Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
09.04.2006 o 18:00 - Kwalifikacje do POL vs PT
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 09 kwietnia 2006, 7:02    Temat postu: 09.04.2006 o 18:00 - Kwalifikacje do POL vs PT Odpowiedz z cytatem  

Chciałem was poinformować, że 09.04.2006 o godz 18:00 odbędą się kwalifikacje do meczu przeciwko Portugalii, który zostanie rozegrany tego samego dnia o godzinie 20:00.

Kwalifikacje zostaną poprzedzone 30min treningiem i tak naprawdę oficjalne eliminacje rozpoczną się o 18:30.
Zasady kwalifikacji są bardzo proste. Rywalizuje się w trybie Rounds do momentu kiedy jeden z graczy osiągnie powyżej 50 punktów na danej mapie. Wtedy to pierwsza piątka graczy,która zebrała najwięcej punktó wystąpi na danej mapie.
Istnieje możliwość zmiany składu na poszczególne mappy dlatego może zdarzyć się tak, że zawodnik będzie grał tylko na jednej mapie, dwóch itd. Wszystko zależy od wyników na konkretnych mapah.
Oczywiście kwalifikacje odbędą się na mappacku 4-ej rundy Nations Cup.

Ze względu nato, że nie wiem, kto będzie hostowałkwalifikacje informacje na temat serwera podam na forum i za pośrednictwem GG, tuż przed 18:00, albo nawet wcześniej Smile

Pozdrawiam

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
miszczuuuuu
Jeździ konno


Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 17


PostWysłany: 09 kwietnia 2006, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

z checia bym zagrał mogę Smile Co?? jekby co to ppiszcie na moje gg na jakim serwerku będą rozgrywane kwalifikacje Smile 4869940
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 09 kwietnia 2006, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no cóż, chce poinformować że spóźnię się na kwalifikacje, no bo w końcu jest Niedziela Palmowa. Poszedłbym do kościoła rano, ale za późno wstałem z łóżka Sad a późniejsze msze są na 18:00 i 19:00, więc musze iść na 18:00
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
miszczuuuuu
Jeździ konno


Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 17


PostWysłany: 09 kwietnia 2006, 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

noto jak zna ktos nazwe serwera Razz Question Question jakby co moj nick w trackmani to MACIEK Twisted Evil :wink:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
komandos
Jeździ konno


Dołączył: 23 Mar 2006
Posty: 22
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 09 kwietnia 2006, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mialo być info i nie ma info Smile A już po 18. Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 09 kwietnia 2006, 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

bo się trochę pokomplikowalo...
ostatecznie:
host: Zooz
kraj: NED
hasło: trening
nazwa: TeamPoland

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
komandos
Jeździ konno


Dołączył: 23 Mar 2006
Posty: 22
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 09 kwietnia 2006, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nom tylko ze wejsc nie moglem bo był full a potem jak się zwolnilo jedno miejsce to hasło nie to Sad . Trudno może nastepnym razem Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miszczuuuuu
Jeździ konno


Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 17


PostWysłany: 09 kwietnia 2006, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Uważam żedzisiejsze kwalifikacje były jednym WIELKIM niewypałem. Po pierwsze organizacja Neutral serwer zostal skolowanyna 5 minut przed 18 ale tek cielo i niedalo się w ogóle grać !! raz przejechalem kawalek trasy na pierwszym serwerze i to wszysko. wiec skolowano 2 serwer na ktorym przejechalem mete 2 razy i po 5 minutach gry powiedziano mi zebym sobie poszedł bo nienaleze do team poland Rolling Eyes wiec zapytalem się co musze zrobić zeby dostac się do druzyny i zagrac mecz pl vs portugalia w odpowiedzi uzyskalem cytuje " pokaz się na nastepnym treningu od lepszej strony za tydzien " i nierozumiem tego za cholere Exclamation Exclamation jak ogliscie ocenic moje umiejetnosci po 5 miutach gry i przejechaniu zaledwie 2 razy mety z tego powodu ze co chwile mi cieło gre Exclamation no niekumam was !! a potem jeszcze mnie zbanowano w nagrode Evil or Very Mad Evil or Very Mad sądze ze powinniscie nastepne kwalifikacje i treningi lepiej zorganizowac i bardziej zwrocic uwagę na osoby ktore by chcialy sobie zagarc meczyk Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 09 kwietnia 2006, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

