Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Wielka Piłka według nas ! x2
Idź do strony 1, 2, 3 ... 57, 58, 59  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 04 czerwca 2011, 11:13    Temat postu: Wielka Piłka według nas ! x2 Odpowiedz z cytatem  

Nie wiem kto zamyka te wszystkie tematy, ale wyłapałby ode mnie w pysk. Skoro tamten jest zamknięty, to otwieram nowy.

Jutro gramy z 4 drużyną Argentyny. Fak jea. Dlaczego? Bo zapłaciliśmy 100 tyś. euro za mecz, w normalnych warunkach kosztowałby z 1 mln euro, a z full wypasem, czyli Di Marią, Higuainem i Messim z 10 mln.
Mam nadzieję, że jutro i w czwartem przegramy i w końcu wypierniczą Smudę z kadry, bo już nie mogę patrzeć na tego człowieka. Nieodpowiedni człowiek na nieodpowiednim miejscu.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 04 czerwca 2011, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tez mam nadzieje, ze go wywalą. może i do Euro2012 zostal tylko rok, i zmiana trenera obecnie dużo nie da, ale może w końcu grałby NAJLEPSZY mozliwy skład jaki ma nasza repra, a nie zawodnicy którzy nie podpadli Smudzie albo "nie pasują do jego koncepcji". Zamiast SMudy trenerem powinien zostać ktoś zza granicy. Ktoś może powiedziec, ze Orest Lenczyk.. Szanuje go, ale wiele nie osiągnął, 1 mistrozstwo 1977-1978
2x wicemistrzostwo Polski, 2006-2007, 2010-2011 i z największych to tyle, może i Śląsk był na dole tabeli, ale trzeba tez pamiętac, ze prowadzenie druzyny to co innego niz kadra. Probierz jest młody, tez doswiadczenie ma małe. może Piotr Nowak? Obecnie trener Philadelphia Union w MLS, w 1 sezonie pracy z D.C. United wygrał lige, był astystentem kadry USA dorosłej i do lat 23. Młody, ale już ma wyniki. Obecnie z philadelphią tez jest na czele ligi.

_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stys
Pirat drogowy


Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 576
Skąd: Biała Podlaska

PostWysłany: 04 czerwca 2011, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Smuda mnie swoim zachowaniem wkurwia, nie jest stanowczy, sprzedaje się. Nie wiem po co jest taki trener, który dąży do celu, którego nie ma, a przynajmniej ten cel nie jest osiągalny dla tego trenera.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Charnan
Doświadczony driver


Dołączył: 03 Paź 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 208

Skąd: Gliwice

PostWysłany: 04 czerwca 2011, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Misza co do Nowaka, to nie wiem czy przypadkiem nie miał oferty przed Smudą ale się nie zgodził, ale mogę się mylić. Co do zachowania Smudy to aż dziw, że Peszko wrócił
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 04 czerwca 2011, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Nie wiem kto zamyka te wszystkie tematy, ale wyłapałby ode mnie w pysk. Skoro tamten jest zamknięty, to otwieram nowy.

Władza jednak uderza do głowy Rolling Eyes
A jutro standardowo kibicuję... Argentynie! Pokochałem Argentyńczyków na mundialu 2002 i od tamtej pory zawsze ich wspieram. Nawet jak będą grać tak jak teraz, nawet nie 3 składem... A od lipca Copa America, mam nadzieję, że skończy się okres posuchy Albicelestes. Zwłaszcza, że grają u siebie... Wink

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 04 czerwca 2011, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Charnan napisał:
Misza co do Nowaka, to nie wiem czy przypadkiem nie miał oferty przed Smudą ale się nie zgodził, ale mogę się mylić. Co do zachowania Smudy to aż dziw, że Peszko wrócił


Z tego co pamiętam to chyba nie, ale mogę się mylić. Ostatnio był z nim nawet wywiad, to mówił, ze jakby dostał mozliwość poprowadzenia kadry Polski to by się zgodził.

_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Charnan
Doświadczony driver


Dołączył: 03 Paź 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 208

Skąd: Gliwice

PostWysłany: 04 czerwca 2011, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Więc najprawdopodobniej słyszałem tylko jakieś pogłoski, które miały być usprawiedliwieniem wyboru Smudy ;P
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 04 czerwca 2011, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Najgorsze jest to, że PZPN i tak wybierze swojego kandydata. Mają już nauczkę, że obcokrajowiec będzie robił co chciał. Beenhakker wodził ich za nos jak chciał. Nowak też nie zostanie nigdy trenerem reprezentacji bo nie ma pleców w centrali. Kolejnym selekcjonerem będzie pewnie Engel.

