Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Universal Team Cup - der idee
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Universal Team Cup
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stys
Pirat drogowy


Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 576
Skąd: Biała Podlaska

PostWysłany: 27 kwietnia 2011, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dobra przypuśćmy będą 3 lapy pierwsze 50 sek i reszta gdzies ok 40 i mniej i tak 50+2*40=130 sek. Grać będziemy do 5 rund chyba czyli najmniej to może być 9 rund a więc 9*130=1170s=19.5 min nie za długo jak na 1 mape, a ma być ich 6?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°אא Key.
Admin


Dołączył: 15 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 798

Skąd: Zewsząd.

PostWysłany: 28 kwietnia 2011, 8:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie. pamiętaj też, że mecz możnaby rozłożyć na dwa dni, wtedy po godzince dziennie to nie jest problem posiedzieć, nie?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 28 kwietnia 2011, 8:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Taa... jasne. Mecz na dwa dni. Może nie każdy daje radę siedzieć w godzinach wieczornych kilka dni z rzędu. Trzeba tak ustalać żeby grać za jednym zamachem. I żeby to wszystko zaczęło się po 07. maja bo wcześniej nie dam rady Wink
_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Joker.
Why so serious?


Dołączył: 03 Sty 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 504

Skąd: Łódź

PostWysłany: 28 kwietnia 2011, 8:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Crow, czytaj dopiski na marginesach Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 28 kwietnia 2011, 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

1. Styś - nie DO 5 rund tylko PO 5 rund na mapę, więc będzie krócej, poza tym nie wiem, dlaczego jedno kółko miałoby trwać aż 50 sekund. (45+2*37,5)*5= 10 minutek, inne mapki będą raczej krotsze, wiec mecz będzie trwal ok. godziny i nie będzie mozliwosci, zeby trwal dluzej, bo zawsze będzie grana ta sama ilość rund.

2. Na pewno mecz nie będzie rozkladany na dwa dni :F

3. Zacznie się nawet koło 7 czerwca, nie maja.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
stys
Pirat drogowy


Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 576
Skąd: Biała Podlaska

PostWysłany: 29 kwietnia 2011, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a no chyba że, sryy ^^

Edit:
Daj jakieś info z trasami do kiedy je wysyłać i jaki czas mają mieć. Bo to czasu coraz mniej jest ;p

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Joker.
Why so serious?


Dołączył: 03 Sty 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 504

Skąd: Łódź

PostWysłany: 29 kwietnia 2011, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mapy jak coś słać na: cupUTC@gmail.com
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stys
Pirat drogowy


Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 576
Skąd: Biała Podlaska

PostWysłany: 29 kwietnia 2011, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dżoker daj swoje gadu
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mscici3l
Jeździ konno


Dołączył: 01 Lip 2010
Posty: 69
Skąd: okolice Płocka

PostWysłany: 29 kwietnia 2011, 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Co mamy słać jak nie znamy zasad? Very Happy
Przydałby się jakiś post z opisem ile mapek od osoby, długość dla poszczególnych typów, jakieś zastrzeżenia. Liczę, że coś takiego się pojawi bo w "ciemno" tj. nie znając oczekiwań trudno dobrą trasę zrobić. Razz

_________________

Mściciel`s tracks

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 29 kwietnia 2011, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A to już jest jakiś skład komisji, że Joker podaje mail? Tak pytam, nie w formie czepiania się. I jak rzecze Mścici3l - jakieś zasady pasuje ustalić (poza trasami "tech" bo pewnie będą takie jak na PL9).
_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 30 kwietnia 2011, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

kurfa ogar Joker, maila zes zrobil i się chwalic tym musisz naokolo? mowilem, ze dziś poustalamy wszystko, zrobi się newsa na spokojnie i wszyscy będą happy, a Ty już wrzawe podnosisz Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
iaM. savier
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 11 Wrz 2009
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1
Posty: 445



PostWysłany: 31 Maj 2011, 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mała sugestia, proszę o wybieranie tras nadeo typowo nadeowych Smile

czyli nadeo(jakaś grupa ludzi), która robiła te mapki, w mneisjzym czy większym stopniu te mapki im powychodziły, tzn. znajdziesz takie rarytasy wśród nich, i tych prosiłbym się wystrzegac. Bo są to mapki zazwyczaj czysto techowe, które wiekszośc sędziów lubi, a nie mniej zniszczą ten turniej. Proszę wybierac z pośród wszystkich dostępnych nadeo.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 06 czerwca 2011, 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Napiszę tutaj bo to chyba zasada będzie. Szukałem info na ten temat, ale nie znalazłem.

Ile mamy jechać okrążeń na trasie typu nascar? Autor ustawił dwa i tak mamy grać? Średnio szybki przejazd zajął mi ~1.20.xx. Czy jeśli w kolejnym mappacku ustalone przez autora będzie pięć okrążeń to tyle mamy jechać w meczu czy będzie jakieś ujednolicenie?

_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 06 czerwca 2011, 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

przez autora jest ustalone tyle, żeby zmieściło się w wymaganiach dotyczących długości trasy, jeśli się nie mieściło, to trasa odpadała
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Joker.
Why so serious?


