Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
"Uwolnienie" klucza
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania United Forever
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Filippo
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 30 Cze 2011
Posty: 1


PostWysłany: 30 czerwca 2011, 13:53    Temat postu: "Uwolnienie" klucza Odpowiedz z cytatem  

Mam następujący problem. Jakieś 2 lata temu po zakupie TMUF założyłem konto i wpisałem klucz. Niedawno zacząłem grać w TMNF i założyłem nowe konto. Czy jeśli usuńę stare konto z moim kluczem TMUF to będę miał go dostępnego aby wpisać do mojego konta TMUF? Jeśli nie to czy jest jakiś sposób na "uwolnienie klucza".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX Jero
Admin


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 1077
Skąd: Łódź

PostWysłany: 30 czerwca 2011, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Było wiele razy wałkowane na forum, opcja szukaj nie boli. A co do Twojego problemu to nie, klucz się przypisuje do jednego konta i nie da się go "uwolnić" w żaden sposób.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 30 czerwca 2011, 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A właśnie, że się da przypisać do innego konta tmnf. Potrzebujemy tlko tmnf i tmuf na kompie. Robimy konto tmnf. Następnie wchodzimy w konto united klikamy zaawansowane rozłącz konto. Teraz logujemy się kontem tmnf na united i prosi nas o podanie klucza. Wpisujemy klucz i teoretycznie powinno zadziałać. (Nigdy nie próbowałem)
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
°XX Jero
Admin


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 1077
Skąd: Łódź

PostWysłany: 30 czerwca 2011, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jeżeli tak, to ok. Zawsze wszędzie wszyscy pisali, że się nie da. Sam kiedyś próbowałem i też nic nie zdziałałem. Jeżeli to faktycznie działa, to będę lekko zaskoczony ;P
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 30 czerwca 2011, 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

JarOo napisał:
A właśnie, że się da przypisać do innego konta tmnf. Potrzebujemy tlko tmnf i tmuf na kompie. Robimy konto tmnf. Następnie wchodzimy w konto united klikamy zaawansowane rozłącz konto. Teraz logujemy się kontem tmnf na united i prosi nas o podanie klucza. Wpisujemy klucz i teoretycznie powinno zadziałać. (Nigdy nie próbowałem)

Zmień dilera, bo ten Ci szkodzi.Najpierw spróbuj, później pisz dyrdymoły.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 01 lipca 2011, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie działa. Koniec, kropka. Jeden klucz - jedno konto.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania United Forever Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?