Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
PL5 - mapy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 5
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 06 grudnia 2007, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hmm... robimy kontynuacje pl4 czy tak jakby od nowa z kwalifikacjami ? ;-)


P.S btw :

Core 2 Quad Q9300 - tani 45nm? 06.12.2007




Intel planuje wypuszczenie tanich procesorów produkowanych w technologii 45nm. Do tej pory procesory produkowane przez Intel'a były w 65nm. Mniejsza liczby – wydaje się, że gorzej, lecz nie! Dzięki temu zazwyczaj procesory osiągają mniejsze temperatury, oraz są bardziej podatne na overclocking.

Najwolniejszy Quad – Q9300 taktowany będzie zegarem 2.5GHz. Procesor ma być wyposażony w 6MB pamięci Cache. Niby dużo (mowa w końcu o 2 x 3 MB), ale droższe modele mają jej mieć aż dwa razy więcej! Cena Q9300 oscylować będzie w okolicy 650-700zł. W tym samym czasie wyjdzie również najwolniejszy Quad –Q9450 wyposażony w 12MB pamięci Cache. Procesory mają zastąpić dotychczasowe czterordzeniowe – Kentsfield'y. Nowe Quady będą pracowały z szyną 333MHz (PSB-1333MHz).

Procesory mają się pojawić w sklepach już w okolicy lutego.



Podsumowanie:


Nie kupujcie nowych komputerów teraz... Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 06 grudnia 2007, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hack, co do multi to wlasnie ja sam znalazlem blad na mapie, jak masz 2 lap, jedziesz, zjazd w dol, i zakret, to lekko auto podbija, wiec mogę to poprawic, chociaż zrobilem to specjalnie, zeby było trudniej Very Happy
_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 06 grudnia 2007, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hack napisał:
Hmm... robimy kontynuacje pl4 czy tak jakby od nowa z kwalifikacjami ? ;-)


P.S btw :

Core 2 Quad Q9300 - tani 45nm? 06.12.2007




Intel planuje wypuszczenie tanich procesorów produkowanych w technologii 45nm. Do tej pory procesory produkowane przez Intel'a były w 65nm. Mniejsza liczby – wydaje się, że gorzej, lecz nie! Dzięki temu zazwyczaj procesory osiągają mniejsze temperatury, oraz są bardziej podatne na overclocking.

Najwolniejszy Quad – Q9300 taktowany będzie zegarem 2.5GHz. Procesor ma być wyposażony w 6MB pamięci Cache. Niby dużo (mowa w końcu o 2 x 3 MB), ale droższe modele mają jej mieć aż dwa razy więcej! Cena Q9300 oscylować będzie w okolicy 650-700zł. W tym samym czasie wyjdzie również najwolniejszy Quad –Q9450 wyposażony w 12MB pamięci Cache. Procesory mają zastąpić dotychczasowe czterordzeniowe – Kentsfield'y. Nowe Quady będą pracowały z szyną 333MHz (PSB-1333MHz).

Procesory mają się pojawić w sklepach już w okolicy lutego.



Podsumowanie:


Nie kupujcie nowych komputerów teraz... Very Happy

LoL ! :? Za pozno :? Nie mogles tego wczesniej napisac ?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 06 grudnia 2007, 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Czyli kiedy ? Very Happy mialem napisac ?Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 11 grudnia 2007, 1:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Trzecia wyslana do komisji.
Myslalem, ze trasa jest prosta dopoki nie wzialem się za robienie author time Cool okazalo się, ze trzeba naniesc sporo poprawek :? Mam nadzieje, ze efekt koncowy się spodoba. Zastosowalem parę nowych elementow, dosc oryginalnych, np. zakret 270 stopni z "podwójnym" driftem przy wysokiej predkosci, czy tez 180" z driftem z zeskoku Laughing
Browarek by się teraz przydal Twisted Evil



Co u reszty slychac? bo cisza w tym temacie. Rolling Eyes

stary post:
Cytat:

