Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
1 kolejka - mappack release
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Universal Team Cup
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iaM. savier
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 11 Wrz 2009
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1
Posty: 445



PostWysłany: 10 czerwca 2011, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no pod tym względem nie mam zastrzeżeń Very Happy na rundach się fajnie wywija czasy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*WDD* virgin
Jeździ konno


Dołączył: 31 Mar 2011
Posty: 18
Skąd: Wyszków, Mazowieckie

PostWysłany: 11 czerwca 2011, 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
ta, kojarze furiata

Nawet z mojego maila jego trasy poszły ;P

Dobra, mam info, że w kolejnej rundzie mają być fajne traski, więc trzeba tylko przejść Razz i tu jest problem Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iaM. savier
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 11 Wrz 2009
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1
Posty: 445



PostWysłany: 11 czerwca 2011, 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

pff to są rundy Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joker.
Why so serious?


Dołączył: 03 Sty 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 504

Skąd: Łódź

PostWysłany: 12 czerwca 2011, 0:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

savier napisał:
pff to są rundy Smile


Do czego ty w ogóle bijesz człowieku? Skończ już spamować idiotyzmami. I dla twojej informacji w Polsce nie ma teamów FS, jest kilku ludzi którzy potrafią to jeździć na poziomie, więc nie rób z siebie nie wiadomo jakiego eksperta i odpuść sobie ten temat.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaM. savier
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 11 Wrz 2009
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1
Posty: 445



PostWysłany: 12 czerwca 2011, 5:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Joker. napisał:


Do czego ty w ogóle pijesz człowieku? Skończ już spamować idiotyzmami. I dla twojej informacji w Polsce nie ma teamów FS, jest kilku ludzi którzy potrafią to jeździć na poziomie, więc nie rób z siebie nie wiadomo jakiego eksperta i odpuść sobie ten temat.


są trzy teamy fs. PS, Żorscy i FPS. Sędzia konkursu a jakby pogarda w poście i to jawna.

Ja się nikogo czepiać nie będę, nie uważałem nigdy siebie jako eksperta i nie będę. Spotkamy się na meczu, dla mnie liczy się tylko wyłącznie dobra zabawa jaką czerpię z zajebistej rywalizacji. Każdemu teamowi życzę powodzenia. Niech wygra najlepszy.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
74raf
Jeździ konno


Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 69
Skąd: ŻORY

PostWysłany: 12 czerwca 2011, 6:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Joker masz dziwny tok rozumowania i dla mnie niezrozumiały skoro nie ma teamów FS to i nie ma teamów Tech w Polsce bo zero sukcesów jedynie ekipa ńp z Nadeo się postarała(Hurra mamy ekipę NADEO na wysokim poziomie w Polsce) a reszty ni huhu.....Czyli wracając do tematu i twojego toku rozumowania .... jak będzie 5 gwiazd FS na światowym poziomie wtedy nazwiesz taki team jeżdżącym FS.... hmmmmm .....a jeśli kilka osób pragnie sobie stworzyć zespół jeżdżący tylko FS i będą przeciętnym lub słabym teamem bez gwiazd ...to jak ich nazwiesz?pseudoFS? czy jak? ... Jeśli ktoś ma zamiar się skupić na jeździe np FS czy też innych stylach niech jeździ grunt że to mu sprawia frajdę ... i dobrze się przy tym bawi .... bo nie trzeba być gwiazdą by sobie pojeździć w teamie np FS ... Co do map to chyba każdy ma prawo wyrazić swoją opinię ... czy ta opinia będzie pozytywna czy negatywna .... taka siaka czy owaka i nie trzeba być tu wcale ekspertem,by wydać własną opinię ...każdorazowe upublicznienie mapy wiąże się z różnymi reakcjami na plus lub na minus lub pomiędzy ... Do organizatorów turnieju : po 1 skoro to turniej map różnych stylów to gdzie są np LoLe? na 6 map powinna być każda z innego stylu a nie z przewagą wiadomo którego .... po 2 Otwórzcie się z łaski swojej na maperów mniej znanych bo wielu robi ciekawe mapy a jakoś nie macie zamiaru brać ich pod uwagę lub ich poprostu olewacie .... lub z jeszcze jakiś innych powodów ....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*WDD* Arthas
V.I.P.


Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 99
Skąd: Zadole

PostWysłany: 12 czerwca 2011, 7:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ło matko ile kropek.

Cytat:
nie ma teamów Tech w Polsce bo zero sukcesów

XX top 8 świata. Poza tym jeszcze jest zajekurwabiste POL


Cytat:
na 6 map powinna być każda z innego stylu a nie z przewagą wiadomo którego

No jakos nie zauważyłem przewagi któregoś ze styli w tym mappacku.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
74raf
Jeździ konno


Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 69
Skąd: ŻORY

PostWysłany: 12 czerwca 2011, 8:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Arthas w moim mniemaniu tak jest ...i takie jest moje zdanie i nie jest to żadne oskarżanie kogoś o coś lub tam coś przez coś po coś ... tylko moje spostrżeżenia i uwagi ... bo skoro to ma być walka o tytuł najwszechstronniejszej ekipy w polsce to jakby nie patrzeć czegoś tu zabrakło np map LoL a czegoś jest za dużo ... A tak być nie powinno ...Bo równie dobrze ktoś inny urządzi UTC 2 i główny nacisk położy na FS-a a mały na inne style ... a to chyba nie tędy droga
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 12 czerwca 2011, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja osobiście proszę przy okazji wybierania 2 mappacka. Patrzcie proszę ile mapa zajmuje, bo połowa z tych mi laguje.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 12 czerwca 2011, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie chce mi się kłócić, ale w Polsce są dobre teamu Tech, fakt, ze obecnie są mniej aktywne nei znaczy, ze nie grają. XX - Top8 świata, w składzie mają min. Nothinga, 7 gracza na świecie, obecnie grają w TMM. XST - team który jeszcze niedawno miał problemy, ze składem tydzień temu pokonał Sign i tez dobrze im w miare idzie w TMM. Reszta teamów z czołówki jest w sumie w hibernacji Razz Dodatkowo trzeba wziąc pod uwagę, ze na nadeo jest trochę mniej teamów na dobrym poziomie, niz tech.
Raf - nie ma nacisku, na zadne mapy. Największa dyskusja jest o techach bo najwięcej osób z tmpl je gra Smile I błaga, nie uzywaj tyle kropek bo od czytania az oczy bolą Smile

_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cieply
Jeździ konno


Dołączył: 19 Sty 2010
Posty: 80


PostWysłany: 12 czerwca 2011, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pewnie chodziło o to że jest i tech i minitech, a chyba za bardzo nie ma teamów które grają tylko jedne albo drugie (a może i są, ja tam nie wiem), w obu chodzi o driftowanie tylko mini to taki skrócony tech. Trochę tak jakby dać np 3 nadeo - olda, nowe i z united jakiś, bo też się od siebie różnią stylem.

Tylko na mnie nie wjeżdżać że kolejny się przypieprza - od początku były takie ustalenia, a mi osobiście to nie przeszkadza bo i tak te dwa najbardziej mi jakoś pasują i najwięcej je ćwiczę (a normalnie gram tylko Nadeo) ;p

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 12 czerwca 2011, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Są teamy które grają głównie mini Razz
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 12 czerwca 2011, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Do organizatorów turnieju : po 1 skoro to turniej map różnych stylów to gdzie są np LoLe? na 6 map powinna być każda z innego stylu a nie z przewagą wiadomo którego .... po 2 Otwórzcie się z łaski swojej na maperów mniej znanych bo wielu robi ciekawe mapy a jakoś nie macie zamiaru brać ich pod uwagę lub ich poprostu olewacie .... lub z jeszcze jakiś innych powodów ....


Panie Raf, kieruję do Ciebie serdeczne wy****dalaj. Miałeś blisko 3 tygodnie (od samiuśkiego początku maja, a już mamy połowę czerwca) na zgłaszanie propozycji/zmian/udoskonaleń i nie zrobiłeś w tę stronę NIC, tak jak każdy zresztą. Tymczasem posłusznie wpisałeś swoją ekipę nie zgłaszając żadnych uwag i jeszcze zacytuję "Daniel zanim zabierzesz głos przeczytaj regulamin a potem wyskakuj z jakimiś dyrdymałami ....Od czytania regulaminów się nie umiera .... ja przeczytałem i żyję ..."

