Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
PL10-Podyskutujmy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 10
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 21 lipca 2011, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Becks! napisał:
Chyba chodziło Ci słowiczku a indywidualny od GB-Team ^^

btw. Zobaczę co da się zrobić , pogadam z moimi chłopakami .. Może uzbieram jakiś skład Smile


a tak ^^ mój błąd przepraszam Smile

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 21 lipca 2011, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Słowik napisał:
Można znaleźć na to sposób, tylko nie można siedzieć na d*pie z założonymi rękami i pierdolić, że to nie ma sensu.


Może nie pierdolisz, że to nie ma sensu, ale co do pierwszej części pasujesz idealnie. Smile

Słowik napisał:
Organizacja nie jest zbyt ciężka bo wystarczy...


Widzę ogromne doświadczenie. Smile Z chęcią dam Ci adma na czas PL10. Albo robisz wszystko sam, albo od wszystkiego masz ludzi i im więcej ludzi, tym więcej musisz pilnować, poganiać, dopytywać...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 21 lipca 2011, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mixaki napisał:
A może by tak co innego zrobić ? Że zamiast drużyn to gracze będą się zapisywać i więcej będzie ludzi , więcej rywalizacji , więcej meczów , więcej zabawy będzie i nie będzie tak łatwo wybrać kto będzie 1 , kto 2 a kto 3


Jakieś pół roku temu było IDTC2, od tamtego czasu się wiele nie zmieniło w czołówce Smile Dawno nie było polskiego turnieju druzynowego tylko na techach, dlatego czas na PL10

_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ANUBIS
Jeździ konno


Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 40


PostWysłany: 21 lipca 2011, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Widac slowik ze bardzo ci zalezy na dobrych szybkich wynikach, aby pokazac się z dobrej strony przed nowym 'pracodawcom' Razz
Te 10 drużyn to jest bardzo optymistyczny scenariusz jakby patrzec na chwile obecna Razz jeśli PL10 wystrzeli bardzo szybko w czasie WSC lub chwile pozniej w czasie CAP'a to MD nie gwarantuje udzialu Razz
Patrzac na kalendarz trzeba oczywiście wziac pod uwagę ESWC i STC/NC.
IMO nie oplaca się robić PL10 w wakacje albo tuz po wakacjach, trzeba dac trochę czasu graczom/druzynom zeby po wakacji wrocili do grania, niektore druzyny zeby się odbudowaly, a może znajda się jakieś nowe talenty Very Happy
Najlepiej byloby zrobić PL10 tuz po stc/nc. A do tego czasu wypada oglosic konkurs na mapy, wybrac sklad sedziowski do ich oceny, wybrac mapy, no i najwazniejsze wybrac glownych adminow turnieju, przejrzec regulamin i ewentualnie poprawic go/przerobic zeby walka o zwyciestwo byla bardziej interesujaca Wink

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 21 lipca 2011, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
Słowik napisał:
Można znaleźć na to sposób, tylko nie można siedzieć na d*pie z założonymi rękami i pierdolić, że to nie ma sensu.


Może nie pierdolisz, że to nie ma sensu, ale co do pierwszej części pasujesz idealnie. Smile

Słowik napisał:
Organizacja nie jest zbyt ciężka bo wystarczy...


Widzę ogromne doświadczenie. Smile Z chęcią dam Ci adma na czas PL10. Albo robisz wszystko sam, albo od wszystkiego masz ludzi i im więcej ludzi, tym więcej musisz pilnować, poganiać, dopytywać...


Shad nie siedzę z założonymi rękoma bo chociaż staram się o tym gadać...
Ktoś tam napisał, że nie ma sensu. No sry ale z takim podejściem to chuja zrobimy... Nie nie mam doświadczenia bo PL nigdy nie organizowałem, ale do choinki ktoś musi się za to abrać ;/ Ty doświadczenie takowe masz to zamiast podjąć się tego i wziąć kilka chętnych osób do pomocy, a jak widać takich tu nie brakuje to piszesz, że to nie ma sensu... ;/

opcja z organizacją PL po stc/nc również wydaje się dobrta... wtedy po wakacjach zrobilibyśmy tego Cupa od Gameburgu, póniej było stc, a potem pl już na spokojniej...

