Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
LIGA
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 22 Maj 2011, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no F1 to raczej jest wyścig "każdy z każdym", ale chyba dobrze Cię zrozumiałem, kiedy napisałeś, że jest 6 dni na jeżdżenie map Smile i sama idea turnieju nie jest zła (choć właśnie niejako przecieramy Ci szlaki, robiąc UTC i tym bardziej zastanawia mnie to, dlaczego bałeś się o "kradzież" pomysłu), ja tylko skrytykowałem czas trwania turnieju.

co do pierwszej części Twojego posta to błąd - skoro masz pomysł i chęci i będziesz miał pewność, że ludzie to kupią to rób turnieje! Tylko trzeba to przedyskutować, dopracować, dopieścić, a nie zamykać się tylko na swoje poglądy (bo krowy mi jakoś nie przypominasz).

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 22 Maj 2011, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Sam pomysł naprawdę fajny, ale ten czas... 9 miesięcy to naprawdę długo jak an turniej. W tym czasie wielu graczy zapisanych zwyczajnie straci ochote na gre w turnieju, albo skończy grać w TM. Dodatkowo jak mówił shadow - są w tym czasie wazniejsze turnieje jak Nations Cup itp. może lepiej byłoby rozłozyc ten czas po np. 3 miesiące. Po 3 miesiącach usuńąc z ligi osoby nieaktywne i jeśli będzie ich sporo - ponownie poszukać ludzi, po kolejnych 3 miechach to samo. Po 9 miesiącach osoba która zdobyła w sumie najwięcej punktów - wygrywa. może i będzie to niesprawiedliwe, jeśli ktoś dołącyz do ligi później, ale to jego strata Smile Mozna ew. zrobić dodatkowe nagrody dla najlepszego gracza danej części ligi Smile
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 22 Maj 2011, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No to już brzmi lepiej - nawet na dwa miesiące i przykładowo dwa miesiące przerwy (by była odskocznia na inne rzeczy w życiu i w TM też...), a skoro to liga, może istnieć podział na ligi i awanse/spadki też mają tu rację bytu (choć nadal nie wiem czy indywidualnie czy teamowo - jeśli to drugie to lepiej bez awansów i spadków). Wtedy każda osoba musi zapisywać się na nowo, by wykluczyć nieaktywnych/znudzonych/zniechęconych itd. I brnąc dalej - takie coś może trwać na czas nieokreślony, gdy administracja zauważy, że nie ma sensu dalej ciągnąć czegoś takiego, to zwyczajnie zakończy rozgrywki. Poza tym, między kolejnymi "sezonami" można wdrażać zmiany - by żyło się lepiej. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
karaluch
Jeździ konno


Dołączył: 16 Wrz 2009
Posty: 29
Skąd: za Swiatów

PostWysłany: 22 Maj 2011, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

właśnie o to chodzi by mieć starych bywalców TM-ki a nie sezonowych graczy ... i myślę że "moja liga" nie zakuci innych turniei ,bo mapy bedą dostępne przez 6 dni wiec wchodzisz kiedy tylko chcesz a nie ze masz jakiś termin/godzinę ustalona , a nawet jak nie wystartujesz w jakimś tam tyg to ptk mozesz nadrobić w następnym tygodniu wyścigowym.
_________________
Arti

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 22 Maj 2011, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Taaa, tylko ze przykładowe Nations Cup nie trwa tydzien, czy dwa. Dokładnie nie pamiętam, ale chyba nie skłamię jeśli powiem, ze jakiś miesiąc spokojnie. Dodatkowo często ludzie chcą czegoś nowego, jeśli przykładowo zapisze się 100 osób, to do końca dotrwa maksymalnie 5-10 osób. Trzeba wziąć pod uwagę, ze inne turnieje nakładają się na siebie, i często jakas drużyna kończy jeden turniej, a za 1-2 tygodnie zaczyna kolejny. Nie chodzi nam o to, zebyś nie robił tej ligi, bo sam pomysł dobry, ale o to, zeby była ona jak najciekawsza i zebyś się nie zraził do robienia innych lig/turniejów/zawodów etc.
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 22 Maj 2011, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zrozum, że właśnie tych starych (chyba miało być stałych?) bywalców TM tylko zrazisz takim czymś. Kiedy jest czas na no-life, to nie gra się w takich turniejach jak ten, chyba, że ktoś naprawdę cały dzień spędza przy grze, a to raczej rzadkość. Gdy trzeba opuścić cztery tygodnie (co wytłumaczył Misza), to nie nadrobi się tego tak prędko.

