Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
cc
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Max7
Jeździ konno


Dołączył: 16 Lip 2011
Posty: 19
Skąd: Team7

PostWysłany: 20 lipca 2011, 14:35    Temat postu: cc Odpowiedz z cytatem  

to znowu ja lecz z innym problemem ;]
Mianowicie mam sporą sumkę cc ale niestety nie mogę z niej skorzystać bo za każdym razem wyświetla mi się żeby podać 3 ostatnie znaki klucza. Klucz jednak został zniszczony przez młodszą siostrę Sad Czy idzie go jakoś odzyskać?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
EvilAngel
Jeździ konno


Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 19
Skąd: Piła

PostWysłany: 20 lipca 2011, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak

zaloguj się na TMX United

wejdz w your accont - konto nie może być podlaczone z tmx..

nacisnij [Find your community code]

Wpisz passy..

Kod przyjdzie na emaila

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Max7
Jeździ konno


Dołączył: 16 Lip 2011
Posty: 19
Skąd: Team7

PostWysłany: 20 lipca 2011, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nic to nie dało... po zalogowaniu się i wciśnięciu Find your community code wyskoczył kod ale on ma 6 znaków a mi są potrzebne 3 ; ( ten co na maila przyszedł jest taki sam jak ten co na stronce wyskoczył. Chyba że coś schrzaniłem albo zła stronka. Stronka na której się logowałem to www.united.tm-exchange.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
mixaki
Doświadczony driver


Dołączył: 01 Lip 2010
Ostrzeżeń: 3
Posty: 179



PostWysłany: 20 lipca 2011, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no i te 3 ostatnie znaki klucza musisz tam wpisać jeśli chcesz wydać
_________________
http://img263.imageshack.us/i/91127545.png/

konrad1998_98@o2.pl - to mój email

ŻEGNAJ NFS A PRECZ GNOMIE JEDEN!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Max7
Jeździ konno


Dołączył: 16 Lip 2011
Posty: 19
Skąd: Team7

PostWysłany: 20 lipca 2011, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ok dzięki a powiedzcie mi jeszcze skąd wziąć 3 ostatnie znaki klucza do gry jednoosobowej żeby zmienić narodowość Mad

bo tego też nie rozkminiam ^^
nie bawiłem się w to więc proszę o zrozumienie ^^

@EDIT a jednak problem nie rozwiązany ; (. Jak chciałem sobie zrobić tag i wpisałem te 3 ostatnie znaki community code wyskakuje error "Error, please check the last three characters of your player key."


Ostatnio zmieniony przez Max7 dnia 20 lipca 2011, 16:11, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 20 lipca 2011, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Community Code to nie Player Key, to są dwie różne rzeczy. CC służy do obsługi wszelkich stron/usług okołoTM-owych (TM-Ladder, Maniazones etc.), Player Key to ten kod, który dostaje się od Nadeo w pudełku z grą bądź emailem przy tworzeniu konta. Trzy ostatnie znaki dotyczą tego właśnie Player Key.
_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Max7
Jeździ konno


Dołączył: 16 Lip 2011
Posty: 19
Skąd: Team7

PostWysłany: 20 lipca 2011, 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

[quote="|BQ|Lexiu"]Community Code to nie Player Key, to są dwie różne rzeczy. CC służy do obsługi wszelkich stron/usług okołoTM-owych (TM-Ladder, Maniazones etc.), Player Key to ten kod, który dostaje się od Nadeo w pudełku z grą bądź emailem przy tworzeniu konta. Trzy ostatnie znaki dotyczą tego właśnie Player Key.[/quote]


i właśnie o 3 znaki tego keya mi chodzi ; ( jak je odzyskać?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 20 lipca 2011, 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie znam żadnej gry, w której można było odzyskać serial z pudełka czy emaila. Nie inaczej jest z TM, chyba że coś się zmieniło.
_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?