Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Majkel's tracks
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 02 grudnia 2008, 17:59    Temat postu: Majkel's tracks Odpowiedz z cytatem  

Tutaj wrzucał będę moje trasy...

Na początek trasa z tmpolska-tournament, która choć niedostała się do top15, wg. mnie jest godna uwagi

tmpolska-Majkel-04



Druga trasa, skończona w ostatnią sobotę, zrobiona z nudów i unikania nauki ;]

Fine Day




3 trasa z maja... Ogólnie tragedia, brak płynności, itp. ale Simon prosił żebym tu dał... Choć mapa nie ma prawie nic do skilla to zostały na niej rozegrane już dwie zacięte rundy (udział brali m.in. Wandal, Spy, Jarecki, Ja, Chmielu, Simon, no i najwazniejszqa dla mnie osoba - FAN :*) i zaryzykowałbym stwierdzenie, ze jest ona pewnego rodzaju fenomenem...

Sunset Drive


Oceny i komentarze mile widziane...

_________________



Ostatnio zmieniony przez °XX Majkel dnia 03 grudnia 2008, 14:27, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* Fan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 388
Skąd: Kraków

PostWysłany: 02 grudnia 2008, 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zapomniał o mnie Sad

0/10 wszystkie trzy.


---

Pierwsza i trzecia jest ok (trzecia nawet więcej ;]), natomiast fine day taka poniżej średniej raczej... Może dlatego że nie lubię skoków na trasę z tego takiego jak loopy ;D


Ostatnio zmieniony przez *тсω* Fan dnia 02 grudnia 2008, 22:20, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
DameK
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 14 Lis 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 255



PostWysłany: 02 grudnia 2008, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

3 traski.. hmm.. 1 fajna Smile 2 także ;d .. 3 najfajniejsza.. zamottana na maxa i to jest fajne .. trudna... czas 59.32 Smile pzodro wiece jtakich !
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?