Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Diav&Shad Photo Story, czyli najlepsze ujęcia z LAN-ów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 21 kwietnia 2011, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Karniaka to ty wypijesz, panie majster, jak się na Mumble nie pojawisz.

Owca pasowała mi do rymu Razz

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Becks²
Doświadczony driver


Dołączył: 21 Kwi 2011
Posty: 211
Skąd: Bolesławiec

PostWysłany: 21 kwietnia 2011, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mega Historyjka : D , pozdro !
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G kyzzn
Ostra jak żyleta


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 412


PostWysłany: 21 kwietnia 2011, 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Główna fota Jakuba miażdży Very Happy Była jeszcze jedna taka supermiażdżąca, ale jej tu nie umieszczę bez zgody Jakuba (o ile w ogóle mam ją na dysku) Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 22 kwietnia 2011, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

watpie, zeby ktokolwiek z tej fotostory był pytany, czy zgadza się z upublikowaniem swojego zdiecia na publiczniej stronie internetowej. mnie nikt nie pytal i nigdy zgody nie dalem.

szczerze mowiac w czasach facebooka i internetu nie powinniscie publikowac tych zdiec. nie tylko, bo ktos inny może z tym ch** wie co zrobić, ale także, bo nazywacie się koledzy, a koledzy nie robia kolegow w chuja, szanuja się wzajemnie i pytaja, czy coś, co robia, nie przezkadza innemu, co marta pokazala w ostatnim poscie.

wybraliscie te najgorsze, najbrzydsze i najbardziej wstydliwe zdiecia.
argumantacja z humorem tez mi nie pasuje, bo gdzie jest zart np przy zdieciu magdy, czy stojacego pawla?
nic w tym nie zmienia fakt, ze wyslaliscie wlasne zdiecia, bo to jest wasza decyzja.
mogliscie jako zachecenie dac fajne zabawne fotki, jak np te grupowe, widocznie o to wam nie chodzilo.

poza tym myslacy człowiek z waszej "reklamy" może zwiazkowac, ze jak pojedzie na lana i się luzno poczuje i wypije, to musi z tym liczyc, ze w nastepnej fotostory także on moglby się stac bochaterem.

już nie chce zaczynac o tym, ze to co robicie lamie prawo, ale pomyslcie nad punktami, ktore opisalem wyzej.

ps.: a to, ze te kobiete starsza z pociagu tu upublikowaliscie, to uwazam za swinstwo, chamstwo i dziecinstwo, bo ona nic z tym calym nie ma do roboty.


Ostatnio zmieniony przez [POL] Jakub dnia 22 kwietnia 2011, 12:19, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 22 kwietnia 2011, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jakubku, wszystkie zdjecia sa online od 2-4 lat Smile a, i nie pierdol tylko przyjezdzaj, bo jak się z Baxem zgadamy, to Cie dopadniemy w tym szwablandzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 22 kwietnia 2011, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
jakubku, wszystkie zdjecia sa online od 2-4 lat Smile

i co to zmienia w temacie?

ja ci chce przypomnac, jak ty byles w berlinie i ja porobilem zdiecia na eswc europe.
zkasowales je z mojego komputera, bo ci się nie podobaly.
zdiecie innych jednak publikujesz.

ja ci powiem konkretnie:
nie daje zgody, zeby jakiekolwiek zdiecia mojej osoby były publikowane na tej i zadnej innej stronie internetowej. także proszę o zkasowanie kazdego mojego zdiecia, na którego publikowanie się nie zgodzilem. proszę Ciebie o respektowanie moich praw osobistych.


Ostatnio zmieniony przez [POL] Jakub dnia 22 kwietnia 2011, 12:26, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 22 kwietnia 2011, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tepa szwabska dziwko - powtarzam, ze sa te zdjecia online (online - upublicznione, ogólnodostępne, a nawet "upublikowane na publicznej stronie internetowej" - wszystkie bez wyjatku!) od lat. Nie będę nikogo pytal o to, czy mogę pokazac zdjecie, jeśli wisi ono na necie od momentu, kiedy zostalo zrobione. Mysl k**wa. Jedyne co, to autora tych zdjec powinienem spytac, czy mogę je kopiowac, a nie pozujacych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 22 kwietnia 2011, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
tepa szwabska dziwko - powtarzam, ze sa te zdjecia online (online - upublicznione, ogólnodostępne, a nawet "upublikowane na publicznej stronie internetowej" - wszystkie bez wyjatku!) od lat. Nie będę nikogo pytal o to, czy mogę pokazac zdjecie, jeśli wisi ono na necie od momentu, kiedy zostalo zrobione. Mysl kur**. Jedyne co, to autora tych zdjec powinienem spytac, czy mogę je kopiowac, a nie pozujacych.