Anubis, bardziej niż na dobrym pokazaniu się zależy mi na tym by ta scena żyła... na serio po 4 latach grania w tmke mimo iż gram mniej, nie ogarniam tego by tm miała paść totalnie... i szczerze mówiąc patrząc na obecną na scenie sytuację, co raz bardziej nie mogę doczekać się tm2 ;/

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 21 lipca 2011, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wazne zeby PL10 się odbyło jeszcze w tym roku. Moim zdaniem (i nie tylko moim chyba), PL jest najwazniejszym turniejem dla polskich drużyn. Teoretycznie cięzko będzie się wyrobic w takim terminie jak było PL10, wtedy zapisy zaczęły się 23 sierpnia, czyli do tego czasu potrzebne byłyby mapy. Kwestia tez tego, czy STC/Nc będzie w tym saym terminie jak rok temu, bo np. TmT wystartowało trochę później.

Propozycja Anu, zeby turniej zrobić po STC tez dobra (tak jak słowik powiedział, na spokojnie), tylko, zeby o nim nie zapomnieć przypadkiem ^^

_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 21 lipca 2011, 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Moim zdaniem, 1 turniej powinien być indywidualny. być może pojawiloby się parę nowych twarzy ktore sa bez teamu, ktore zostalyby zrekrutowane przez teamy z problemami dzięki czemu w PL10 będzie moglo wystartowac wiecej drużyn, lub nie byloby sytuacjio w której jakas drużyna rozegra 2 mecze a w pozostolych będzie wo bo nie będzie mogla wystawic skladu na mecz. Turniej indywidualny to lepszy pomysl na ta chwile.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 21 lipca 2011, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

z tego co pamietam, kiedyś gralo się na takich samych mapach i w ten sam terminarz jak STC.
sobota PL, niedziela STC.
jeżeli sa problemy z organizacja i mało chętnych, ulatwia taka wersja parę rzeczy.

+ nie trzeba robić i wybierac map
+ nie ma nazekania, ze mapy wybrane pod team
+ nie trzeba trenowac roznych map na różne turnieje
+ nie ma problemow z terminarzem
+ nie ma problemow, co do skladow i motywacji

oczywiście sa tez minusy, bo turniej gubi charakter indiwidualny, a robi się coś jakby STC miedzy polskimi drużynami.
i tak chciałem przypomnac taka alternatywe.

@slowik
fajnie, ze się tak angazujesz, ale fakt, ze robisz to dopieo od doisciu du nowego multigamingu niestety potwierdza fakt, ze na mysli masz egoistyczne cele. egoistyczne cele scenie jednak raczej nie pomoge, wiec lepiej by było, jakbys szczerze chciał pomodz scenie, a nie swoiemu multigamingowi.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 21 lipca 2011, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:
@slowik
fajnie, ze się tak angazujesz, ale fakt, ze robisz to dopieo od doisciu du nowego multigamingu niestety potwierdza fakt, ze na mysli masz egoistyczne cele. egoistyczne cele scenie jednak raczej nie pomoge, wiec lepiej by było, jakbys szczerze chciał pomodz scenie, a nie swoiemu multigamingowi.


i tu się mylisz... wcześniej byłom mówione, że PL10 po wakacjach będzie organizowane... jedyna osoba, o której myślałem widząc o organizacji PL to Shadow... Po czym dzisiaj wszedłem na tmpl i zobaczyłem post Shadowa "to nie ma sensu" i stąd wzięło się moje "zaangażowanie"

to tak gwoli wyjaśnienia...
myślącz logicznie tak jak np napisałem Kiciak, że i tak byśmy to wygrali...
w takim razie po co miałoby mi zależeć na tym by to organizować skoro i tak to wygramy??? Co to niby byłby za sukces dla gamingu, że wygraliśmy w jakimś tam g*wno znaczącym PL gdzie wszystkich rozjebaliśmy??? Takie myślenie jest chore... Gdyby zależało mi na promocji i sukcesach dla gamingu to w d*pie miałbym PL i na ten okres szukałbym jakiegoś międzynarodowego Cupa, a myślę że takowy byłby dużo lepszym rozwiązaniem jeśli chodzi o pokaz umiejętności dla organizacji

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 21 lipca 2011, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

już się słowika nie czepiajcie, może i chce trochę pokazac się, jak to anu powiedział, nowym pracodawcom, ale w czym wam to przeszkadza? chociaż chce coś zrobić.

