Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Wielka Piłka według nas ! x2
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 57, 58, 59  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 05 czerwca 2011, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Rozjebalim Argentynę, teraz na Euro jedziem po medal !!
c'mon.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 05 czerwca 2011, 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Podobał mi się komentarz na Sport.pl:

Cytat:
Największą porażką tego meczu jest to, że nie przyjechał Messi i spółka i nie wbili nam 10 bramek.


Przy bramce Mierzejewskiego było widać brak zgrania piłkarzy Argentyny. W naszej grze też były dobre momenty, ale było ich za mało. Jodłowiec out z kadry, naturalizować Arboledę jak najszybciej.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 05 czerwca 2011, 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zbakany napisał:
naturalizować Arboledę jak najszybciej.

Mówisz, że chcesz słuchać ciągle: "uwajaj, uwajaj?" Very Happy żeby nie było nic do Arboledy nie mam, ale z taką formą jak ostatnio to się może schować Wink

Co do meczu, niestety z Bardzo Ważnego Powodu nie mogłem oglądać meczu, ale mnie to wygląda tak:
Elita reprezentacji Polski 2:1 4.zespół Argentyny, która nigdy więcej takim składem nie zagra. Ale cóż... pewnie do Papuasów z Nowej Gwinei nie dotrze informacja o składzie Albicelestes i będą myśleć, że Polacy ograli Messiego, Di Marię i spółkę. Smile Cóż... mają moment chwały.
Cytat:
Rozjebalim Argentynę, teraz na Euro jedziem po medal !!
c'mon.

Uważaj, bo jeszcze niektórzy w to uwierzą. Razz

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 05 czerwca 2011, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No i co się okazało... Jak by przegrali, to by było gadanie, że nawet z 4. składem Argentyny nie potrafią wygrać. A jak już wygrywają, to znowu: "Co?! Tylko 2-1? Przecież Nigeria im wlepiła 4 bramki, ale łajdaki." Ci sami ludzie, którzy gadają, że jesteśmy słabsi od Azerbejdżanu potem wymagają, żebyśmy wygrywali z Argentyną (nawet, jeżeli to są rezerwy). Strach się bać, co to będzie, jak nie wygrają z Francją Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 05 czerwca 2011, 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie, "Maciuś" - przynajmniej w mojej opinii jedna jaskółka wiosny nie czyni. Nawet jakby wygrali z najmocniejszym składem Hiszpanii - gadałbym tak samo. Mecz to mecz - jeden mogą wygrać, 10 przegrać. I co z tego, jeśli zwycięstwo byłoby nad Hiszpanią, a porażki z Haiti, Burkina Faso i innymi ? Skoro mamy dać im czas, jak to mówi Smuda - to daję. Do Euro jest sporo czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Fisi
Jeździ konno


Dołączył: 29 Cze 2010
Posty: 52


PostWysłany: 06 czerwca 2011, 7:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Smutne że Grosicki nie może się odblokować. Nie wiem aż tak się stresuje występami w kadrze? Bo nie wierze, że Grosik tak zdziadział.

Nadchodzi następny mecz. Tym razem na poważnie. Jak myślicie? Jaki wynik będzie pomiędzy najsilniejszym składem Polski i najsilniejszym składem Francji? Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pikaczu
Doświadczony driver


Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 249
Skąd: Radom.

PostWysłany: 06 czerwca 2011, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

iam napisał:
Nie, "Maciuś" - przynajmniej w mojej opinii jedna jaskółka wiosny nie czyni. Nawet jakby wygrali z najmocniejszym składem Hiszpanii - gadałbym tak samo. Mecz to mecz - jeden mogą wygrać, 10 przegrać. I co z tego, jeśli zwycięstwo byłoby nad Hiszpanią, a porażki z Haiti, Burkina Faso i innymi ? Skoro mamy dać im czas, jak to mówi Smuda - to daję. Do Euro jest sporo czasu.


ale dla mnie najważniejsze jest to, że wreszcie widać, że gra się poprawiła i widać zalążki dobrej gry.

_________________




screen usunięty na żądanie Macieja N pseudonim 'Wiechu'

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 06 czerwca 2011, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakby nie nasza trójka z Dortmundu to lipa by była Smile Zobaczymy co będzie jak będzie w normalnej formie Obraniak (musi albo zmienić klub, albo w lill się przebic, byla grać w 1 składzie), Matuszczykiem, Peszko. Jeśli wygrają mecz z Francją to fajnie, ale trzeba pamiętać, ze na turnieju jest więcej meczów i potrzeba dobrych zmienników.. ;/
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 06 czerwca 2011, 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Widze, ze Oddo to niepoprawny optymista. Wladza w PZPN się nie zmieni, już to pisalem ale napisze jeszcze raz, to jest jedna wielka mafia, Listkiewicz już nie może być, spoko mamy tego debila Late, a jak Lato nie będzie mogl to wjebiemy Krecine. Tak jest było i jeszcze przez kilkadziesiat lat będzie, a najepsze jest to, ze zwykly człowiek może, tak jak ja, wypisywac tylko takie rzeczy, a dzialacze będą się smiac pijac tego swojego szampana za bilety, ktore sa wyjebane w kosmos.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 06 czerwca 2011, 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak całkiem ogólnie o kadrze:

