacji nie powinno być dużo bo zawsze przelew mozesz zrobić na konto mojej dziewczyny :wink: Nie będę ci wysylal pudelka z plyta a tylko link do sciagniecia gry Very Happy Wiec kombinacji zadnej nie ma. Myslac nad tym tak ja to widze.Tzn. nawet nic bym ci nie wysylal tylko podal twoj adres eMail i wszystko idzie do Ciebie.A pomoc chce bo nas tylko czworo polakow jezdzi :? Byloby fajnie gdyby wieksza grupa polakow mogla korzystac z tej naprawdę wyjatkowej gry Very Happy Ale coz decyzja nalezy do Ciebie.Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PETER
Jeździ konno


Dołączył: 27 Wrz 2006
Pochwał: 4
Ostrzeżeń: 1
Posty: 37



PostWysłany: 01 stycznia 2007, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ma ktos orginalną TM U?? jak ktos ma niech poda swoje gg musze się poradzic co i jak pls
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
FF.X-Fi Sk84funPrzemo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 259
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: 01 stycznia 2007, 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No co tam ja mam jak ccoś Razz Chętnie służe pomocą Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania United Forever Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?