Kiciak, jak ktoś jest dobry to znajdzie team jeśli chce bez problemu. Co do WO, w teamie może być i 30 osób i team może oddać WO bo nie będą ludzie trenili, a może być 10 osób i team będzie w czołówce.

Jakub, coś takiego moim skromnym zdaniem nie m zbytnio sensu, bo tak jak napisałeś, turniej traci charatker, a na Pl10 chodzi tez o to, zeby polscy mapperzy się waykazali (a mamy ich naprawdę bardzo dobrych, xen, tom, abszt, msciciel coraz lepsze mapki robi, ordon, rafallo i inni). Jak chcemy na spokojnie zrobić i turniej indywidualny (gameburg) i PL10 to faktycznie lepszym terminem jest czas po STC

_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Matu
Team Poland


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 104


PostWysłany: 21 lipca 2011, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

kiedyś był jakiś indywidualny skill cup organizowany przez gieromaniaka i wyszlo to swietnie i chetnie bym zagral jeszcze raz. Co do tematu druzynowy mozna zagrac ale jak sami widzicie po ostatnich takich turniejach jest to nudne, przewidujace, dlugie itp... Najlepiej rozegrac coś druzynowego krotkiego, z zmieniona formula i z czym tam chcecie. PL10 ma wylonic najlepsza druzyne w polsce, a jak sami mowicie, ze POL/xx itp i tak wszystkich rozwali to po co mamy grać ze wszystkimi? Jestem bardziej za grupami niz za liga i granie sto meczow zeby na koniec zagrac jeden który będzie jednym waznym w calym pl jest bezsensu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bartzor
Doświadczony driver


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 111


PostWysłany: 21 lipca 2011, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ESWC

dajcie adma lexiowi na czas pl, pobanuje wszystkich i turniej będzie gitarka


EDIT: co Wy mowicie ze jest kilka teamów mogacych walczyc? [tcw,xx,pol] - obojetna kolejnosc!
Przeciez jest taka ekipa butchers co zajela 1 miejsce w UTC, potem szopy pracze wymiatacze.


Ostatnio zmieniony przez Bartzor dnia 21 lipca 2011, 14:24, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 21 lipca 2011, 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nom, to też prawda, gra się 5 meczów z rzędu i całemu teamowi opada motywacja "bo przecież i tak wygramy". A na ten ostatni, ważny mecz, nikt nie trenuje... w sumie to chyba nigdy nie doszedłem dlaczego tak się dzieje. Tak to wygląda z perspektywy najlepszych zespołów. A najsłabsze przegrywają każdy mecz, z każdym kolejnym spotkaniem graczy jest coraz mniej, aż się team rozpada.

A, i żeby komuś nie przychodziły do głowy takie pomysły jak tutaj:

http://tmpl.info/forum/viewtopic.php?t=7948

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 21 lipca 2011, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Shad ten link dał mi inspirację ^^
Jako, że wychodzi Tm2. a na dodatek byłaby to 10 edycja PL10, a więc okrągła liczba...
tak więc zważając na to, iż to ostatnia PL, moglibyśmy wybrać The Best Of z wszystkich poprzednich edycji ( tych oczywiście, które są jeszcze gdzieś dostępne ) w ten oto sposób otrzymalibyśmy kilka na prawdę fajnych mappacków, a to iż ktoś kiedyś tam już je jedził nie sądzę by miało jakiekolwiek znaczenie... tym bardziej, że mappacki byłyby tajemnicą do czasu publikacji...

