Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Mapki kwalifikacyjne - lecimy!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 24 Maj 2011, 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

oczywiście Tom, musisz wybaczyć, bo niektórzy pewnych pojęć nie zrozumieją nigdy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Maxblue
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 7
Skąd: Miedzna Drewniana

PostWysłany: 24 Maj 2011, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Edit:Fakt!Troszeczkę przegalopowałem,ale tak ogółem to mapki fajne.
_________________
Nie ma złych graczy...są zbyt wymagający przeciwnicy.


Ostatnio zmieniony przez Maxblue dnia 24 Maj 2011, 19:19, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°אא Key.
Admin


Dołączył: 15 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 798

Skąd: Zewsząd.

PostWysłany: 24 Maj 2011, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

http://tmpl.info/forum/viewtopic.php?t=4533

pytanie nr 2

Rolling Eyes

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 24 Maj 2011, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

1. Jak nie jesteś w teamie który się zapisał to możesz się podetrzeć tymi mapki. (Nic nie mam do autorów).
2. Wejdź sobie w zakładkę turnieje -> UTC -> Regulamin UTC, albo najlepiej naucz się korzystać z jebanej opcji szukaj. (Dałem upust złości do opcji szukaj również nie mam wątów. Razz)
Punkt 3 jest w FAQ. Również polecam używania opcji szukaj.

To chyba tyle.

EDIT
Shit Key był szybszy. :/

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
°אא Key.
Admin


Dołączył: 15 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 798

Skąd: Zewsząd.

PostWysłany: 24 Maj 2011, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

He-Hey!



kogoś kompetentnego prosiłbym o przejrzenie wersji angielskiej opisu, bo ćwiczę akurat do konkursu i jakieś podstawowe błędy byłoby fajnie wyłapać Very Happy

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 24 Maj 2011, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie żebym zgrywał z siebie profesora.
Cytat:
it could be nice to say that the Nadeo part is Pro A-1 from TMN ESWC

Wydaje mi się, że "would" zamiast "could", zresztą się jeszcze nie spotkałem z taką formą zdania. Wydaje mi się, że nie ma co się bawić w stylistykę i jechać prosto z mostu. "The Nadeo part, that you can see/observe (może play?) is Pro A-1 from TMN ESWC". Mi forma "it would be nice to say" kojarzy się bardziej z takim trybem rozkazującym, na 100% nie jestem pewien ale jest używane chyba w warunkach n.p "It would be nice if you could tell me...". Poza tym na konkursie bez 'cause i bez krótkich form, zawsze lepiej wygląda I did not, niż I didn't.


Poprawcie i mnie, bo ja z angielskiego żadnej matury nie pisałem, ani nic, więc jestem takim źródłem, które może tak z 40% jest prawdziwe. Very Happy Być może, że wszystko ma dobrze, a to ja spałem na lekcjach. Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*WDD* digger
V.I.P.


Dołączył: 26 Gru 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 360

Skąd: ta agresja?

PostWysłany: 24 Maj 2011, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Poza tym, że za fragment po wstecznym turbo najchętniej bym Cię ukamienował to... fajna mapa ;p

Oprócz tego co zauważył Seraphim ode mnie parę uwag:

"Well, even i didn't expect this" - powtarzasz expect this, imho lepiej wyglądałoby np. "Well, I didn't either" lub "Well, neighter did I"

Particularly oraz to w nawiasie również wydaje się zbędne, zamiast tego "especially the third one" i sprawa załatwiona.

Ale to tylko moje sugestie Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
topór
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 23 Wrz 2010
Posty: 5
Skąd: Gdynia

PostWysłany: 24 Maj 2011, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Witam!

Reprezentuje NHF, a więc ja sami wyżej zauważyliście chyba jedyny team nascarowy w całej stawce jak i pewnie w Polsce, więc pewnie jestem osobą kompetentną do ocenienia trasy mieszanej z nascarem...

Moim zdaniem ta trasa to lekkie nieporozumienie bo:
1. Nascar polega na okrążeniach - wystarczy do powiedzmy trasy na 2/3 kółka dodać kilka typowych dla FS ramp i świetny mix jak znalazł.
2. Dzielenie traski na pół, na zasadzie najpierw FS potem przejście do Nascara jest moim zdaniem nietrafione. Nie wiem jakie macie założenia co do wyglądu następnych tras (meczowych) ale moim zdaniem mix ten powinien odbywać się płynnie, przeplatać oba style a nie połączyć dwie trasy w jedną jak jakieś klocki.
3. Zakręty użyte przy tworzeniu nascara nijak mają się do tego co nascarowych preferują najbardziej i do typów tras które cieszą się największym powodzeniem na serwerach nascar. Przede wszystkim po pierwszym nawrocie mamy skok, a następnie zakręt, który raz że jest za blisko, dwa że jest za ciasny by wejść w niego na pełniej szybkości nie zwalniając w powietrzu. Jeśli nawrót po skosie (zaraz potem) to najlepiej tak aby dało się go pojechać na slide, bez używania hamulca.

