Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
nietypowa prośba
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iaM. savier
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 11 Wrz 2009
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1
Posty: 445



PostWysłany: 12 czerwca 2011, 22:39    Temat postu: nietypowa prośba Odpowiedz z cytatem  

wpadłem ostatnimi czasy na pomysł by się podszkolić na techach. Czy ktoś mógłby mi pomóc w doborze map, które pomogą mi się ćwiczyć na tych mapkach?

Jestem totalnym początkującym (noobem) i coś na ten poziom, ale nie shorty. Każda pomoc byłaby mile widziana.




Sorry jeśli dobrałem zly dział, nie chciałem spamować poradników taką prośbą.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*WDD* Ścierens
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 03 Maj 2011
Ostrzeżeń: 1
Posty: 288

Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 12 czerwca 2011, 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zależy czy jeździsz właśnie miniasy (techy na trzy/cztery drifty) czy techy 55sekundowe.
Jeżeli techy to po prostu ESL'e
Inne rady nie widze, ja też nie jestem jakimś pro gamerem tech a jakos po 2 dniach zrobiłem zasrany czas rekru do jakichś noobów WDD:P

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
iaM. savier
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 11 Wrz 2009
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1
Posty: 445



PostWysłany: 12 czerwca 2011, 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ogólnie nie jeździłem techów zbyt dużo. posiadałem pewną ignorancję w stosunku do nich. ESL jest dosyć dużo. Jakby ktoś mógł poradzić taki na którym się uczył, lub który jest ekstra do nauki.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
~FM~ Piotruś
Pirat drogowy


Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 568
Skąd: Gdańsk-Tczew-Gdańsk i tak w kółko

PostWysłany: 13 czerwca 2011, 6:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Z tego co wiem to właśnie taki PROsiak jak Diavel szlifował się na MINI Cobhama i Svensena więc spróbuj tą samą drogą. Nietypowe zakręty na mini nauczą cię reagować na dłuższych mapach i nie będzie zonka (heheheh pozdr zonk) że walniesz we wkurwiającym miejscu w bandę.


tyle ode mnie :wink:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*WDD* Arthas
V.I.P.


Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 99
Skąd: Zadole

PostWysłany: 13 czerwca 2011, 6:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zacznij sobie od shortów potem coś dłuższego
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 13 czerwca 2011, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Polecam zacząć właśnie od mini, sporo jest ich na serwie Flatout, dodatkowo masz tutaj kilka wskazówek z forum pewnego teamu, są tutaj same podstawy:

1. Drift- to stan w ktorym bolid zostawia wiecej niz dwa slady. Gdy uda nam się wprowadzic autko w taki stan to mimo iz caly czas trzymamy hamulec nastepuje nieznaczne zmniejszenie predkosci. Aby mogl on wystapic musza zaistniec takie okolicznosci jak :
-na plaskim terenie drift jest mozliwy od 200km/h ale musi być poprzedzony conajmniej polsekundowym przytrzymaniem skretu(wyjatkiem jest drift
-wraz ze wzrostem predkosci dlugosc trzymania skretu przed driftem spada przy 600km/h nie trzeba nawet wciskac hamulca aby zdriftowac:)
-jeżeli po skoku chcemy zdriftowac po prostu przed wyladowaniem naciskamy gaz i trzymamy az do konca driftu
-jeżeli droga jest nachylona tak jak w np(NASCAR) warto przy malych predkosciach rozpoczac drift z kraty chyba ze mamy duza predkosc to wtedy wystarczy dluzsze przytrzymanie skretu

2.Airbreak- w powietrzu wciskamy hamulec nie puszczajac gazu. Hamujemy wtedy predkosc katowa która jest odpowiedzialna za obracanie się bolidu

3.jak najmniej skokow- jeżeli masz powyginane drogi pamiętaj aby jechac ak aby nie skoczyc, bo jak wiesz jazda szybsza jest od skokow.

Filmiki:
Normalslide

http://www.youtube.com/watch?v=EJQRmOvGS7Y&feature=player_embedded

Powerslide

http://www.youtube.com/watch?v=vAHOW0ASTd0&feature=player_embedded

Rammsteinslide:

http://www.youtube.com/watch?v=9_mbxcranIw&feature=player_embedded

Wallbangslide

http://www.youtube.com/watch?v=mS-sTw3W0M0&feature=player_embedded

Tutaj jeszcze znalazłem filmik jak jechać Hocka, wiem, ze to już bardzo stara mapa, ale na początek wszystko się przydaje Razz

http://www.youtube.com/watch?v=wBtxEtqGH9U

A i najwazniejsze, jeśli grasz na klawiaturze - hamulec usatw sobie albo na lewym shifcie albo na Z.

By ziomq Razz

_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 14 czerwca 2011, 9:49    Temat postu: Re: nietypowa prośba Odpowiedz z cytatem  

savier napisał:
wpadłem ostatnimi czasy na pomysł by się podszkolić na techach. Czy ktoś mógłby mi pomóc w doborze map, które pomogą mi się ćwiczyć na tych mapkach?

Jestem totalnym początkującym (noobem) i coś na ten poziom, ale nie shorty. Każda pomoc byłaby mile widziana.




Sorry jeśli dobrałem zly dział, nie chciałem spamować poradników taką prośbą.


Wysil się trochę i poszukaj podobnych tematów. Były i to nie raz. Evil or Very Mad

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?