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 21 lipca 2011, 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

niedawno aktualizowałem, trzeci link

http://tmpl.info/forum/viewtopic.php?t=6364

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 21 lipca 2011, 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ujmę to tak Jakub to bardzo przykre, co napisałeś Słowikowi, jeszcze tak nie dawno było kupujemy serwery i dajemy im nazwy TMPL! więcej lig! więcej pucharów! niech nowi gracze pokazują swoje mapy! konkursy maperskie co chwile! niech scena odżyje! itp.

a teraz: "zamknij się Słowik/Misza/I kto tam jeszcze nikt tego nie chce! pie*dole nie robię!"

więc albo zdecydujecie się, czy chcecie ratować nadwątloną scenę polskiej trackmanii, czy siedzieć na youtubie i oglądać kolejne kompilacje facetów upadających na ryj.

osobiście uważam, że PL, jak najbardziej, ale chyba najlepszy termin to po STC, a jeśli będzie za mało rąk do pomocy to zawsze mogę spróbować swoich sił.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 21 lipca 2011, 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Słowik, czemu cały czas utrzymujesz, ze po wyjściu TM2 TMNF/UF przestanie istenieć? A może wręcz przeciwnie? Smile Jeśli w TMNF/UF będzie grało więcej ludzi niz w TM2 to sponsorzy chyba wolą scene gdzi jest więcej graczy, nie?

A wracając do tematu, Matu jak sam Słowik pisał, Gameburg chce zrobić turniej indywidualny. Co do zrobienia mappacku z poprzednich edycji - i właśnie wtedy turniej traci po części sens dla nowych zespołów i je odstrasza. Dlaczego? Poniewaz starsi gracze znają część tych map, grali jest. Nawet jak ich zbytnio nie pamiętają to po 2-3 przejazdach będą już potrafili dobrze grać mape. Dodatkowo odbieramy szanse wykazania się naszym mapperom na światowym poziomie.

_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 21 lipca 2011, 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

z obecnych graczy mało kto, ( nie jestem pewien, ale może max 5-10 osób ) grało mapy z pl1,pl2,pl3. Obceni gracze tak by po 2 przejazdach robić dobry czas to mogą ewentualnie pamiętać kilka mapek z pl9,8.
Mająć tydzień na wytrenowanie nie robi to różnicy, bo tak czy siak boty typu Nothing Shadow w godzine potrafią zrobić czas, którego inni nie zrobiliby nawet do końca tygodnia. Także co wcale nie było by dawanie forów nikomu. Tym bardziej, że wszystkie te mapy są cały czas dostępne. Jeśli zrobimy PL po STC to każdy kto ich nie widziałem ma jeszcze dobre 4-5 miesięcy... a mając tyle map do wyboru, niewiadomo jakie się pojawią...

Do tego osobiście jako kontynuację takiego old schoolowego stylu tej edycji przywróciłbym multilapy...

oczywiście to są tylko moje sugestie... Smile Wszystko do ugadania... Ale fajnie że zaczęliśmy o tym gadać Smile

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 21 lipca 2011, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Moim zdaniem, jeśli już w ogóle miałoby dojść do skutku to, ze dajemy mapy ze starych edycji PL, to przykładowo - 2 mapy nowe, i jedna z PL1-9
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 21 lipca 2011, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mi się podoba pomysl z trasami best of. do tego co runde jedna calkiem nowa mape, zeby nie nudzilo się mapmakerom i bylby git.
tak jakby na jubileusz, a kto wie, może nawet na ostatnia edycje pl byloby coś innego.

najwieksze pytanie jednak jest i będzie, ilu ludzi i teamów braloby udzial.
zrobcie poprostu temat i spytajcie się, kto by bral udzial.
ale nie tak, ze jeden gracz zapisuje team, tylko nie każdy teamleader spyta swoich graczy, kto bylby chetny i niech "zmusi" ich tu napisac chociaż jednego posta "jestem chetny".
bo jak gracz nawet tego nie zrobi, wytpie, czy będzie trenil i gral przez 5 tygodni lige.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 10 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?