Nie da się ukryć, że to obrona jest naszym największym mankamentem... Bramkarzy mamy (Szczęsny, Fabiański, Boruc, Kuszczak, Tytoń), napastników też (Lewy, Brożek, Jeleń). W pomocy też nie jest źle (Mierzejewski, Dudka, Obraniak, Błaszczykowski, Peszko, Murawski, Matuszczyk). Braki w obronie to wynik pecha, nie da się ukryć: Boenisch kontuzjowany, Wasyl nie prezentuje takiej formy, jak przed kontuzją, Żewłakow "wykopany" przez Smudę. Mimo dwóch kontuzjowanych bocznych obrońców, tam jesteśmy na dosyć dobrej pozycji, bo mamy Piszczka, Wawrzyniaka. Stoperów nam brakuje i to bardzo. Niby z konieczności może tam grać Dudka i nawet powinien, bo w środku pomocy moim zdaniem najlepsza dwójka to Mierzejewski - Obraniak. Drugi do środka obrony? Sam nie wiem, bo ani Wojtkowiak, ani Jodłowiec mnie nie przekonali. Obaj byli objeżdżani jak dzieci. Tak więc na dzień dzisiejszy wg mnie jedenastka "na EURO" wygląda tak:

Szczęsny - Wawrzyniak, Dudka, Jodłowiec/Wojtkowiak/Bosacki(?), Piszczek - Peszko, Mierzejewski, Obraniak, Błaszczykowski - Lewandowski, Brożek

Jak to jest według was? Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 06 czerwca 2011, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Boruc

Piszczek Arboleda Żewłakow Boenisch

Mierzejewski

Błaszczykowski Obraniak Peszko

Jeleń Lewandowski

Parę słów: Jodłowiec to katastrofa do kwadratu. Mam nadzieję, że Boenisch dojdzie do siebie na Euro. Wiem, że Żewłakow zakończył karierę reprezentacyjną, ale to on powinien być w kadrze, a nie Jodłowce czy inne Gliki. Brożek nie jest snajperem w kadrze, dlatego nie uważam żeby zasługiwał na grę w pierwszej 11. Do kadry powinien wrócić Boruc, któremy nie wypadają piłki z rąk.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Charnan
Doświadczony driver


Dołączył: 03 Paź 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 208

Skąd: Gliwice

PostWysłany: 06 czerwca 2011, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Niestety Bosacki to kolejny "ulubieniec" Smudy Sad
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 06 czerwca 2011, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

MÓJ skład na Euro:

Boruc - Piszczek, Żewłakow, Glik, Boenisch - Peszko, Obraniak, Mierzejewski Błaszczykowski - Jeleń, Lewandowski


mały bonus: Dudek ma podobno świetne relacje z Mourinho. Wywalamy Smude, zatrudniamy Dudka, który co mecz dzwoni do Mou i mamy trenera za pół darmo :p

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 06 czerwca 2011, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no coz, watpie ze będziemy czekac 20 lat na mlodzikow z inwestycji w szkolki PZPNu. Co do mafii to raczej stwierdzilbym, ze sa to nieodpowiedni ludzie na nieopowiednich stanowiskach. Przynajmniej Lato, niby legenda, ale w zlym fotelu usiadl.

(Dodano 06 czerwca 2011, 19:3Cool
Szczesny - Piszczek Zewlakow Glik Boenish - Murawski Peszko Obraniak Blaszczykowski - Jelen Brozek (Lewandowski jakos mnie nie przkonujem mogę się mylic)

coś na poprawe humoru

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 07 czerwca 2011, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Lato? Człowiek, który jest chodźącą reklamą komunizmu. Wiecznie blady od przepicia, nie ma nic do powiedzenia. Z 5-punktowego planu działania na swoje rządy nie zrealizował niczego. Pokłócił się z Kazimierzem Greniem, który załatwił mu ten fotel. W Senacie podczas całej kadencji nie wyszedł ani razu na mównice.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 07 czerwca 2011, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Szczęsny

Piszczek, Glik, Perquis (o ile dostanie obywatelstwo), Boenisch

Mierzejewski

Obraniak, Błaszykowski, Peszko

Lewandowkski, Grosicki

Jak będzie ustawienie jak na mecz z Argentyną, tj. 4 pomocników, 1 napastnik, to grosicki na pomoc ;]

_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 07 czerwca 2011, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ogolnie to ustawienie jest dla mnie o dupe potluc. mamy swietnych napastnikow których nie mozemy w pelni wykorzystac. ja jestem fanem 4-3-3 który moim zdaniem jest swietnym ustawieniem, a jeśli dobrze to wykorzystac w reprze to mamy atak na bardzo wysokim poziomie.

Szczęsny

Piszczek Glik(Jodłowiec) Żewłakow Boenisch

Obraniak Murawski(Dudka) Błaszczykowski

Lewandowski Jeleń Brożek


nie widze w tej reprze miejsca dla Peszki, jak dla mnie on jest nikim i jest komletnie niepotrzebny.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 07 czerwca 2011, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kiciak tylko trzeba wziąć pod uwagę, ze potrzeba tez zmienników, dlatego peszko mógłby być np. na ławce i wchodzić pod koniec meczu tak w 70 minucie. Jest szybki. Jeleń pewnie znowu zaraz złapie kontuzje Razz Co do 4-3-3, dobre ustawienie jak się ma obrońców dobrych.
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Charnan
Doświadczony driver


Dołączył: 03 Paź 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 208

Skąd: Gliwice

PostWysłany: 07 czerwca 2011, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Przy 4-3-3 pomocnicy grają dość wąsko w środku, byłoby to dla nas nawet dobre bo mając Piszczka i Boenisha na bokach obrony to mieliby dużo miejsca do śmigania, ale Błaszczu byłby trochę mniej "używany"
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 07 czerwca 2011, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak już pisałem, bez 2 napastników nic nie ugramy. Dość patrzenia na innych, trzeba wypracować własną taktykę gry.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 57, 58, 59  Następny
Strona 2 z 59

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?