Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Zablokowane IP
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Matik630i
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 06 Lip 2011
Posty: 3
Skąd: Pabianice

PostWysłany: 06 lipca 2011, 18:22    Temat postu: Zablokowane IP Odpowiedz z cytatem  

Witam. Szukałem tematu który mógł by mi pomóc w odpowiedzi na moje pytanie, nie znalazłem go jednak i postanowiłem, że utworzę nowy. Otóż mam pewien problem z TM. Dokładnie dzień wcześniej znalazłem bardzo fajny serwer i dodałem go do ulubionych. Dziś niestety dopadł mnie jakiś peszek. Zalogowałem się, zagrałem kilka rund i z niewiadomej mi przyczyny zostałem wyrzucony z serwera. A teraz gdy chcę się zalogować wyskakuje mi coś takiego: NIE MOŻNA UZYSKAĆ POŁĄCZENIA, TWOJE IP ZOSTAŁO ZABLOKOWANE NA TYM SERWERZE. O co chodzi??? Pytałem się już kilku osób, powiedzieli, że dostałem bana???. Ale jak ja nic nie zrobiłem.... Chciałbym się dowiedzieć, czy to na pewno ban, czy można to jakoś naprawić a jeśli jest taka możliwość to jak???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 06 lipca 2011, 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

napisz co to za serwer, znajdz admina i wyjasnij z nim sprawe za co zostales zbanowany.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 06 lipca 2011, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ban i tyle, kiedyś na serwach Lets Rock był bug, ze wystarczyło wejść w profil gracza i nacisnąć "głosowanie nad zbanowaniem" (czy jak to się tma nazywa) i zamiast normalnego głosowania odrazu gracz był banowany/kickowany itp. co kto chciał Razz. może na tym serwie tez coś takiego jest, albo jakiś opek/adm się bawił.
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Matik630i
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 06 Lip 2011
Posty: 3
Skąd: Pabianice

PostWysłany: 06 lipca 2011, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tylko jak znaleźć tego admina. Może to i głupie pytanie ale w TM gram od niedawna i nie czaję jeszcze wszystkiego. A serwer polski nie jest, nazwa to SHARKS Dirt 60k
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 06 lipca 2011, 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no to jak nie jest polski to nic nie zdzialasz tutaj, a szukanie admina jest bezcelowe. znajdz sobie inny serwer.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 06 lipca 2011, 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Graj na polskich serwerach, najlepsze są Razz
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Matik630i
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 06 Lip 2011
Posty: 3
Skąd: Pabianice

PostWysłany: 06 lipca 2011, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No niestety, serwer jest chyba francuski bo pełno tam francuzów było XD. Chyba bedę musiał się przesiąść, a szkoda bo był bardzo fajny. Ale jeśli polskie najlepsze to szybko znajdę coś w zamian. Może jeszcze kiedy swój otworze, jednak najpierw muszę obczaić o co chodzi z tym NAT'em...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 07 lipca 2011, 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak masz router, to wystarczy go zresetować i wbijasz na serwer.Jak nie masz to są programy do zmiany IP, i mogą ci nagwizdać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?