I naprawdę - nieważne ile i jakie osoby dana rzecz przyciągnie, to zawsze znajdą się ludzie z powodami, dla których nie mogą wziąć udziału/muszą zrezygnować po jakimś czasie (i mówię tu ogólnikowo, niekoniecznie tylko o TM). A robiąc sezony, łatwiej będzie o większe zaangażowanie uczestników, a co za tym idzie - na większą konkurencję i zabawę, jednocześnie unikając znudzenia.


Ostatnio zmieniony przez [POL] ShaDDy dnia 22 Maj 2011, 13:37, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
karaluch
Jeździ konno


Dołączył: 16 Wrz 2009
Posty: 29
Skąd: za Swiatów

PostWysłany: 22 Maj 2011, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tak zgadza się ale turnieje obywaja się o konkretnej godzinie i dacie a "moja liga" nie wiec to nie powinno wpływać na inne wydarzenia tu sa zliczane punkty wiec można nawet darowac ze 3-4 tygodnie wyścigowe bo można nadrobic... bo też w to nie wierze ze każdy gracz będzie uczestniczył w każym tyg. wyscigowym... choć może i jakiś maniak się znajdzie Smile
_________________
Arti

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 22 Maj 2011, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a słyszałeś o czymś takim jak trening?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
karaluch
Jeździ konno


Dołączył: 16 Wrz 2009
Posty: 29
Skąd: za Swiatów

PostWysłany: 22 Maj 2011, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

owszem ale jeżeli jeden gracz nie może wziac udziału nawet przez miesiac to nie znaczy ze ten gracz (przypadek) będzie odosobniony...

(Dodano 22 Maj 2011, 13:42)
nie nie słyszałem.... heh...

_________________
Arti

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 22 Maj 2011, 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

to Cię uświadamiam - jak jest czas na trening czegoś ważnego, to nie ma czasu na uczestniczenie w pierdołach

pierwszego zdania albo nie rozumiem, albo to Ty w końcu zrozumiałeś nasze argumenty i stanąłeś po naszej stronie?^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
karaluch
Jeździ konno


Dołączył: 16 Wrz 2009
Posty: 29
Skąd: za Swiatów

PostWysłany: 22 Maj 2011, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja was doskonale rozumie ... mam raczej wrażenie że wy nie bardzo mnie rozumiecie i myślę, że ta dyskusje można skończyć , bo ja będę bronić swoich racji a wy swoich. wystartuje pierw ze swoim pomysłem, jeżeli wyjdzie na wasze to postaram się zmienic zasady gry o ile będę miał jeszcze siłe.
_________________
Arti

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 22 Maj 2011, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

z tą różnicą, że my opieramy się na wielu doświadczeniach i próbujemy Ci wpoić "naszą rację" mnóstwem argumentów, a Ty tylko snujesz przypuszczenia Smile i jednak przypominasz krowę, niestety Sad

z tym ostatnim zdaniem już przegiąłeś - jak po 9 miesiącach odpadnie Ci 3/4 ludzi to Ty dopiero wtedy zmienisz zasady? Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
stys
Pirat drogowy


Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 576
Skąd: Biała Podlaska

PostWysłany: 22 Maj 2011, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kolego ale popatrz... wszyscy Ci radzą aby skrócić turniej tjaa? No to posłuchaj się ich, bo to właśnie te osoby mogły by brać udział w tej lidze, a jeżeli postawisz na swoim to raczej nie przyciągniesz do siebie jakiś ogromnych tłumów..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 22 Maj 2011, 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Z tego co mi napisał karaluch na gg to chodzi o to, że co tydzień będą przyznawane punkty. Według niego, jak się nie będzie punktowanym nawet kilka razy z rzędu to będzie można szybko nadrobić z powodu długości turnieju. Ale to jest fakt, jeżeli jest jakiś poważny turniej to wtedy nie zwraca się uwagi na jakieś drobnostki jak to, tylko każdą chwilę w tmce wykorzystuje się na maksa na trening. Jednak to tylko taki turniej dla FANU w którym będzie się jeździć 6 dni, a następnie 7 dnia wszystko będzie podliczane i będą przyznawane punkty. NIE CIŚNIENIUJCIE SIĘ !!!!!
_________________



