Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
LIGA
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Toby
Forever Troll!


Dołączył: 03 Sie 2010
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1226

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 21 Maj 2011, 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Brawo TVN..
Mówisz, że robią z Cb kozła ofiarnego, zastanów się, skądś to musi wynikać.. Widzę, że bardzo podoba Ci się władza i gnojenie innych.. Myślałeś kiedyś o zostaniu politykiem?

Przykłady? Proszę bardzo.. Jeden macie w rozmowie powyżej, o ile to można nazwać rozmową..
Kolejny.. Wpierw Tvn wyzywa mnie od ch**ów, ot tak, a potem cwaniak gdy mu się coś co napiszę nie spodoba, daje ignora.. Yyy, najs?

Co do samego Karalucha, kojarzę go od jakichś co najmniej 2 lat, więc Puma, to, że ktoś mało się udziela na Forum, jest n00bem i plebsem..
Grałem, a praktycznie wychowałem się na jego serwie HardTrickCrazy, więc pewnie bd się kontaktował, by otrzymać jakieś info o tej lidze..

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Joker.
Why so serious?


Dołączył: 03 Sty 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 504

Skąd: Łódź

PostWysłany: 21 Maj 2011, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Toby napisał:
to, że ktoś mało się udziela na Forum, jest n00bem i plebsem..

Chyba chciałeś napisać że to właśnie nie znaczy że jest noobem i plebsem.
Poza tym podpisuję się pod twoim postem. Kocur, mówisz mu że ma 4 posty, sam masz niewiele więcej, witaj hipokryzjo. O Tvnie nie będę za wiele mówił, w większości jego wypowiedzi chce udowodnić swoją mądrość i wyższość, więc nie przywiązuję zbyt wielkiej uwagi do jego słów Wink

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Toby
Forever Troll!


Dołączył: 03 Sie 2010
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1226

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 21 Maj 2011, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Joker. napisał:
Toby napisał:
to, że ktoś mało się udziela na Forum, jest n00bem i plebsem..

Chyba chciałeś napisać że to właśnie nie znaczy że jest noobem i plebsem.


Oczwiście, że to miałem na myśli, jakoś mi umkneło.. Wink
Dobrze, że to zauważyłeś.. Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 21 Maj 2011, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@TVN - nie próbuj na siłę zbudować otoczki wokół siebie. Oczernianie innych swoim kosztem jest ewidentnie próbą pokazania, jaki to fajny jesteś. Odpowiem Ci prosto - nie jesteś.

@temat:

Organizowanie kolejnej ligi jest pomysłem dobrym, ale żeby przebić jakikolwiek następny turniej/ligę pomysł musi być na tyle dobry, by zainteresować tymże ludzi, którzy są w tym obeznani. Tak, można spróbować na własną odpowiedzialność - lecz wtedy nie pisz, że potrzebujesz pomocy, bo od razu wychodzi z tego takie wrażenie, że sam nie potrafisz tego zorganizować, co owocuje oceną Twojej osoby taką, a nie inną. Przedstaw plan na forum, nikt Ci pomysłu nie ukradnie - bo po co ?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
pikaczu
Doświadczony driver


Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 249
Skąd: Radom.

PostWysłany: 21 Maj 2011, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ajem, you're my fucking idol<3


miałem to samo napisać,tylko że w bardziej zolnierskich slowach;p

(Dodano 21 Maj 2011, 14:05)
Toby napisał:
Brawo TVN..
Mówisz, że robią z Cb kozła ofiarnego, zastanów się, skądś to musi wynikać.. Widzę, że bardzo podoba Ci się władza i gnojenie innych.. Myślałeś kiedyś o zostaniu politykiem?
.


jak trzeba nisko upaśc, aby być gnojonym przez TVN? :shock:

_________________




screen usunięty na żądanie Macieja N pseudonim 'Wiechu'

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karaluch
Jeździ konno


Dołączył: 16 Wrz 2009
Posty: 29
Skąd: za Swiatów

PostWysłany: 21 Maj 2011, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

iam napisałem tutaj z przemyślanych decyzji w ramach organizacyjnych , niestety nie mam na tyle wolnego czasu by siedzieć 24h na dobę przed netem i dlatego chce sprawy organizacyjne rozdzielić na więcej osób, by każdy miał jakiś wkład w ligę i poświęcał mało swojego wolnego czasu.
_________________
Arti

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Sebik
Gangsta Mapper


Dołączył: 17 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 772

Skąd: Śląskie/Leszczyny

PostWysłany: 21 Maj 2011, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mam zajebisty pomysł!
Może przestaniemy dochodzić kto kogo obraził, kto został obrażony przez kogo, kto stał się kozłem ofiarnym oraz tego jak traktujemy 'nowych' na forum tylko może damy organizować mu ten turniej?

