Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Podpisy pod nowelizacją ustawy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy jesteś za depenalizacją "miekkich narkotyków"
Tak
30%
 30%  [ 15 ]
Nie
69%
 69%  [ 34 ]
Wszystkich Głosów : 49

Autor Wiadomość
zdy
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 2


PostWysłany: 25 Maj 2010, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zbakany napisał:
Chyba nie wyobrażacie sobie, że ktoś zalegalizuje jakiś narkotyk. Tak samo mogliby się ubiegać o to "zwolennicy" haszu i amfetaminy, chyba nie chcecie się z nimi porównywać?
Zawalczcie najpierw o to.

Nie mogę patrzeć na wpisy niektórych ignorantów. Człowieku doucz się zanim zaczniesz coś pisać. Haszysz jest produkowany z marihuany, to są te same substancje. Są tak samo groźne, czytaj: niegroźne.

Outsid3r napisał:
Śmierć narkomanom i won z tymi śmieciami. Tyle mam do powiedzenia.

Creative wali do was artylerią argumentów popartych naukowymi publikacjami, a to są wasze kontrargumenty?

Marihuana to tylko początek? Czemu ja palę 13 lat i jakoś nie wstrzykuję sobie hery, nie wciągam koksu, nie ćpam żadnych narkotyków, pracuję na kierowniczym stanowisku, jestem postrzegany przez rodzinę, przyjaciół, znajomych (niepalących) jako odpowiedzialny człowiek? Wole palić i być dumnym z tego, że wypracowałem w życiu, to co wypracowałem, niż cisnąć takie teksty jak Outsid3r i być abstynentem.

A co powiecie na to, że najczęściej zaczyna się od papierosów. Wszyscy ćpuni, których widzę na ulicach zawsze jarają szlugi. To może od nich ćpają?

Pójdę dalej: każdy ćpun jadł jako dziecko słodycze. Czy z tego wynika, że zostali ćpunami od słodyczy? Ludzie logiki trochę.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*WDD* CreativePL
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 238
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 25 Maj 2010, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zdy wg. niektórych prędzej czy później zaczniesz dawać po kablach... Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 25 Maj 2010, 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Gdzieś tam wpisałem posta ale chyba przemknął obok nosa wam. W każdym razie staram się być neutralny, bo mi to naprawdę zwisa. Jakkolwiek argumenty Creative są dużo bardziej interesujące, wiarygodne i przekonujące. Nie znaczy to jednak, że mnie przekonałeś. Znaczy to tyle, że jeśli będzie referendum "czy zalegalizować marihuanę" to po prostu przejdę obok, bo naprawdę zwisa i powiewa mi to czy truć się będę biernym paleniem ze szlugów czy skrętów...
_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
*WDD* CreativePL
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 238
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 26 Maj 2010, 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To przez to że coś ma ektykiete i kod kreskowy który można ta skanować nie znaczy że nie jest to narkotyk.

Tak dla ludzi którzy z zasady sa na nie, pozwólcie że opowiem wam mała historyjkę.

Kiedy w 1865 niewolnictwo zniesiono, nie było środków do wydajnej produkcji włókien konopnych,dlatego więcej używało się bawełny.(Abracham Linkoln sam posiadał pole konopi przemysłowej) W 1935 wymyślono maszynę zwana decorticator która pozwala na wydają i ekonomiczna obróbkę włókien konopnych(nie tych do palenia)bo wcześniej w tym celu wykorzystywano niewolników. Więc kiedy pojawiała się ta maszyna można było łatwo obrabiać wólkna konopne. Nagle wszyscy zaczeli jej uzywać, bo wtedy konopia była dużo tańsza i łatwiejsza w obróbce dzięki maszynie.
William Randower Hearst potentat prasowy i właściciel drukarni przez konopie tracil miliony. Więc w swoich gazetach zaczął publikować artykuły o "nowym narkotyku zwanym marihuana", a marihuana nei była nawet określeniem Konopi. Marihuana byla używana do okreslenia meksykańskiej odmiany dzikiego tytońiu, nie mających nic wspolnego ze soba.

Była taka propaganda że mowili że "ludzie to palą a czarni i meksykanie gwałcą białe kobiety" Więc kongres zakazał tego, nie zndając sobie sprawy że zabrana się Konopi, nie mieli o tym zielonego pojęcia. Po tej akcji zaczely się pojawiać filmy propagandowe jak "Refer madness" aby wmówić ludzią że marihuana jest zła.


A ciekawostka jest ze Deklaracja niepodległości została napisana na papierze konopnym Smile

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 26 Maj 2010, 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zdy napisał:
Zbakany napisał:
Chyba nie wyobrażacie sobie, że ktoś zalegalizuje jakiś narkotyk. Tak samo mogliby się ubiegać o to "zwolennicy" haszu i amfetaminy, chyba nie chcecie się z nimi porównywać?
Zawalczcie najpierw o to.

Nie mogę patrzeć na wpisy niektórych ignorantów. Człowieku doucz się zanim zaczniesz coś pisać. Haszysz jest produkowany z marihuany, to są te same substancje. Są tak samo groźne, czytaj: niegroźne.


Bo pomyliłem Haszysz z Heroiną to już na mnie jedziesz? Ta cała nowelizacja nic wam nie da póki nie będzie wykreślenia marihuany z listy narkotyków. Dociera do was to czy nie?

Też nie piję i nie palę i jestem z tego dumny a osoby, które śmieją lub krytują takie postępowanie są po prostu żałosne.
Dziękuję, dobranoc.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?