Ostatnio zmieniony przez JarOo dnia 22 Maj 2011, 14:56, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
karaluch
Jeździ konno


Dołączył: 16 Wrz 2009
Posty: 29
Skąd: za Swiatów

PostWysłany: 22 Maj 2011, 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wy się opieracie na tym co znacie i chcecie zebym coś poobnego zrobił a ja właśnie chce coś nowego coś co albo wypali i będzie fajnie albo odniesie to wielka klapa i wtedy ja podziekuje za robienie jakich kolwiek turniejow/lig itp.
_________________
Arti

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 22 Maj 2011, 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no po prostu "japierdole" - wciskam Ci, że to właśnie Twój pomysł jest schematyczny i takie coś od dobrych PIĘCIU LAT ponosi ZAWSZE klęskę, a Ty wyjeżdzasz z tekstem, że chcesz zrobić coś nowego... tak, rzeczywiście rozmowa z Tobą nie ma większego sensu

@Jaro nie musisz powtarzać słów Karalucha, już to pisał, poza tym aż do teraz nikt się "nie ciśnieniował"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
karaluch
Jeździ konno


Dołączył: 16 Wrz 2009
Posty: 29
Skąd: za Swiatów

PostWysłany: 22 Maj 2011, 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

oki dziekuje za wypowiedz w takim razie mozna zamknac temat usuńąć go w ogóle z forum i o sprawie (liga) zapominamy. miło było czasami. pozdrawiam

(Dodano 22 Maj 2011, 16:19)
tak jak myslalem ze nic nie opowiesz na moja wypowiedz tak się stało. jestem przygotowany na krytyke . liga i tak się odbedzie jestem tu w innym celu niz wysłuchiwanie porad nawet ludzi bardziej doswiadczonych i madrzejszych ode mnie, być może.

_________________
Arti

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Joker.
Why so serious?


Dołączył: 03 Sty 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 504

Skąd: Łódź

PostWysłany: 22 Maj 2011, 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
no po prostu "japierdole" - wciskam Ci, że to właśnie Twój pomysł jest schematyczny i takie coś od dobrych PIĘCIU LAT ponosi ZAWSZE klęskę, a Ty wyjeżdzasz z tekstem, że chcesz zrobić coś nowego... tak, rzeczywiście rozmowa z Tobą nie ma większego sensu

@Jaro nie musisz powtarzać słów Karalucha, już to pisał, poza tym aż do teraz nikt się "nie ciśnieniował"


No po prostu ja pi***olę - czy nie potrafisz zrozumieć jednej kwestii? Że ktoś może mieć inne zdanie od Ciebie? Ja sam znam przykład ligi na "terminy" która trwa od marca do listopada i co roku jest wielkim sukcesem. Mówisz że tylko krowa nie zmienia poglądów? To zauważ że sam też jesteś jedną z nich, bo Tobie się po prostu nie wytłumaczy. Ta wasza dyskusja mija się z celem, to jakby gadać o polityce czy religii, jeden wie swoje i drugi podobnie.
Droga donikąd. Peace.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 22 Maj 2011, 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

normalnie jak gadka z dzieckiem kilkuletnim, ostrzegasz go ze zelasko jest gorace to ten musi dotknac i na wlasnej skorze przekonac się ze się poparzy.
jak sobie chcesz bylebys potem nie plakal ze ci turniej nie wyszedl.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
karaluch
Jeździ konno


Dołączył: 16 Wrz 2009
Posty: 29
Skąd: za Swiatów

PostWysłany: 22 Maj 2011, 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a ja myślę że jesteście przesiąknięci tym forum. zamknięci na swoje poglądy. "nowym" podcinacie skrzydła.
_________________
Arti

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?