Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Wygraj laptopa od Gameburg
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 19 lipca 2011, 11:13    Temat postu: Wygraj laptopa od Gameburg Odpowiedz z cytatem  

Za nami emocjonujące finały ESL Pro Series Polska w Zabrzu, a my znamy wyniki konkursu. Nie mam dla was najlepszych informacji. Nikt z pośród zgłoszonych osób nie wytypował dobrze wszystkich konkursowych spotkań. Głowa do góry ! Nie martwcie się , bo oto ruszamy z drugim konkursem.

Nasi bukmacherzy wraz z zarządem Gameburg Team przygotowali dla Was specjalny konkurs, w którym będziecie mieli okazję ostatecznie sprawdzić system zakładów oraz poczuć smak hazardu przy dobrej zabawie przed oficjalnym otwarciem sezonu. Pewnie zastanawia Was dlaczego użyłem słowa "sezonu" ? Wszystko po kolei, zaraz przybliżę Wam co miałem na myśli pod znaczeniem tego wyrazu.

Konkurs okrzyknięty mianem "rozgrzewkowego" będzie trwał do końca lipca i ma na celu przybliżenie Wam mechaniki obstawiania zakładów na naszej witrynie. Oczywiście nie obejdzie się bez nagrody rzeczowej. Osoba, która uzbiera najwięcej wirtualnych pieniędzy na swoim profilu otrzyma odtwarzacz Sony NWZ-B143 o pojemności 4 GB od firmy Gameburg.net sp. z.o.o.

Pewnie zadajecie sobie pytanie "gdzie jest haczyk" ? Otóż nie ma żadnego haczyka, zasady są proste. Aby wziąć udział w konkursie należy wejść na stronę organizacji Gameburg Team, zarejestrować się, a następnie wypełnić swój profil. Kolejną rzeczą jest zapoznanie się z regulaminem i zaakceptowanie wytycznych w nim zawartych. Ostatnią czynnością do wykonania jest polubienie profilu Gameburg Team na facebook.com Proste, prawda ?

Co będziemy obstawiać ? Zakłady będą dotyczyły spotkań naszych dywizji we wszelkich turniejach online, ligach organizowanych przez ESL, Cybersport, ale także inne serwisy, imprezach lanowych oraz wszelkiego rodzaju rywalizacjach.

Wracając do znaczenia słowa "sezon". Pisząc ten wyraz mam na myśli cykl comiesięcznych konkursów rozpoczynających się pierwszego dnia danego miesiąca, a kończących się z dniem trzydziestym bieżącego miesiąca. Sezon uważamy za otwarty z dniem 1 Sierpnia 2011 roku, a zamknięty po okresie pięciu miesięcy 31 grudnia 2011 roku. Główną nagrodą całego sezonu jest notebook Samsung n145-jp01 sponsorowany przez Gameburg.net sp. z.o.o. Z czasem zdradzimy Wam resztę nagród za pozostałe miejsca, śledźcie na bieżąco naszą witrynę. Gorąco zapraszam do udziału w konkursie z dawką świetnej zabawy. W razie jakichkolwiek pytań proszę się zgłaszać na adres e-mail adrian.gozdera@gameburg.net z tytułem tematu: "Konkurs zakłady"

Źródło: www.teamgameburg.net
Autor: Spartan

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 19 lipca 2011, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wywiadem byś się może pochwalil? :>

nie no, ładnie wymyslone, tylko mogl sobie odpuścić tekst "gdzie jest haczyk"? Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 19 lipca 2011, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jak możesz Shadow daj to na newsa ^^ wywiad zresztą też byś mógł ^^

btw. największy wkurw jest taki, że my jako członkowie GBT nie możemy wygrać tych nagród xDDD my tylko 4fun możemy obstawiać ^^

(Dodano 19 lipca 2011, 19:1Cool
odświeżam !!!

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
~FM~ Piotruś
Pirat drogowy


Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 568
Skąd: Gdańsk-Tczew-Gdańsk i tak w kółko

PostWysłany: 20 lipca 2011, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie no ładnie wypromowana strona gameburg team w ten sposób aczkolwiek ten MG pokazuje się z naprawdę zaje fajnej strony. Tylko pozazdrościć.


Pozdro i tyle ode mnie :wink:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 28 lipca 2011, 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

http://teamgameburg.net/index.php?read=2241

nowe info o nagrodach

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 29 lipca 2011, 8:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Punkt 16 regulaminu obstawiania wymiata.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 29 lipca 2011, 9:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mam tego samego notebooka i osobiscie mogę powiedziec ze to jest jedno wielkie (w sumie male bo to tylko 10 cali) g*wno. bez zakupu dodatkowego ramu ewentualnie wymiany systemu na XP nie da się tego uzywac. Pamiec jest uzywana w 75% bez przerwy.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 29 lipca 2011, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@Kiciak, laptop za darmo (no, za obstawianie). Nie brałbyś? Nawet jak g*wno to zawsze można sprzedać.
_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 29 lipca 2011, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie no wiem, ja tylko wystawiam recenzje zeby ci co chca wygrac nie nastawiali się ze to jest mega potwor do niewiadomo czego Very Happy
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 29 lipca 2011, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A tmka się zacina ?? Bo na moim aktualnym na minimalnych się tnie każda trasa powyzej 1000 cc.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] mat154
V.I.P.


Dołączył: 18 Mar 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 574



PostWysłany: 29 lipca 2011, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Na tym "ekskluzywnym notebooku" nawet streamy video się tną Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 29 lipca 2011, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

JarOo napisał:
A tmka się zacina ?? Bo na moim aktualnym na minimalnych się tnie każda trasa powyzej 1000 cc.


na tym tnie się wszystko jeśli nie zrobisz tego o czym wspomnialem w 1 poscie. o grach mozesz zapomniec, chyba ze jakieś sprzed 20 lat Very Happy

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*WDD* digger
V.I.P.


Dołączył: 26 Gru 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 360

Skąd: ta agresja?

PostWysłany: 29 lipca 2011, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Windows 7 Starter na tym netbooku to jest chyba dla masochistów albo szpanerów (o patrz mam siUdemkem). Popatrz na nazwę urządzenia NET-book - do przeglądania sieci, oglądania filmów i jakichś prostych czynności, do niczego więcej i niczego więcej nie należy oczekiwać Smile

Kumplowi na ten model wrzuciłem XP i nawet nieźle chodzi (ale masakra z dogrywaniem sterowników) bez dokupowania ramu. Sam mam N210 (podobne parametry, ciut nowszy) i moim zdaniem nie ma sensu na tym trzymać XP, lepiej wrzucić np. Ubuntu, które śmiga na tym sprzęcie, no i nie jest to system sprzed 10 lat...

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?