Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Rosyjska Akcja
Idź do strony Poprzedni  1, 2 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Voj4k
Admin


Dołączył: 25 Mar 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1091

Skąd: Tychy

PostWysłany: 12 listopada 2008, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ale będzie za co banowac Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
°אא glooooooooooch!
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 02 Gru 2007
Posty: 338


PostWysłany: 12 listopada 2008, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Psikuta napisał:
w sumie nie koniecznie nie przyda się Jakub ...
dajmy kwalifikacje do Razer TMNF, nie pamiętam ale tam chyba był czas 29.xx (wr 28.xx chyba) , więc taka osoba podjedzie sobie pod mete i zrobi dajmy 28.69 a ktoś tam najlepszy dotychczas miał 28.8x ...

na rundy oczywiście całkiem nie przydatny bo zawsze jest kilka osób na specu ...

a co do używania tego i takich ludzi to ja ich w ogóle nie rozumiem ... hmmm tzn. jak sobie włączy WH na botach tylko żeby zobaczyć co to to ok. ale jeśli z tym gra online to jest po prostu zerem :f


38.x Foxego Razz

Myśle, że czas 69 ( dlaczego akurat 69 ? Razz ) byłby podejrzany i wtedy można by poprosić kolesia o repa.Z tego co wiem w Autosaves zapisuje najlepszy uzyskany czas z mapki tak więc nie powinno być problemu z tym ( chyba, że nie zapisuje wszystkich ).

O ile w CSie cheaty odbierają chęć do gry to myśle, że w TM nie zwracało by się na to szczególnej uwagi tak więc niepotrzebne zamieszanie wokół całej sprawy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 12 listopada 2008, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mantiq napisał:
Ale panowie TMNF to nie CS czy inny FPS tutaj nie ma bezpośredniego kontaktu z przeciwnikiem i "podobno" rank nie jest najważniejszy więc nawet jeśli na serwer wbije cziter i pojedzie Jakuba, Diav3l'a czy kogoś innego to nie przeszkodzi w grze tak jak w FPS'ach. Poza tym skoro TMNF jest grą online to do przewidzenia było to iż zostanie zrobiony jakiś czit do niej prędzej czy później, ale cziter nic nie zdziala w TMNF w przeciwieństwie do CS, COD czy czegoś tam innego.

POZDRO.


Nie pomyślałeś o jednym, locale. Czy uważasz, że jak ktoś się długo męczy, żeby zrobić jakiś dobry local, albo żeby mieć dobry rank serwer to mu nie będzie przeszkadzać jak wejdzie sobie jakiś cziter i w 20 min na 5 mapach zrobi 1 locale?

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mantiq
Jeździ konno


Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 46


PostWysłany: 12 listopada 2008, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nomercy napisał:
myśle, że w TM nie zwracało by się na to szczególnej uwagi tak więc niepotrzebne zamieszanie wokół całej sprawy.


Jednak to dość istotna rzecz i nie idzie nie zwrócić na to uwagi.

Co do posta Diav3l'a to fakt nie pomyślałem o localach ale to i tak nie odbiera tak checi do gry jak cziter w cs (jeśli wiesz o co chodzi)


P.S: sorry ale nie wiem jak odmienić twój nick Very HappyVery Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» Bilus
Moderator


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1172

Skąd: Poznań

PostWysłany: 12 listopada 2008, 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Teraz tylko trzeba liczyć na sprawną administrację polskimi serwerami, żeby była pewność, że tacy delikwenci zostaną zbanowani. Naprawdę, kiedy się coś takiego widzi, to odbiera chęć do gry ;f (ostatnio takie coś widziałem na serwie P4G... ale to jeszcze w wakacje. Gościu miał fajny rank, bo minusowy Happy).
_________________

[4 more]
09-11.07.10 | AGL Belldeco Cup 2010 Stęszew
[...?]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Ludwik
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 21 Paź 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 394

Skąd: Miłomłyn/Ostróda

PostWysłany: 13 listopada 2008, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jeżeli bot jest na serwerze z adminem/odblokowanym vote to nie ma problemow. Ale sa tez serwery na których bez admina nic na to się nie pordzi, a vote zablokowane...

