Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Faza pucharowa + final mappack
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Universal Team Cup
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
benek1267
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 13 Gru 2010
Posty: 7


PostWysłany: 28 czerwca 2011, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Toby , ok w mapach wygrali i to mozna powtórzyć po raz setny ze w regulaminie napisane jest jasno ze licza się małe punkty , a nie pisalo nic o duzych.
może ktos zapomnial tego napisac czy po prostu nie pomyslal o tym , ja nie wnikam.Ale nie mozna tego ustalac po zremisowanym meczu tak zeby miec z tego korzysc.To niepowazne moim zdaniem.

Po raz ostatni powtarzam. I nawet nie próbuj pisać jeszcze raz tego samego tylko przeczytaj ten jeb*** regulamin. Jest tam napisane, zarówno o dużych, jak i o małych punktach, niezależnie co jak rozumujesz, ale w punkcie dotyczącym tabeli. Dopiero chwilę temu dodałem _TO SAMO_ w punkcie dotyczącym fazy pucharowej. Do widzenia. /shad


Ostatnio zmieniony przez benek1267 dnia 28 czerwca 2011, 19:48, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 28 czerwca 2011, 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Toby napisał:
No Kiciuś widać, że się nie orientujesz w polskiej scenie tm..
Buahahahahahahaha..

no k**wa, za krotko w to gram, co to jest 3 lata ;/

benek1267 napisał:
nie ma to jak odbieganie od głównego tematu Wink
Ale tak to jest jak się nie ma argumentów na zarzuty ludzi ktorzy zostali pokrzywdzeni przez ustawianie meczów pod siebie przez organizatorów Wink


chyba dosyc wyraznie napisalem.
ale skoro to dla Ciebie za mało to napisze inaczej.

zalozeniem turnieju jest znalezie najbardziej wszechstronnej druzyny na polskiej scenie TM.
przy wyniku 15:15 i 4:2 w mapoach zgaduje ze wyniki map to:
0:5
0:5
4:1
4:1
4:1
3:2

w tej sytuacji wychodzi na to ze drużyna która wygrala 2x 5:0 taka naprawdę umiala tylko te dwie mapy bo na reszcie dostali co oznacza ze nie potrafili tego ddobrze grać. oznacza to tez ze zeby doprowadzic do dogrywki wystarczy wytrenowac 2 mapy na 6 na max i jedna dobrze zeby było 3:2 a na reszcie liczyc na farta zeby ugrac minimum 1 runde.
w tej sytuacji która drużyna jest wszechstronniejsza? ta która ledwo wytrenowala 3 mapy z czego tylko dwie wygrala czy ta która wytrenowala minimum 4 a na poizostalych dwoch musieli uznac wyzszoc super wytrenowaego rywala?
wg mnie jets to oczywiste ze bardziej wszechstronna drużyna jest ta która wygrala wiecej map mimo remisu w duzych pkt. ale skoro dla malego gimnazjalnego mozgu jest to nielogiczne to ja mam tylko nadzieje ze nie zostaniecie politykami. wystarczy nam debili w sejmie Smile

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Toby
Forever Troll!


Dołączył: 03 Sie 2010
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1226

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 28 czerwca 2011, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Przecież wiadomo, że ci z większą ilością dużych pkt. wygrywają, jak jest remis w małych..
I nie musisz szperać w regulaminach jak jakiś urzędnik..

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
BT peciolublin
V.I.P.


Dołączył: 25 Lis 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 149



PostWysłany: 28 czerwca 2011, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja bym chciał tylko jakiś ostateczny termin i pary grajace w polfinalach , serdecznie pozdrawiam
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mscici3l
Jeździ konno


Dołączył: 01 Lip 2010
Posty: 69
Skąd: okolice Płocka

PostWysłany: 28 czerwca 2011, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hoho, ale dyskusja rozgorzała.

Deadzik i Tuso nie wiem po co się wy tu wogółe mieszacie i swoimi postami robicie zamieszanie. No chyba, że was ktoś przekupił to rozumiem. Razz

@Kiciak
BT już trochę na scenie jest, nie będę to pisał jacy to fajni i dobrzy jesteśmy, bo to nie ma sensu. Po prostu TMPL skupia głównie drużyny grające techy, a my gramy raczej nadeo, więc może Cię nie obchodzić taka drużyna jak BT. Ja to rozumiem i akceptuje, no ale nas nie obrażaj. Razz
Zresztą gramy chyba w niedziele połfinał BT vs XST to może się bliżej poznamy. Laughing

_________________

Mściciel`s tracks

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
iaM. savier
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 11 Wrz 2009
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1
Posty: 445



PostWysłany: 28 czerwca 2011, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

morda toby i kiciak .
tam gdzie są kłótnie, zawsze jakiś idiota wyskakuje z polskim językiem polaka. Debata jaka jest tu prowadzona, jak i zaczątek, skutki, argumenty, wszystkie są na swoim poziomie, więc panowie z BT się trzymają poziomu regulaminu. Shad mógłby się w końcu nauczyć, żeby czasami nie pisać "MY" skoro to on miał być obiektywny jako sędzia konkursu.

