Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Trasy Jurka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ADIo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 496
Skąd: z Bydgoszczy

PostWysłany: 01 listopada 2006, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

JUREK napisał:
Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że problem z trasa "Sanktuarium" polega na tym, że net nawala. PF-y takie jak ten potrzebują dobrego serwera. Jak czas w trakcie przejazdu zmieni się na czerwono to już koniec - nie dojedziesz.
Czy w trybie solo też masz z nią kłopot?


Źle zrozumiałeś. Chodzi o to, że na Solo w Sanktuarium na początku samochód źle spada i wtedy jak to w PF-ie ciężko jest potem ją przejechać. Wcześniej spadał dobrze i było ok. A jeśli chodzi o internet to miałem taki problem, ale na innych mapach. A jak dałem gazu po napisie "Go!" to wtedy było ok. Ale w necie.

_________________
czyli Segregat0r
www.google.com/profiles/adamprucnal

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 01 listopada 2006, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

...

Ostatnio zmieniony przez Jurek dnia 12 kwietnia 2015, 21:09, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 01 listopada 2006, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

O-nie-nie Jurek, nie musisz niczego usuwać Adio. Spróbuj trzech metod żeby trasa PF działała:
1. 2 razy Alt+Enter
2. Wczytaj trasę jeszcze raz
3. Uruchom jeszcze raz grę
To jest spowodowane PF bugiem, który sprawie że czasami auto leci inaczej niż trzeba.

_________________



Autor postu otrzymał pochwałę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 02 listopada 2006, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dzięki Nawro !
Może to coś pomoże - mam nadzieję, że tak.


Ostatnio zmieniony przez Jurek dnia 08 października 2007, 14:21, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ADIo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 496
Skąd: z Bydgoszczy

PostWysłany: 03 listopada 2006, 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dzięki Exclamation Udało się. Jak wcisnąłem 2 razy Alt+Enter to pomogło i uważam, że trasa jest super. Tylko trochę nudny był ten długi podjazd pod górę, ale trasa i tak mi się bardzo podoba.
A co do Grey Pack'a to trasy bardzo mi się podobają. Wszystkie są fajne i bardzo pomysłowe.

_________________
czyli Segregat0r
www.google.com/profiles/adamprucnal

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 13 listopada 2006, 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Witam po dłuższej przerwie! Very Happy

Miałem kłopot z uploadem swoich tras na TMX, ale dzięki Januszowi z teamu POL , który pomógł mi go rozwiązać znów mogłem wrzucić tam swoje "twory".

Wielkie dzięki Janusz!


Ostatnio zmieniony przez Jurek dnia 08 października 2007, 14:21, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ADIo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 496
Skąd: z Bydgoszczy

PostWysłany: 17 listopada 2006, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A dałbyś je w pack'u Question Bo za bardzo nie chce mi się ich wszystkich ściągać :wink: Zajęło by to dużo czasu, tak każdą z 24 po kolei.
_________________
czyli Segregat0r
www.google.com/profiles/adamprucnal

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 17 listopada 2006, 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dwa packi już są (patrz wyżej): Purple i Grey. Kolejny pack zrobię jak będzie ich 10 Smile.

UWAGA ! trasy: m5 i m15 zostały nieznacznie zmienione !
Aktualne wersje są na TMX, ale nie w packu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ADIo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 496
Skąd: z Bydgoszczy

PostWysłany: 18 listopada 2006, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Aha. Poczekam na pack'a :wink: .
_________________
czyli Segregat0r
www.google.com/profiles/adamprucnal

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 05 grudnia 2006, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Post usunięty

Ostatnio zmieniony przez Jurek dnia 08 października 2007, 14:22, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ADIo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 496
Skąd: z Bydgoszczy

PostWysłany: 02 stycznia 2007, 17:54    Temat postu: Recenzja trasy New Year Challenge. Odpowiedz z cytatem  

New Year Challenge:

Fajna trasa. Tylko na GPS trzeba czekać trochę za długo czasu, ale samo one jest spoko. Podoba mi się to, że często jeździ się na tych samych odcinkach trasy. Jest taki moment przed loop'em gdzie trzeba chamować, bo gdy się tego nie zrobi samochód uderza o taką "podziurawioną trasę" Razz .

Ocena: 8/10

P.S. zrobiłem nowe trasy http://tmpl.info/forum/viewtopic.php?t=367&start=15

_________________
czyli Segregat0r
www.google.com/profiles/adamprucnal

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Sebik
Gangsta Mapper


Dołączył: 17 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 772

Skąd: Śląskie/Leszczyny

PostWysłany: 02 stycznia 2007, 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

NEW YEAR CHALLENGE
Trasa ciekawa, opiszę ją w punktach:
:? Za pierwszym razem można pomylić drogę (pojechać na wallrida),
Very Happy ..ale za drugim już można ją przejechać,
Smile ciekawy pomysł z łączonym wallridem,
Cool trasa dość szybka,
Razz nie ma żadnych nieoczekiwanych zwortów akcji...
Sad ...poza metą
:wink: jest MT i nawet dobre intro (nie za długie).
Ocena: 3.75/5
Wniosek:
Arrow dobre trasa, troszeczkę niedopracowana (minimalnie),
Arrow MT jest tam gdzie pominien być Cool

