Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
LIGA
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karaluch
Jeździ konno


Dołączył: 16 Wrz 2009
Posty: 29
Skąd: za Swiatów

PostWysłany: 20 Maj 2011, 18:18    Temat postu: LIGA Odpowiedz z cytatem  

witam mam nadzieje ze mnie administratorzy nie zablokuja.
mam zamiar otworzyc lige na TM-ce tu zbyt dużo nie powiem na ten temat, by mi ktos pomysłu nie ukradł, ale potrzenuje organizatorow bo sam temu nie podołam wiecej szczegułów podam na gg 6859960 . pozdrawiam.

_________________
Arti

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Tvn
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Cze 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 206

Skąd: Kraków

PostWysłany: 20 Maj 2011, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Najchętniej od razu dałbym Ci ZP patrząc na te błędy.
Brrr, aż razi w oczy :?
Co do 'projektu' tego pana, po napisaniu na gadulca o więcej informacji dowiedziałem się jednego, cyt: "wali mnie to". Co go wali - to już pozostało jego słodką tajemnicą.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
karaluch
Jeździ konno


Dołączył: 16 Wrz 2009
Posty: 29
Skąd: za Swiatów

PostWysłany: 20 Maj 2011, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

5262862 Piątek :: 19:33:40
cześć.

:: 19:33:50cóż to za pomysł z ligą?
Gramboraczek Piątek :: 19:34:05
a kto pyta?
5262862 Piątek :: 19:34:22
czy to takie ważne?

:: 19:34:38przecież nie BinLaden.

:: 19:34:50Bin Laden*
Gramboraczek Piątek :: 19:35:14
ty chcesz wiedziec coś o moim projekcie ja chce wiedziec jaki masz nick na te
5262862 Piątek :: 19:35:40
tvn.

:: 19:35:52ale sądząc po twoim wysławianiu się.

:: 19:35:59na kolana mnie nie powalisz.
Gramboraczek Piątek :: 19:36:08
wali mnie to

:: 19:36:41juz mozemu skończyć pisanie nara
5262862 Piątek :: 19:36:41
cóż, dowiem się czegoś o twoim 'projekcie'?

:: 19:37:12UWAGA: W trosce o bezpieczeństwo, w wiadomości od Nieznajomych podejrzane treści zastąpiono ciągiem "[xxxxx]". Jeśli chcesz otrzymywać od Nieznajomego kompletne wiadomości - dodaj go do swoich kontaktów.

Treść wiadomości:
w takim razie ZP na [xxxxx]

nie wiek kogo wy tam macie za moderow...

(Dodano 20 Maj 2011, 19:00)
prostujac gramboraczek to moje konto na gg
i to nasza rozmowa na gg

_________________
Arti

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Kaz3k.
Doświadczony driver


Dołączył: 17 Mar 2011
Posty: 104
Skąd: Kraków

PostWysłany: 20 Maj 2011, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Po 1 Kolego - chcesz zorganizować turniej w grze, o której nie masz pojęcia (Wnioskując z poprzednich postów) "aż 4"
Po 2 Jak pewnie nie zauważyłeś, tworzenie jakiej kolwiek ligi jest obecnie bez sensu, ponieważ jest już ich dość sporo.
Po 3 Nikt nie będzie zainteresowany pomaganiu ci w organizacji "Projektu" jak boisz się napisać jakie kolwiek info na temat twojej Tajemniczej Ligi.
A po 4 nie musisz nam mówić, kto jest kim w tej rozmowie, bo o tym doskonale wiemy i idiotami nie jesteśmy -.-

Pozdrawiam

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
karaluch
Jeździ konno


Dołączył: 16 Wrz 2009
Posty: 29
Skąd: za Swiatów

PostWysłany: 20 Maj 2011, 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

to ze nie jestem aktywny w tym forum nie oznacza ze jestem laikiem.

