Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Call of Duty 5
Idź do strony Poprzedni  1, 2 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
|GT| R1p
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 19 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1198



PostWysłany: 12 listopada 2008, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

COD 5 ma zjebaną optymalizacje ponieważ:

chodzi gorzej na low niż COD4 na max, mimo że na max wyglada niewiele lepiej niż COD4

I to jest argument niepodważalny! ;]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 12 listopada 2008, 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Maybe, jeśli uważasz, że np ja napisałem, że cod 5 jest zjebany i nie poparłem tejże oceny, to gratulacje. Po drugie: "Wasze opinie są niedorzeczne". Od tego są opinie, by je wyrażać, nie ma osoby, która na dany temat myśli dokładnie to samo. Czemu? Bo k**wa każdy ma swoje gusta! Więc nie wmawiaj nam, że to, co piszemy jest niedorzeczne, bo ja a) grałem, b) czytałem, c) wiem, co sądzę na temat coda 5 i nikt mi k**wa wmawiać nie będzie, czy piszę dobrze, czy nie. Przeczytaj najpierw cały temat i znajdź coś, co napisałem, że Wy pierdolicie, ja mam rację. Pozdro. Zastanów się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Maybe.
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 582

Skąd: Rumia

PostWysłany: 12 listopada 2008, 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zastanowiłem się i każdy z nas ma po części rację. Jednak dla mnie najważniejsza jest zasada: nie grałem/nie czytałem/nie oglądałem -> nie oceniam. A jeśli oceniasz po opinii innych na forach to zaprzeczasz sam sobie, mówiąc, że każdy ma swój gust Smile

Edit: ajem - napisałeś, że grałeś, więc nie powinieneś myśleć, że to było do Ciebie ^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
P4G tyta
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 481

Skąd: Rybnik

PostWysłany: 12 listopada 2008, 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

R1p napisał:
COD 5 ma zjebaną optymalizacje ponieważ:

chodzi gorzej na low niż COD4 na max, mimo że na max wyglada niewiele lepiej niż COD4

I to jest argument niepodważalny! ;]

co ty w ogóle mówisz przecież cod4 już jest jakiś czas...cod 5 jest nowy i się nie dziw że ma trochę większe wymagania...i Ci "się tne" jak Ci się zacina to zmień kompa...widziałeś kiedyś nową grę co ma mniejsze wymagania od starszej wersji bo ja nie
cal jest jedną grą co ma lepszą optymalizacje, a i gra sama mi się podoba bardziej niż 4, może dlatego że przywykłem do II wojny...etc

_________________
AUDIO Onkyo 307 + Onkyo 406 + Kef C7 + Kef C6 + Jbl ES 250 PW + stare surroundy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 12 listopada 2008, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tyta, rip ma rację. Cod 4 to gra, którą cokolwiek ciężko będzie ogólnie przeskoczyć. Treyarch miał tak wysoko podniesioną poprzeczkę, że się sam przy robieniu pogubił, takie moje zdanie. Chcieli zrobić wszystko jak najlepiej, etc, a wyszło jak zwykle. Prawie jak polski sejm :>

Jeszcze jedno, tyta: piszesz "widziałeś kiedyś nową grę, co ma mniejsze wymagania od starszej wersji". Jeśli chodzi Ci o sam silnik wykorzystywany w grach to się muszę nie zgodzić. Jakby nie patrzeć, Fallout 3 to Oblivion z narzuconą postnuklearną szatą graficzą. Niby jedna z najnowszych gier a pójdzie na większej ilości kompów niż sam Oblivion. Czemu? Otóż Bethesda, twórca gierki, wyciągnął wnioski z Morrowinda, Obliviona, etc, co zaowocowało kolejnym usłyszeniem w życiu głosu "war. War never changes." (brr mrowienie^^). Dlaczego to piszę? Bo jednak znając ripka zna się gościu choćby krztynę na grach. Dla niewtajemniczonych, Oblivion ma tak genialnie zoptymalizowany silnik (a tym samym Fallout 3), że można go tak zmodernizować, by dało się odpalić go na kompach z mniejszą ilością ramu niż mają teraz telefony.
Nowe gry koniecznie muszą wymagać więcej? Nie sądzę, Tyta, nie sądzę.