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 19 stycznia 2007, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Post usunięty

Ostatnio zmieniony przez Jurek dnia 08 października 2007, 14:23, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 19 stycznia 2007, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Niestety nie byłem w stanie zachwycić się tą trasą Jurek. Start - no cóż, skok przez dziurę na gładką powierzchnię, ale czemu już od razu jest wallride? I przed nim nie ma żadnych dopalaczy. :? Zdecydowanie zbyt wolno się jedzie. Potem znowu pętla, która jednak jest troszkę zbyt szeroka. Corks-loop uznaję za udany, ale po wyjściu z niego do dalszego kawałka trasy z offroadu trzeba skręcać za daleko, a wychodząc z offroadu już znowu pętla, łatwo tu o uderzenie w ścianę. Ale ładną zbudowałeś jednak kombinację pętli, wszystkie są do siebie całkiem dopasowane. Moment uspokojenie, i potem znów skok i to na pętlę, którą perfekcyjnie i szybko się jedzie (dobrze dopasowany skok do pętli). Minięcie słupa (drobne, ale dobre utrudnienie) i pomysł skoku na wallride. Pomysł dobry, ale powinieneś tutaj popracować nad wykonaniem albo odpowiednio ostrzec którą stroną drogi mamy jechać. Okazuje się, że trzeba jechać środkiem, jeśli pojadę po prawej stronie to tylko zahaczę o wallride, a potem będę na nim jechał... na dachu. No ale trudno. No i finisz, zakończony drobnym, ale też dobrym skokiem.
Intro nieźle pokazuje trasę, chociaż jak dla mnie to jest trochę zbyt powolne. Na MT in-game nie narzekam. No i outro - moim zdaniem wyszło ci całkiem ładne outro, ale parę ujęć wcale nie wychwyca auta. :?

Moja ocena : 57/100% (musisz się jeszcze trochę postarać)

Podsumowanie na plus : niejeden powinien ci to powiedzieć - masz dobre pomysły i jeszcze lepsze chęci jako TrackMaker. Wink

Podsumowanie na minus : trochę mi się spać chce po przejechaniu tej trasy, nie mogła być szybsza? Razz

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
ADIo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 496
Skąd: z Bydgoszczy

PostWysłany: 19 stycznia 2007, 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mam podobne opinie, co do trasy Country Roads, co nawro.
Pierwsze, co mi się średnio podoba to wallride. Nie jest aż taki wolny, ale mógłby być szybszy. Gdyby dać chociaż jednego boosta. Corks-loop także mi się podoba. Po dwóch wallride' ach jest długa droga- jest dość trudna, gdyż trzeba jechać ciągle na gazie skręcając, aby wskoczyć na loop. Potem wskok na wallride. Gdy pojedzie się za nisko można uderzyć w inny kawałek wallrideu, a gdy za wysoko pojedzie się po wallride na dachu. Ogólnie trasa jest bardzo pomysłowa i podoba mi się.

Ocena: 7/10

_________________
czyli Segregat0r
www.google.com/profiles/adamprucnal

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 01 lutego 2007, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wow, ale mi się dostało !!! Nokaut totalny w ocenie "Country Roads". Potrzebowałem trochę czasu, aby ochłonąć Very Happy.
No cóż, zrobiłem jak zrobiłem, paru błędów się nie ustrzegłem. Komu ta trasa przypadła do gustu to z pewnością polubi jej przeróbkę: "Country Roads Extreme"


Ostatnio zmieniony przez Jurek dnia 08 października 2007, 14:25, w całości zmieniany 7 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ADIo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 496
Skąd: z Bydgoszczy

PostWysłany: 02 lutego 2007, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Co do Country Roads Extreme, to jest lepiej, a co do m51 i m52, to są super Exclamation
_________________
czyli Segregat0r
www.google.com/profiles/adamprucnal

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 02 marca 2007, 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Post usunięty

Ostatnio zmieniony przez Jurek dnia 08 października 2007, 14:25, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ADIo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 496
Skąd: z Bydgoszczy

PostWysłany: 03 marca 2007, 8:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bardzo fajny ten Orange Pack. Jedne trasy są bardziej, inne mniej pomysłowe, ale wszystkie są super. Niektóre wymagają także trochę myślenia Smile . Np. w m59 na pierwszym skoku trzeba skoczyć w bok, lecz na drugim niby można w bok, ale wtedy nie będzie wystarczająco dużo prędkości, za to gdy pojedzie się prosto potem będzie więcej prostej i będzie na tyle dużo prędkości, aby wskoczyć na trasę. Ale się rospisałem Razz . No i mam problem z trasą m58.
_________________
czyli Segregat0r
www.google.com/profiles/adamprucnal

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 03 marca 2007, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Very Happy Trasa m58 niby bardzo prosta, ale może sprawić kłopot. Sposób na nią polega na tym aby zwolnić nieco na lewym łuku i stosunkowo szerokim łukiem od lewej strony starać się wskoczyć na górny poziom. Powodzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 2 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?