Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Faza pucharowa + final mappack
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Universal Team Cup
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bartzor
Doświadczony driver


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 111


PostWysłany: 28 czerwca 2011, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

scena upada dzięki Toby'emu ! gratulujemy !

thunder @ :@ http://www.letsrock.eu/


Ostatnio zmieniony przez Bartzor dnia 28 czerwca 2011, 22:31, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ksdfan
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 229
Skąd: Grodzisk Wielkopolski

PostWysłany: 28 czerwca 2011, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

po co to całe pi***olenie? logika mówi, że jeżeli był remis w małych punktach, to bierze się pod uwagę wygrane mapy. tak samo jak w piłce nożnej, tyle samo bramek w dwumeczu, to decydują bramki na wyjeździe, itd.
absolutnie popieram stanowisko shada, pierdolcie się.

Ad.1
Bart, jesteś debilem

Ad.2
Jaro, ty też

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucky
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 29 Cze 2011
Posty: 2


PostWysłany: 29 czerwca 2011, 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To co wy tu robicie, to wyraźnie pokazuje, że takim drużynom jak wy zależy jedynie na wygranej... Jeśli tym turniejem chcieliście przyciągnąć nowe talenty, to trochę wam nie wyszło. Tobie Joker radze uważać w finale z POL(bo na pewno taki będzie) na nagłą zmianę w regulaminie...

Cytat:
TmT się zbliża, to sobie wymyślę nową zasadę, że POL wygrywa i koniec.



PS: Toby przestań się wypowiadać, bo twoje uwagi są jeszcze mniej warte, niż twoje spostrzeżenia na drużyny tj. BT...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 29 czerwca 2011, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

już, nie wiem, kto znowu zamykał temat, ale ten akurat jeszcze przez jakiś czas musi być otwarty

"Zasady turnieju od początku były takie, że patrzymy na sumę rund ze wszystkich map" - naprawdę szkoda mi takich osób, którym można wałkować i wałkować, a to dalej nie sprawdzi sobie (*************ego) regulaminu i ślepo wierzy, że jego własne przekonanie jest prawidłowe. Jeszcze raz odsyłam do regulaminu i litościwie proszę o jego, k**wa, dokładne przeczytanie...

Mówicie, że nieprzyznanie dogrywki jest nie fair w stosunku do drużyn, które odpadły... identycznie jest w drugą stronę, totalnie nie fair jest rozegranie remisu z punktu widzenia POL i SPW&LR. I decyzja jest oparta na logice oraz zapisanych punkcie z fazy grupowej (omg, który to już raz powtarzam, a wy dalej tego nie przeczytaliście?). Nadal powołujecie się na z dupy wzięte zasady, których albo nie zrozumieliście, albo nie chcieliście zrozumieć, bo tak wygodniej...

Maniacu, kolesiostwo (czyli do błędu, do którego się przyznałem, a Ty raz piszesz, że się przyznałem, a później, że nie... do drugiego błędu też się przyznałem) było w drugiej kolejności, nie mówię, że mniej ważne, ale moje tłumaczenie rozpocząłem od elementów logiki i przytoczenia punktu regulaminu dot. fazy grupowej, a nie własnej fantazji czy uczuć.

@Lucky - myślę, że przy okazji następnego NC trzeba będzie najpierw przeprowadzić testy na inteligencję, a dopiero wtedy wziąć pod uwagę umiejętności. I kolejny (... jakoś powstrzymam się od ubliżania) - POL i SPW dojdą do finału, spotykając się w półfinale, brawo. k**wa, będę miał życiowy tryumf, nawet jeśli wygram ten turniej, już przygotowuję kartki pod autografy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 29 czerwca 2011, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

savier, morda to mozesz sobie mwoic do swoich kolegow z piaskownicy a nie do mnie:)

BT, sory ze po was polecialem trochę ale jak czytam niektorych debili to się tlyko wkurwiam i przypadkiem w was trafilo.

Qbica z T7. jeśli uwazasz ze 2 to wiecej niz 4 to czas wracac do 1 podstawowki, pokazaliscie ze potraficie swietnie zagrac na dwoch z 6 map, a na reszcie dostaliscie w tylek. wybacz ale nie lapie tej dziecinnej logiki ze skoro wygraliscie dwie mapki 5:0 to znaczy ze to wam nalezy się win albo dogrywka mimo ze przegraliscie pozostałe 4 mapki w zakresie 5:0 do 3:2. UMIELISCIE LEPIEJ TYLKO 2 MAPY NA 6 WIEC JAKIM k**wa CHUJEM UPIERACIE się O DOGRYWKE I JAKIM NIBY CUDEM TO WY jesteście BARDZIEJ WSZECHSTRONNI?Co?Co?Co?Co?Co?Co?Co??/

pisze capslockiem bo może w ten sposob trafi do waszych malych glowek.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Tidus
Jeździ konno


Dołączył: 24 Paź 2010
Posty: 31


PostWysłany: 29 czerwca 2011, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Universal Team Cup to projekt sporego turnieju drużynowego, który w założeniu ma wyłonić najbardziej wszechstronną drużynę w naszym kraju.


Chyba więcej komentować nie trzeba.... Większość, to w ogóle nie bierze udziału i nie powinna mieć prawa głosu, a co najmniej powinna ogarnąć trochę i przestać pisać pierdoły, bo tylko robicie z siebie debili, i jeszcze innych próbujecie do tego waszego nędznego poziomu zniżyć.