BTW. na Ukrainie wywalili selekcjonera miesiąc temu i nikt się tym nie przejmuje. Tyle tylko, że Ukraina celuje w co najmniej półfinał, a my walczymy o wyjście z grupy...

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Fisi
Jeździ konno


Dołączył: 29 Cze 2010
Posty: 52


PostWysłany: 04 czerwca 2011, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

misza0 napisał:
też mam nadzieje, ze go wywalą. może i do Euro2012 zostal tylko rok, i zmiana trenera obecnie dużo nie da, ale może w końcu grałby NAJLEPSZY mozliwy skład jaki ma nasza repra, a nie zawodnicy którzy nie podpadli Smudzie albo "nie pasują do jego koncepcji". Z


Misza powiedz tylko KTO jest najlepszy w polskiej piłce i kto nie jest w składzie reprezentacji pomijając Boruca? Wskaż mi kogoś lepszego na pozycji napastnika od Lewego czy Grosika? Brożek? Wieczny młody talent? Jeleń który goni Głowackiego w ilości nabytych kontuzji? W pomocy mamy Błaszczykowskiego, Obraniaka, dojdzie ( mam nadzieje ) Boenish, jest Mierzejewski który coś tam z piłką potrafi zrobić. Na bramce mamy Fabiańskiego czy też Szczęsnego. W obronie poza Piszczkiem jest kłopot. Tylko pytanie kto bardziej nadaje się do tej naszej defensywy? Drewniany chłop Sadlok? Może ci z reklamy? Tj. Adamiak Ada czy Alojzy?


Widzę, że według Was wszystkiemu winny jest Franciszek Smuda. Ale czy aby na pewno? Mówicie Lenczyk. A ja się spytam co taki Orest Lenczyk zrobi z kadrą skoro MISTRZ POLSKI ma w podstawowym składzie 3 - 4 piłkarzy? Na kim ma się opierać kadra jak nie na zdobywcach mistrza? Wszystkie psy wieszacie na Smudzie ale kompletnie nie dostrzegacie tego co robią kluby w ekstraklasie. Skąd mają się brać jacyś piłkarze na miarę reprezentacji skoro w postawowych składach jest tych paru polaków którzy ledwo potrafią coś tam kopnąć? Polska liga jest niezwykle ciekawa. Składa się jakieś tam wysokie kontrakty mimo, że grają słabo, na niskim poziomie.

Dodam jeszcze sytuację z pucharu Polski. Może to się wydawać dla nie których dziwne co teraz napisze. Nie wnikam. Wisła Kraków - Podbeskidzie. Po zwycięstwie mojej ulubionej drużyny i przejściu do półfinału oczywiście się cieszyłem. Jednak następnego dnia popatrzyłem na to bardziej obiektywnie. Jak to jest jeśli drużyna mająca budżet kilkakrotnie większy, drużyna zajmująca 1 miejsce w lidze przegrywa z jakimś tam Podbeskidziem? Dopiero wtedy uświadomiłem sobie JAK bardzo słaba jest nasza piłka i w JAK trudnej sytuacji jest nasz selekcjoner.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 04 czerwca 2011, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

huj tam ze przegramy, nic nowego. Smiech będzie jak wygramy Very Happy ale będzie pi***olenie jacy my to zajebisci nie jestemy i na euro pojedziemy wszystkich Very Happy
a Smuda wyskoczy z komentarzem everything's control biczys

co do trenera to wierzylem w Smude, pomylilem się Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 04 czerwca 2011, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