Piszecie ze bot nie psuje zaawy innym graczom ale może być tez tak:
Serwer z rundami siedzi iles tam osob i bot dojezdza jako pierwszy po 10 sek na trasie która ma jedna minute. Automatycznie reszta graczy nie dojedze i w ten sposob gra się zaczyna pierdolic... Ale to tylko moje (mam nadzieje ze bledne) gdybanie.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 13 listopada 2008, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

na zadnym powaznym turnieju na rundach (online i offline) nie będzie z tym problemow, bo zawsze ktos specuje, a gra na serwerach otwartych online i tak ma cherakter zabawy. najwyzej da się bana, pojdzie sobie na inny serwer i już.
oczywiście mi tez przezkadza, jeżeli ktos mi wezmie jakiś local z czitem, ale bez przesady, da się przezyc. i tak każdy powazny gracz wie, kto naprawdę jest lepszy.

te "czity" to problem dla ludzi, ktorzy zwracaja uwagę na ranking lub podniecaja się dobra pozycja w wyscigu na jakims otwartym serwerze.

zauwazcie, ze wiekszosc swiatowej elity zadko (niektorzy nigdy) pokazuje się na grze online.

te gre trzeba widziec jak platforme do rozgrywek, jak "stol" do gry, jak np szachy.
oczywiście, ze jak gra się przez net anonymowo, da się czitowac, ale te czity sa tylko interesujace dla dzieciakow i glupkow.
po co mi się z kims mierzyc na pewnej platformie, kiedy nie jestem gotowy trzymac się jej regul? takie coś robia tylko niedowartosciowani gluptasy. to jest poprostu niepowazne.

jakby nie było, ten wasz "nowo" odkryty superczit już był dyskotowany sto razy np na tm-forum i jak już napisalem nie ma zadnego wplywu na gre na poziomie i przezkadza tylko onlinowymi lowskillami (mowie to dlatego, bo przeciez każdy powazny gracz wie, ze czas osiagniety czitem g*wno mowi o skillu i poprostu powinno się z tego smiac).

no i finalowo zawsze jest mozliwosc zagrac na zamknietym serwerze z ludźmi ktorym się ufa.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
move
Jeździ konno


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 64
Skąd: Węgorzewo

PostWysłany: 13 listopada 2008, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Powiem tylko, że nie macie się czym martwić. Każdy uczciwy gracz FPS (Q3 czy CS) zazdrości takich "problemów" jakie istnieją na scenie TM. Tutaj po prostu nie da się oszukać w oficjalnych grach turniejowych online czy LAN, bo wtedy wszyscy patrzą na przejazd każdego z osobna i z pewnością dojrzałby próbę oszustwa. Nawet jeśli każdy przejazd gracza nie jest obserwowany, to można prosić o zapisywanie najlepszego replaya, którego na koniec należy wysłać organizacji turnieju w celu weryfikacji poprawności wyniku.

Żebyście widzieli co się dzieje w turniejach online gier FPS, to darowalibyście sobie szybciutko dywagacje o jakichś małolatach nie potrafiących nic osiągnąć oprócz zawalania nieprawdopodobnymi czasami ranku Dedimanii. To żaden problem, najważniejsze są oficjale i tyle.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
KD Master
Pirat drogowy


Dołączył: 30 Kwi 2007
Posty: 688
Skąd: W-wa (L)

PostWysłany: 13 listopada 2008, 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mam pomysł na zniszczenie takich cziterów. Jak ktoś zauważy takiego nOOba, to niech zrobi kilka screenów: Jeden z jego loginem oraz nickiem, drugi z czasem jaki uzyskał, trzeci to pierwszych 5 locali na serwerze, a 4 to rekordy TMX na tej mapie. Najbardziej ważne będą chyba screeny loginu i TMX. Loginu to wiadomo dlaczego, a TMX by nie było takiej sytuacji, że będzie 5 newbie i taki ktoś pro elo typu lokash czy inny Jarecki i walnie czas o 30 sekund lepszy od reszty a będzie to w granicah 30-40 localu serwera.
_________________
Już użytkowników zobaczyło ten podpis.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?