(Dodano 20 Maj 2011, 19:15)
po 2-gie to nie turniej a liga

(Dodano 20 Maj 2011, 19:16)
p 3-cie zobacz aty z moich wczesniejszych postow i dopiero kometuj

_________________
Arti

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
stys
Pirat drogowy


Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 576
Skąd: Biała Podlaska

PostWysłany: 20 Maj 2011, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

człeniu, aby założyć ligę trzeba najpierw
1. Dać się poznać w tej scenie np udzielając się często na stronie tutejszej.
2. Trzeba być naprawdę ogarniętym człowiekiem.
3. Mieć do tego głowę.
4. Robić wszystko aby to się powiodło.
5. Ufać innym.
6. Potrzebne jest wsparcie.
7. Musi być to dokładnie przemyślane.
8. Na wstępie napisać coś więcej niż to że tylko planujesz ligę.
9. Mieć naprawdę sporo czasu na to.
10. Pomyśleć czy naprawdę chcesz to zrobić i czy jest sens w tym.

Nie patrzyłem co pisałem. To co mi ślina przyniosła to jest tu napisane Smile

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
karaluch
Jeździ konno


Dołączył: 16 Wrz 2009
Posty: 29
Skąd: za Swiatów

PostWysłany: 20 Maj 2011, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dobra może tak będzie prosciej , ci ktorzy mnie znaja grali na moich servach i uczeszczaja na tym forum a niezazylismy się wymienic gg dajcie znać potrzebuje do swojego projektu jeszcze 10 osób.
adminow i moderow przepraszam za klopot.

_________________
Arti

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
NN~ maziarz
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 350
Skąd: Kraśnik

PostWysłany: 20 Maj 2011, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ludzie k**wa opanujcie się!
Co jest z wami?
Najpierw wielka akcja! Promujemy forum! Zgarniamy nowych ludzi, nowe pomysły! A teraz co? Pojawił się ktoś z pomysłem na coś co może wypalić, od razu go przekreślacie? Zdecydujcie się czego chcecie, bo powoli robi się to żałosne.
Nie chce pokazywać palcem, ale Ci którzy nie powinni mieć nic do powiedzienia, mówią najwięcej.
Dajcie innym rozwinąć skrzydła. Dajcie tmpl.info żyć własnym życiem, a nie tym na co wy pozowlicie.
Jest pomysł, dajcie spróbować.
Jak myślicie czemu nie chciał opisać tej ligi? Bo wie że w najbliżym czasie jej nie zrobi, gdyż są inne eventy. Po prostu nie chciał aby ktoś zawinął mu ten pomysł. Także jeszcze raz was proszę. Jeśli nie wniesiecie nic nowego do tematu, nie odzywajcie się.
Dziękuję AMEN!

_________________
XST!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Hory
Jeździ konno


Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 16
Skąd: D?browa Górnicza

PostWysłany: 20 Maj 2011, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Po 1 Kolego - chcesz zorganizować turniej w grze, o której nie masz pojęcia (Wnioskując z poprzednich postów) "aż 4"

Kryteria oceniania gracza poprzez ilość postów na forum budzi we mnie duże kontrowersje.
Cytat:
Jak pewnie nie zauważyłeś, tworzenie jakiej kolwiek ligi jest obecnie bez sensu, ponieważ jest już ich dość sporo.

Tekst nie wnosi nic do tematu i proszę administracje o odpowiednie moderowanie strony
Cytat:
Po 3 Nikt nie będzie zainteresowany pomaganiu ci w organizacji "Projektu" jak boisz się napisać jakie kolwiek info na temat twojej Tajemniczej Ligi.

Tylko osoby zainteresowane prosimy o kontakt w sprawie pomocy. Ludziom nic nie wnoszącym, wyśmiewającym i negującym dziękujemy.

W rozmowie z Karaluchem dowiedziałem się wystarczających informacji, które zmobilizowały mnie aby pomóc w realizacji jego planu.



