Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Faza pucharowa + final mappack
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Universal Team Cup
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dedzik
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 5


PostWysłany: 28 czerwca 2011, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja to w ogóle was nie rozumiem. Wiem że się powtarzam ale liczą się MAŁE pkt.
Dobra Shad to ze kierujesz turniejem nie znaczy że mozesz sobie samemu decydowac kto przechodzi dalej. Myślałem że jesteście bardziej sprawiedliwi.
Wolicie stracić szacunek u wszystkich zeby zajac 1 / 2 miejsce? Gratuluje.
Moim zdaniem dogrywka powinna być jak nic. Tylko że u was przecież kolega ważniejszy niż sprawiedliwa rozgrywka.

Tyle mam do powiedzenia. Powodzenia życzę w dalszym ustawianiu turnieju na własną korzyść.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
baer
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 13 Cze 2011
Posty: 3


PostWysłany: 28 czerwca 2011, 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

po pierwsze to w małych pkt dedzik to Spw/LR wygrało 4:2
po drugie primo damian u nas nie tylko Spw jeździ no sorry czuję się niedoceniany:D

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 28 czerwca 2011, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dedzik, rozumiem, że przez małe punkty masz na myśli rundy. Więc przeczytaj dokładniej, nawet we fragmencie zacytowanym przez Tuszo, że w drugiej kolejności są wygrane/przegrane mapy, tak jak stosunek goli w footbalu, czy setów w siatkówce. A później zauważ, że to dotyczy tylko fazy grupowej i tak koło się zamyka.

OK, sorry Baer, ale trzy literki prościej się pisze Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Dedzik
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 5


PostWysłany: 28 czerwca 2011, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Baer wiesz co to sa male pkt? 15-15 a nie 4-2
Dobra. Szkoda mi T7 ponieważ oni powinni rozegrać dogrywkę tak samo jak wy. Co wam szkodzi powtórzyć mecz? Przynajmniej wszystko sprawiedliwie by się skończyło

_________________


Ostatnio zmieniony przez Dedzik dnia 28 czerwca 2011, 18:53, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Tuszo894
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 19 Kwi 2010
Posty: 7


PostWysłany: 28 czerwca 2011, 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Baer żyj ;o
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Karpik09
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 1


PostWysłany: 28 czerwca 2011, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

W zasadzie mnie sprawa w ogóle nie dotyczy, nie uczestniczyłem w turnieju, ale tak sobie to obserwuje i stwierdziłem, że też się wypowiem ;p.

Imo, organizatorzy zaliczyli dwie kompromitacje i jedną dobrą decyzję.
Pierwszą kompromitacją jest stworzenie takiego regulaminu, przez który zrobił się ten cały burdel. Z kolei (moim zdaniem) dobrą decyzją, jest przejście dalej POL i SPW&LR. Przed fazą pucharową nie było napisane nic o sposobie rozgrywania meczów w tej fazie, na dobrą sprawę nie wiadomo nawet było, czy wygrywa ten kto ma więcej wygranych rund, czy map. Wszyscy przyjęli oczywiście, tak samo jak w fazie grupowej, że liczyć się będą rundy, tak więc tak samo (na zdrowy rozsądek) powinni przyjąć, że w drugiej kolejności będzie się liczyła ilość wygranych map. Natomiast drugą kompromitacją jest sposób wyjaśnienia tej decyzji. Admini powinni być ponad wszystkie teamy, i jeśli podejmują decyzję, powinna ona być obiektywna i sprawiedliwa, kierowanie się tym, że nie chcą szkodzić swoim własnym kolegom jest po prostu żałosne i ujawnia całą ich niekompetencję.

Cieszę się, że GS nie brało udziału w tym burdelu Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 28 czerwca 2011, 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Po prostu to było szczerze powiedziane, bo z wieloma osobami z POL się zżyłem i jeśli tutaj powstanie jakaś większa kłótnia to będę miał to w d*pie, a ludzi z teamu byłoby mi trochę szkoda. Smile Polityki tu nie uprawiamy, więc i wymyślnych powodów nie ma.

A zasad na dobrą sprawę przecież nie zmieniliśmy - tylko skopiowaliśmy z fazy grupowej, ot cała filozofia i jeśli ktoś sądził, że decydują DUŻE (czyt. rundy) punkty, to powinien brać także pod uwagę małe punkty, a z tych wynik jest tylko jeden.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
benek1267
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 13 Gru 2010
Posty: 7


PostWysłany: 28 czerwca 2011, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No nie wierze , "a ludzi z teamu byłoby mi trochę szkoda".........
Skompromitowales się teraz kolego do konca Smile
Wiesz już mam w d*pie ze odpadlismy w meczu z wami , uczestnictwo w turnieju w ktorym znajomosci w teamie sa wazniejsze od wynikow chyba nie ma wiekszego sensu.
Powodzenia w dalszej grze , jeżeli mozna to nazwac grą ;]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maniac_fx
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 6


PostWysłany: 28 czerwca 2011, 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

