Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Wielka Piłka według nas ! x2
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 03 Maj 2012, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kiciak napisał:
ej nie ja przepraszam, bo to już czwartek a nie ma tu nawet wzmianki na temat poniedzialku.

Jak tam ci się podobala gra ManU Out ?^^ nadal jesteś takim zwolennikiem defensywnych taktyk, bo jakos mi się wydaje ze MU nie wyszlo na tym dobrze Very HappyVery HappyVery Happy

Widzę humorek po odpadnięciu Barcelonki dopisuje Wink Spokojnie jeszcze City czeka mecz z walczącym o CL Newcastle. A i nie jest powiedziane, że United nie da rady odrobić 9 bramek. Także cierpliwości. Wink

ps. jak Śląsk zostanie mistrzem,albo Ruch, to daje im max.2 runde eliminacji CL.

ps2. nawet nie wiecie jak ch**owo pisze się jedną ręką i palcem wskazującym drugiej z powodu uszkodzenia nerwów w łapie :/

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 03 Maj 2012, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

MU nie wygra dwoch meczow z rzedu po 6:0 (zakladajac ze City wygra swoje mecze po 1:0 a może wygrac wyzej) to po 1, po 2 City jest zbyt zdeterminowane zeby teraz coś zjebac, także MU zegna się z 20 mistrzostwem Anglii Very Happy
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 06 Maj 2012, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cała Polska w cieniu Śląska. Mecz z Wisła był nadspodziewanie wyrównany, każda ze stron miała swoje okazje - jedną wykorzystał Śląsk. Ogólnie odniosłem wrażenie, że żadna drużyna nie chciała wygrać tej ligi.

Od następnego sezonu uruchomi się inny temat, adekwatny do poziomu naszej ligi.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
P4G kyzzn
Ostra jak żyleta


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 412


PostWysłany: 06 Maj 2012, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Adekwatny do poziomu naszej ligi? Czyli nikt nie będzie pisał i temat będzie cały czas na dnie? ;P Nie no, żarcik, dobrze nie jest, ale chyba jest coraz lepiej jednak. Żałuję, że Legia zwaliła rundę wiosenną (a zwłaszcza mecz z Lechią w tym tygodniu - to był jakiś dramat), ale gratulacje dla Śląska Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 08 Maj 2012, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Piszczek do Realu? :E mam nadzieję, że to ino plotki, ażeby później go sprzedać drożej gdzie indziej, albo po prostu, żeby głosić dobrą nowinę o Borusyji. Chociaż ma już 26 lat i jeśli nie teraz, to już może nigdy nie osiągnąć szczytu, no ale Real? :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
CzuB
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 22 Lis 2011
Ostrzeżeń: 1
Posty: 399

Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 08 Maj 2012, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Real to obecnie jedna z najlepszych drużyn w Europie i najlepsza w Hiszpanii, więc nie zdziwię się gdyby doszło do tego transferu. Fajnie by było oglądać Polaka w lidze Hiszpańskiej bo myślę, że Arbeloe wygryzłby raz dwa Wink


P.S.: Szadowl nie marudź Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 08 Maj 2012, 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Imho jako jedyny z 'wielkiej trójcy' z Borussii dałby sobie radę w innej lidze niż niemieckiej. Real? Podał to i 'As', i 'Marca', więc jak najbardziej rzetelne źródła. Jednak na miejscu Piszczka poczekałbym na oferty z Anglii, gdzie grałby częściej i dłużej - bo kondycję to on ma, nie bez powodu na temat jego biegania są żarty Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 08 Maj 2012, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

W Realu raczej nie wygrałby rywalizacji z Ramosem i Arbeloą. Szkoda go na ławkę rezerwowych. Poza tym ma dopiero 26 lat, czyli najlepszy czas dla obrońcy dopiero nadejdzie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Charnan
Doświadczony driver


Dołączył: 03 Paź 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 208

Skąd: Gliwice

PostWysłany: 08 Maj 2012, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ramos już prawie na stałe jest na środku, dlatego Real szuka kogoś na prawą.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 10 Maj 2012, 8:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Co do Piszczka Wink

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HsbbnlJcFbo

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°XX Jero
Admin


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 1077
Skąd: Łódź

PostWysłany: 10 Maj 2012, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Piszczek nie zmieni klubu na pewno w tym roku. Tak samo Lewy, co do Błaszczykowskiego BVB chce z nim podpisać nowy kontrakt na kolejne 3 lata. Wszystko ma się wyjaśnić po 12 maja, czyli finale pucharu Niemiec na razie się na nim skupiają. Tak czy inaczej Watzke się odniósł do transferu Piszczka i Lewandowskiego tak: "Nie ma w ogóle takiej opcji. Nie sprzedamy ich nawet jeżeli będzie oferta za 100 mln euro." Zresztą jak to dobrze też chyba Watzke powiedział: "Nie chodzi o to, żeby powiększać kasę klubu na transferach".
Jak dla mnie, po diabła mają przenosić się do innego klubu, skoro tutaj mają pewną pozycję w pierwszej 11 i nikt na razie nie jest w stanie ich wygryźć a sama Borussia po raz 2 została mistrzem Niemiec?
Tym bardziej, że teraz dojdzie Reus, Goetze dojdzie do formy i na następny sezon mają taką pakę, że nie powinni mieć większego problemu znowu obronić mistrza jeżeli będą grali taką piłkę jak w tym roku. Do tego jeszcze Gundogan który był sprowadzony na miejsce Sahina zaczął wreszcie, w ostatnich kilku kolejkach grać tak jak miał grać więc teraz Bayern znowu dostanie w dupsko. Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 10 Maj 2012, 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tez mysle ze powinni jeszcze ten sezon zostac w BVB. jeśli będą grać tak jak do tej pory to za rok po cala polska trojke siegna najwieksze kluby w europie i to będzie dobry moment na zmiany gdyz np. jeśli Lewy znow strzeli 20+ goli w nastepnym sezonie to po zmianie klubu na 95% nie będzie grzal lawy.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 16 Maj 2012, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Błaszczykowski nie pali się do podpisania nowego kontraktu, Lewandowski dość sceptycznie się wypowiada o swojej przyszłości w BVB. Piszczek jak zobaczy ile Real mu zaproponuje w kontrakcie to podpisze się na nim w 5 minut. Cała trójca jest w tej chwili na topie i chcą wykorzystać swoje 5 minut. Nawet jeżeli zostaną w Borusii to mogą odejść inni, a wtedy...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
°XX Jero
Admin


