Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
PL10-Podyskutujmy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 10
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 26 sierpnia 2011, 0:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Słowik na TMPL: Zrobię Wam to PL czy Wam się podoba czy nie.

spokojnie PL10 będzie
Nie ważne dla ilu teamów
Ale dokończę to co zacząłem


(Coś mi się tamten post urwał i nie będę już go edytował^^) Jeśli tak ma wyglądać ten turniej, to chyba to pierdolę, mocno się nad tym zastanowię, chociaż czasu malutko, a będę się dobrze bawił w ten weekend, równie dobrze jak Słowik! Czy Ci się to podoba czy nie, ale na chwilę obecną ten turniej nie zasługuje na miano kolejnej edycji PL i to w dodatku tej ostatniej, która miała być dopieszczona, jak żadna inna dotychczas.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 26 sierpnia 2011, 0:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@Shadow
Część z mapkami, jeśli to prawda to naprawdę wygląda to tragicznie. Następnym razem ludzie, którzy piszą się na takie coś powinni spinać trochę dupy. I nie bazuję tu tylko na poście Shadowa, bo słyszałem kilka innych opinii i nie były pochlebne.
Co do grilla, oprócz Słowika jest jeszcze 3, albo 2 (bo nie wiem czy Jakub się w końcu wypisał z organizacji). Dlatego jeśli jedna osoba, nawet główny organizator zrobi sobie przerwę to nic bardzo dotkliwego się nie stanie, a po twoim poście przez chwilę miałem mocne podstawy do obawiania się, że jeśli Słowik się nie pojawi to świat się skończy.
Reklamy też zawalone, no ale tak naprawdę nie powstał chyba żaden uber zajebisty team przez ten rok, więc kto wie ten wie. Mogło być lepiej.
Reasumując Shadow wytknął błędy w organizacji i nie tylko, ale na przyszłe pisanie takich postów, postaraj się być mniej dramatyczny... :wink:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 26 sierpnia 2011, 0:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Lex z Becksem są pod Słowikiem - wnioskuję to po tym, że kiedy prosiłem o zrobienie ankiety o multilapach, powiedzieli, że to decyzja Słowika i oni nie robią nic bez jego zgody/wykonują jego prośby, polecenia. Słowik musiał to wiedzieć i nie pomyślał o tym, by zrobić coś w kierunku rozreklamowania PL, czy poganiania testerów.

Lex z Becksem mają dostęp do skrzynki mailowej Słowika i tylko oni wysyłali mapy testerom - Słowik nie zrobił tego ani razu, bo CAŁY CZAS MA PRZERWĘ, a nie, że zrobił ją sobie tylko na parę dni. I nie wiadomo, kiedy ma zamiar jeszcze zajrzeć na TMPL - ostatnio zalogował się 16 sierpnia dla Twojej wiadomości.

Nie, najprawdopodobniej żaden uber-zajebisty team nie powstał, ale jest kilka naprawdę licznych, przeciętnych składów, jeżdżących co popadnie na własnych serwerach i może chcieliby spróbować swoich sił, potrenować, podszkolić się? Nie dowiemy się, bo oni nie dowiedzą się o PL. A tak, zapisze się 12 zespołów albo i mniej, i nawet tej drugiej ligi nie będzie sensu robić.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 26 sierpnia 2011, 0:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To przełóżmy o tydzień rozpoczęcie turnieju, lepiej coś porządnie przygotować, chyba, że już jakiś turniej jest zarezerwowany w terminie.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 26 sierpnia 2011, 0:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

JarOo napisał:
To przełóżmy o tydzień rozpoczęcie turnieju, lepiej coś porządnie przygotować, chyba, że już jakiś turniej jest zarezerwowany w terminie.

Nie wiem jak to stoi w czasie z STC, ale no cóż termin jest, jaki jest skoro został podany to znaczy, że wszystko miało się do tego czasu udać.
@Shadow
No to przynajmniej teraz wiem trochę więcej, choć powstrzymam się z jakimikolwiek osądami (tak wiem już osądziłem Razz), dopóki nie wypowie się Słowik...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 26 sierpnia 2011, 0:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No to się nie doczekasz, bo Słowik grilluje. Albo teraz specjalnie wleci i napisze, że codziennie tu wchodzi niezalogowany i uważa, że sytuacja jest pod kontrolą! Very Happy