I Fisi, i Oddo mają rację. Z jednej strony faktem jest, że Smuda zebrał najmocniejszy skład, jaki aktualnie jest możliwy. Z drugiej strony mamy tak zajebisty system szkolenia, że młodzi wynoszą się zagranicę lub są obcokrajowcami. Polska piłka to wieś, jakich mało. Lepiej zainwestować w stadion niż sprowadzenie piłkarzy za 20mln euro, racja ? Spójrzcie na "biedne" kluby anglii. Tam w drugiej lidze grają ludzie, którzy są warci więcej, niż cała ekstraklasa. Bo kluby wiedzą, że trzeba zainwestować w cholerę, żeby albo sprowadzić dobrych graczy, albo szkolić młodzież. Z takim zaangażowaniem w rozwój sportu, jak jest w naszym kraju to g*wno się osiągnie. Ja osobiście wywaliłbym cały zarząd PZPN, stworzył nowy - nastawiony na szkolenie młodych, jak to jest w Hiszpanii - wychodzi im to na dobre ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 04 czerwca 2011, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Spoko, Grosicki jest dobry, Lewy.. szkoda, ze mało gra w klubie, ale chyba i tak obecnie najlepszy nas napastnik. Boenischa z tego co pamiętam smuda na obronie wystawiał, a nie na pomocy Razz A co do obrony - Brozek - ok, teraz go powołał, ale przed kontuzją jakos tez tego nie robił zbytnio (chyba, ze mam bardzo słabą pamięć). Cały czas się mówi, ze jest problem z obroną, to ja się pytam, dlaczego Smuda powołuje graczy z poslkie ligi (jak sami wiecie jest słaba), a nie np. Mirosława Sznaucnera który w obecnym seoznie zagrał 17 meczów w lidze Greckiej? Dudka (najlepszy sezon w Auxerre w karierze), Wasilewski (po kontuzji dobrze dosyć gra, na pewno lepiej niz część powołanych). Mówisz, ze bramkarzy mamy: Szczęsny, Fabiański, Tytoń (pupilek selekcjonera). Ale co jak będzie tak jak w ostatnich meczach, ze wszyscy będą kontuzjowani? To już lepiej byłoby powołać hmmm Dudka, Załuskę, a nie powołuje nie wiadomo kogo (sądze, ze ten Alojzy nie byłby gorszy ;]). Pomine fakt, ze powołania nie dostaje Małecki. Obraniak formą tez nie grzeszy (tak wiem, ze ostatnio strzelił dwie bardzo wazne bramki na Lille, ale wchodzi z ławy cały czas praktycznie).

Zgodzę się z tym, ze w Polsce cały system szkoleniowy jest zj... bardzo zły, ale nie przesadzajmy. Leo Beenhakker jakoś potrafił wygrać z Portugalią, Czechami, pomimo, ze prowadził kadrę w najgorszym momencie, gdy na jaw wyszła afera korupcyjna. Fakt, przyszły potem kompromitujące przegrane, ale co wtedy zrobił Pan Lato? Wywali Leo, dlatego mam nadzieje, ze w tym przypadku równiez postąpi tak samo - nie ma wyników - nie ma trenera. Cenie Smude, ale niestety niestety, kadra piłkarska to nie to samo co klub, gdzie zawsze mozna sobie sprowadzić nowego gracza. Tutaj pole jest ograniczone i niestety wygląda na to, ze Pan Smuda nie do końca potrafi sobie z tym poradzić.

_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 04 czerwca 2011, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ale wiesz Iam, na to trzeba czasu. Przyjdzie nowy zarzad, zainwestuje w szkolki i orliki i za 20 lat może coś ugramy, a przez ten czas znajdzie się grono idiotow ktorzy będą nawolywac jeb** PZPN bo huja robia ;] i zarzad się zmieni, na nowy który przestanie inwestowac w szkolki, a zainwestuje w coś innego np lepszego trenera który będzie musial udowodnic ze polska jest zajebista i ma zajebistych pilkarzy tylko nie ma kto ich prowadzic.

jesteśmy w takiej d*pie ze szkoda gadac Very Happy

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Fisi
Jeździ konno


Dołączył: 29 Cze 2010
Posty: 52


PostWysłany: 05 czerwca 2011, 8:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
A jutro standardowo kibicuję... Argentynie! Pokochałem Argentyńczyków na mundialu 2002 i od tamtej pory zawsze ich wspieram. Nawet jak będą grać tak jak teraz, nawet nie 3 składem... A od lipca Copa America, mam nadzieję, że skończy się okres posuchy Albicelestes. Zwłaszcza, że grają u siebie... Wink


Smutno że kibicujesz tylko jak są wyniki.

Misza naprawdę myślisz, że nowy szkoleniowiec w jeden rok ( nawet nie cały ) po paru spotkaniach może coś zdziałać? To nie jest klub kiedy po paru meczach widać różnice Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 05 czerwca 2011, 8:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fisi napisał:


Misza naprawdę myślisz, że nowy szkoleniowiec w jeden rok ( nawet nie cały ) po paru spotkaniach może coś zdziałać? To nie jest klub kiedy po paru meczach widać różnice Smile


Karel Bruckner od razu zrobił z Austriaków zespół, który wygrał pierwszy mecz z Francją 3:1. Teraz co prawda nie idzie im w grupie, ale w porównaniu z meczami przed Euro 2008 jest różnica. I to po pierwszym meczu.