Cytat:
Nie patrzyłem co pisałem. To co mi ślina przyniosła to jest tu napisane Smile
Faktycznie nie widziałeś co pisałeś Smile Przemyl merytorycznie swoją wypowiedź. Pozdrawiam.


Napisze jeszcze jedno, po wielu latach spędzonych razem z wieloma ludźmi na TM nie spotkałem się z taką dezaprobatą. Scena ma się rozwijać? Z takim podejściem ludzi to chyba nam nie grozi.

Pozdrawiam rozsądnie myślących.

_________________
HORY &
GREEN EVIL always inverting....

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tvn
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Cze 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 206

Skąd: Kraków

PostWysłany: 20 Maj 2011, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hory napisał:
Cytat:
Po 1 Kolego - chcesz zorganizować turniej w grze, o której nie masz pojęcia (Wnioskując z poprzednich postów) "aż 4"

Kryteria oceniania gracza poprzez ilość postów na forum budzi we mnie duże kontrowersje.
Cytat:
Jak pewnie nie zauważyłeś, tworzenie jakiej kolwiek ligi jest obecnie bez sensu, ponieważ jest już ich dość sporo.

Tekst nie wnosi nic do tematu i proszę administracje o odpowiednie moderowanie strony
Cytat:
Po 3 Nikt nie będzie zainteresowany pomaganiu ci w organizacji "Projektu" jak boisz się napisać jakie kolwiek info na temat twojej Tajemniczej Ligi.

Tylko osoby zainteresowane prosimy o kontakt w sprawie pomocy. Ludziom nic nie wnoszącym, wyśmiewającym i negującym dziękujemy.

W rozmowie z Karaluchem dowiedziałem się wystarczających informacji, które zmobilizowały mnie aby pomóc w realizacji jego planu.



Cytat:
Nie patrzyłem co pisałem. To co mi ślina przyniosła to jest tu napisane Smile
Faktycznie nie widziałeś co pisałeś Smile Przemyl merytorycznie swoją wypowiedź. Pozdrawiam.


Napisze jeszcze jedno, po wielu latach spędzonych razem z wieloma ludźmi na TM nie spotkałem się z taką dezaprobatą. Scena ma się rozwijać? Z takim podejściem ludzi to chyba nam nie grozi.

Pozdrawiam rozsądnie myślących.


Hm. Coś tu jest nie tak. Jeżeli człowiek, piszący teksty typu: 'wali mnie to', 'już mozemy skończyć pisanie nara' do osób wstępnie zainteresowanych pomocą, chce zorganizować jakikolwiek turniej/ligę, to myślę, że nie wróży to nic dobrego. Niech nie robi z tego wielkiej tajemnicy: "podaj nick, bo muszę wiedzieć kogo potem ścigać jak ukradnie mój niepowtarzalny pomysł". Na scenie TrackManii było już wiele lig, turniejów o różnych formatach, więc potrzeba czegoś naprawdę szczególnego, co wręcz trzeba opatentować, by zaskoczyć najbardziej doświadczonych graczy.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
karaluch
Jeździ konno


Dołączył: 16 Wrz 2009
Posty: 29
Skąd: za Swiatów

PostWysłany: 20 Maj 2011, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

czytamie ze zrozumieniem nie boli.... a cytat który ty "promujesz" wiadomo czego dotyczy...
_________________
Arti

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
NN~ maziarz
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 350
Skąd: Kraśnik

PostWysłany: 20 Maj 2011, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@tvn
Chcesz być szanowanym przez innych jednocześnie ich nie szanując?
Zapytał się grzecznie kim jesteś. Odpowiedziałes jak odpowiedziałeś. Trudno.
Nie róbie offtopu. Najlepiej zamknąc temat. pozostawić sam pierwszy post.