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 1077
Skąd: Łódź

PostWysłany: 16 Maj 2012, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Na razie jedyny który odszedł to Barrios. Kagawa też podobno rozmawiał (z Fergusonem między innymi) więc i on pewno przejdzie do innego klubu. Ale to są jedyne dwa przypadki. Reszta, poza trójką Polaków ma kontrakty i nie ruszają się z Borussi (nawet Goetze). Lewandowski ma kontrakt do 2014 r. więc klub musiał by się zgodzić na transfer a oni nie są do tego skłonni a wręcz przeciwnie (i nie sceptycznie, tylko nie udziela informacji, już więcej ten jego kretyn Polski menedżer się wypowiada bez sensu). Błaszczykowski nie ma żadnej oferty a i pogłoski o tym, że Piszczek do Realu są tylko pogłoskami. Zobaczymy po Euro 2012.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 16 Maj 2012, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jako sezonowiec Borussii wolałbym, żeby zostali, bo tylko Bundesligę puszczają na ojrosporcie; jak już zostaną, to mam nadzieję, że Reus/Goetze wygryzie ze składu nie Kubę, a Grosskreutza, bo jest cipą, taką samą jak Bender. (btw. szybko ogarnąłem, że ten kretyn, o którym mowi Jero, jest posłem (bogatym, ale tego chyba nie trzeba dodawać). Kawaga chyba średnio pasuje do MU, nie życzę mu źle, ale nie wróżę mu tam kariery.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 16 Maj 2012, 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ten kretyn, Kucharski, do takiego majątku doszedł sam, więc nie jest taki zły. Gorzej jeśli chodzi o sianie zamętu wokół Lewego, tu się zgodzę, idiota pełną gębą.
Co do przenosin: chyba narazie tylko Piszczek z trójki z Dortmundu jest w stanie wywalczyć sobie miejsce w jakimkolwiek klubie ze światowego topu i nie sprawi mu różnicy, czy to będzie liga włoska, angielska czy hiszpańska. Co do Lewego: niech zagra jeszcze jeden dobry sezon i udowodni swoją wartość na 101% Smile


btw. jako fan United nie chciałbym Kagawy. Jest to egoistyczny dupek, który i może jest zajebisty, ale niech się ogarnie i częściej podaje.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°XX Jero
Admin


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 1077
Skąd: Łódź

PostWysłany: 16 Maj 2012, 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Outsid3r napisał:

btw. jako fan United nie chciałbym Kagawy. Jest to egoistyczny dupek, który i może jest zajebisty, ale niech się ogarnie i częściej podaje.

W pełni się zgadzam. Ile on sytuacji namarnował w ostatnich kilku meczach gdzie próbował sam a miał innych to szok.

Shad - Bender już się sam wygryzł na rzecz Gundogana Smile Pomoc w ogóle będą zajebistą w następnym sezonie.

A ja tam im zacząłem kibicować od czasu jak Lewy się tam przeniósł. Wcześniej ich oglądałem za czasów Smolarka, ale to tak od czasu do czasu. Ostatnio (od 2 sezonów) oglądam mecz w mecz ; d

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 17 Maj 2012, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No tak, źle się trochę wyraziłem. Jakieś 2-3 miesiące temu siedziałem na serwie z Dortmundczykiem i spekulowaliśmy na temat składu i tego, że mogą grać jeszcze lepiej. I powiedziałem wtedy, że Bender z Kehlem mi nie pasują w tym środku, natomiast owy Szwab stwierdził, że obaj (a Bender szczególnie) to najlepsi gracze, jakich można sobie wyobrazić na tej pozycji!... I jakiż był mój zaciesz, gdy w następnym meczu obaj nie wyszli na boisko od początku meczu Razz No ale Kehl musi tam stać, bo póki co nieźle zapierdala w defensywie.

Niedługo cza będzie wystartować z jakimiś typami na Euro, co? Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
CzuB
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 22 Lis 2011
Ostrzeżeń: 1
Posty: 399

Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 17 Maj 2012, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Oj będzie czeba, może jakiś nowy temat dla tego ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
BT peciolublin
V.I.P.


Dołączył: 25 Lis 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 149



PostWysłany: 17 Maj 2012, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hah trzeba trzeba
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59  Następny
Strona 55 z 59

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?