Chyba już i Kiciak i Shad powiedzieli jak to ma wyglądać, jak ktoś nie wie, powinien przeczytać cytat wyżej, i jeszcze raz się nad tym zastanowić. Jak nie pomogło, to ponownie.... Jak nadal uważacie inaczej, to nie wchodźcie ponownie na forum.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucky
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 29 Cze 2011
Posty: 2


PostWysłany: 29 czerwca 2011, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Qbica i Lucky to dwie różne osoby, więc nie obrażaj tego, który się tu nie wypowiadał...

Racja, statystyki nie kłamią i rzeczywiście tak logika podpowiada, ale to rywalizacja i administratorzy powinni przyjąć sportowe zachowanie szczególnie, że regulamin nie przewidywał takiej sytuacji... Ja tylko wyrażam swoje zdanie i nie chcę tego dalej rozkminiać...

Powodzenia i mam nadzieję, że na Polish League nie zabraknie drużyn...

ps: pisałem z rozpędu i zapomniałem, że spw i pol graja ze sobą w 1/2 finału... sry :shock: Very Happy


Ostatnio zmieniony przez lucky dnia 29 czerwca 2011, 14:13, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Toby
Forever Troll!


Dołączył: 03 Sie 2010
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1226

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 29 czerwca 2011, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Czekamy na turniej od Ciebie.. Z zajebistym regulaminem uwzględniającym każdy, nawet najdrobniejszy detal..

"Ja tylko wyrażam swoje zdanie i nie chcę tego dalej rozkminiać... "
-> Lepiej już po prostu nie pisz, a nie tylko podsycasz ogień..

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Joker.
Why so serious?


Dołączył: 03 Sty 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 504

Skąd: Łódź

PostWysłany: 29 czerwca 2011, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Temat zamknąłem ja bo powstał tutaj bezsensowny spam, to co miało zostać wyjaśnione, wyjaśniliśmy. Więc po co te dyskusje? Nie podoba mi się tylko jedna rzecz - to jak Shad argumentuje swoją decyzję, bo to jest już poniżej wszelkiego poziomu. Ten turniej miał być dla nas przetarciem przed organizacją kolejnego (nietrudno się domyśleć jakiego). Ale po takiej sytuacji trzeba sobie zadać pytanie czy jest sens dalej cokolwiek próbować. Fakt, daliśmy lekko ciała z niedopilnowaniem regulaminu, przypuszczam że spowodowane to jest tym że przy organizacji nie korzystaliśmy z żadnych schematów i wzorców jakie były w turniejach rozgrywanych wcześniej. Więc i o pomyłkę było łatwiej.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LR//Darpo
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 2


PostWysłany: 30 czerwca 2011, 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak i kiedy grane sa polfinaly? Sorry, jeżeli to glupie pyt, ale nie widze zadnego info.

pozdro

darpolama

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 01 lipca 2011, 9:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Półfinał: do 3 lipca 2011


To kawałek regulaminu. Pary podane w pierwszym poście tego tematu.

_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
bobz0r
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 4


PostWysłany: 01 lipca 2011, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie chcem ale muszem niestety ukazać postawę jednego z zawodników teamu POL, który ewidentnie prosi się o wo dla siebie i swoich kolegów w zbliżającym się meczu POL vs SPW&LR. Proszę Shada o pozytywne rozpatrzenie prośby.
Dowód w postaci zdjęcia (zepsuty klawisz od screenów):
http://imageshack.us/f/62/dscf3811.jpg/

PS. Tak, proszę o wo!

pzdr bob

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 01 lipca 2011, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Very Happy!

niestety, prośba zostaje odrzucona, bo regulamin wyraźnie mówi, iż przyjmujemy tylko screeny! Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
*WDD* digger
V.I.P.


Dołączył: 26 Gru 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 360

Skąd: ta agresja?

PostWysłany: 01 lipca 2011, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A nawet gdyby zrobił screenshota to regulamin jak kobieta, zmiennym jest Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 01 lipca 2011, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tak z ciekawosci.
czy ja musze się wstydzic za ten [POL], czy dalej w nim jestem?
nie wiem, jakby go stworzylem, ale jakos mnie wyjebano.

[POL] to teraz zlo, czy jak?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 01 lipca 2011, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

najbardziej to my za Ciebie się wstydzylismy i dalej tak jest Smile zreszta zawsze bylismy zuo, przypomniec CI czasy Wildy i PGS-u?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 01 lipca 2011, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
najbardziej to my za Ciebie się wstydzylismy i dalej tak jest Smile zreszta zawsze bylismy zuo, przypomniec CI czasy Wildy i PGS-u?

twoje wypowiedzenia jak najbardziej rozumiem.
jednak pytajac publicznei: czy dalej jestem w tym teamie?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 01 lipca 2011, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

odpowiadam publicznie: jak chcesz, to niech Ci jest wstyd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 01 lipca 2011, 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
odpowiadam publicznie: jak chcesz, to niech Ci jest wstyd

no to uwaga inne teamy, TRENUJE!!!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 01 lipca 2011, 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie jesteś zapisany do tego turnieju
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Universal Team Cup Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 6 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?