Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
STC5, faza PLAY OFF
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] hektor17
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Maj 2008
Posty: 121
Skąd: Śląsk~>Rybnik

PostWysłany: 23 września 2008, 0:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

sialalalalalala o k**wa co tu się dzieje... podupczyłoooooo was sialaaalaaa, holus ja przyjadę na PGA jak mi życie pozwoli to mogę się z Tobą spotkać bo jestem e-kozak!! No i oczywiście jestem w PGSie i mogę teraz robić wszystko ;] Co nie holusq?

Ludzie to jest gra która ma nam sprawiać przyjemność, a nie na odwrót. Gryziecie się o byle g*wno, przecież na tej grze życie się nie kończy.

Teraz coś chciałem wyjaśnić, aczkolwiek sam z własnej woli odszedłem z peXg, bo mi się tam nie podobało i tyle. Niewiem dlaczego się tak na mnie wkurwiliście ... byłem u Was 3 tygodnie ? Przygotowałem już Was na te odejscie tydzień przed... Lojalność? Może jakbym was poznał na rl i przywiązał się bardziej do tego teamu to co innego. Teraz już wiem że nie byłem godzien być w takim dobrym teamie. Zaskoczyło mnie to że zamiast pożegnać mnie jako drużyna z dobrej strony to zjechaliście mnie jak jakiegoś najgorszego skurwiela, może nim jestem, no ale z drugiej strony to coś świadczy o Was. Ja już przecież i tak jestem skończony na scenie tmnf, zaliczyłem z 5 top klanow polskich w jakieś 2 miesiace? No to chyba rekord nie myślicie? Ale k**wa jestem dobry!! Very Happy Teraz już jestem pewny na 100% ze zostane w PGSie, no jest jedno wyjście, jak Diavel mi rozkaże pójść to pojde! Smile

Dowiedziałem się też ostatnio że są plotki o tym, iż poszedłem do PGSu bo poleciałem na kase?! hahaha. No pozdro dla tych co te ploty roznoszą. Sam niemam zielonego pojęcia czy w ogóle coś dostane...
Nastepna sprawa. Niektórzy mówią że tu nie pasuje, jestem za słaby na PGS? Przyszedłem tu żeby szlifować skilla jak to mówią koxy ;]
A co z resztą? ch** wam w dupe, chcecie coś o mnie mówić to prosto w twarz, a nie jak jakieś chuje obgadywać za plecami. I tu pozdro dla kinga Wink
No to tyle z mojej strony, dobrze wiecie że Was wszystkich kocham Very Happy całe KD teraz H5F, potem p4g, peXg, FF, TCW, no i teraz PGS mói kochany^^ bez nas nie istaniała by ta zajebista scena! PEACE! i dajcie sobie wszyscy buzi. Pozdro :]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 23 września 2008, 0:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

prezes napisał:

Może jak jeszcze przekupicie jareckiego, foxego i innych pr0 elo, to dacie rade, bo chyba hack, diavel i hektor to za mało zakupów jak na to okno pseudo transferowe Smile Szejkowie manchesteru city się chowają normalnie :] Rozwalić składy dwóm czołowym drużynom się da, a rozwalić top12 na swiece się nie da (dla was ? ekhm nie wierze).


Chyba cie trochę emocje ponoszą i piszesz jakieś głupoty nie mające istnienia w świecie rzeczywistym, a tylko w twoim umyśle. Nikt mnie nie przekupił bo po pierwsze primo nie mają czym a po drugie primo ja i hektor przeszliśmy tam z własnej woli.

prezes napisał:
Nie dopisałem temu, bo to był jedyny "normalny" transfer PGS-u, w sensie pomiędzy sezonami, wtedy normalne są jakieś migracje pomiędzy teamami. Natomiast wyrywanie graczy(nie interesuje mnie czy na kase, czy na ładniejszą koszulkę, czy w "celu rozwoju") podczas grania turniejów jest conajmniej nie fair i tyle. I zaden to rozwoj dla tych graczy(poza wzbogacaniem się, bo pgs to przeciez firma placaca krocie swoim graczom ;> ), bo trackmania to nie cs, gdzie horyzonty sa zamkniete w niektorych teamach i dopiero w lepszych się otwieraja.