pozwolisz ze jako etatowyrezerowy:D wytlumacze

Servery w polsce takie sa i nic na to nie poradzisz masz lepszy to użycz. Trening był w piatek czy w tygodniu gdzie s w każdym bądź razie były 2 na dobrym serverze i trwaly z 1,5h. To były kwalifikacje do meczu zeby grać w meczu musiales zostac zgloszony dotemu poland a to kapitan zobil wczoraj. Zeby się dostac do teamu pokaz się z dobrej strony na treningu i przy najblizszej mozliwosci dodania zawodn8ikow będziesz mial szanse na Team POland

zbanowano cie bo musielismy zaczac jak najszybciej czas naglil sam rozumiesz a ty się zadawales miliardy pytan Razz
"bardziej zwrocic uwagę na osoby ktore by chcialy sobie zagarc meczyk"- ee to jest rozgrywka na najwyzszym poziomie i nie każdy może zagrac taki meczyk, sadze także ze każdy chcialby zagrac sobie TAKI meczyk Smile

tyle ode mnie milegop treningu i powodzenia w dalszej karierze...

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
miszczuuuuu
Jeździ konno


Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 17


PostWysłany: 09 kwietnia 2006, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mor_olo napisał:
pozwolisz ze jako etatowyrezerowy:D wytlumacze

Servery w polsce takie sa i nic na to nie poradzisz masz lepszy to użycz. Trening był w piatek czy w tygodniu gdzie s w każdym bądź razie były 2 na dobrym serverze i trwaly z 1,5h. To były kwalifikacje do meczu zeby grać w meczu musiales zostac zgloszony dotemu poland a to kapitan zobil wczoraj. Zeby się dostac do teamu pokaz się z dobrej strony na treningu i przy najblizszej mozliwosci dodania zawodn8ikow będziesz mial szanse na Team POland

zbanowano cie bo musielismy zaczac jak najszybciej czas naglil sam rozumiesz a ty się zadawales miliardy pytan Razz
"bardziej zwrocic uwagę na osoby ktore by chcialy sobie zagarc meczyk"- ee to jest rozgrywka na najwyzszym poziomie i nie każdy może zagrac taki meczyk, sadze także ze każdy chcialby zagrac sobie TAKI meczyk Smile

tyle ode mnie milegop treningu i powodzenia w dalszej karierze...


pierw powiedziano mi ze mogę zostac i obserwowac a chwilke pozniej banan, pytan ogolnie zadalem 2 jedno to czemu mam spadac a drugieto co musze zrobić zeby dostac się do teamu, jasli piszesz ze nikt nie patrzy jak gram to niby jakm cudem powiedziano mi ze jestem tym slabszym i ze nie będę grał ?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bartek_H
Jeździ konno


Dołączył: 11 Mar 2006
Posty: 79
Skąd: Gryfino/Szczecin

PostWysłany: 09 kwietnia 2006, 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

OMG jak mnie denerwuja 12 latki , kapitan powiedział idź na speca , nie umiem i tu pojawia się moje pytanie Ty w ogóle umiesz jeździć ? Gram w Battlefield 1942 (grałem w 2 klanie w Polsce) i też nie grałem na wszystkich mapach bo byli lepsi i nie wchodziłem na forum i smarowalem jak lamuch ... Mad

@Sorki może mnie poniosło ale nie lubie buractwa... Evil or Very Mad Mad

@Bo serwer był na 10 slotów jeśli wierz co to jest .................... Rolling Eyes

_________________
Trackmania Nations ESL Admin

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
miszczuuuuu
Jeździ konno


Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 17


PostWysłany: 09 kwietnia 2006, 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bartek_H napisał:
OMG jak mnie denerwuja 12 latki , kapitan powiedział idź na speca , nie umiem i tu pojawia się moje pytanie Ty w ogóle umiesz jeździć ? Gram w Battlefield 1942 (grałem w 2 klanie w Polsce) i też nie grałem na wszystkich mapach bo byli lepsi i nie wchodziłem na forum i smarowalem jak lamuch ... Mad