Tak tylko ode mnie - jeśli nie masz doświadczenia może spróbuj zorganizować coś mniejszego. Biorąc się od razu za większe przedsięwzięcia wiele rzeczy może cię zaskoczyć. Zawsze przydaje się taka wprawka żeby zobaczyć z czym to się je.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Szrama
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 830
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 21 Maj 2011, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Także, smacznego ! I powodzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
karaluch
Jeździ konno


Dołączył: 16 Wrz 2009
Posty: 29
Skąd: za Swiatów

PostWysłany: 21 Maj 2011, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

owszem mogę go zrobić sam, ale to będzie zrobione "na odwal" wiec takiego projektu nie chce.
_________________
Arti

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
P4G Szrama
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 830
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 21 Maj 2011, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Złe podejście, jak się zabierasz za coś to postaraj się w ch**.
A jak nie czujesz się na siłach to po prostu tego nie rób na razie.
Nikt przecież nie mówi, że nie podpowie co i jak, zapytać o jakieś szegóły przecież możesz, więc nie pierdol jasiu, że na odwal będziesz robić Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
karaluch
Jeździ konno


Dołączył: 16 Wrz 2009
Posty: 29
Skąd: za Swiatów

PostWysłany: 21 Maj 2011, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Sebik odp jest prosta bym nie miał bym się zie zabierał tak w prostym języku....
_________________
Arti

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
karaluch
Jeździ konno


Dołączył: 16 Wrz 2009
Posty: 29
Skąd: za Swiatów

PostWysłany: 21 Maj 2011, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jedynym moim błędem w tworzeniu tej ligi widzę ...
NIEPOTRZEBNIE SIĘ TU ODZYWAŁEM.

_________________
Arti

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Kaz3k.
Doświadczony driver


Dołączył: 17 Mar 2011
Posty: 104
Skąd: Kraków

PostWysłany: 21 Maj 2011, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja przepraszam za mój atak, ale wczoraj po prostu byłem wkurwiony Razz
Chętnie się zaangażuję się w ten projekt Smile

P.S - Joker to że mam mało postów to dlatego, że mam nowsze konto, bo do poprzedniego nie pamiętam loginu i hasła :]

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Joker.
Why so serious?


Dołączył: 03 Sty 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 504

Skąd: Łódź

PostWysłany: 21 Maj 2011, 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

karaluch napisał:
jedynym moim błędem w tworzeniu tej ligi widzę ...
NIEPOTRZEBNIE SIĘ TU ODZYWAŁEM.


Nie świruj już teraz. Zauważ ilu chętnych na pomoc się znalazło. Na tym forum to rzadkość i myślę że nie robią tylko dlatego by zatrzeć "pierwsze złe wrażnie" jakie stworzył Tvn tylko naprawdę są zainteresowani i skłonni do pomocy Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karaluch
Jeździ konno


Dołączył: 16 Wrz 2009
Posty: 29
Skąd: za Swiatów

PostWysłany: 21 Maj 2011, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Joker zbyt dużo to ich nie ma docelowo mam mieć 24 osoby mam 17 razem ze mną więc jeszcze trochę brakuje ...
a co o moich ortów wole je robić i być człowiekiem , niż niektórymi z was.

_________________
Arti

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Sebik
Gangsta Mapper


Dołączył: 17 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 772

Skąd: Śląskie/Leszczyny

PostWysłany: 21 Maj 2011, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

karaluch napisał:
docelowo mam mieć 24 osoby

Huh? Na co tyle osób? Jakby co mogę się zgłosić do pomocy, ale sam nie widzę sensu angażowania aż 24-osobowego teamu (chociaż idei turnieju nie znam, ale mało prawdopodobne aby takie tabuny były potrzebne).

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
karaluch
Jeździ konno


Dołączył: 16 Wrz 2009
Posty: 29
Skąd: za Swiatów

PostWysłany: 21 Maj 2011, 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Sebik polecam dokładne czytanie postów to byś wiedział dlaczego tyle potrzebuje.
_________________
Arti

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
karaluch
Jeździ konno


Dołączył: 16 Wrz 2009
Posty: 29
Skąd: za Swiatów

PostWysłany: 22 Maj 2011, 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

rąbek tajemnicy Smile liga trwać będzie 9 miesięcy , 10 map na servie różnego rodzaju tech, lol, long, gras, lunatic itp. przez 6 dni będziecie kręcić jak najlepsze czasy , 7 dzień należy dla organizatorów wymiana map, wprowadzanie danych na forum itp. będzie klasyfikacja ogólna jak i do poszczególnych map . i to narazie wystarczy Smile
_________________
Arti

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 22 Maj 2011, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nom, czyli jednak brak doświadczenia i nie odbierz Karaluch tego jako żaden atak (...), ale większość uczestników nie dotrwa do połowy takiej ligi i choć nie potrafię konkretnie Ci wytłumaczyć dlaczego tak będzie, to lepiej dla Ciebie (i dla przypuszczalnych uczestników), jeśli mi uwierzysz.

Poza tym, niezależnie od tego, kiedy takie coś miałoby wystartować, znajdzie się ważniejsze wydarzenie, jak Nations Cup, kwali do jakiegoś międzynarodowego turnieju, LAN, chLAN czy cokolwiek innego, w związku z czym taki turniej albo rozszerzy się do minimum 12 miesięcy, albo w ciągu wieeeelu kolejek spora ilość graczy zwyczajnie nie wystartuje (+ nieobecność części adminów, skoro ma ich być aż tylu...).

I to jest przykład czegoś, co było jednym z elementów zamarcia sceny - powtarzający się schemat (tzn. czas trwania rozgrywek doprowadzający uczestników do nudy). Na początku może i zgłosi się całkiem pokaźna ilość ludzi/zespołów (?), ale z czasem motywacja zniknie.

Tekst na podstawie przetrwania dziesiątek turniejów długoterminowych.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
karaluch
Jeździ konno


Dołączył: 16 Wrz 2009
Posty: 29
Skąd: za Swiatów

PostWysłany: 22 Maj 2011, 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

muszę doświadczyć na własnej skórze , może i masz racje , wtedy się zamknę i nic nie będę organizował.
hmmm nie wiem czy zostałem dobrze zrozumiany to nie jest turniej gdzie każdy z każdym to wyścig jak np F1 pod takim kontem to robię.

_________________
Arti

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?