Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Matura 2011
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Botrex
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 454

Skąd: Włocławek

PostWysłany: 05 Maj 2011, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Proponuję na LANie konkurencję pt. liczenie zadanek z maty na czas, to was podszkolimy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FRED
Street shaman!


Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 815
Skąd: 51°02'N | 18°05'E

PostWysłany: 05 Maj 2011, 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

...oO



Przeczytałem ost posta z owego tematu i... starczy mi. :F

_________________
„Jeśli gry komputerowe są jak narkotyk, to TrackMania jest najczystszą kokainą na rynku”

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kubek
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 19 Wrz 2009
Posty: 272
Skąd: U.D

PostWysłany: 05 Maj 2011, 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No ja podstawy matmy okolo 90%. Rozsz. okolo 65%. Liczylem pewniaki, ale nic pustego nie zostawilem wiec może jakieś bonusy po 1/2 pkt będą.
Jutro 2x angielski, ale to już z górki. Po tych wynikach z matmy, wystarczy mi pkt na to na co planuje isc. W głowie komfort psychiczny wiec będzie latwiej i z mniejszym stresem niz dzisiaj.

BTW. chłopki z technikum i z ogóla po podstawie stwierdzili ze też popłyna. Nie wiem co odbiło CKE ale nie popisała się. Ciekawe co chciała udowodnic. Z matur co robilem to były 2, i podst i rozsz najtrudniejsze jakie widzialem na oczy. Ale podejrzewam, ze to w calym kraju automatycznie będą gorsze wyniki, i podst i rozsz, wiec progi na studnia tez spadna.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G kyzzn
Ostra jak żyleta


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 412


PostWysłany: 05 Maj 2011, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zgadzam się z Abszcińskim, że te Wasze matury z polskiego to ostra, rzadka kupka. Bardzo się cieszę, że jeszcze udało mi się załapać na 'starą' maturę, która pozwoliła mi napisać wypracowanie bez klucza. Zresztą na mojej maturze z 4 tematów do wyboru pasowało mi wszystko, łącznie z wierszem, bo wiersz akurat omawialiśmy kiedyś na polskim hihi.

Co roku oglądam sobie te matury i przyznam, że matma w tym roku trudniejsza niż wcześniej. No ale umówmy się, że wcześniej to był dowcip, zwłaszcza ten pierwszy, eksperymentalny rocznik (chyba matura próbna to była, taki poziom 4 klasy podstawówki:P).

Dertyś, Tobie na pewno dobrze poszło, bo miałeś moc kiełbasy!! Very Happy Very Happy i tego drugiego - zbiór zadań krwisty czy też rzeźnika czy jak to było (hehehe:D)...

A teraz wszystkie dzieci wyłączają komputery i idą uczyć się słówek z angielskiego Smile Pamiętajcie, aby każdy list zaczynać od "Dear...," i kończyć np. "Kind regards,". Sprzedam Wam bardzo łatwego hinta na pisemny angielski. Jeśli nie czujecie się mocni zwłaszcza z pisania, to nauczcie się dosłownie 5 takich łatwych i uniwersalnych słów, np. moreover, besides, extremely, variety itd. Chodzi o takie słowa, które przydadzą się w każdym wypracowaniu i które pokażą sprawdzającemu egzamin jacy Wy jesteście mądrzy, że on sobie pomyśli "ho ho ho ten maturzysta ma bardzo duży zasób słów!". No wiecie o co cho.

Trzymam za Was kciuki jutro. Trackmaniacy muszą zdać angielski na 100% Very Happy A Derty nawet na 101 Very Happy

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* Pawel
Team Poland


Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 334


PostWysłany: 05 Maj 2011, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
(chyba matura próbna to była, taki poziom 4 klasy podstawówki:P).

jeśli chcesz powiedziec, ze czwartoklasisci rozwiazauja zadania z rachunku prawdopodobienstwa na przyklad, to w dobra strone idzie nasza edukacja Smile
Za moich czasów (zawsze to chciałem powiedziec Very Happy) w czwartej podstawowki to jakieś zadania tekstowe i troszeczke geometrii, ale może teraz nauka poszla do przodu, podobnie jak inteligencja kolejnych rocznikow (wiem, wiem, dooobry dowcip ;]).

Cytat:
Trackmaniacy muszą zdać angielski na 100%

Pse pani, a 98% może być? :kaja_sie:

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G kyzzn
Ostra jak żyleta


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 412


PostWysłany: 05 Maj 2011, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No na którejś maturze z matmy było zadanie hmm coś w rodzaju "masło kosztowało 2zł i zdrożało o 5%; ile teraz kosztuje masło", ale już nie pamiętam dokładnie. To chyba była matura próbna z matmy dla pierwszego rocznika mającego mieć matmę obowiązkową Wink

I nie! Nie ma żadnych ulg! Very Happy Jak powiem, że ok, to zaraz będzie, że jak może być 98, to czemu nie 97? Albo 96? Albo 90? 85? A potem już krótka droga do 30%! Więc nie, trackmaniacy mają mieć po 100% Very Happy Powiedziałam ja, pani od angielskiego Very Happy

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 05 Maj 2011, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jeszcze coś ode mnie apropo ang: nauczcie się jakiegoś banalnego wyrażenia z inwersji, np. Under no circumstances, czy No sooner. Są to wyrażenia bardzo schematyczne ale odrazu macie bonus w bogactwie.