Wybaczcie że tak obszernie, ale tak już mam;)
Jeśli macie problem z tego typu traskami to deklaruje się do wykonania czegoś, zobaczymy co z tego wyjdzie! (No chyba że osoba będąca w teamie nie może ich tworzyć na potrzeby ligi, jeśli tak jest to proszę uświadomcie).

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 24 Maj 2011, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Topór, zapisując swój zespół na te rozgrywki, było dla mnie oczywistym, że zapoznałeś się z regulaminem, w tym z punktami dotyczącymi zasad. Sam doskonale wiem, na czym polegają NASCAR-y, ale od około trzech tygodni, odkąd prosiłem o zgłaszanie ewentualnych map, nikt nie rościł większych pretensji dotyczących tego typu tras a teraz już jest na to za późno. Nie otrzymaliśmy też żadnej mapy od graczy NHF, mimo że Joker was o tym informował. Można jeszcze wysyłać mapy do 30 maja.

Mapa kwalifikacyjna została wykonana jedna, w związku z czym totalnie nie było wyboru w tym stylu, a czasu na wykonanie było wystarczająco dużo, aby nawet po 5 min dziennie coś klecić, więc jedyne pretensje można kierować do autorów fsów i nascarów. Smile


Ostatnio zmieniony przez [POL] ShaDDy dnia 24 Maj 2011, 19:28, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
zame
Jeździ konno


Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 80
Skąd: Podlasie

PostWysłany: 24 Maj 2011, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@Topór:

Dwa pierwsze punkty były narzucone przez organizatorów.
A co do trzeciego... Dzięki za konstruktywną krytykę i wytknięcie błędów Smile Jak jeszcze kiedyś będę robić nascary to najpierw zajrzę na serwer NHF.

_________________
- A czym byliby ludzie bez miłości?
GINĄCYM GATUNKIEM, odparł Śmierć.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
topór
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 23 Wrz 2010
Posty: 5
Skąd: Gdynia

PostWysłany: 24 Maj 2011, 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@damianhhh

Zapoznałem się z regulaminem pokrótce. Zapisałem nasz team do rozgrywek jednak to nadal nie ja jestem liderem tego przedsięwzięcia. Nie znam wszystkich zasad, wiele dowiaduje się po prostu od Jokera, cóż, ostatnio rzadko w domu bywam więc komentuje to co dostałem to łap (traski) na bieżąco i gorąco.
Przede wszystkim - nie roszczę żadnych pretensji:) Jak wyżej - nie znam wszystkich zasad, skoro macie odgórnie ustalone że jest tak i tak (pierwsze 2 punkty w moim pierwszym poście) to po prostu potraktuj to jako moją subiektywną ocenę, w pełni jednak akceptuje to co ustaliliście wcześniej.
Zapewne tak było, Joker coś mówił także mnie, obiecuje że się zmienię i do 30 maja coś od nas się pojawi:)


@zamebiaszczy
Cieszę się że nie odebrałeś moich słów wrogo:) Twoja trasa nie jest zła, skoro takie były założenia. Po prostu jeżdżę Nascar na codzień i wiem co jara ludzi podobnych mnie. Chodzi generalnie o płynne wchodzenie w zakręty na dużej szybkości, oczywiście jeśli ktoś ma skilla:)

Pozdrawiam!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
iaM. savier
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 11 Wrz 2009
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1
Posty: 445



PostWysłany: 25 Maj 2011, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

topór napisał:

Moim zdaniem ta trasa to lekkie nieporozumienie bo:
1. Nascar polega na okrążeniach - wystarczy do powiedzmy trasy na 2/3 kółka dodać kilka typowych dla FS ramp i świetny mix jak znalazł.
2. Dzielenie traski na pół, na zasadzie najpierw FS potem przejście do Nascara jest moim zdaniem nietrafione. Nie wiem jakie macie założenia co do wyglądu następnych tras (meczowych) ale moim zdaniem mix ten powinien odbywać się płynnie, przeplatać oba style a nie połączyć dwie trasy w jedną jak jakieś klocki.
3. Zakręty użyte przy tworzeniu nascara nijak mają się do tego co nascarowych preferują najbardziej i do typów tras które cieszą się największym powodzeniem na serwerach nascar. Przede wszystkim po pierwszym nawrocie mamy skok, a następnie zakręt, który raz że jest za blisko, dwa że jest za ciasny by wejść w niego na pełniej szybkości nie zwalniając w powietrzu. Jeśli nawrót po skosie (zaraz potem) to najlepiej tak aby dało się go pojechać na slide, bez używania hamulca.

Wybaczcie że tak obszernie, ale tak już mam;)
Jeśli macie problem z tego typu traskami to deklaruje się do wykonania czegoś, zobaczymy co z tego wyjdzie! (No chyba że osoba będąca w teamie nie może ich tworzyć na potrzeby ligi, jeśli tak jest to proszę uświadomcie).