Co do Jaro, rzeczywiście nie wiadomo, czy będzie to kolidowało z STC/NC, a czasu było wystarczająco, żeby to zrobić po ludzku.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 26 sierpnia 2011, 0:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tam chyba kiedyś główny admin wiadomo kto pisał, że mu napisali Razz, że ma być w listopadzie/grudniu niby te stc,a le to trzeba spytać wiadomo kogo. No tak było wystarczająco czasu, jednak co z tego, że jest termin ustalony, chcemy mieć chyba lepszy turniej za tydzień bo nie ma innej możliwości niż gorszy teraz tak ? (Proponuję szybką ankietę, wyrażam własne zdanie)
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 26 sierpnia 2011, 0:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Eh, no nie podoba mi się to, ale chyba muszę się zgodzić, że trochę by to pomogło, z tym, że sami uczestnicy nic nie zdziałają, musi do tego być praca admina i testerów map, bo po takich ocenach będziemy mieli powtórkę z rozrywki (czyt. mapa fajna = ordon, mapa słaba = za trudna)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 26 sierpnia 2011, 0:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Po pierwsze primo- również Shadole jestem zawiedziony postawą testerów ( oczywiście nie wszystkich )
Po drugie- ostatni weekend wakacji, więc co dziwnego, że chcę sobie poimprezować.
Po trzecie- jak na złość trafiłeś z tym wchodzeniem codziennie ^^ ( pomijając 17-22 iż wtedy mnie całkowicie nie było )
Po czwarte- mapka na kwali jak i cała reszta map zostanie podana zgodnie z terminem.
Po piąte- czepiać się mapek będzie można jak już będą mappacki.
Po szóste- tak pisałem z kilkoma nawet adminami stc i odpowiedź była, iż stc będzie w okolicach października, listopada stąd też przełożenie pl o tydzień byłoby ryzykowne.

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 26 sierpnia 2011, 0:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

odpuscmy pl, zjedzmy nalesniki ! : )
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 26 sierpnia 2011, 0:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jebać logikę!

EDIT (BO CHYBA NIE ZROZUMIAŁEŚ, a to, że nie zrozumiałeś, wcale nie oznacza, że żartuję, wyjątkowo): nie będzie wybranych map, a Ty dasz mapę na kwali, jebać logikę!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 26 sierpnia 2011, 1:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
jebać logikę!

EDIT (BO CHYBA NIE ZROZUMIAŁEŚ, a to, że nie zrozumiałeś, wcale nie oznacza, że żartuję, wyjątkowo): nie będzie wybranych map, a Ty dasz mapę na kwali, jebać logikę!


mapy wybrane będą... natomiast fakt, że mogą nie zostać sprawdzone wszystkie sam również uważam za żenujący, ale poradzić na to zbyt dużo nie mogę. Osoby wybierające mapy same się tego podjęły.
Aha i jeszcze co do Multilapów. Nie wiem czy źle zrozumiałem czy co, ale przecież napisałem przed "urlopem", że będą oceniane jak wszystkie inne mapy i jeżeli się przebiją to w turnieju będą.

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 26 sierpnia 2011, 1:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No spoko, będą wybrane, bo Ty tak mówisz! Już o nic się nie martwię! Mówisz to z taką pewnością, jakbyś chciał dać mapę na kwali z poprzednich PL. A mappacki będą wybrane na podstawie opinii dwóch osób, które przejechały 40% nadesłanych map, no spoko!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 26 sierpnia 2011, 1:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
mapy wybrane będą...


na od****dol : D <je_nalesnika>

Nie mogles wyznaczyc jakiejs osoby pod swoja nieobecnosc, która by sprawdzala aktywnosc testerow oraz jak ida postepy w sprawdzaniu map i w razie potrzby mogla by poproic o pomoc kogos ze sceny ?

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 26 sierpnia 2011, 1:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Oddo trafił w samo sedno, takie proste rozwiązanie.
P.S.: Mogę naleśnika, tylko trochę słabe połączenie mam :/

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 26 sierpnia 2011, 1:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
No spoko, będą wybrane, bo Ty tak mówisz! Już o nic się nie martwię! Mówisz to z taką pewnością, jakbyś chciał dać mapę na kwali z poprzednich PL. A mappacki będą wybrane na podstawie opinii dwóch osób, które przejechały 40% nadesłanych map, no spoko!