Hack przeszedl po eswc, ja przed stc, ale przed a nie w trakcie, a hektor sam chciał dojść sam się zgłosił, i nikt jak to napisałeś go nie wyrywał.

prezes napisał:
A ja ci powiem, że gdybyś miał wgląd na nasze konfy jakieś 3-4 miechy temu, to zdanie Hacka i Diavela o PGS(czy tam wildzie niewazne) było gorsze od tego jakie macie teraz o mnie(niezle beszty lecialy), więc naprawdę musiało coś "drgnąć" miedzy wami, jeśli to takie lajtowe przejscie. Hack`a to nawet nie chce cytowac z rozmow, bo on sam się pogubil w tym co pisal po eswc, jednym mowil, ze zostaje, innym ze pgs to nie dla niego towarzystwo, a jeszcze innym ze FF forever.
AHa i nie pinkol tu bzdur jakiś pokojowych bo koleś który leje na wilde i dziwi się odejsciu hacka tu dowod(o dziwo publiczny i nawet z waszej strony esports.pl) - http://img221.imageshack.us/my.php?image=screensscreen2225072209de0.jpg
nagle staje się wiernym druzynie ? to jest normalne ? Hmm no chyba tylko w Polsce SadSadSadSad
Niewazne, króciutko chciałem nawiazac do nieudanej proby stworzenia profesjonalnego teamu. Może za rok kilku dojrzeje i będzie dobry team.

Trochę z tym moim zdaniem przesadzasz. Było jakie było ale otwarcie o nim informowałem PGS na tsie, żadnych tajemnic. Odejście hacka mnie zdziwiło to prawda, bo było to dość dziwne, i dalej mam o tym wyrobione zdanie chodź sam może dość dziwnie odszedłem. Miałem swoje powody. Pisząc "nagle staje się wiernym druzynie" trochę przesadzasz, ale o tym nie będę teraz pisał.
Jeśli masz mi coś jeszcze do powiedzenia to przyjedź na jakąś impreze np hlc albo pga(ponoć zawsze na wszystkich byłeś) to pogadamy na żywy, a ty powiesz mi swoje zdanie o mnie prosto w oczy. Bo siedzenie przed monitorem i mieszanie kogoś z błotem jest proste, ale pamiętaj, że zawsze są konsekwencje. I nie mówię tu o tym, że chce cie pobić albo coś w tym stylu, ale jednak wolał bym to usłyszeć na żywo.

Chciałem poruszyć jeszcze jedną kwestie. Nie życzę sobie obgadywania mnie za moimi plecami. Ze swoich źródeł dowiedziałem się, że niektóre osoby osoby mają to już chyba w nawyku, żeby mnie i hektora obgadywać, że przeszliśmy tylko dla kasy i jacy to my źli jesteśmy. Jak już pisałem jak ktoś ma do mnie jakiś problem to niech mi to powie w oczy.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 23 września 2008, 1:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hektor17 napisał:
Ale kur** jestem dobry!!


i skromny Very Happy

Diav3l napisał:
Chciałem poruszyć jeszcze jedną kwestie. Nie życzę sobie obgadywania mnie za moimi plecami. Ze swoich źródeł dowiedziałem się, że niektóre osoby osoby mają to już chyba w nawyku, żeby mnie i hektora obgadywać, że przeszliśmy tylko dla kasy i jacy to my źli jesteśmy. Jak już pisałem jak ktoś ma do mnie jakiś problem to niech mi to powie w oczy.


i tu się z diavelem w całej rozciągłości zgadzam! toż to zniżanie się do poziomu kretów (słodkie stworzonka nie ubliżam więc im). chcesz coś powiedzieć? mów to w twarz. chcesz obgadywać? zaopatruj się w łopatę i kop głęboko.

diav jak to Cię pocieszy to ja gdybym Cię nie lubił to bym Ci wprost powiedział: Ty chuju Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 23 września 2008, 1:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A ja Wam coś powiem ... pierdolicie, aż smutno. Żal to czytać i aż się fałdy na mózgu prostują. Wypowiedzi Hektora i Pawła ... nie chce mi się komentować nawet . Miałem o Was inne zdanie. To, że Prezes potrafi dojebać to wiedziałem, więc nie zdziwiłem się.

Wyjaśniajcie sobie takie rzeczy na gg, bo już chyba nikomu się nie chce czytać tego.

@Topic : szkoda PGS, ale mieli bardzo trudnego przeciwnika. Nas teraz czeka taka sama historia -mecz z nWo . Wiele się nie możemy spodziewać, ale sama okazja gry z najlepszymi jest już swego rodzaju nagrodą. Brawo pexg.FF dajcie czadu next round Wink

za całokształt gry w STC5 GG PGS !

