Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Koniec 2 rundy TmT
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 19 lipca 2011, 14:45    Temat postu: Koniec 2 rundy TmT Odpowiedz z cytatem  

Za nami kolejna runda TmT. Drugi tydzień, a właściwie trzeci był dla polskich ekip lepszy niż poprzedni. Tym razem zwycięstwo odniosło dwa razy więcej drużyn z naszego kraju niż w ubiegłym tygodniu, czyli całe cztery ekipy. Jeśli chcesz dowiedzieć się kto z kim wygrał, a kto przegrał, zapraszam do czytania. [more]

Tym razem zacznijmy od gorszych wiadomości, czyli od ekip, które przegrały swoje mecze.

Na pierwszy ogień pójdą Szopy. Ich rywalem był niemiecki zespół Schnelle Lute. Sądząc po wyniku, był to mecz bardzo jednostronny, a nasi koledzy z SPW zdołali ugrać jedynie jedną rundę. Przypomnijmy, że w ubiegłym tygodniu Szopy musiały poddać się bez walki, oddając rywalom walkower. Miejmy nadzieje, że zdołają jeszcze odnaleźć formę z m. in. PL9, kiedy zajęli drugie miejsce w drugiej lidze i powalczą w następnym meczu, szczególnie, ze ich rywal będzie z trochę niższej półki niż poprzedni.

Kolejnym zespołem, który poniósł klęskę, byli Rzeźnicy, czyli BT. Tym razem znów nie mieli łatwego zadania, a ich rywalami był czeski team eSuba, czy Hakki jr. i spółka. Tak samo, jak mecz SPW, był to pojedynek bez historii. BT zdołało w całym spotkaniu ugrać dwie rundy.

Niestety, Szopy i Rzeźnicy nie były jedynymi zespołami które poniosły klęskę. Team7 również przegrał, ale nie zdołał ugrać ani jednej rundy, czyli... 21-0 dla ich rywali, portugalskiego Unstoppable ARA.

Teraz czas na bratobójczy pojedynek ekip z Polski, a więc mecz MD vs. WDD. Dla szalonych kierowców spotkanie skończyło się dobrym wynikiem 3:0, 21-6, niestety, dla ekipy WDD nie jest to zbyt dobry wynik. Mecz był jednostronny z wyjątkiem ostatniej mapy „I Want a Forest”, na której MD wygrało po walce 7-5.

Koniec już porażek, przyszedł czas na zwycięstwa.

A więc, zacznijmy od POL. Po porażce z RAGE w pierwszej kolejce Shadow i spółka wygrali. Mecz był jednostronny - POL-acy gładko wygrali z belgijskim zespołem World of Race Maniacs, wygrywając 3:0 (7-0, 7-3, 7-1).

Kolejne pewne zwycięstwo odniosła drużyna XST, której rywalem był francuski team Exploze. Jest to już drugie zwycięstwo naszych rodaków podczas tej odsłony TmT. Dla formalności, zwycięstwo 3:0 (7-1, 7-1, 7-1). Polacy pewnie zmierzają do wyjścia w grupie. Zostały im jeszcze dwa mecze, ale biorąc pod uwagę to, że ich kolejny rywal, Team Dignitas, nie trenuje, to został im mecz za dwa tygodnie z francuską paczką Gang Of Drivers. Wagą spotkania będzie najprawdopodobniej pierwsze miejsce w grupie.

Ostatnią biało-czerwoną ekipą są Twarogi (w sumie TP + spółka Razz), które po fantastycznym meczu wygrały 3:0, nie oddając rywalom żadnej rundy. A teraz serio, rywalami Polaków byli Francuzi z Team Memorial, którzy nie stawili się na meczu i oddało polskiej ekipie walkowera.

Rywale polskich ekip na trzecią rundę TmT:

Poor Old Losers vs. naughty team xtreme
Butchers Team vs. Wrath Of Dead Drivers
Team7 vs. Replica E-Sports
X-treme Speed Team vs. Team Dignitas (na 99.9% WO dla XST)
Twarogi Polskie vs Seven Eleven
Szopy Pracze Wymiatacze vs. Turkish racer's Clan
MaDrivers vs. Elf-Team

_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 19 lipca 2011, 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Szkoda nam tej mapy I want a forest. Jakby każdy z WDD dołożył po jednym dobrym przejeździe to moglibyśmy to wygrać.