@Sorki może mnie poniosło ale nie lubie buractwa... Evil or Very Mad Mad

@Bo serwer był na 10 slotów jeśli wierz co to jest .................... Rolling Eyes



po pierwsze to sam jesteś burak
po drugie to to niemam 12 lat skoro tak sadzisz to pewnie jesteś 12 latkiem czyli szczylem jak dlamnie
po trzecie tak umiem jeździć i za pewne lepiej od Ciebie BURAKU
jeśli masz jakieś wąty to na pw

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bartek_H
Jeździ konno


Dołączył: 11 Mar 2006
Posty: 79
Skąd: Gryfino/Szczecin

PostWysłany: 09 kwietnia 2006, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

miszczuuuuu napisał:

po pierwsze to sam jesteś burak

Ty jesteś burak bo się plujesz , że nie grałeś (Ja nie grałem 3 meczów i nie płacze)
miszczuuuuu napisał:

po drugie to to niemam 12 lat skoro tak sadzisz to pewnie jesteś 12 latkiem czyli szczylem jak dlamnie

Jak bym miał 12 lat to bym tego nie pisał , a jak piszesz takie prostackie teksty to na 75% jest 12 latkiem ...
miszczuuuuu napisał:

po trzecie tak umiem jeździć i za pewne lepiej od Ciebie BURAKU
jeśli masz jakieś wąty to na pw

Jak tak trzeba było się zapisać jak były zapisy a teraz to już jest too late ...
Jeśli jesteś lepszy to trzeba było się zapisać do TP jak był na to czas , ESL 1 on 1 Time Atack pokaże co potrafisz...
a co do tych "wątów" to będę je pisał gdzie chce...

_________________
Trackmania Nations ESL Admin

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] nawias
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 282
Skąd: że znowu

PostWysłany: 09 kwietnia 2006, 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

miszczu:

polska scena tmn jest nie oszukujmy się mala (choć się polowi rozrasta czego dowodem jest m.in. ty) i co za tym idzie liczba dedykowanych serwerow mogacych obsluzyc wiele osob naraz online jest tez niska a dokladniej wynosi 0. Jednak musimy sobie jakos radzic w czym pomagal nam toxic ( np. na treningach w środę i w piatek na których cie nie było) który ma dobre lacze i mozna było na nim pograc w wiecej osob. dziś o ile mi wiadomo toxic był w pracy i poczatkowo probowalismy grać na slabym laczu yarda. Na szczescie Zooz pomogl nam z lepszym laczem tylko ze ustawil serwer na 10 slotow (bo pewnie przy wiekszej ilosci graczy i tam zaczelyby się lagi) Reasumujac liczba graczy która na tych treningach byla i ich umiejetnosci sa mniej wiecej znane przez wiadp1 wynosila 10 i w pelni zajmowala miejsca na serwerze zooza. Wiec dlaczego ty który spadles nam dziś z nieba od razu masz miec pierwszenstwo? Zeby do czegoś dojsc trzeba zaczac od poczatku a nie od polowy jak próbowałeś ty Wink poczatkiem dla Ciebie powinno być obeznanie w grze (np. przechodzenie na speca w 10 sekund zamiast w pol godziny Razz ) no i wizyta na treningu w środę albo piatek. i się nie bulwersuj elo Cool

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 09 kwietnia 2006, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Powiem tak.