Nasza reprezentacja powinna grać ustawieniem z dwoma napastnikami. Nie wiem skąd ta moda na jednego snajpera. Nie w naszej kadrze takie numery. U nas napastnik musi przyjąć piłkę, obrócić się z nią i dopiero działać. Sam nic nie zdziała. To, że Lewandowski strzelił z 10 bramek to i tak jest sukces, jak na samotnego strzelca. To świadczy o jego umiejętnościach.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Charnan
Doświadczony driver


Dołączył: 03 Paź 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 208

Skąd: Gliwice

PostWysłany: 05 czerwca 2011, 8:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mamy problem z obroną co jest prawdą, ale znacie tego powód? Był taki dobry środkowy obrońca. Żewłakow ale skończył karierę. Dlaczego? Bo Smuda wolał Glika i Sadloka i czekanie na Perquisa i Arbolede, więc Żewłak se poszedł i teraz jest dziura.
_________________




Ostatnio zmieniony przez Charnan dnia 05 czerwca 2011, 11:59, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 05 czerwca 2011, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fisi napisał:
Cytat:
A jutro standardowo kibicuję... Argentynie! Pokochałem Argentyńczyków na mundialu 2002 i od tamtej pory zawsze ich wspieram. Nawet jak będą grać tak jak teraz, nawet nie 3 składem... A od lipca Copa America, mam nadzieję, że skończy się okres posuchy Albicelestes. Zwłaszcza, że grają u siebie... Wink


Smutno że kibicujesz tylko jak są wyniki.

Jeśli chodzi Ci o kibicowanie Argentynie to... pojechałeś po bandzie. Very Happy Rzeczywiście maja zajebiste sukcesy... normalnie co rok wygrywają. Dla przypomnienia, rok w którym zauroczyłem się Albicelestes to 2002... i o ile mnie pamięć nie myli wtedy mieli zajebisty sukces o nazwie: nie wyszli z grupy.Na ostatnim mundialu...hmmm... ćwierćfinał. Sukcesy jak nic! GZ Wink
To jak nazwiesz kibiców sukcesu wychowanych na reprze Holandii za Cruyffa czy Rijkarda, Gullita i Van Bastena? Jak nazwiesz kibiców Brazylii (osobiście: jakoś nie trawię ich repry od dłuższego czasu Mad ) wychowanych na Carlosie, Rivaldo czy Ronaldo...

Jeśli chodzi Ci o reprę Polski: mam głęboko wyjebane na nich. Wygrywają - fajnie, rodacy mają powód do świętowania... przegrywają- cóż, nihil novi?
Mi nasza repra nie wadzi tak, żeby kibicować każdemu jej rywalowi, ale jeśli ci rywale przyczynią się do rozpier.... całego systemu od PZPN przez trenerów po szkolenie młodzieży, poprzez lekcję typu: Polska Hiszpania 0:6 to bardzo dobrze, niech naszych pognębią. Może w końcu coniektórzy pójdą po rozum do głowy, że dalej tak nie może być i zrobi się porządek w polskiej piłce.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Charnan
Doświadczony driver


Dołączył: 03 Paź 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 208

Skąd: Gliwice

PostWysłany: 05 czerwca 2011, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Outsid3r napisał:

To jak nazwiesz kibiców sukcesu wychowanych na reprze Holandii za Cruyffa czy Rijkarda, Gullita i Van Bastena? Jak nazwiesz kibiców Brazylii (osobiście: jakoś nie trawię ich repry od dłuższego czasu Mad ) wychowanych na Carlosie, Rivaldo czy Ronaldo...


Jaaaaaaa po raz pierwszy zgadzam się w czymś z Outem ;P czyli w nielubieniu Brazyli

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Fisi
Jeździ konno


Dołączył: 29 Cze 2010
Posty: 52


PostWysłany: 05 czerwca 2011, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Chodziło mi oczywiście o Polskę. Nie jestem tak szalony aby uważać, że Argentyna jest słaba Wink Nawet te rezerwy rezerw.

Wiesz. Nawet jeślibyśmy robili takie odpały jak Litwa ostatnio ( Litwa Liechtenstein 2 - 0 ) wydaje mi się, że kompletnie nic się nie zmieni. Dlaczego? Pieniądze...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 05 czerwca 2011, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mierzejweski był najlepszy

(Dodano 05 czerwca 2011, 17:53)
YEEEE ale jesteśmy dobzi Very Happy

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 57, 58, 59  Następny
Strona 1 z 59

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?