_________________
XST!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Lesław
Jeździ konno


Dołączył: 30 Kwi 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 84

Skąd: Biecz

PostWysłany: 20 Maj 2011, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja zapytałem o pomysł na ligę i jest wg mnie całkiem ciekawy, no i kolega nie gryzie, trochę kultury w stosunku do innych i będzie dobrze, bo naprawdę ciężko jest się komus nowemu tu przebić, ale kto mnie będzie słuchał skoro mam mało postów..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 20 Maj 2011, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
:: 19:35:52ale sądząc po twoim wysławianiu się.
:: 19:35:59na kolana mnie nie powalisz.


To było szczególnie zachęcające do podzielenia się pomysłem.


I zamiast normalnej rozmowy na temat planowanej ligi (lub wstępnego pomysłu) znów jest akcja "zgnoić nowego". Brawo...

_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
karaluch
Jeździ konno


Dołączył: 16 Wrz 2009
Posty: 29
Skąd: za Swiatów

PostWysłany: 20 Maj 2011, 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dziekuje tym ktorzy się za mnia wstawili a to ze jestem "nowy" (rejestracja 16 wrzesien 2009) .... jestem mało urzytkujacy to forum i tyle .... ale ta strona jest najbarzej znana gracza wiec musze gdzies się pytac-poszukiwac organizatorow swojego pomysłu ....
_________________
Arti

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 20 Maj 2011, 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ti vi en. napisał:
Hm. Coś tu jest nie tak. Jeżeli człowiek, piszący teksty typu: 'wali mnie to', 'już mozemy skończyć pisanie nara' do osób wstępnie zainteresowanych pomocą, chce zorganizować jakikolwiek turniej/ligę, to myślę, że nie wróży to nic dobrego. Niech nie robi z tego wielkiej tajemnicy: "podaj nick, bo muszę wiedzieć kogo potem ścigać jak ukradnie mój niepowtarzalny pomysł". Na scenie TrackManii było już wiele lig, turniejów o różnych formatach, więc potrzeba czegoś naprawdę szczególnego, co wręcz trzeba opatentować, by zaskoczyć najbardziej doświadczonych graczy.


Nie no super, mówisz mu że musi zrobić mega fajny pomysł, jednocześnie próbując go ośmieszyć i to w taki chu*owy sposób, bo popełnia błędy ortograficzne. Każdemu się zdarza i nie jest to powód do śmiechu. A argumentacja, że jego ortografia na pewno spierdzieli turniej jest...

Cieszę się, że żyję tutaj i muszę cały czas wysłuchiwać ludzi, którzy MUSZĄ się gnoić nawzajem.

(Błagam to jednak tmpl, a nie sejm, więc możemy być trochę bardziej ponad poziom.)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
NN~ maziarz
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 350
Skąd: Kraśnik

PostWysłany: 20 Maj 2011, 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pomysł naprawdę jest godny uwagi. Także warto się temu bacznie przygladać.
Po rozmowie na gg , mogę tylko polecić współpracę z Karaluchem.

_________________
XST!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
karaluch
Jeździ konno


Dołączył: 16 Wrz 2009
Posty: 29
Skąd: za Swiatów

PostWysłany: 20 Maj 2011, 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

oki proszę mi napisac wszystkie orty kyore popelnilem by na przyszlosc zapamietac...

(Dodano 20 Maj 2011, 22:43)
to ze nie raz nie wystepuje litera "D" to tyko moja zacinajaca się klawa na tej literce

_________________
Arti

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Tvn
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Cze 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 206

Skąd: Kraków

PostWysłany: 20 Maj 2011, 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

eh. Widzę, że zrobiliście sobie ze mnie kozła ofiarnego. Wyraziłem swoje zdanie i dalej będę się go trzymał, żyjemy w wolnym kraju Wink Nie mniej jednak życzę powodzenia w organizacji.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
karaluch
Jeździ konno


Dołączył: 16 Wrz 2009
Posty: 29
Skąd: za Swiatów

PostWysłany: 20 Maj 2011, 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

"tylko krowa nie zmienia pogladow" to ze zle zaczelizmy nie skresla cie z mojej listy która chce poprzez ta strone osiagnac.
_________________
Arti

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?