Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Nietypowe trasy :D
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc » Rozwiązane problemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
FlyeThemoon
Jeździ konno


Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 56


PostWysłany: 10 listopada 2008, 5:51    Temat postu: Nietypowe trasy :D Odpowiedz z cytatem  

Czy macie jakieś pomysły na nietypowe trasy ? Very Happy, bo ostanio zrobiłem tak na Island aby dojsć z jednej części planszy na drugą trzeba się odbić od wody Very Happy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 10 listopada 2008, 8:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

na tmxie jest sporo takich tras
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
|GT| kamyl
Doświadczony driver


Dołączył: 12 Paź 2007
Posty: 228


PostWysłany: 10 listopada 2008, 9:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pomysł na nietypową trasę? Hehe, mam takich mnóstwo, możesz se wybrać Razz.
Zrób tunel na stadionie (nie ma segmentów jako tunel, ale gdy przeniesiesz droge pod góre szutru, a potem przesuniesz jedną "kratke" żwiru żeby był wjazd to wyjdzie Razz). Jest to możliwe bo kiedyś zrobiłem, ale mi się spaprało i nie mogę wczytać trasy. Jak chcecie to mogę zrobić Very Happy.
Zrób cp po za polem budowy (Będziesz dobry. Ja nie umię Razz)
Zrób szuter w powietrzu (to akurat prościzna Laughing)
Zrób turbosa na starcie to od razu będzie speed albo trasa "Press Nothing" Very Happy (bug też łatwy do zrobienia)

Szuter leży zawsze na ziemi, więc Nadeo nie zrobiło go od dołu Razz. Skutek tego taki, że gdy będzie on w powietrzu a skoczy się na niego od dołu - przeniknie się do góry przez niego (tak będzie to wyglądało z góry, z dołu nie będzie go widać). Tak więc jeśli umiesz robić bugi - to liczy się oryginalność pomysłu Wink.

_________________


// to tylko prowizorka, na wiecej nie mam czasu niestety - Yard

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc » Rozwiązane problemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?