Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
rFactor 24h @Nordshleife 27/28 sierpień
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
P4G Szrama
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 830
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 12 czerwca 2011, 9:42    Temat postu: rFactor 24h @Nordshleife 27/28 sierpień Odpowiedz z cytatem  

Może ktoś od czasu do czasu lubi sobie pośmigać w symulatorach wyścigowych i tak się składa, że lubi nordshleife ? Very Happy

27/28 sierpnia (tak, sporo czasu do tego..) organizowany jest przez niemiecki simracingowy niCe.team 24 godzinny wyścig na w/w torze.

Team należy zgłaszać do 22 czerwca więc jeszcze chwila by była na dogadanie się w sprawie uczestnictwa. Dla zorientowanych w rFactor/GTR Evolution wyścig odbywa się na modzie VLN 2005. Jak na razie auto, które objeżdżam (serwery treningowe już stoją) to Porsche 996 GT3 RS, dużo aut do wyboru nie zostało, a owy prosiak wg mnie prowadzi się najlepiej.

Więcej info po polsku można zdobyć na tej stronie

Na czerwono są zaznaczone auta, które już zostały zgłoszone w teamach, w razie wybrania tego samego auta przez inny team o przyznaniu decydować będzie lepszy czas na serwerze (hotlapy są na bieżąco aktualizowane w bazie danych).

Download (nie leci ze zbytnią szybkością, lecz to wersja z udogodnieniem, które nie wymaga posiadania GTR Evolution): Mod 1.1Gb
Fix 200kb

Serwer znaleźć można w szukajce rFacrora (sortowanie wg modów VLN 2005 i szukać niCe.team są 3 serwery)


Ostatnio zmieniony przez P4G Szrama dnia 12 czerwca 2011, 10:00, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 12 czerwca 2011, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mozesz zapodac link do danego moda i ew. ip serwera z ta trasa? pojezdzilbym i obczail czy mi się będzie chcialo Very Happy
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Potman
Pirat drogowy


Dołączył: 02 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 558

Skąd: Przemyśl

PostWysłany: 12 czerwca 2011, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ściągnę i obczaję ;p, kiedyś grałem w GTR 2 ale to dawno było
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 12 czerwca 2011, 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

może za bardzo przyzwyczailem się do samochodow f1 w rfactor, ale to porsche w ogole nie hamuje i strasznie go nosi. po za tym strasznie ciezka jest ta trasa, wiedzialem ze nurburgring jest dlugim torem ale nie wiedzialem ze az tak ;o szkoda ze nie ma mapki w czasie jazdy bo na tym naprawdę by się przydala. moglbym w sumie pojeździć tego 27/28 sierpnia ale to nie gwarantuje bo to jest jednak odlegly termin i nigdy nie wiadomo co w tym dniu będzie się dzialo.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Szrama
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 830
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 12 czerwca 2011, 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja ogółem na dzień dzisiejszy w Porsche zrobiłem słabe 9:18.623
testowałem też Renault Clio Maxi gdzie udało się pyknąć 9:55.309 ale, że to przód napęd to dość podsterowna furmanka z tego się robi. jak na razie możemy śmiało do testów brać auta, które nie są zaznaczone na czerwono o tutaj info.
Dziś przejechałem się także mocniejszą nieco hondą S2000 lecz jak dla mnie nieco zbyt wolna jest.
Co do nordshleife.. bardzo długi tor ;p ale za to się go lubi Very Happy osobiście mój faworyt jeśli chodzi o tory wyścigowe Wink
Co do hamulców to po 1/2 kółkach zaczynają w miarę sensownie hamować.

EDIT: Zdecydowałem w wyścigu użyć w/w Renault Clio Maxi, z racji tego że to FWD, tak też dla mniej doświadczonych graczy jest milsze w prowadzeniu (chociaż z gazem w podłodze na zakrętach podsterowne.. w końcu fwd). Poza tym na chwilę obecną mam najlepszy czas w tym aucie na serwerze, więc w przypadku przymusu bicia się z innym teamem o ten samochód mamy jako zespół duże szanse na potencjalną wygraną.

W teamie teoretycznie zostały 2 miejsca wolne (chcę mieć 5 kierowców w teamie z racji tego, że to 24 godzinny event, i dlatego, że termin dość odległy, żeby team nie sostał na lodzie z 2 kierowcami, a 3 jest wymagane do startu). także jakby ktoś chciał to zapraszam.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
P4G Szrama
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 830
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 13 czerwca 2011, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

(patrz wyżej)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
°אא Key.
Admin


Dołączył: 15 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 798

Skąd: Zewsząd.

