Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Nowy team : BETSSON VOODOO GAMING
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] bax
ESWC.pl 2k7 winner


Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 440
Skąd: Leszno

PostWysłany: 02 Maj 2007, 9:50    Temat postu: Nowy team : BETSSON VOODOO GAMING Odpowiedz z cytatem  

Witam

Po ESWC w Poznaniu mialem kilka maili i rozmow z potencjalnymi sponsorami. Najbardziej spodobała mi się oferta BVG, a to za sprawa tego ze poprosili o ewentualne stworzenie 5 osobowej ekipy, która będzie brała udzial w najwiekszych imprezach TMN. Warunki na których się to będzie odbywac sa atrakcyjne i zachecajace. Po rozmowach z kolegami ze sceny TMN, postanowilem wybrac ekipe.

Skład

BVG|Bax
BVG|Hack
BVG|Khasius
BVG|Wally
BVG|Yard

Przy wyborze graczy kierowałem się przede wszystkim skillem oraz znajomoscia graczy ze sceny co do ich zachowania. oczywiście po konsulatacji z zainteresowanymi Very Happy

będziemy wyszukiwac turnieje onlineowe, a także co mam nadzieje ruszy scena, ekipa z BVG chcialaby nam w tym pomoc i zorganizowac lanowe mistrzostwa, w których wystepowaliby bo kwalifikacjach onlineowych, najlepsi gracze polskiej sceny.

W niedalekiej przyszlosci jak to się wszystko rozwinie dobrze, prawdopodobnie będziemy wyjezdzac za granice na lanowe turnieje.

jeżeli będą wyniki to wiadomo ze będzie motywacja ;-) od sponsora również.

Jednoczesnie informujemy, ze nadal pozostajemy w teamach wlasnych gdzie gramy w turniejach i meczach towarzyskich. Ja z [POL] nigdy nie zrezygnuje Very Happy.

Na meczach reprezentujacych BVG, będziemy jechac z tymi tagami.
Bardzo chetnie czekamy na wyzwania innych teamów, zeby to wszystko ruszylo. jeżeli nam się uda jako BVG, to cala scena TMN może tylko na tym zarobic.

Na koniec dodam, ze jesteśmy w stanie otrzymac serwery do gry, do tsa, wiec zapewniam ze jeżeli będą wyniki to będą nagrody, wiec warunki do cwiczen otrzymamy.

STRONA SPONSORA: http://www.voodoo-gaming.pl/

tam mozecie poczytac kogo zrzesza, jakie ma osiagi, kto nas sponsoruje, a także czym się zajmuje BTV.

pozdrawiam Smile

_________________
NIE DOROŚLIŚCIE DO E-SPORTU !!!!!!!!!!!!!!!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 02 Maj 2007, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no niezle niezle Smile mysle ze wybrales najlepszy skład Smile powodzenia chłopaki w turach Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 02 Maj 2007, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

przede wsyzstkim wielkie dzięki dla Baxa za wybranie mnie do teamu ! Smile
No i mam nadzieje ze wyniki przyjda Smile może będę mial teraz powod dla rodzicow zeby zainwestowali w nowego kompa Very Happy dzięki wielkie jeszcze raz Smile

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 02 Maj 2007, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jak tak teraz patrze to ja tu nie widze gracza o nicku morda gdzie on jest? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 02 Maj 2007, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tez wielkie dzięki Bax, miejmy nadzieje ze co z tego będzie i się scena ozywi trochę Wink

fajnie, ze taki multigaming się w ogole TMN zainteresowal Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 02 Maj 2007, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A pozniej się dziwia ze nie mogę się pogodzic z porazka Smile

prawdę mowiac silny skład, ale bardzo fajnei ze coś się rusza po tym turnieju bo się martwilem ze będzie ESWC i na tym się zakonczy a tu maja być jakieś mistrzostwa LAN wiec ogolnie fajnie Smile

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 02 Maj 2007, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no to powodzenia BVG.

wielki bax Smile nie tylko wygral eswc, ale również pogodzil różne teamy z tm tworzac ten nowy team. mam nadzieje, ze już nie będzie wiekszych klutni na tym forum.

representujcie ładnie nasza gre, to może będzie szansa, zeby wiecej graczy polskiej sceny na tym zkorzystala.

wybor baxa wydaje mi się calkiem mocny, no i z tego co znam ludzi z eswc i teamspeaka jak najbardziej zabawny (gram z khasiusem nieraz w online golfa Smile )

proponuje baxa na prezydenta polski, tylko może być trudno wygrac z kononowiczem Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 02 Maj 2007, 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a tak BTW to przytocze hasło z wczorajszych pogaduch na tsi'ie ;d

Szopuś : ide
Jakub : bo nie będzie niczego ?
Szopuś : nie , bo się zesram ^^


mahahahaha^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] mat154
V.I.P.


Dołączył: 18 Mar 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 574



PostWysłany: 02 Maj 2007, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Szopek nie spamuj, a poza tym to ja to pierwszy wstawilem w opisie na gg, nie podskakuj bo nie będzie niczego:P

Powodzenia chlopaki ;]

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vizzini
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 19 Paź 2006
Pochwał: 3
Posty: 321



PostWysłany: 02 Maj 2007, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Voodoo Gaming to jeden z najlepszych multigamingów w Polsce , dywizja trackmanii w takim multigamingu to prawdziwe marzenie Very Happy graty chłopaki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prezes
Team Poland


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 126


PostWysłany: 02 Maj 2007, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No brawo brawo Smile
Co prawda nie dla Was Razz tylko dla multiklanu. Świetna sprawa, że polskie multiklany wreszcie zaczynają inwestować w tą grę. W zagranicznych multiklanach ta gra jest już powszechna od momentu pojawienia się gry Trackmania Nations w spisie ESWC Smile
Na pewno przyniesie to wiele korzyści dla sceny.