Wyslalem drugą trase. Czekam na potwierdzenie dostarczenia Smile
Wg mnie jest lepsza od tej co wyslalem poprzednio.
kiedyś ktos powiedzial, ze przydalby się wallride.... a wiec będzie wallride Very Happy trochę inny niz zwykle, bo zbudowany tylko z ćwiartki okręgu, a na dodatek zmienia się poziom wysokosci (w dół) a wyjscie z wallride'a konczy się na trawie, czyli jest trochę techniczny Cool Nie przesadzalem z trudnoscia bo w koncu rounds to nie time attack Very Happy
Na poczatku jest kombinacja "plaskich" zakretow, ktore trzeba dobrze pokonac by wskoczyc na wyzsza platforme, jeśli się walnie ostro w bande to niestety nie dojedzie się do mety. Zawsze mogę to zmienic, ale sekcja zakretow jest tak zrobiona, ze trzeba by miec duzego pecha by się w nich nie wyrobic - a wiec zostawilem jak jest.
Innym charakterystycznym miejscem jest mega wypasiony drift zaraz po trawie (za wallridem) Very Happy Ulatwilem wam zadanie i wejscie w drift rozpoczyna się od "szczeliny" w nawierzchni (urwany asfalt). Wydaje się trudny za pierwszym razem, ale po 2 próbach skutecznosc pokonania go mialem 100% (!) - zawsze wychodzilo Smile Mapa jest dosc "krótka" - author time coś kolo 55 sekund, ale wydaje się dwa razy dluzsza bo ciągle się coś dzieje Very Happy
Dalszych smaczków nie ujawnie ....no może poza screenem Razz :



Na jakiś czas robię przerwe w robieniu tras - tak do trzeciej rundy Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 11 grudnia 2007, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

cobham napisał:
Trzecia wyslana do komisji.
Myslalem, ze trasa jest prosta dopoki nie wzialem się za robienie author time Cool okazalo się, ze trzeba naniesc sporo poprawek :? Mam nadzieje, ze efekt koncowy się spodoba. Zastosowalem parę nowych elementow, dosc oryginalnych, np. zakret 270 stopni z "podwójnym" driftem przy wysokiej predkosci, czy tez 180" z driftem z zeskoku Laughing
Browarek by się teraz przydal Twisted Evil



Co u reszty slychac? bo cisza w tym temacie. Rolling Eyes

stary post:
Cytat:

Wyslalem drugą trase. Czekam na potwierdzenie dostarczenia Smile
Wg mnie jest lepsza od tej co wyslalem poprzednio.
kiedyś ktos powiedzial, ze przydalby się wallride.... a wiec będzie wallride Very Happy trochę inny niz zwykle, bo zbudowany tylko z ćwiartki okręgu, a na dodatek zmienia się poziom wysokosci (w dół) a wyjscie z wallride'a konczy się na trawie, czyli jest trochę techniczny Cool Nie przesadzalem z trudnoscia bo w koncu rounds to nie time attack Very Happy
Na poczatku jest kombinacja "plaskich" zakretow, ktore trzeba dobrze pokonac by wskoczyc na wyzsza platforme, jeśli się walnie ostro w bande to niestety nie dojedzie się do mety. Zawsze mogę to zmienic, ale sekcja zakretow jest tak zrobiona, ze trzeba by miec duzego pecha by się w nich nie wyrobic - a wiec zostawilem jak jest.
Innym charakterystycznym miejscem jest mega wypasiony drift zaraz po trawie (za wallridem) Very Happy Ulatwilem wam zadanie i wejscie w drift rozpoczyna się od "szczeliny" w nawierzchni (urwany asfalt). Wydaje się trudny za pierwszym razem, ale po 2 próbach skutecznosc pokonania go mialem 100% (!) - zawsze wychodzilo Smile Mapa jest dosc "krótka" - author time coś kolo 55 sekund, ale wydaje się dwa razy dluzsza bo ciągle się coś dzieje Very Happy
Dalszych smaczków nie ujawnie ....no może poza screenem Razz :



Na jakiś czas robię przerwe w robieniu tras - tak do trzeciej rundy Wink

^^ fajnie ze zrobiłeś 3 mapke, cisza dlatego, bo ja przykladowo nie wiem co mam zmieniac w swoich mapach bo jak narazie cisza na ten temat ;>

_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Kinguś
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 12 Gru 2007
Ostrzeżeń: 6
Posty: 2032



PostWysłany: 12 grudnia 2007, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wysłałem swoje niekonwencjonalne mapki Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 13 grudnia 2007, 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

pytnie do wszystkich. czas pokonania trasy ~1:30.00 to za mało jak na multi?? Rolling Eyes skonczylem wlasnie trase "C", zanim zaczne robić author time chciałem się tylko upewnic. jeszcze mogę wydluzyc mape.
czekam na sugestie

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
°XX Bad Olo
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 1441
Skąd: pochodzisz?