Pewny jestem tylko tego, że kiedyś umrę.
Twoim zdaniem mają 3 dni.
Moim zdaniem mają ponad tydzień.
Na chwile obecną ważne jest wybranie mapy na kwali, a co do takiej opinie są i były dość zgodne, że jest idealna... Na resztę mappacków będzie czas w kolejnych tygodniach. Skoro ma być bez pośpiechu to po jaką cholerę niby mappack np na 4 kolejke ma być wybrany już teraz??
Z jednej strony jest to niedbalstwo, ale z drugiej "jebać logike" mappacki na dalsze kolejki nie muszą być wybrane dopóki nie mają być publikowane.
Mappack na kolejkę ma być podany 5 września. Jeśli 4 września go nie będzie, wtedy zacznę się martwić i będę musiał wybierać z tego co będzie na daną chwilę dobrze i rzetelnie ocenione. Będzie to fail, do którego mam nadzieję, że nie dojdzie, a testerzy ogarną to wszystko i będzie dobrze.

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Joker.
Why so serious?


Dołączył: 03 Sty 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 504

Skąd: Łódź

PostWysłany: 26 sierpnia 2011, 1:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@Słowik
1. To chyba od tego jesteś adminem by ich k**wa pogonić do roboty skoro się zadeklarowali.
2. Tu się zgodzę, ale mimo wszystko miałeś sporo czasu na dopracowanie pewnych spraw.

Co z tego że będą podane mapy skoro nie jest sprawdzona nawet połowa.

PS
Pierdolić PL i naleśniki Drożdżowicza, wbijamy na grilla do Słowika! Twisted Evil

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 26 sierpnia 2011, 1:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Joker. napisał:
@Słowik
1. To chyba od tego jesteś adminem by ich kur** pogonić do roboty skoro się zadeklarowali.
2. Tu się zgodzę, ale mimo wszystko miałeś sporo czasu na dopracowanie pewnych spraw.

Co z tego że będą podane mapy skoro nie jest sprawdzona nawet połowa.

PS
Pierdolić PL i naleśniki Drożdżowicza, wbijamy na grilla do Słowika! Twisted Evil


1. nie było mnie, teraz jeste. już pogoniłem
2. można wbijać ^^
3. mapa na kwali już wiem jaka będzie, a reszta mam nadzieję, że do czasu daty podania będzie sprawdzona w pełni

tymczasem dobranoc

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 26 sierpnia 2011, 1:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
natomiast fakt, że mogą nie zostać sprawdzone wszystkie sam również uważam za żenujący, ale poradzić na to zbyt dużo nie mogę.

Osobiście uważam, że to jest twoja wina, bo to Ty wybrałeś osoby odpowiedzialne za mapy, Ty ich wydelegowałeś i Ty odpowiadasz za ich pracę. Tak jest w życiu.
Natomiast od siebie mogę napisać, że próbowałem jakoś pogonić do roboty, co było fchuj utrudnione przez braki kontaktowe.

Maxer prosił o PW na tmpl.info, na żadną wiadomość nie odpowiedział poza jedną.
Key się wywiązał.
Jeff robotę zaczął i go wcięło (ostatnio widziany 16 sierpnia? jeśli dobrze pamiętam).
Iam pracował sporo, za to uprzedził że go nie będzie w końcowej fazie.
Matu też rozpracował parę map i wybrał swoje topy, ale teraz także go nie widać.

Dzisiaj wysłałem ostatni mappack dla testerów (przypominam, że termin upłynął), w tym myślę dobrze zapowiadające się mapy Magika, czy Rafallo. Zobaczymy, jak to będzie.

Cytat:
Nie mogles wyznaczyc jakiejs osoby pod swoja nieobecnosc, która by sprawdzala aktywnosc testerow oraz jak ida postepy w sprawdzaniu map i w razie potrzby mogla by poproic o pomoc kogos ze sceny ?

Pewnie odpowie, że tego powinni być co-admini, dlatego też z góry mówię, że ze swojej strony nie miałem większych możliwości. Bata ni marchewki na kiju nie mam.

//Edit, bo trochę napisaliście ;P

Cytat:
3. mapa na kwali już wiem jaka będzie, a reszta mam nadzieję, że do czasu daty podania będzie sprawdzona w pełni

Podziel się, którą mapę wybrałeś Razz Chociaż swoim co-adminom :*

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
°אא Nothing
ESWC.pl&WCG.pl 2k10 Winner


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 200
Skąd: z kątowni

PostWysłany: 26 sierpnia 2011, 7:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie rozumiem, jak to termin upłynął?
Pytałem się 5 osób i każda mi powiedziała, że jest do niedzieli Neutral


Mam gotowe mapki już od kilku dni, chciałem poczekać z wysłaniem do weekendu, ale widzę nie doczekam się. Chyba na marne uczyłem się obsługi edytora tras. Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 10 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?