PostWysłany: 13 czerwca 2011, 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

gdyby nie to, ze nie mam bladego pojecia czy będzie czas to bym pewnie się wykosztowal na rF i nauczyl jako tako jeździć... Btw, ile kosztuje rF?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 13 czerwca 2011, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A co, jak ktoś się rozwali w 23. godzinie wyścigu? Wink Fajna sprawa, ale nie znajdziesz tu chyba gracza, który by podjął takie wyzwanie. No i trzeba dużo trenować, żeby coś osiągnąć, a to pochłania czas, nawet, jeśli mamy wakacje.

EDIT: W sumie to chyba ściągnę tego moda z czystej ciekawości, czy jestem aż takim cieniasem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Szrama
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 830
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 13 czerwca 2011, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Już odpowiadam co do posiadania rFactor, za jakieś 20zł można kupić na allegro (chociaż 'kopia zapasowa' również jest w pełni grywalna).

Co do wypadków, żeby wykluczyć się z dalszej jazdy trzeba by zaliczyć dachowanie z lądowaniem na dachu (zwykły dzwon w bandę za dużo szkód nie narobi, zniszczenia na 30% są ustawione). Idąc dalej w tym temacie żeby dachować trzeba po prostu bardzo tego chcieć :]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 13 czerwca 2011, 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hmm, chciałem wybrobowac to clio, ale nie mogę znalesc serwera ;/ ale tak na 1 rzut oka to w porównaniu do porsche to... jakby to powiedziec... to jak porownywac scarlet johanson z amy winehouse Very Happy
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Szrama
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 830
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 13 czerwca 2011, 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Co do serwera to ja w szukajce bez problemu znajduję Razz Są 3 bądź 2 serwery VLN od niCe.team ;p

IP: 85.214.206.250
Port: 11880

To raczej te IP.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 13 czerwca 2011, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hmm, przejechales się tym czyms (1 raz w ogole dojechalem na tej trasie Very Happy) i zrobilem powalajace 10:40.xx Happy w porównaniu do porsche to tak:
-nie mam już problemow z hamowaniem... bo clio nie jest w stanie się na tyle rozpedzic zeby mocno hamowac
-wejscie w poslizg clio jest kompletnie niemozliwe, czego nie lubie, podsterownosc mnie zabija
-tylne opony w ogole się nie rogrzewaja
nie wiem czy to taki dobry pomysl to clio Very Happy

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Szrama
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 830
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 13 czerwca 2011, 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak na moje doświadczenie w simracingu to taka Clio będzie w porządku na 24h wyścig w bardzo amatorskim gronie Very Happy Z doświadczenia wiem, że lepiej mieć podsterowne auto przy tak długim i męczącym wyścigu aniżeli bardzo nadsterowne Porsche Razz Co do poślizgów podczas wyścigów to one niewiele pomagają, czasem nawet i przeszkadzają.

Na dzień dzisiejszy wycisnałem 9:49.949 w tym Renault ;P Z tego co widzę nikt szybciej nie pojechał jak na razie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 13 czerwca 2011, 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jak będę mial wiecej czasu to pojezdze nim i naucze się trasy przy okazji to go ogarne.

a tak apropo. mam wrazenie ze zmiana ustawien samochodu(po za iloscia paliwa) nic nie daje. to jest wylaczone?

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Szrama
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 830
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 13 czerwca 2011, 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

W przednionapędówkach nie zauważysz wyraźnie zmian ustawień Razz A ustawienia są włączone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
[POL] Johnyyy
Moderator


Dołączył: 13 Wrz 2008
Posty: 233


PostWysłany: 13 czerwca 2011, 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pierwsze pomiarowe okrążenie i 10.27.xxx ze spinem i pizdyliardem band Very Happy do 9.xx powinienem dojść.. na padzie deczko ciężko ogarnąć, ale koszmarnie nie jest Very Happy
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 13 czerwca 2011, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Po tej długiej prostej na koniec trasy nagle jest ostry zakręt, nie zdążyłem wyhamować i ściąłem na tyle, że nie zaliczyło mi czasu, ale było około 10:10:xxx ;d Idę na serwa zobaczyć, jak ludzie jeżdżą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 13 czerwca 2011, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pytanie organizacyjne: czy w toto można grać na klawie czy only pad/kierownica? Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 13 czerwca 2011, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Outsid3r napisał:
Pytanie organizacyjne: czy w toto można grać na klawie czy only pad/kierownica? Wink


w to to grasz na czym chcesz ;p ale klawa jest tu najgorszym rozwiazaniem, ja mam pada od xboxa i dziala on za***iscie bo mogę sobie lekko gaz wcisnac a nie na maxa lub w ogole (jak to na strzalkach^^) albo skrecic minimalnie;p jeśli już masz w to grać to odradzam klawe i chujowe pady bo będziesz się tylko wkurwial.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°אא Key.
Admin


Dołączył: 15 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 798

Skąd: Zewsząd.

PostWysłany: 15 czerwca 2011, 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jakby się już nikt nie zgłosił, to wpisz mnie, zawsze piąty kierowca, a pewnie będę miał czas grać :p

a Kiciak nie gra?

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?