Faza grupowa pozwalała na remisy, wygrany porażki, tak jest w wiel turniejach.

Faza pucharowa, gdy jest remis, jest dogrywka.

Jednakże dlaczego Joker jako drugi organizator nie wpadł na ten sam pomysł co Shad, by rozegrać dogrywkę, a czemu obaj panowie zdecydowali, że najlepszym wyjściem jest przepuścić ich teamy dalej. Cóż odpowiedź jest jasna.

mapy wygrane przesądzają sprawę.

Cała dyskusja jaka się wywiązała jest winą Shada. Joker odziwo trzymał się regulaminu i nie pomyślał o jakiejś dogrywce(typowe wporwadzenie zamieszania). Na moje gusta Joker może sam dokońca poprowadzić turniej.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joker.
Why so serious?


Dołączył: 03 Sty 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 504

Skąd: Łódź

PostWysłany: 28 czerwca 2011, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Flamewar: ON

Shad, zjebałeś troszkę, ale o tym później. Na naszym meczu z MD sam mówiłem że trzeba będzie ogarnąć jakąś dogrywkę, dopóki Anu nie powiedział nam że powinniśmy wygrać bo mamy lepszy bilans map. Wydało mi się to rozsądne ale postanowiłem skonsultować to z Shadem. Mówiąc szczerze nie uśmiechała mi się dogrywka ale gdyby było to konieczne moglibyśmy ją zagrać (i dalej możemy). Bosq jednak trafnie zauważył punkt w regulaminie że w drugiej kolejności liczy się suma wygranych map. Tak, wiem że to tyczyło się fazy grupowej ale czy ciężko pomyśleć o tym że w kolejnych rundach panują takie same reguły. Co do kolesiostwa, fajnie że mówicie że Shadow i Ja przepuszczamy swoje teamy. Otóż większej k**wa bredni nie słyszałem. Shad może tak robi skoro sam tak napisał, tego nie wiem. Ale na pewno nie Ja. Gdybym kierował się takimi wartościami jak układy itp to czy ukarał bym swój zespół na starcie rozgrywek? Bardzo dobrze napisał Kiciak, odnośnie tego kto ile map wytrenił, dlatego w przypadku remisu według mnie powinna wygrywać drużyna z większą ilością wygranych map, bo jakby na to nie spojrzeć to ona jest bardziej uniwersalna.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bartzor
Doświadczony driver


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 111


PostWysłany: 28 czerwca 2011, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

TO JEST POLSKA, jebać ten turniej. dobranoc Smile

mapy ala gaz do dechy i 0 hamulca. yo !

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Toby
Forever Troll!


Dołączył: 03 Sie 2010
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1226

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 28 czerwca 2011, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Czekaj, skoro jest flamewar, to ja wołam Pikacza i zaraz coś tu zedytuję Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 28 czerwca 2011, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Spamnight można sobie urządzić, ale macie do tego odpowiedni(e) topik(i) Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
°אא Key.
Admin


Dołączył: 15 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 798

Skąd: Zewsząd.

PostWysłany: 28 czerwca 2011, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ehh, ludzie. ten flame jest tak bezsensowny.



aż nie chce mi się nic więcej pisać.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
pikaczu
Doświadczony driver


Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 249
Skąd: Radom.

PostWysłany: 28 czerwca 2011, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ANUBIS napisał:
Zjebales sprawe shad Razz A teraz pierdolisz jak potluczony i tlumaczysz się jak pokemon Razz
.


wypraszam to sobie Razz

tak czytajac ten temat rzuciło mi się w oczy jedno:

Tak pomysł jest z dupy strony i wole to uslyszec od Ciebie niz od ludzi których znam 3 lata

no to ładny mi portal graczy trackmanii, gdzie slabo znany gracz na polskiej scenie nie może ubiegac się o swoje racje.

ode mnie tyle. ;p

_________________




screen usunięty na żądanie Macieja N pseudonim 'Wiechu'

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Toby
Forever Troll!


