Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Lista tras
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dorzeszek
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 26 Sie 2008
Posty: 5
Skąd: Kielce

PostWysłany: 07 października 2008, 22:48    Temat postu: Lista tras Odpowiedz z cytatem  

Po każdym restarcie serwera, wpisuje mi listę tras blue.
moje ustawienia i preferencje są inne Very Happy
Znalazłem plik trackhist.txt ale jeśli to trasy, to są ich kody (cheksum?).
Gdzie można na stałe dodać listę tras do serwera? a jeśli potrzebne są kody, to skąd je wziąć?
Pozdrawiam dorzeszek

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
«RH» Bilus
Moderator


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1172

Skąd: Poznań

PostWysłany: 08 października 2008, 6:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Musisz mieć plik z listą tras i innymi ustawieniami.
Wchodzisz w TMF, robisz utwórz serwer, wybierasz mapki i inne ustawienia, które Cię interesują i tam masz z lewej bądź prawej strony (nie pamiętam dokładnie) "Zapisz ustawienia". Zapisujesz luja, wychodzisz z tm.
Wchodzisz w ServerManię. Jak chcesz, żeby server ruszał od razu z tymi mapkami, to w momencie uruchomenia, wchodzisz w zakładkę opcji serwera (druga zakładka w tym małym okienku, co się pierwszy pojawia ;p), klykasz na server oraz "edit". Tam masz coś takiego jak "Match setings file". Tam wybierasz plik, który przed chwilą utowrzyłeś. OK, OK. Uruchamiasz Server i powinno uruchomić z tymi mapkami, co masz od razu. ;p.

Przy czym ten plik z mapkami będziesz musiał przenieść do katalogu, gdzie masz servermanię chyba, bo ServerMania nie widzi innych katalogów poza swoim ;p.

_________________

[4 more]
09-11.07.10 | AGL Belldeco Cup 2010 Stęszew
[...?]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
dorzeszek
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 26 Sie 2008
Posty: 5
Skąd: Kielce

PostWysłany: 08 października 2008, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To w przypadku gdy serwer miałbym na swoim kompie.
Ja mam na dedyku i muszę dokonywać zmian przez FTP bezpośrednio w plikach. I tu jest właśnie problem, bo nie wiem który plik jest odpowiedzialny za trasy (tzn. z którego pliku gra zczytuje trasy po restarcie). Podejrzewam że lista tras może być zapisana w jednnym pliku np. .txt a nazwę pliku zczytuje z któregoś z .xml .
Buuuu... Trzeba będzie czytać całą tą sieczkę.
Ale przy okazji robię sobie tłumaczenia, żeby zpolszczyć wszystkie komunikaty serwera :-)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 08 października 2008, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jeśli masz aseco na serwerze to po prostu wpisujesz /admin writetracklist i Ci zapisze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
dorzeszek
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 26 Sie 2008
Posty: 5
Skąd: Kielce

PostWysłany: 12 października 2008, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Niestety to nie pomaga, może coś jest z chmod - ami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?