PostWysłany: 13 grudnia 2007, 19:43    Temat postu: Re: PL5 - mapy Odpowiedz z cytatem  

mor_olo napisał:
Mapa C multilap 1:30-2:00 min


Wink

1.30 minimum ;]

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 13 grudnia 2007, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dobra, to walcie w bandy gdy będziecie schodzic poniżej 1:30 Very Happy





...coś z tym zrobie

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 13 grudnia 2007, 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

e tam, na pl4 i stc wiekszosc multi mialy okolo 1.10. 1.15, nie dużo wiecej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX Bad Olo
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 1441
Skąd: pochodzisz?

PostWysłany: 13 grudnia 2007, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jakub napisał:
e tam, na pl4 i stc wiekszosc multi mialy okolo 1.10. 1.15, nie dużo wiecej.


Ja tylko podałem wymagania ligi mor_olo Wink STC/NC odstaw na bok ;d

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 13 grudnia 2007, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja wyslalem swoje 5 mapek Very Happy (to znaczy A,A2[to jedna wersja z dwoma zakonczeniami] oraz B i C i C2 )
A mapki można wysyłac w czasie trwania ligi??

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
FRED
Street shaman!


Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 815
Skąd: 51°02'N | 18°05'E

PostWysłany: 13 grudnia 2007, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

można.
_________________
„Jeśli gry komputerowe są jak narkotyk, to TrackMania jest najczystszą kokainą na rynku”

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
KeUriO
Doświadczony driver


Dołączył: 27 Kwi 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 199

Skąd: Opoczno

PostWysłany: 14 grudnia 2007, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To ja tez wyslalem swoja propozycje :)
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 14 grudnia 2007, 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

kolejna gotowa. tym razem MULTI Smile nie mogę pokazywaz żadnej z tras, wiec chociaż tu coś naskrobie.

Jest to najprostsza mapa jaką zrobilem, glowny "szkielet" zająl mi 30 minut pracy (potem 2 dni poprawiania Razz ). Zaje**** się po niej jezdzi, nie jest odkrywcza Rolling Eyes , ale takiej trasy pewnie oczekujecie - bez zbednych bajerów z jak najmniejsza iloscią błędów w trasie.
author time 1:28.xx, czolowka pewnie będzie robila 1:26.xx jeśli nie mniej Very Happy (nie wydluzalem toru bo wszelkie próby konczyly się spadkiem grywalnosci :? )



PS. taj jak MAXERRR nie dostalem jeszcze odpowiedzi po wyslaniu ostatniej trasy :? czyzby skrzynka się już zapchala Twisted Evil

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 14 grudnia 2007, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Brak czasu, ale nadrobimy zaleglosci, sry z góry ;-)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
FRED
Street shaman!


Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 815
Skąd: 51°02'N | 18°05'E

PostWysłany: 18 grudnia 2007, 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

panowie graty. Przez was mamy problemy co do wyboru mam. Wg mnie poziom jest naprawdę wygórowany.... dziś dostałem kolejny wytwór Coba i 2 mapki Szyny..... gj. Trzymać tak dalej Cool choć szkoda, ze dobre mapki są autorstwa przewaznie tych samych osob. Ale nie jest źle... Ogolnie jestem bardzo zadowolony.
_________________
„Jeśli gry komputerowe są jak narkotyk, to TrackMania jest najczystszą kokainą na rynku”

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
marek
Doświadczony driver


Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 113


PostWysłany: 19 grudnia 2007, 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A ja tak patrze na te mapki na pierwszą rundę i teraz świetnie widać jakie świństwo zrobiliście Ripowi w PL4. Ta jego trasa była dużo lepsza od np mapy maxera na tą kolejke, w całym PL4 też znalazłoby się parę gorszych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
XyX
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 29 Cze 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1407



PostWysłany: 19 grudnia 2007, 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

marek napisał:
A ja tak patrze na te mapki na pierwszą rundę i teraz świetnie widać jakie świństwo zrobiliście Ripowi w PL4. Ta jego trasa była dużo lepsza od np mapy maxera na tą kolejke, w całym PL4 też znalazłoby się parę gorszych.

Jo, ja bym chciał se mapke ripa zobaczyc Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 5 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 6 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?