"ale pod naporem własnych znajomych ze swoich teamów, uznaliśmy z Jokerem, że lepiej stracić w oczach innych ekip, niż u osób" taką politykę i filozofię stosują na Białorusi.... Mhm mam takie wrażenie że jednak jesteśmy w Polsce. Jest jeden takt który wręcz jest podkreślony taki iż jest to wina organizatorów iż takiej sytuacji nie przewidzieli a żeby było fair powinna być dogrywka ale no cóż widać że Pol i Spw dożą po trupach do celu aby mieć te 1 i 2 miejsce Wink) jak chcecie mogę Wam się pokłonić i powiedzieć brawo chłopaki jesteście najbardziej uniwersalnym teamem w Polsce ale dodam te słowo w zasadach i kolesiostwa Wink . Wracając do meritum łamanie najbardziej uroczyście zawartych układów i gry fair jest w stosunkach nie tyle zjawiskiem wyjątkowym, co chlebem powszednim. No cóż o nas nie będą zle mówić ani patrzeć tylko o ludziach którzy łamią podstawowe elementarne zasady. W ramach rozrywki polecam film psy http://www.youtube.com/watch?v=XiMaVeeTn7A tyle mam do powiedzenia amen[/url]

Ostatnio zmieniony przez Maniac_fx dnia 28 czerwca 2011, 19:07, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 28 czerwca 2011, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak, będziemy mieć 1 i 2 miejsce, grając ze sobą w półfinale, ogar. Teraz i tak dla wszystkich ważniejsze jest TMT Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Dedzik
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 5


PostWysłany: 28 czerwca 2011, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie zasłaniaj się teraz TMT.
Myślisz że jak już jest inny Turniej to już możesz sobie ustawiać wszystko na własną korzyść.
A skąd mamy wiedzieć czy nie zmienicie jeszcze par półfinałowych żeby SPW i POL spotkali się w finale
Bez komentarza...

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 28 czerwca 2011, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Very Happy Tak, ten turniej to dla mnie jak walka o życie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Tuszo894
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 19 Kwi 2010
Posty: 7


PostWysłany: 28 czerwca 2011, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a gdzies mam to wasze 1 > 2 miejsce ,nie umiecie grać fair ,,, teraz już zmieniasz temat..... ŻAL ŻAL ŻAL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
benek1267
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 13 Gru 2010
Posty: 7


PostWysłany: 28 czerwca 2011, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

na pewno tak zrobią Smile
Przeciez maja gdzies jak inni na to zareagują , przykro by było zawieść kolegów z teamu Smile Finał być musi Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dedzik
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 5


PostWysłany: 28 czerwca 2011, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

"Very Happy Tak, ten turniej to dla mnie jak walka o życie Smile"


HAHAH jeżeli to dla Ciebie najwazniejsze to po co ustawiasz ten turniej pod siebie?
Tu graj fair i się martw o TMT jeżeli to dla Ciebie takie wazne.

Pomyśl co piszesz, z każdym postem kompromitujesz się coraz bardziej..

_________________


Ostatnio zmieniony przez Dedzik dnia 28 czerwca 2011, 19:10, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 28 czerwca 2011, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie, teraz zastanawiamy się, jak wyeliminować XST, bo są za mocni i ani POL ani SPW nie chce z nimi grać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Tuszo894
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 19 Kwi 2010
Posty: 7


PostWysłany: 28 czerwca 2011, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

w hu*a ciecie też zajecie..... po co gadasz teraz o tym glupim tmt .....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ANUBIS
Jeździ konno


Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 40


PostWysłany: 28 czerwca 2011, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zjebales sprawe shad Razz A teraz pierdolisz jak potluczony i tlumaczysz się jak pokemon Razz
Najpierw decydujesz normalnie o dogrywce, ale po nagonce swoich "kolegow" i jokera z spw, decydujecie się przepuscic swoje druzyny dalej. Niech żyje zachowanie "fair play". Wlasnie pokazujesz ze najwazniejsze sa znajomosci i kolesiostwo. Swoim zachowaniem dowodzisz ze nie ma sensu brac udzialu w polskich turniejach. I tylko proszę ja Ciebie nie bierz się za organizowanie Polish League.
Nie ma to jak zmieniac zalozenia turnieju i regulamin w trakcie, i to jeszcze na swoja korzysc. Admini powinni być obiektywni, a nie robić wszystko byle samemu dalej grać.
Gdzie się podziala ta idea która miala odrozniac ten turniej od innych. Mialy liczyc się male pkt. A regulamin nie uwzglednial nic o duzych pkt w fazie pucharowej.
Zastanow się shad nad soba, bo zachowujesz sia jak flaga na wietrze.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maniac_fx
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 6


PostWysłany: 28 czerwca 2011, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

brawooooooooooooooooooo podzielam sugestie kolegi z MD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 28 czerwca 2011, 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No k**wa, powtarzam po raz kolejny, że w fazie pucharowej regulamin nie uwzględniał _ŻADNEJ_ punktacji, dlatego Team7 jak najbardziej słusznie się czepiało o remis i dogrywkę. Założeniem tego turnieju było decydowanie o wygranej w pierwszej kolejności małych (rund) puntów, a dopiero po nich stosunku map i tak też jest teraz, po zaktualizowaniu regulaminu. Tak, zjebałem sprawę, nie pisząc nic w regulaminie, ale to nie upoważnia Cię do odwracania kota ogonem. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Universal Team Cup Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 2 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?