Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
TM Masters 2011 xT edition
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
°אא Ksenuns0n
Pirat drogowy


Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 798
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: 27 kwietnia 2011, 21:23    Temat postu: TM Masters 2011 xT edition Odpowiedz z cytatem  

Przyszedł mi mail z informacją o TMM, zdążyłem wstępnie zapisać drużynę i pomyślałem, że może ktoś jeszcze z Was będzie chciał zagrać. Miejsca są ograniczone - bo tylko 32. W zasadzie to co ja Wam będę gadał, sami poczytajcie : http://tmm.teamhot.se/
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Santacruz
V.I.P.


Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 290
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 28 kwietnia 2011, 8:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Na chwilę teraźniejszą zostało 1 miejsce! Szkoda, że więcej naszych się zdecydowało Smile.
GL!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 28 kwietnia 2011, 9:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

x3nun, zwróć uwagę, że Bill (kks15) jest w dwóch teamach. W XX i Antis. Zanim to wszystko ruszy to chyba trzeba to jakoś naprostować żebyście potem nie mieli problemów.
_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
°אא Ksenuns0n
Pirat drogowy


Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 798
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: 28 kwietnia 2011, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zwróciłem uwagę i chłopaki muszą się dogadać. Nie jestem wstanie odpowiadać za każdy ich ruch - pytałem się każdego iksa osobno czy ma ochotę zagrać. Dostałem pozytywne odpowiedzi, więc ich wpisałem.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?