Co do samego multiklanu, to tak jak Tiggeri napisał, jest to jeden z najlepszych. Może ustępuje takim potęgom jak : Pentagram PokerStategy.cc; Wilda, The Netrunners, Team Delta, Easyteam, Ultrafrag, Fear Factory itd.

Hehe przypomniało mi się teraz zajście z Voodoo w ESWC w CS-a, gdzie zostali wyrzucenie, bo cheatowali w eliminacjach Razz

Ale mimo wszystko multiklan jest dosyć stabilny, na pewno nie należy do takich, które rozpadają się po kilku tygodniach. Ma już pewnych i zaufanych sponsorów i to pomoże Smile

Pozdrawiam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] bax
ESWC.pl 2k7 winner


Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 440
Skąd: Leszno

PostWysłany: 02 Maj 2007, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No było coś tam z tym csem. Z Fear Factory tez mialem propozycje, ale zdecydowlaem się na BVG dlatego ze tam mialem tylko dla siebie propozycje, a tutaj na naprawdę fajnych zasadach, których nie powiem jak i cala pozostała 4ka nie może powiedziec.

Jest naprawdę fajnie. A to ze sa lepsze multiklany nic nie ujmuje BVG, poniewaz zawsze mozemy dorownac poziomem, już jest pomysl na kilku nowych sponsorow, wylacznie dla nas dla TMN, wiec tylko trenowac i wyniki robić Very Happy reszta jest zapewniona ;-)

Poki co trwaja rozmowy wstepne i rozeznanie na eswc gdzie odbywac się będą najblizsze turnieje.

_________________
NIE DOROŚLIŚCIE DO E-SPORTU !!!!!!!!!!!!!!!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
prezes
Team Poland


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 126


PostWysłany: 02 Maj 2007, 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Od pomysłu do realizacji bardzo daleko, chociaż teraz firmy coraz odważniej inwestują w e-sport(np. Airwaves - a kto by się spodziewał tego wcześniej ?!), więc może się uda.

Hehe wiedziałem, że FF zaproponuje bo Mitos był adminem tego turnieju, ale skoro sam miałeś tworzyć tą dywizje to Ci się nie dziwie, bo w grupie zawsze raźniej na zagranicznych lanach ;]
Masz racje, nie można nic ująć BVG, tym bardziej, że tylko oni mają dywizje TMN, zrobi się ciekawiej jak inne multiklany pozyskają graczy w tmn i wtedy rozpocznie się konkurencja...

Co do lanów zagranicznych to na pewno trackmanie spotkacie tutaj :
http://www.dimension6.de/ - ale to dopiero pod koniec roku, wcześniej około sierpnia we Francji będzie Lan organizowany przez w1 Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
BVG|kha1
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 4


PostWysłany: 02 Maj 2007, 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

prezes napisał:
Może ustępuje takim potęgom jak : Pentagram PokerStategy.cc; Wilda, The Netrunners, Team Delta, Easyteam, Ultrafrag, Fear Factory itd.


Bardzo cieszą nas słowa kierowane do BVG i bardzo serdecznie Wam za to dziękujemy, jednak z wymienionych zespołów jedynie PGS jest zespołem większym i stabilniejszym Smile

Raz jeszcze dziękuje, a nowemu składowi życzymy wszystkiego dobrego, postaramy się aby ta współpraca była owocna nie tylko dla BVG, ale dla całej sceny.

Pierwszym pomysłem na który wpadł jeden z naszych głównych partnerów Klub Internetowy E24 to bicie rekordu guinessa w długości jazdy bez przerwy, pomysł już jest w realizacji i możemy się spodziewać, że część składu BVG.tmn weźmie udział w tej próbie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] bax
ESWC.pl 2k7 winner


Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 440
Skąd: Leszno

PostWysłany: 02 Maj 2007, 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

rotfl !! Happy

a ile wynosi rekord guinessa ? Very Happy

rozumiem ze wszyscy ze wszystkich gier z BVG wezma udzial ? Very Happy

_________________
NIE DOROŚLIŚCIE DO E-SPORTU !!!!!!!!!!!!!!!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
BVG|kha1
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 4


PostWysłany: 02 Maj 2007, 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

2 dni - kilku graczy na zmianę.
Więcej powiedzieć narazie nie mogę Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 02 Maj 2007, 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Super, że w końcu będziemy mieć jakiś naprawdę profesjonalny team. Z tego co widzę to po prostu skład marzenie. Powodzenia chłopaki Smile

A co do tego turnieju to ja od razu się piszę Smile
Mogłoby być solo Razz

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 02 Maj 2007, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

i ja bym spróbowal Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 02 Maj 2007, 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

pff... ;p ja mialem propozycje od PGS ale uznalem ze za dobry jestem ...
_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Termez
Jeździ konno


Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 15
Skąd: z nienacka - Szczecin

PostWysłany: 02 Maj 2007, 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A co do rekordu do również poświecę swój czas aby go pobić :E
_________________
Best Games Ever



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?