Dołączył: 03 Sty 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 504

Skąd: Łódź

PostWysłany: 06 czerwca 2011, 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Crow, mapperzy mieli podane że maksymalny czas przejazdu ma trwać około półtorej minuty. Więc ustawiają ilość okrążeń w zależności od długości mapy. W regulaminie są podane dwa lub trzy kółka by nie było pięcio okrążeniowej mapy z czasem jednego okrążenia na poziomie dziesięciu sekund.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaM. savier
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 11 Wrz 2009
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1
Posty: 445



PostWysłany: 06 czerwca 2011, 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

przy okazji. Na meczu będzie obowiązywało jedno kółko w TA. czy 3 okrązenia na rundy, czy jakiś inny?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 06 czerwca 2011, 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Team przeważnie jeździ się na rundy. A z tego co mówią Joker i Shadow to będziemy jechać dwa kółka.
_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Qbica7
Jeździ konno


Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 32
Skąd: Gdynia

PostWysłany: 28 czerwca 2011, 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wpiszę się tutaj, bo żeście zamknęli temat zanim zdążyłem coś ode mnie dodać.

Zasady turnieju od początku były takie, że patrzymy na sumę rund ze wszystkich map. Czepiacie się teraz nas, że potrafiliśmy 10 punktów przyklepać na dwóch mapach? Do zera daliśmy sobie wklepać tylko na jednej mapie (tech - można zrozumieć grając przeciwko POL). Na dwóch mapach po równej grze przegraliśmy 2:3.
Ja nie podzielam Kiciak zdania, że wszechstronniejsza jest drużyna która wygrała więcej map, bo drużyna POL na dwóch mapach nie pokazała niczego.

W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem było po prostu powtórzenie spotkania, do którego w sumie się zgadaliśmy. Nie wiem czy koledzy z POL się przestraszyli, czy stwierdzili że są za mocni i nie ma sensu grać z jakimś tam Team7, bo wygrają z paluszkiem w dupce albo po prostu nie daliby rady się zebrać na mecz i stwierdzili samemu, że byli lepsi.

Do organizatorów: można było po prostu uznać że jest błąd w regulaminie, przyznać to i rozegrać te dodatkowe mecze w celu sportowego wyłonienia zwycięzcy.. Mappack i tak pozostaje bez zmian na kolejną rundę, więc nic to nikomu w treningu by nie przeszkodziło. Ale odwróciliby się koledzy, którzy nie potrafią uznać że ktoś był tak samo dobry.

Za często się na turniejach tego forum nie pojawialiśmy, i może lepiej niech to tak będzie.. Dziękujemy.
PS. BT 3mam kciuki za Was.

Aha i zdanko do Tobiego. Nie każdy gracz musi mieć konto na tym forum, a że go nie ma, nie oznacza że nie jest obeznany w grze. Więc się tu tak nie napinaj, chyba że jesteś tu więcej niż w grze i nie znasz tych oto "nowych acc co się tak plują".

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 29 czerwca 2011, 2:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zamknęliście mi temat, jednak i ja napisze, nawet jak mam warny dostać.
Już tam wszyscy powiedzieli kto zjebał i od której strony, ale dla krzykaczy mam prezent.

Odpis z regulaminu.

[quote="damianhhh"][size=20]

Jest jeszcze jednak czas na jego dopieszczenie, tak więc jeszcze raz proszę o sygnalizowanie niedopatrzeń/proponowanie zmian itp. Smile[/quote]

Jest zupełnie tak, jak z tymi, którzy krzyczeli że mappack jest do dupy, drą się, ale nikt nawet nie ruszył palcem, żeby przeczytać na spokojnie regulamin i wytknąć nieprawidłowości, przykro mi ŻADEN Z WAS TEGO NIE ZROBIŁ! Więc pretensje możecie mieć do siebie. :* Sad, but true.

A druga sprawa to to, że Thunder powinien dostać ZP za bezsensowne wklejanie tego linka do swojego forum. Rozumiem autoreklama i w ogóle, ale każdy inny jakoś zachowuje jakieś pozory nie spamowania. Smile

To tyle ode mnie, a teraz hejtujcie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Maniac_fx
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 6


PostWysłany: 29 czerwca 2011, 8:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Szkoda że zamknęliście temat fakt jest paru tutaj użytkowników co tylko bez sensu piszą ale większości podzielają temat że organizatorzy powiem to tak kolokwialnie zdupczyli sprawę. I przyznają się do kolesiostwa i boją się krytyki we własnym teamie niż w środowisku TM. Shad niestety za organizację nie bierz się za takowy ów turniej. Współczuje Jokerowi bo jego wizerunek również idzie w złym kierunku bo shad świetnie podkreślił w zdaniu że wspólnie z nim podjął taką ów decyzję. Tm może nie upada ale stracił na szacunku i gry fair. Wy na siłe będziecie bronili swojego stanowiska zamiast przyznać się do błędu i wy myśleć coś aby wyjść z tego nie zręcznego impasu. P.S. bt trzymamy dla Was kciuki Wink) cuuuu P.S. po raz ostatni się raz zalogowałem bo nigdy nie biorę udziału w takich forach ale zrobiłem wyjątek bo myślałem i dalej myślę że z wieloma graczami można porozmawiać na solidne argumenty a nie tylko krzyczeć jak małe dzieci które dostały od mamusi grapki w piaskownicy. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Universal Team Cup Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?