^^ jakby nie było polowicznego podzialu traski to klany fs, i wasz nascar mialby jakie takie szanse, a daltego ze bot ukladal regulamin, okazje do driftu musi miec ;p by nadrobic to co traci na fsie ;p. tyle od mnie , bez urazy botki Razz

Edit: ale skoro nei apsuje dlaczego nie zrobiliscie mapek i nie wyslaliscie? po co narzekacie na coś skoro sami meiliscie okazje je zrobić ;p, kontruktywne komentarze jak najbardziej ;p zamebiaszczy na przyszlosc będzie wiedzial, ze najlepiej się skonsultowac jak czegoś nie wie Razz

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 25 Maj 2011, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Savier, to, że nie robię muzyki nie znaczy, że nie mogę się o niej wypowiadać Razz Tak samo z trasami - sam nic nie wysłałem (bo weny brak i sam szajs by ode mnie poleciał więc darowałem sobie), ale mogę się o nich wypowiedzieć.

Trasy kwali niezbyt mi odpowiadają, ale zaciskam zęby i trenuję Wink Najlepsza wydaje mi się dirt + mini. Chociaż skoro miała być 'mini' to myślałem, że max 30 sek i dziękuję a tu jest spory kawałek dalej. Tech/Nadeo to całkiem porażka. Nie jestem botem, ale to nie oznacza, że co przejazd powinienem mieć albo wielki minus albo plus. A wydaje się, że jadę taką samą ścieżką. Ten długi skok i potem nawrót w lewo i do mety też porąbany. FS + Nascar mnie mało obchodzi bo tego nie jeżdżę.

Swoją drogą, lepiej, że na kwali mamy połączone style a nie sześć tras do wyuczenia się. Trzy mecze w 10 dni też mnie przerażają, ale przystosowuję się do ustalonych zasad. Jak sam wymyślę jakiś turniej (a o jednym myślę wspólnie z Diggiem) to zasady może będą inne.

I odnośnie pierwszego akapitu Twojej wypowiedzi. Marudzisz trochę, że trasa FS&Nascar jest taka a nie inna. Shadow pisał, że przyszła jedna więc wybór padł na nią. Czemu nie zrobiliscie mapek i nie wyslaliscie? innej, a?


@down
Dobra, dwie przyszły Wink

_________________


C13


Ostatnio zmieniony przez *WDD* crowmaster_13 dnia 25 Maj 2011, 16:32, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
iaM. savier
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 11 Wrz 2009
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1
Posty: 445



PostWysłany: 25 Maj 2011, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie czytasz ;p, przyszly dwie ^^ w tym jedna byla moja, wiec ja się za***iscie ciesze ze nie padlo na moją, a to już coś znaczy bo z dwojga zlego wole ta trase co ejst tylko jeden malutki moment mnie wtrynia najbardziej (zwlaszcza ze już wiem ze cut tamten nic nie dawal) ze przed ostatnim cp ten spadek na poziom nizej, pod skosem spadasz ... i tracisz wszystko Very Happy

po za tym nie zabronilem komentowac rpzeierz, tylko wyrazilem swoje zdumienie faktem ze ktos potrafi narzekac na mapke sam nie robiac ;p

i odrazu pytanie jak zamebiaszczy, mogę swoja mapke z mini+ dirt uzyc już gdzie indziej co nie ;p?

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*WDD* virgin
Jeździ konno


Dołączył: 31 Mar 2011
Posty: 18
Skąd: Wyszków, Mazowieckie

PostWysłany: 25 Maj 2011, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

to trzeba było koniecznie brać trasy robione przez "nas"?
nas w rozumieniu tych, którzy grają w turnieju, albo ogólnie przez kogoś, kto mapę robił specjalnie na tą impre.

Ja nie kminie trochę sensu łączenia typów i to jeszcze w taki sposób. Nie mam tu nic do autorów, tylko po prostu wam nie wyszło Razz

Ja tras nie robiłem, bo nie umiem konkretnych robić. Robiłem kilka na Unlimiterze, ale się nie utrzymały na serwie.

Tak więc dochodząc do puenty:
Nie można wziąć innych tras? Już zrobionych przez innych?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 25 Maj 2011, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a jak to sobie wyobrazasz, ze jedni znaja mape a inni nie? bosz, ze takie rzeczy trzeba tlumaczyc...

skoro 'nie kminisz sensu laczenia map' - NIKT nie zglaszal ZADNYCH pretensji przez trzy tygodnie kiedy news o mapach wisial, wiec serdecznie proszę spieprzac z uwagami po fakcie. Kieruje to do kilku osob, nie tylko do Ciebie, dziewico.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 25 Maj 2011, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
dziewico.

Very Happy

A poza tym chyba nie za wiele jest tras nadeo-techowych, no chyba że stare nadeo, ale to są dopiero dziwne trasy...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 25 Maj 2011, 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no ale kto Ci k**wa powiedzial, ze trasa nadeo ma być techowa?...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 25 Maj 2011, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Kwalifikacje odbywają się w trybie Time Attack na trzech trasach zawierających połączone różne style tak, aby w sumie dały sześć stylów.

Nie umiem złapać kawałka kiedy, było dokładnie powiedziane, że jest: FS-Nascar, Mini-Dirt, Nadeo-Tech.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 25 Maj 2011, 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nom, więc powtarzam pytanie: kto Ci kur** powiedzial, ze trasa nadeo ma być techowa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?