Ja ide dalej walić łbem w ściane po matmie. gl&hf.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 05 Maj 2011, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

kyzzn napisał:
No na którejś maturze z matmy było zadanie hmm coś w rodzaju "masło kosztowało 2zł i zdrożało o 5%; ile teraz kosztuje masło", ale już nie pamiętam dokładnie. To chyba była matura próbna z matmy dla pierwszego rocznika mającego mieć matmę obowiązkową Wink


Rata roweru a zł to 9% ceny roweru. Ile kosztował rower? (a znane)

Pytanie na tegorocznej maturze.

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
~FM~ Piotruś
Pirat drogowy


Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 568
Skąd: Gdańsk-Tczew-Gdańsk i tak w kółko

PostWysłany: 05 Maj 2011, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

daj ktoś arkusz z matmy jutro. obaczę jak to wygląda w weekend.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] dertas
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 518

Skąd: pzn

PostWysłany: 05 Maj 2011, 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

http://docs.google.com/gview?url=http://bi.gazeta.pl/im/5/9544/m9544105,MATEMATYKA-PP.pdfL&pli=1&chrome=true
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
Mały
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 379
Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 05 Maj 2011, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

owszem, może i w tym roku nie pisalem tej matury z matmy, ale ktokolwiek kto jej nie zda... no coz, powstrzymam się od komentarza. mogę zrozumiec, jakby były same pytania w których naprawdę trzeba coś liczyc, ale pytania testowe, ktore robi się w pamieci? no comment k**wa, naprawdę...
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 05 Maj 2011, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mały napisał:
owszem, może i w tym roku nie pisalem tej matury z matmy, ale ktokolwiek kto jej nie zda... no coz, powstrzymam się od komentarza. mogę zrozumiec, jakby były same pytania w których naprawdę trzeba coś liczyc, ale pytania testowe, ktore robi się w pamieci? no comment kur**, naprawdę...


po obczajeniu tego mam te same odczucia, nawet te otwarte to był banal. "odczytaj z wykresu" ehhh

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 06 Maj 2011, 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hm... w sumie angielski całkiem, całkiem, ale wolę nie zapeszać. Ciekawe co na rozszerzeniu będzie.
A w liście sobie dosłownie pisałem co mi akurat do głowy wpadło. Fajnie, że był list, który można było pisać potocznie i udało mi się wstawić parę "lansowych" wyrażeń. Tylko ciekawe czy komisja to doceni...

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kubek
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 19 Wrz 2009
Posty: 272
Skąd: U.D

PostWysłany: 06 Maj 2011, 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja tez już po angielskim. Jak nie udupią mi nic w liscie, to mierze w maksa. Aż dziwne że taki latwy, w porównaniu do obu matm, i polskiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Meg
Furious Admin


Dołączył: 13 Paź 2007
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1107

Skąd: Sopot

PostWysłany: 06 Maj 2011, 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Angielski - chyba nagroda z brutalność poprzednich przedmiotów, bardzo się zdziwię jak będę miała poniżej 90 %. Miło ^^
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Toby
Forever Troll!


Dołączył: 03 Sie 2010
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1226

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 06 Maj 2011, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A potrzebny wam do czegoś ten angielski, oprócz tego, że ładnie na papierku wygląda? Very Happy
Bo chyba jak ktoś tego języka potrzebuje, to zdaje IB?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] dertas
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 518

Skąd: pzn

PostWysłany: 06 Maj 2011, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

http://matura.onet.pl/1643203,0,1,,artykul.html
słuchanie i zrozumienie czytanego tekstu mam na 100%, jeśli mi coś zabiorą na tekstach pisanych to będę bardzo zdziwiony ;o

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
*тсω* Meg
Furious Admin


Dołączył: 13 Paź 2007
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1107

Skąd: Sopot

PostWysłany: 06 Maj 2011, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Z tego co widzę straciłam punkt. Wink A z pisanych raczej nie powinni mnie okroić za bardzo więc jestem zadowolona. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 06 Maj 2011, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

HoT Meg napisał:
Angielski - chyba nagroda z brutalność poprzednich przedmiotów, bardzo się zdziwię jak będę miała poniżej 90 %. Miło ^^


Dokładnie, dobra odskocznia od kosmicznych matmy i polskiego. Chociaż i tak już wiem że więcej niż 96% nie będzie (nie lubię gdy trzeba wybrać pomiędzy ważnym a ważniejszym w odpowiedzi, nie wiadomo co w odpowiedziach zaznaczyli - i bądź tu mądry), i tak jest dobrze.

//Edit


To dobrze oddaje mój nastrój pomaturalny (ustne to pestka, nie liczą się Razz): epicko, lekko i zajebiście fajnie.

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Botrex
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 454

Skąd: Włocławek

PostWysłany: 06 Maj 2011, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Angol podstawa - 100%
Rozszerzenie - około 94 %

Najlepiej dojebałem na wypracowaniu na rozszerzeniu. Wziąłem temat 'opowiadanie, jak znalazłeś przedmiot, który potem udaremnił przestępstwo'

Opisałem to, jak znalazłem maczetę w krzakach, poszedłem do dziewczyny, kochałem się z nią w wannie. Nagle wyskoczył terrorysta to ja go jeb maczetą i na Policję Very Happy Very Happy Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?