EDIT:
Maybe, napisałeś, że to nie do mnie. Okej, nie chowam urazy. Ale przeczytaj, co piszę w poprzednim poście. Gusta są różne. Jak zauważyłeś pewnie, boś kumaty człowiek jest, nie tylko w sferze gier komputerowych. Ja np ogólnie nie toleruję wywyższania się (przepraszam za drastyczne określenie problemu, ale nie umiem znaleźć odpowiedniego słowa), czyli pisania specjalnie na przekór, by udowodnić, że można obronić swoje racje nawet gdy próba jest z góry spisana na niepowodzenie. Może się mylę, ale, Maybe, czy nie specjalnie napisałeś, że wszyscy się mylą, bo nie grali, etc., bo chcesz dobitnie uświadomić czytelników, że masz rację i reszta nie ma co się wypowiadać, bo i tak Ty jesteś mądrzejszy w tym temacie? Może się mylę, a jeśli tak to napisz, co Cię trapi, postaramy się coś wykombinować :>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Maybe.
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 582

Skąd: Rumia

PostWysłany: 12 listopada 2008, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

iam, np. dla mnie najistotniejszym elementem wymagań gry są Pixel Shader'y :? Nie chce mi się szukać, ale może ktoś wie czy Fallout 3 pójdzie na PS2? Rolling Eyes Piszesz o małej ilości RAMów, ale mógłbym mieć nawet 3000, a jeśli wymaga PS3 to d*pa, pozamiatane i se pograłem :?

A co do drugiej części wypowiedzi, to lepiej nie ciągnijmy tego Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
P4G tyta
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 481

Skąd: Rybnik

PostWysłany: 12 listopada 2008, 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ian lubię tematykę II wojny, i bardziej mi się cod5 podoba, aniżeli 4...takie moje zdanie, a kto się ze mną nie zgodzi to jego sprawa Wink

co do silnika gry to nie wiem czy cod 5 wykorzystuje silnik coda4...być może

ale co do obliviona i fallout3...to kiedyś grałem w obliviona na x800gto/x i lewco co ta karta ciągła grę (ustawienia max all) wątpię żeby fallout3 ruszył na tej karcie z taki samymi ustawieniami

"Nowe gry koniecznie muszą wymagać więcej? Nie sądzę, Tyta, nie sądzę.
a ja mam inne zdanie na ten temat...

_________________
AUDIO Onkyo 307 + Onkyo 406 + Kef C7 + Kef C6 + Jbl ES 250 PW + stare surroundy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 12 listopada 2008, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Maybe: pixel shadery to akurat w call of duty nic trudnego do obejścia... jest komenda na nie używanie ps :> Ale to dla wtajemniczonych Smile W Cod 4 masz do wyboru ps3, ps2, i brak pixel shaderów.
Tyta: uwierz: sprzęt, na którym uruchomisz Obliviona musi działać Fallout 3. Nie gadam tutaj o standardowych ustawieniach, tylko o pokombinowaniu w configu gry. Silnik gry to silnik gry, a nie data produkcji tegoż Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
P4G tyta
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 481

Skąd: Rybnik

PostWysłany: 12 listopada 2008, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Iam ja wiem co co silnik gry
widzisz nie zaznaczyłeś przed tem że nie mówisz o defualcie, bez żadnych cfg...itp, jeżeli dobierzemy odpowiedni config pod danego kompa to znacznie nam fps wzrosną Wink ale to nie temat co cfg, silnikach gry...etc tylko o codzie 5: D

_________________
AUDIO Onkyo 307 + Onkyo 406 + Kef C7 + Kef C6 + Jbl ES 250 PW + stare surroundy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 12 listopada 2008, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No okej, masz rację Smile Na temat coda 5 już pisałem, ale walnę reasumację Smile
Według mnie, Call of Duty: World at War pojawiło się znacznie za późno. Za późno względem Call of Duty 4, które w mojej opinii jest i będzie długo wzorem do naśladowania.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
P4G tyta
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 481

Skąd: Rybnik

PostWysłany: 13 listopada 2008, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

O_O

http://pl.youtube.com/watch?v=GJcUMCRW8eM

http://www.allegro.pl/item480444762_call_of_duty_world_at_war_aimbot_juz_dzis.html


Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Oops Oops Oops Oops

_________________
AUDIO Onkyo 307 + Onkyo 406 + Kef C7 + Kef C6 + Jbl ES 250 PW + stare surroundy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Maybe.
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 582

Skąd: Rumia

PostWysłany: 13 listopada 2008, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Chcesz być "pro" Nie zwlekaj i zamow już dziś! Smile


ahaha.. fucking nooobb :shock:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?