Miszczuuuu ja naprawdę nie mam nic przeciwko temu, żebyś z nami grał, ale czymś innym jest trening otwrty dla wszystkich polskich graczy, a czymś zupełnie innym są kwalifikacje, które mają wyłoni.ć najlepszą 5-ę na mecz reprezentacyjny. W lidze której występujemy istnieje pewne ograniczenie. Mogę wybrać jedynie 16-u polskich graczy,którzy będą mieli prawo do reprezentowania Polski we wszystkich meczach międzynarodowych. Zanim podjąłem ostateczną decyzję wszyscy zawodnicy musieli potwierdzić swoje umiejętności podczas treningów, które staramy się co pewien czas organizować. Listę tych graczy możesz znaleźć tutaj. W kwalifikacjach mogą brać udział tylko ci gracze, którzy należą do teamu. Owszem akurat dzisiaj poprzedzone one były półgodzinnym treningiem, dlatego jak zapewne zauważyłeś po dołączeniu na serwer nikt cię nie wyrzucał, ale później jednak twoja obecność nie była wskazana tym bardziej, że serwery są jakie są i im większa ilość graczy tym gorzej to wszystko działa. Mam nadzieję, ze teraz już nie masz nam za złe naszej decyzji i rozumiesz dlaczego musieliśmy tak zrobić.

Zapraszamy na najbliższy trening,

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
miszczuuuuu
Jeździ konno


Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 17


PostWysłany: 09 kwietnia 2006, 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bartek_H napisał:
miszczuuuuu napisał:

po pierwsze to sam jesteś burak

Ty jesteś burak bo się plujesz , że nie grałeś (Ja nie grałem 3 meczów i nie płacze)
miszczuuuuu napisał:

po drugie to to niemam 12 lat skoro tak sadzisz to pewnie jesteś 12 latkiem czyli szczylem jak dlamnie

Jak bym miał 12 lat to bym tego nie pisał , a jak piszesz takie prostackie teksty to na 75% jest 12 latkiem ...
miszczuuuuu napisał:

po trzecie tak umiem jeździć i za pewne lepiej od Ciebie BURAKU
jeśli masz jakieś wąty to na pw

Jak tak trzeba było się zapisać jak były zapisy a teraz to już jest too late ...
Jeśli jesteś lepszy to trzeba było się zapisać do TP jak był na to czas , ESL 1 on 1 Time Atack pokaże co potrafisz...
a co do tych "wątów" to będę je pisał gdzie chce...


dobra przystopuje bo jak bym coś powiedzial to bym dostal bana :wink:
bartek_h sam zaczales kłotnie mowiac na mnie "burak i lamuch" ale dobra niebede już dalej szedl w zaparte POKÓJ Laughing
nawias i wiadp1 wlasnie takiej odpowiedzi oczekiwałem :wink: no niemam wam tego za złe ale pierwszy raz gralem i akurat się tak złozylo... Wink aha i niemoglem grać wczesniejszych treningow poniewaz jestem zarejestrowany na forum od wczoraj :wink:
pozdro

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bartek_H
Jeździ konno


Dołączył: 11 Mar 2006
Posty: 79
Skąd: Gryfino/Szczecin

PostWysłany: 09 kwietnia 2006, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

miszczuuuuu napisał:

dobra przystopuje bo jak bym coś powiedzial to bym dostal bana :wink:

Na tam tym serwerze nie dostałeś bana tylko zostałes kickniety
Jak jesteś zarejestrowany od wczoraj to nie mysl że w 1 dzień dostaniesz się do TP;)

_________________
Trackmania Nations ESL Admin

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] nawias
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 282
Skąd: że znowu

PostWysłany: 09 kwietnia 2006, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

imo jemu chodzilo o bana na forum Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bartek_H
Jeździ konno


Dołączył: 11 Mar 2006
Posty: 79
Skąd: Gryfino/Szczecin

PostWysłany: 09 kwietnia 2006, 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

W nawiązania do kickniecia z serwera? Smile trzeba było się Jego spytaćSmile
_________________
Trackmania Nations ESL Admin

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Toxic
Jeździ konno


Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 48


PostWysłany: 10 kwietnia 2006, 1:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ehh te dzieci ( nie nie mam na myśli waszego wieku ) kłocicie się jak dzieciaki w piaskownicy o resorówki Wink zaluje ze nie moglem pomóc dzisiaj ale mam nadzieje ze nastepnym razem już się do czegoś przydam, bo chęci są Wink pozdro...
_________________
----------------------------------------------

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 1 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?