ty mysl.
fakt, ze jakieś zdiecie jest upublikowane, nie oznacza, ze mozesz je publikowac kolejny raz.
jak ktos kopie Ciebie, to nie znaczy, ze ktos inny tez może cie kopnac, logiczne chyba.

poza tym wlasnie NIE mialem zamiaru klucic się o prawie, ale napisalem wyraznie coś o kolegach i zachecaniu jechania na lany, zeby to weszlo ci do glowy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 22 kwietnia 2011, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zgadzam się z Jakubem. Niektóre z tych zdjęć zamiast zachęcić ludzi do LANowania mogą mieć odwrotny skutek. Ja bym raczej nie chciał, aby ktoś robił mi zdjęcie jak siedzę na kiblu. Innych może to bawi - mnie nie bardzo.

Umieszczanie fotek w internecie też jest nie w porządku. Żyjemy w czasach portali społecznościowych typu nk i fejsbuk gdzie każdy może wklejać swoje zdjęcia jednak to nie oznacza, że można szastać na lewo i prawo czyjąś gębą.

_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 22 kwietnia 2011, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zaraz Lecho zrobi z tego sensacje Very Happy

Jakub a Ty się pytałeś mor_ola o zgode na upublicznienie filmiku w którym wyśmiewałeś się z tego że ON naprawdę JE ??

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 22 kwietnia 2011, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

oddowicz napisał:
zaraz Lecho zrobi z tego sensacje Very Happy

Jakub a Ty się pytałeś mor_ola o zgode na upublicznienie filmiku w którym wyśmiewałeś się z tego że ON naprawdę JE ??

nigdy nie publikowalem tego filmu, TO jest wlasnie roznica.
wiadomo, ze nie zabronisz pokazywania filmu czy zdiec prywatnie, ale publicznie jest to nie pozwolone i tego się trzymalem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 22 kwietnia 2011, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a mi się jednak coś wydaje, że wrzuciłeś go na tmpl jak byłeś najebany Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 22 kwietnia 2011, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

oddowicz napisał:
a mi się jednak coś wydaje, że wrzuciłeś go na tmpl jak byłeś najebany Smile

zle ci się wydaje.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 22 kwietnia 2011, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Od zawsze tu ludzie zyli jak rodzina, jakby pokazywanie zdjec tutaj było zaliczane do kategorii 'prywatne' - nigdy stad zadnego zdjecia nie dam na zadne kwejki, demoty, 4chany i inne g*wna. I chyba wszyscy ze zdjec tak sadzili - no ale ok, może prawnie i masz racje, wiec wy****dalaj i nie wracaj i na LAN tez nie przyjedzaj, przynajmniej nikt Ci foty nie zrobi, bo caly swiat będzie widzial, jak jakub zrobil krzywa morde!

@Crow - to albo nie dopuszczaj do tego, zeby ktos Ci takie zdjecie zrobil, albo już po fakcie (np. nastepnego dnia, jak polowicznie wytrzezwiejesz) popros o jego usuniecie. A Jakub się obudzil po 3 latach, przy czym akurat jego foty nie sa w ogole 'drastyczne'.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 22 kwietnia 2011, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

i co ? no i co ? nie dosc że szwab to jeszcze kłamca

http://tmpl.info/forum/viewtopic.php?p=132841&highlight=#132841

wprawdzie filmik już wygasl ale był Smile

SZWABO KŁAMCA !