Z tego miejsca chciałem także pozdrowić miszę, który przez cały tydzień "podnosił" nam poziom wypowiedzi w shoutboxie WDD. Cały czas marudził żeby grać w inny dzień niż niedziela. Pomijając nawet fakt, że niedziela mu pasowała tak samo jak reszcie MD. Po co więc to stękanie? Tego nie wie nikt. Anubisa też pozdrawiam i polecam czytanie ze zrozumieniem. Przez cały tydzień nie mógł skumać, że nie mamy żadnych pluginów na serwerze i bał się, że będą lagi. Laughing

_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 19 lipca 2011, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kurde crowmaster, mowisz na mnie, a zamiast skończyć temat to ciągniesz... już nawet specjalnie nic nie napisalem wam po tym, jak na waszej stronie po meczu w komantarzach nazwałeś mnie idiotą... spoko, stwierdziłiem, ze przemilcze, a Ty dalej to ciągniesz... Ogolnie niedziela mi nie pasowało, ale zagrałem mimo, ze obok byłas impreza (mialem niegrać, ale niestety ze składu wypało dwóch graczy). A co do serwa, sam pisałeś (Ty, jaroo, albo ktoś inny), ze macie plugin na serwie jeszcze jeden, dopiero wyłączyliście go w połowie tygodnia Smile Ten wątek nie jest od tego, zeby się kłócić. Dla mnie temat jest skończony, jeśli dla Ciebie nie mozemy o tym pogadać na PW/gg/zagrać mecz 1 vs 1 Wink
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Creative.
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Kwi 2011
Ostrzeżeń: 1
Posty: 144

Skąd: Zamość

PostWysłany: 19 lipca 2011, 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Noo,TP z 711 nie będzie łatwo...Sukcesem będzie ugraniem 1 rundy...
_________________
Like that !






Ger?!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 19 lipca 2011, 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zalezy jaki skład wystawią. jeśli najmocniejszy to faktycznie, ale jeśli nie to macie jakieś szanse Razz MD grało z nimi w CAP'ie (http://www.mdteam.xaa.pl/index.php?site=clanwars_details&cwID=67) i faktycznie cięzko było. Czasów wtedy nie mieli az tak dobrych jak obecnie (teraz cały czas tmx, dedi mają), ale jeżdżą bardzo równo.
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voytek
Jeździ konno


Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 53
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 19 lipca 2011, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

TP vs 711 obstawiam 3:21
Omg mecze się skończyły, a Ty Crow trochę teraz szukasz wymówki i narzekasz na jakieś detale. Prawdopodobnie i tak byście przegrali (nawet jakby w MD jechały 3 osoby)

Czy wy tez macie takie wrażenie ze Twarogi zawsze maja farta w turniejach jeśli chodzi o w/o rywali ? Very Happy chyba w stc7 tak zajechali daleko.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
baronn
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Kwi 2011
Posty: 159
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 19 lipca 2011, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

W poprzedniej edycji tmt tak zajechali do top 16
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°אא Ksenuns0n
Pirat drogowy


Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 798
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: 19 lipca 2011, 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Creative. napisał:
Noo,TP z 711 nie będzie łatwo...Sukcesem będzie ugraniem 1 rundy...

Nie bój się o to, od jutra zaczynam trenować Smile Widziałem, że Lewy życia nie miał przez ostatni tydzień, więc urwie się tą jedną rundę Razz

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Lewy
V.I.P.


Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 615
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 19 lipca 2011, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

I co kłamiesz Smile Niestety mam życie i to za dużo niż bym chciał. Gdybym nie miał życia to już bym miał wr-y na tych 3 traskach bo są w miarę fajne. A co do tej rundy to chciałem coś znowu napisać na temat TP ale się chyba wstrzymam bo dostałbym jeszcze ZP za te bluzgi ^^
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Toby
Forever Troll!


Dołączył: 03 Sie 2010
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1226

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 20 lipca 2011, 0:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Brawo misza za bycie idiotą i nieudanym kozakiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 20 lipca 2011, 8:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Taaa i niech wszyscy zobaczą genialnie wysoki poziom wdd w ich wypowiedziach SmileA powiem tylko, ze podczas meczu było podobnie ;] Toby masz jakieś problemy? Sa od tego poradnie/zakłady. Jeśli chcesz spamować idź sobie na forum/strone wdd, a nie zaśmiecasz tmpl. Co do TP,na STC7 było WO i dzięki temu awans z grupy, potem przegrana z Team Dark. Ale to fajnie wygląda, skład TP w meczu z explode (ostatnio WO mieli) - xen, mikus, lewy i blejd (jedyny z TP na stałe) i tak cały mecz* Very Happy

*Zeby nie było, ze specjalnie tak pisze, bo nie lubie twarozkow czy coś, pisze tylko to co zaobserwowałem ja i kilka innych osób ^^

_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 20 lipca 2011, 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Misza, co się działo w czasie meczu? Może to, że robiliście zakłady, że ogracie nas do 0? W MD tak zapatrujecie się na szacunek do innych? Brawo.

@Toby, weź Ty się kurde opanuj i nie pisz takich postów.