Dołączył: 03 Sie 2010
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1226

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 28 czerwca 2011, 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

savier napisał:
morda toby i kiciak .
tam gdzie są kłótnie, zawsze jakiś idiota wyskakuje z polskim językiem polaka. Debata jaka jest tu prowadzona, jak i zaczątek, skutki, argumenty, wszystkie są na swoim poziomie, więc panowie z BT się trzymają poziomu regulaminu. Shad mógłby się w końcu nauczyć, żeby czasami nie pisać "MY" skoro to on miał być obiektywny jako sędzia konkursu.


Aha, fajnie. Tylko czemu ja i Kiciak, niby "morda"?
Przepraszam, chyba czegoś nie rozumiem, my tu normalnie, zgodnie z prawem, piszemy, a ty tu się znienacka wpierdalasz i nic nowego nie wprowadzasz do tematu, tylko piszesz to, co już było przedstawiane, więc tylko podbijasz czyjeś posty..
Sorry, nie marnuj cennego miejsca na forum i wyjdź.
Ja też kiedyś niby spamowałem, ale się ogarnąłem, co w twoim przypadku nie nastąpiło, bo dalej napierdalasz bezsensowne pytania i tematy, które już były wcześniej omawiane..

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°אא Key.
Admin


Dołączył: 15 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 798

Skąd: Zewsząd.

PostWysłany: 28 czerwca 2011, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

japierdole, Pikaczu, zauważ, że wszystkie notki Shada o "kolesiostwie", "wyeliminowania xst" itp. były pisane SARKASTYCZNIE

(może wiesz co to.)

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
pikaczu
Doświadczony driver


Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 249
Skąd: Radom.

PostWysłany: 28 czerwca 2011, 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no co ty nie powiesz ze to był sarkazm?

w ogóle gdzie ja się odniosłem do tego tematu? Chodziło mi o to, że jak słabo znany gracz na scenie chce ubiegac się o swoje racje to odrazu jest skreślany ;p. Nie mi tu rozstrzygać czy oni mają racje, chodzi mi o to jak ich potraktowano...

_________________




screen usunięty na żądanie Macieja N pseudonim 'Wiechu'

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°אא Key.
Admin


Dołączył: 15 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 798

Skąd: Zewsząd.

PostWysłany: 28 czerwca 2011, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

odniosłeś się, przez to, że zacytowałeś fragment, "faworyzujący" starych wyjadaczy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Toby
Forever Troll!


Dołączył: 03 Sie 2010
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1226

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 28 czerwca 2011, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Szczerze?
Też bym ich skarcił, bo ujadają, a sami nie wiedzą czego chcą..
Tak jak z psem biegnącym za odjeżdżającym samochodem, co zrobi, gdy go dogoni? Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
pikaczu
Doświadczony driver


Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 249
Skąd: Radom.

PostWysłany: 28 czerwca 2011, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Key. napisał:
odniosłeś się, przez to, że zacytowałeś fragment, "faworyzujący" starych wyjadaczy.


no to naucz się czytać ze zrozumieniem:

uznaliśmy z Jokerem, że lepiej stracić w oczach innych ekip, niż u osób, które w większości uznaje się za kumpli, dlatego też POL i SPW przechodzą do następnego etapu.

tu tez był sakrazm? jeśli tak to sorry, ale chodziło mi o to ŻE: wolimy miec kumpli niz dokonać tego czego się obiecalo(chodzi o mecz POL-t7)

poza tym tmt dopiero 10.07, a przeciez wiadomo ze POL wygrało by to w cuglach po godzinie porzadnego treningu...

_________________




screen usunięty na żądanie Macieja N pseudonim 'Wiechu'

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 28 czerwca 2011, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Toby napisał:
Szczerze?
Też bym ich skarcił, bo ujadają, a sami nie wiedzą czego chcą..
Tak jak z psem biegnącym za odjeżdżającym samochodem, co zrobi, gdy go dogoni? Very Happy


A ty wiesz czego chcesz w ogóle? Zmień podpis, bo mnie w*urwia jak przeglądam forum i widzę ten biały duży nic nie znaczący napis.
Zresztą wolę jak pies ujada za samochodem niż szczekającego bez sensu Toby'ego na maminym łańcuchu, który to chce być zajebisty i co kilka słów musi wtrącić nieocenzurowany niepotrzebny wulgaryzm w temacie o którym ma nikłe pojęcie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
thunder
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 7


PostWysłany: 28 czerwca 2011, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

chciałem tylko pogratulowac LR&SPW za super postawe w meczu i za to ze okazalismy się lepsi dzięki chlopaki gratulacje Smile !!!

www.letsrock.eu zapraszam na forum Let'sRock!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Universal Team Cup Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 4 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?