Strasznie to przykre, że zauważyłeś punkt dotyczący Mini dopiero po ok. 40 dniach i nagle stwierdziłeś, że nawet lole jeździłbyś lepiej od miniasów. Kobieta zmienną jest, hm. Poza tym dla Twojej informacji - regulamin współtworzyłem z Jokerem, który na techach i miniasach jest straszą ciotą, dlatego też zdecydowaliśmy się na taką opcję, przecież dzięki temu SPW zajmie drugie miejsce (zaraz za POL, a jak...).

Z łaski swojej niech mapperzy mniej znani otworzą się na turnieje, poza tym pewnie nie wiesz, że na każdy styl było po dwóch sędziów, którzy wybierali trasy _najlepsze_. I nie patrzyli po autorach, bo połowy albo i więcej loginów z pewnością nie znali. A przypomnij sobie trasę zamebiaszczego na kwali. Osobiście nie kojarzę go jako gwiazdy wśród mapperów, ale jego (chujowa) mapa została wybrana, bo była JEDYNĄ w tej kategorii. Więc naprawdę masz dziwne rozumowanie skoro chcesz jeździć takie - mniej znanych mapperów - trasy. No, ale to moja, organizatora wina, bo testerzy uznali, że wolą wybierać lepsze trasy niż słabsze.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Joker.
Why so serious?


Dołączył: 03 Sty 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 504

Skąd: Łódź

PostWysłany: 12 czerwca 2011, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Shadow, ukończ chłopie jakiś kurs na dyplomatę Wink
A teraz odnośnie postów Rafa śpieszę z wyjaśnieniami. Otóż jak wyobrażasz sobie lole na rundach? Przecież to są mapy w której na dobrą sprawę liczy się łut szczęścia, więc na rundy byłaby zbyt duża losowość. Drugą kwestią jest to że niektórzy gracze mylą shorty z mini. Niestety na to nic nie poradzimy. Map nadeszło całkiem sporo, wyznaczeni ludzie dokładnie je sprawdzili. Mówisz że nie wybieramy mniej znanych mapperów? No to się mylisz. Ten turniej właśnie daje szanse pokazać się tym mniej znanym, bo tutaj na ogół każdy zna mapperów techowych. Więc ci co robią fsy, dirty i tak dalej mają szansę się pokazać. Na dodatek już na starcie ukazała się mapa Mściciela, który dopiero rozwija skrzydła. I tak jak już ktoś napisał, turniej nie jest nastawiony pod żaden konkretny gatunek. O techach pisze się najwięcej bo użytkownicy tego forum najlepiej znają właśnie ten typ map. Niewielu z nich może coś konstruktywnego napisać o dircie/nascarze tak jak napisali by to o mapie technicznej.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 12 czerwca 2011, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No nie będę się dyplomatycznie wysławiał, gdy dostaję kurwicy przez takich ludzi. Klepię i klepię te same zdania przez parę dobrych tygodni, a tu coraz to kolejni wyskakują z identycznym sapaniem na temat doboru map...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 12 czerwca 2011, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Przepraszam, że tak późno, ale na trasie Dusty Sky (Dirt) znalazł się cut. Prosimy używać zaktualizowanej wersji mapy. W razie użycia cuta na meczu na starej wersji, prosimy o zgłoszenie tego incydentu. Smile



http://www.speedyshare.com/files/28930287/UTC-Dusty_sky.Challenge.Gbx

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 12 czerwca 2011, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no zal, dwa mecze już się nie odbyly...

DDT nie miało 7 ludzi. MD za NHF dostaje oczywiście w/o, tak jak reszta drużyn w grupie trzeciej

http://img683.imageshack.us/img683/5817/screenshot03s.jpg

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
fexin1
Jeździ konno


Dołączył: 10 Lip 2010
Posty: 29


PostWysłany: 12 czerwca 2011, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja tych ludzi z ddt zaraz zabije za to .Było ich tylu na qwali , a zostawiłem ich na godzinę i już się rozproszyli Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 12 czerwca 2011, 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Będzie jakiś oddzielny temat do zgłaszania wyników?
_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 12 czerwca 2011, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no masz ten przecież.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Universal Team Cup Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?