_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Voytek
Jeździ konno


Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 53
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 20 lipca 2011, 9:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tobie Toby już dawno bana powinni tu klepnąć, bo wszystkich denerwujesz i tylko coś pierdolisz od rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
-OmeN-
Jeździ konno


Dołączył: 03 Mar 2008
Posty: 15


PostWysłany: 20 lipca 2011, 9:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Podczas PL9 drugie miejsce zajelo NS, a nie SPW Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] naaz
Junior ujeżdżacz


Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 34


PostWysłany: 20 lipca 2011, 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Po jakiego grzyba wy się tu klocicie?Caly czas widze dwie osoby sobie dogryzajace,macie problem to idzcie na xfire lub gg....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 20 lipca 2011, 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

crowmaster_13 napisał:
Misza, co się działo w czasie meczu? Może to, że robiliście zakłady, że ogracie nas do 0? W MD tak zapatrujecie się na szacunek do innych? Brawo.

Ja nie rozumiem. może i ja jestem niewychowanym chamem, ale ja na serio nie rozumiem o co się tu obrazac? Pogadaja pogadaja i skoncza, a w czasie meczu to tylko dodatkowa motywacja do lepszej gry. jesteście az tak napuszeni zeby robić problemu z dupy z powodu czegoś takiego? Kaman, nie jestem w stanie tego zrozumiec.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 20 lipca 2011, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

[quote="naaz"]Po jakiego grzyba wy się tu klocicie?Caly czas widze dwie osoby sobie dogryzajace,macie problem to idzcie na xfire lub gg....[/quote]

Ja się nie chce klocic, jak mowilem, dla mnie temat jest skonczony. Ja jedynie odpowiadam na zarzuty/ataki na mnie. Sam pisałem, ze mozemy pogadać jak wdd ma jakiś problem. A co do zakładów, zalozyc się nie mozna? Smile Chodziło o motywacje dla nas/mnie zeby wygrac zaklad Razz

_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PastucH
Jeździ konno


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 44
Skąd: Ostrów Wielkopolski

PostWysłany: 20 lipca 2011, 9:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

widzę, że Misza chyba ma jakiś problem, bo gdzie nie wejdę (czy na forum MD, czy tutaj) cały czas o nas piszę. Mało nas obchodzi co taki Misza o nas sądzi, ale myślę, że najwyższy czas to wyjaśnić. Na TmT do Twarogów przyszła masa nowych ludzi, którzy mieli grać, ciągnąć drużynę (i nie mam tu na myśli Mikusia, Lewego, Xena). W tym czasie m. in Lewy chciał u nas grać na TmT, a my zwyczajnie daliśmy mu taką możliwość (tak jak i reszcie 'nie-twarogów'). Chcieliśmy mieć więcej niż 4-5 dostępne osoby (tak jak to miało miejsce na STC). Liczyliśmy, że nowi będą rywalizować o miejsce w składzie, jednak większość się poddała. Nie wiem, czy tak samo by to wyglądało, gdyby tej trójki botów nie było, możliwe że nowi znaleźliby motywację, ale wyszło jak wyszło. Nie uważam, że przyjmując Mikusia, Lewego i Xenuna popełniliśmy błąd, bo gdybyśmy ich nie wzięli w tym momencie prawdopodobnie oddalibyśmy WO. Ktoś tu już chyba pisał, że wszystko jest lepsze od WO.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 20 lipca 2011, 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

... mozna ja nie będę nic pisał? Sluchaj pisze co widze, napisalem ze nie chodzi mi o to, ze was nie lubie. Ja tam do was nic nie mam Smile Chodzi mi tylko o to, ze fajnie to wygląda. Sporo ekip sciągnęło na tmt sobie nowych graczy i ja nic przeciwko nie mam, tylko, ze u was akurat mocno to widać Smile I nie mówie, ze popełniliście tym błąd. Fajnie, jak awansujecie, będę się cieszył. A to co pisze na forum MD to chyba moja sprawa, nie? Niedlugo to nic nie będzie mozna napisać, bo się każdy będze czepial...
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Toby
Forever Troll!


Dołączył: 03 Sie 2010
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1226

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 20 lipca 2011, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wiem, że swoją postawą mam reprezentować WDD, no ale może nie wykorzystuj tego aż tak i nie przypinaj do każdej wypowiedzi metki tego teamu, bo na to nie zasługuje..

Ale no przepraszam Cię bardzo, od początku zeszłego tygodnia na stronie WDD siałeś zamęt w sprawie terminu meczu, nieźle przy tym wkurwiając kilka osób, aż wreszcie poleciało parę bluzgów, a ty ten fakt wykorzystujesz, opowiadając jakie WDD to buraki i nieogary.. Nawet Anu musiał się za Ciebie wstydzić..

Kolejna sprawa -> TP..
Tu też nie wiem, człowieku, o co ci chodzi..
Mam wrażenie, że od czasu twojego odejścia z TP, w każdym poście, niczym jakbyś posiadał jakiś kompleks, starasz się ich w jakiś sposób ośmieszyć lub poniżyć..

Ogólnie od kiedy zostałeś newsmanem, coś zaczynasz cwaniakować..

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?