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 23 września 2008, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ech Jakub mam go pierw poznać ? Nie muszę... dość naczytałem się jego postow już zza czasów PGS Smile jeżeli ja mam nie uzywac wulgaryzmów to niech on nie drwi z nas Smile proste.

A co do lana to czy ja kiedyś bylem zle nastawiony na kogos na lanie ? nie , poprostu chce poznac Tylko tego czlowieka i chce zobaczyc jak będzie się zachowywał w realu a jak na forum Wink No może raz bylem zle nastawiony na Hack'a bo się zalamal ta zjebana klawiatura na ESWC i pojechal w sobote :<


Hektor zaliczenie 5 klanow i myslisz ze dobry? to najz ja tam przez te ponad 2 lata mialem 3 : #E-P (rozpadlo się to polazlem do) #p~S (rozpadlo się i polazlem do) xS(FF). Wink poprostu nie potrafię odejść już z jakiegoś klanu jak do niego dojde;) może za bardzo się przywiazuje ?: P

hmm Gryziemy się o byle g*wno , w sumie masz racje ale sry. nie mogę siedziec bezinteresownie kiedy ktos obraza moje plemie.

A tego pierwszego akapitu w twoim poscie nie będę komentowal bo nie do Ciebie pisałem. Ja nawet nie wiedzialem ze odlazles od nas dopiero na servie zauwazylem Cie z tagiem D-Link PGS. wiec tez nie mow za calosc bo Cie nie zjebalem jak swinie Smile

_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
XP marrek13
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 31 Lip 2006
Ostrzeżeń: 3
Posty: 439



PostWysłany: 23 września 2008, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja powiem tylko tak, cała ta kłótnia imo jest dalej bez sensu. Mam tylko jedno ale do postu Hektora.

Mianowicie, nie pisz mi nic o lojalności bo dla Ciebie danie komuś słowa jest takim samym czynem jak postawienie klocka w kiblu. Pytałem się Ciebie 2x słowami "Czy na pewno nie odejdziesz od nas do PGSu czy TCW?" Odpowiedziałeś mi jednoznacznie "Tak, dopóki mnie nie wywalicie". Przykro mi czytać to co czytam teraz. Twoje słowa są warte tyle co klocek który stawiasz na początku tego posta.

I jeszcze jedno - jeśli ktoś ma coś do dodania do mojego posta, to mówi do ręki, bo ja tego tematu już dalej czytać nie mam zamiaru. PGS mógł wygrać - nie wygrał, koniec pieśni. Nie rozdrapujcie tematu Diavela i Hacka, bo to bez sensu. Stało się jak się stało i się nie odstanie. Coś musi się czasami skończyć, żeby inni mogli zobaczyć, że można też żyć inaczej.

Pozdro,
make peace not war.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] hektor17
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Maj 2008
Posty: 121
Skąd: Śląsk~>Rybnik

PostWysłany: 23 września 2008, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

holus to z tymi 5 klanami to była ironia...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Meg
Furious Admin


Dołączył: 13 Paź 2007
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1107

Skąd: Sopot

PostWysłany: 23 września 2008, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

OMG... ale żaaaaal Panowie ... może ja źle patrze ale ten temat nie nazywa się "obrażamy się nawzajem" tylko "STC5, faza PLAY OFF". Potraficie się kłócić i kłócić a z tego nie wynika nic. Załatwcie to prywatnie, a nie na publicznym forum bo wielu ludzi czytających to forum, w tym mnie, g**** obchodzi co Wy wszyscy do siebie macie. Peace.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 23 września 2008, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dokładnie Meg.

A co do przegranej wiadomej... Każdemu się może zdarzyć. Życie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 23 września 2008, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

TIBIA TO MOJE JEDYNE ZYCIE Very Happy krotko mowiac
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szynpol
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 619
Skąd: Kraków

PostWysłany: 23 września 2008, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

OMG. Nie piszcie tyle nie na temat bo się offtop z tego niezly zrobil ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
CraDleS
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 21 Lip 2008
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 5
Posty: 269

Skąd: jestem?

PostWysłany: 23 września 2008, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

GJ peXg`FF.x-fi and TCW,co do PGS'u zdaża się to była top 12 drużyna świata ;P oczywiście PGS miał szanse ale sądze,że przegrana z tą drużyną nieświadczy o PGS zle ;P

Cytat:
OMG. Nie piszcie tyle nie na temat bo się offtop z tego niezly zrobil ;/


A co ty robisz??,zastanów się!! Rolling Eyes

_________________
Stal Rzeszów 64:28 Lokomotiv Daugavpils +2,+1 Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?