Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Przesylka z USA.
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 15 grudnia 2008, 21:55    Temat postu: Przesylka z USA. Odpowiedz z cytatem  

A wiec tak. Planuje sobie zakup PlayStation 3 i chcialbym sobie kupic je przez amerykanskiego ebay'a ( w USA 300-400$ w Polsce 1300-1600 zł, ładny przelicznik prawda? Very Happy) . Wiec chcialbym się Was zapytac czy ktos już coś zamawial ze stanow i ew. jak zaplacic za przesylke,jakie jej koszty itp.
Z gory thx. Smile

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» Adaś
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 04 Lip 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 342

Skąd: Olsztyn/Warszawa

PostWysłany: 15 grudnia 2008, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

taniej wyjdzie chyba z uk tylko musisz kupic adapter do gniazdka
_________________


mister kratka z browarkiem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Maybe.
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 582

Skąd: Rumia

PostWysłany: 15 grudnia 2008, 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ostatnio byłem na poczcie i babka stojąca przede mną musiała zapłacić 100zł za przesyłkę samej książki (!) do USA. Więc biorąc pod uwagę ciężar PlayStation.. to hmm.. Myślę, że dopłata byłaby większa. Więc zastanów się czy się zmieścisz w cenie za jaką kupiłbyś towar tu.

I co najważniejsze! Zastanów się czy chce Ci się ewentualnie wysyłać zepsutego Plejaka do USA w ramach gwarancji Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 15 grudnia 2008, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Do tego dolicz sobie clo.Chyba ze masz kogos znajomego do którego wysle sprzedajacy a znajomy wysle do Ciebie troszke omijajac przepisy.Ja tak kupowalem w stanach CB radio Magnum s9.Cena byla 250 $ plus 200 eu zaplacilem za clo :? Suma sumarum ponioslem koszty takie same co bym w kraju kupil.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Twist
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 286
Skąd: Mikołów

PostWysłany: 15 grudnia 2008, 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja tam jak telefon kupowalem to lacznie z przesylka jakos 40 zl musialem doplacic. z uk szla paczka. tydzien szlo
_________________


hyhy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 16 grudnia 2008, 8:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

W kupowaniu konsol ze Stanów jest jeszcze jeden 'knif' - system NTSC. Nie wiem czy podział funkcjonuje również jeśli chodzi o PS3, ale w przypadku PS2 kupowanie później u nas gier na konsolkę z NTSC to był serio dramat, więc sprawdź to Wink
_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?