Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Trasy by DameK
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DameK
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 14 Lis 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 255



PostWysłany: 05 grudnia 2008, 9:12    Temat postu: Trasy by DameK Odpowiedz z cytatem  

Witam Smile Jakoś mi się tak nudzilo.. i postanowilem sobie zobaczyc jak się robi trasy Razz (nigdy tego nie robilem) .. wieczorem sobie siadlem wziolem kartke ;d i zaczolem rysowac.. wyszła z tego chyba fajna traska.. wiec postanowilem teraz wrzucic pomysl do edytora i wyszlo to - >



Wrzucilem tutaj.. dlatego ze gdy na TMX kliklem mape wkleilem link.. to strona nie chciala wejsc... jakby ktos mogl mi powiedziec jak wystawiac to bardzo bym prosil ^^

Licze na złe oceny .. z tego wzgledu iz to moja 1 mapa i 1 stycznosc z EDYTOREM Smile

Zapraszam do jezdzenia !! i oceniania :]

EDIT: już na TMX ! Razz

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?