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 22 kwietnia 2011, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@oddo
ja z olem zawsze mialem swoje specialnie klutnie. on coś o mnie wysylal, ja coś o nim. mozliwe, ze ten film wyslalem wlasnie jako "zemste" na jedna z jego akcji.
jak jednak zglosil, ze przezkadza mu taki film, zkasowalem go.
napisalem, ze "wydaje" mi się, ze nie wyslalem na forum, w tym nie klamalem, jednak się mylilem. najwazniejsze, ze filmu już nie ma.

poza tym film zostal krecony u mnie w domu, w berlinie, co oznacza, ze już wtedy się dobrze rozumielismy, a po drugie, ze wiedzial o filmie.

nastepne, film był na serwerze moim, teampoland, wiec moglem go kasowac, kiedy chce.

@shadow
niestety zapominasz o tym, ze to forum jest publiczne.
wiec nawet jak się z kims z graczy poklucisz, ten ci może wziasc twoje zdiecie, namalowac ci chuja, smiesznie podpisac i wyslac na fejsbuku.
next day cala szkola o tym wie i wysyla dalej do swoich kolegow.
milo by ci na pewno nie było.

ja moich zdiec tez nie uwazam za az takich drastycznych, ale tylko JA mam prawo to decydowac, a nie ktos inny.

jeżeli to zycie na tmpl ma w przyszlosci wygladac wlasnie tak, ze będą wysylane zdiecia obrazajace, aby "coś się dzialo", to nie będę musial nawet z tad wy****dalać, bo wczesniej czy pozniej każdy z tad wypierdoli.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] bax
ESWC.pl 2k7 winner


Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 440
Skąd: Leszno

PostWysłany: 22 kwietnia 2011, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dziewczyny nie drapac się Very Happy

James ma zły dzień albo wytrzeźwiał a Shutdown chyba bierze jakiś cykl ze taki agresywny Very Happy

cala ta sytuacja jest lajtowa ogarnijcie suty

Bawmy się ! Bawmy się ! Smile

_________________
NIE DOROŚLIŚCIE DO E-SPORTU !!!!!!!!!!!!!!!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 22 kwietnia 2011, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tak tak jakub Smile w dupsku mam wasze pseudo kłotnie. Pytałeś go o zgode czy nie ?

poza tym byles pewny ze mi się zle wydaje.

I nie wymyslaj ze filmik skasowales bo tak chciał mor_olo, bo sam wygasl równo ze strona teampoland.info

klamco

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 22 kwietnia 2011, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

oddowicz napisał:
tak tak jakub Smile w dupsku mam wasze pseudo kłotnie. Pytałeś go o zgode czy nie ?

poza tym byles pewny ze mi się zle wydaje.

I nie wymyslaj ze filmik skasowales bo tak chciał mor_olo, bo sam wygasl równo ze strona teampoland.info

klamco


oddo, mieszasz rzeczy i gadasz bzdory.

ja nawet nie pamietam, czy mor_olo nie wiedzial wlasnie o pokazaniu tego filmu. jakby nie było, film jest już dawno zkasowany.

poza tym co zmienia ta akcja nad faktem, ze nie wysyla się zdiec lub filmow bez pozwolenia?
nawet jak bym wyslal ola film bez pozwolenia, to zrobilem blad, nauczylem się, ze się tak nie robi i dobrze.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Toby
Forever Troll!


Dołączył: 03 Sie 2010
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1226

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 22 kwietnia 2011, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ej, ej chłopcy, spokojniee..
Fakt faktem, że nie wszystkie zdjęcia były do końca przyzwoite, a to zastąpienie twarzy Jakuba panami Pytensonami to według mnie lekkie przegięcie.. Co też może zniechęcać niektórych do wbitki na LANa <ekhem> Very Happy
Co do newsa ogólnie:
Jak wszyscy wiemy, każdy news wali po oczach jak tylko wejdzie się na stronę.. No i chyba nie po to była cała ta "akcja" $Ltmpl.info, żeby każdy, kto wbije na stronę, szukając pomocy lub jakichś informacji, oglądał po primo kutasa na głównej, a po duo wszystkie te zdjęcia.. Wiem, że może i dobre melanże itp., ale czy trzeba to od razu do newsów dawać? :3
Bo nie każdy tam dobrze wyszedł, przecież specjalnie wybierane były te "najgorsze" foty..
Rymowanki może i fajne, ale ogólnie jakiś niesmak pozostał, no i +1 do kłótni na forum.. :>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?