Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Ceniony Słowiczku, ostrożnie
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 10
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 27 lipca 2011, 14:40    Temat postu: Ceniony Słowiczku, ostrożnie Odpowiedz z cytatem  

Już 4 sierpnia bieżącego roku odbędzie się kolejna, 10 już edycja drużynowych mistrzostw polski w grę TrackMania Nations Forever zatytułowanych Polish League.

Ponoć najpierw w newsie był tam 4 lipca, to są skutki pisania o 4 rano.

Rozgrywki organizuje jeden z managerów Gameburg Team, którym jest oczywiście ceniony na scenie TM Mateusz "Słowik" Bartos. W turnieju nie zabraknie także podopiecznych "x3nun'a" i spółki.

Kwalifikację rozpoczynające się już w przyszłym tygodniu pomogą wyłonić zespoły, które wezmą udział kolejno w pierwszej i drugiej lidze. Ze wstępnych ustaleń każda z nich opiewać będzie w sześć drużyn, które systemem "każdy z każdym" wyłonią najlepsze ekipy z danej dywizji. Na kwalifikacje przez wyselekcjonowaną komisje zostanie wybrana jedna mapa, na której to w ciągu 15 minut w trybie TA wszyscy zawodnicy danej drużyny będą musieli zrobić jak najlepszy czas. Przy kolejnych turach turnieju głównego obowiązywać będzie nowy mappack złożony z trzech torów wyścigowych.

Z myślą o nadchodzącej premierze TM2 organizatorzy postanowili wprowadzić urozmaicenie, którym będzie obecność na każdej paczce map jednej planszy "The Best Of" z wszystkich poprzednich odsłon Polish League. Dwie pozostałe wybierane będą spośród wszystkich nadesłanych do administracji rozgrywek. Po więcej informacji odsyłam Was na forum turnieju.


Skopiowane ze strony Gameburga, pomijam naturalnie wszelakie błędy w faktach, bo to, że ktoś przykłada się do newsa o TM jest równie oczywiste, jak cenność Słowika na naszej scenie.

Chciałbym wiedzieć, jak news/reklama na stronie Gameburg wpływa na promocję/rozgłos PL10 i ogólnie, kogo i z jakiego względu to tam obchodzi. Poza tym graty za mecz z Robem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 28 lipca 2011, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jakeiś 24 godziny minely, doczekam się odpowiedzi? :>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 28 lipca 2011, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja tego tez nie rozumiem calkiem.
to jest aktualniejsze, niz co mozna się doczytac na tmpl.
już w nastepnym tygodniu startujemy z kwalifikacjami?

jeżeli mowisz slowik, ze twoj niedawny angazement jest dla sceny, a nie dla gamingu, to takiego typu newsy niech pierw będą na tmpl, bo w koncu tu sa oczestnicy PL10.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 28 lipca 2011, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jeśli mogę wtrącić pytanie. I to całkiem serio, zero ironii.

Cytat:
Z myślą o nadchodzącej premierze TM2 organizatorzy postanowili wprowadzić urozmaicenie, którym będzie obecność na każdej paczce map jednej planszy "The Best Of" z wszystkich poprzednich odsłon Polish League.

Co ma premiera TM2 do tego, że mają być trasy "Da best of..."? Myślałem, że będzie jedna z poprzednich tras dlatego, że to jubileusz a nie, że druga część gry wychodzi...

_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Lewy
V.I.P.


Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 615
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 28 lipca 2011, 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
jakeiś 24 godziny minely, doczekam się odpowiedzi? :>


Nie doczekasz się odpowiedzi pewnie dla tego, że nie dałeś znaku zapytania po swoich pytaniach tylko dałeś kropki. Smile

A wpływa na rozgłos tak, że cały Gameburg + ktoś kto odwiedzi stronę o tym wie więc zawsze parę osób więcej Wink A mecz z Robem to faktycznie było ciężkie wyzwanie ^^.

crowmaster_13 napisał:

Co ma premiera TM2 do tego, że mają być trasy "Da best of..."? Myślałem, że będzie jedna z poprzednich tras dlatego, że to jubileusz a nie, że druga część gry wychodzi...


Zapewne autor miał na myśli to, iż będzie to ostatnia edycja na jedynce a kolejne będą już na dwójce. W związku z powyższym w ostatniej edycji PL na TMNF będą trasy the best of PL Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 28 lipca 2011, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bo białe jest białe a czarne jest czarne Lewy? Odpowiedzi udziela się nie tylko na pytania, mogą być także odpowiedzi na prośby, tak jak w tym wypadku.

Jako osoba spoza TM na pewno bym się domyślił, że wyjście TM2 oznacza zaprzestanie organizowania mistrzostw kraju na TMNF, mhm.

Zresztą, nie rób za jego adwokata, pytałem się Słowika.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Lewy
V.I.P.


Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 615
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 28 lipca 2011, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wiem, że pytałeś się Słowika. Nie robię za jego adwokata a moja odpowiedź nie była odpowiedzią z pełną powagą wiec jeśli tak ją odebrałeś to trudno Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 28 lipca 2011, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

I znowu, dlaczego część ludzi cały czas gada, ze wyjście TM2 = koniec TMNF/UF? Tego nie potrafie zrozumieć. Bo TM2 ma lepszą grafike? I co z tego jak może się okazać klapą przez środowiska wydawane co jakiś czas i za dodatkową opłatą. może się okazać, ze dzięki TM2 będzie więcej osób w TMNF, bo jest to darmowa wersja (już ktoś o tym kiedyś pisał?) Smile
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 28 lipca 2011, 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Powoli zaczyna mnie to wszystko wkurwiać...
Dlaczego każdy musi się doszukiwać dziury w całym??
x3nun miał rację, że zaczniecie włazić mi w dupę, że nie robię tego dla sceny...

Otóż Shadow... Zgadzam się, to są efekty pisania o 4 nad ranem...
News zostal poprawiony dopiero teraz, bo nie miałem dostępu do kompa.
O Cenionym Słowiczku, Sensei napisał od siebie, sam się śmialem jak to przecztałem, jeśli o to Ci chodzi...

Jakub z tego co wiem na tmpl gadamy o PL od jaiegoś tygodnia, więc nie pierdol, że informacja najpierw pojawia się tam...

Po co ten news?? A no po to, że nie ma żadnych inncyh cupów...
Tak zgadza się akurat to było dla korzyści naszych wewnętrznych, sam drogi Jakubie prowadziłeś zespół gdy byliście w PGS chociażby i powinieneś jak to wygląda.... nie ma gry nie ma nic...

I jeśli o to wam chodzi, to nawet gdyby ktoś inny to organizował to o tego newsa bym poprosił...

Dla dalszego sprostowania TEAM gameburg to część projektu Gamburg.net i to góra musi widzieć że coś się u nas dzieje, że jest ochota na turnieje...
Mają być ligi i turnieje dla TrackManii w servisie Gameburg.net Co? Jeśli tak to przestańcie pieprzyć takie bzdury. Logiczne raczej, ze szefostwo GB, które jest w trakcie tworzenia tego portalu prędzej zobaczy, że w TM coś się dzieje na stronie gamingu niż na tmpl...
więc o k**wa niespodzianka, to ten news również jest z myślą o naszej scenie, żebyśmy k**wa mogli grać w cupach swoich a nie zenujących od esla z nagrodami, które dla większości nas polaków są niedostępne...

co do meczu z Robem... czy to moja wina że koleś się nie pojawiłCo? Ubaw z tego jest conajmniej niezrozumiały i beznadziejny...
Dodawać mamy wszystkie mecze, i to wyobraź sobie, ze PRZED ich rozegraniem przynajmniej dzień... Więc o co Wam k**wa chodzi??? ;/

Kończąc Shadow...
Nawiążę do Twojego newsa o AllGames...

xxxxxxxxxxxxx
08:51:54
cześc
08:51:56
oki nadam prawa
08:52:18
nie będę się wypowiadał na temat allplay ale jeśli zamierzają rozwijać esport no to fajnie
08:52:56
stronka budowana tyle czasu a nic rewelacyjnego + to że włożyli tylko 5 tys a wiesz ile dostali??
08:53:07
tyle co my albo lepiej
08:53:36
fajnie byłoby jakby jakieś fajne nagrody zasponsorowali innym scenmo chciażby waszej
08:53:43
ale czy tak będzie
08:53:46
ciężko powiedzieć

Zaczynam mieć wrażenie, że osoby totalnie nie związane ze sceną zaczynają bardziej chcieć b coś na niej się dzialo niż sami gracze... ( ozcywiście coniektórzy )'

Kończąc tego posta...

PRZEPRASZAM k**wa ŻE CHCĘ DOBRZE!!!

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bartzor
Doświadczony driver


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 111


PostWysłany: 28 lipca 2011, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Słowik, wspolczuje Ci Very Happy Teraz zostaniesz zmieszany z błotem, Twoje najmniejsze błedy będą bardzo krytykowane. Z czasem będzie lepiej. yoooo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pikaczu
Doświadczony driver


Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 249
Skąd: Radom.

PostWysłany: 28 lipca 2011, 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

b4rt144 napisał:
Słowik, wspolczuje Ci Very Happy Teraz zostaniesz zmieszany z błotem, Twoje najmniejsze błedy będą bardzo krytykowane. Z czasem będzie lepiej. yoooo



1 raz się z toba zgadzam, wina go za to ze wzial się z wlasnej woli za organizacje PL...

_________________




screen usunięty na żądanie Macieja N pseudonim 'Wiechu'

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 28 lipca 2011, 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Będąc w Anglii zanotowałem dość popularne tam powiedzenie "No good deed goes unpunished". Wtedy się dziwiłem, ale po powrocie do Polski widzę, że trochę w tym prawdy jest, także na swoim przykładzie (nie mówię teraz o TM).

Słowik - spokojnie, smarowali błotem i innych organizatorów, wcześniejszych edycji.

PS Ech, a miałem się nie odzywać w topicach o PL10...

Edit by Lex

_________________
Discord: vanitasss


Ostatnio zmieniony przez Vanitas / Lexiu dnia 29 lipca 2011, 22:31, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 29 lipca 2011, 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Słowik nie martw się, narzekają i mieszają z błotem bo zazdroszczą, a po PL10 będą się tylko cieszyć, ze zrobiłeś taki dobry turniej. Ignoruj to i tyle Smile

Cytat:
Słowik, wspolczuje Ci Very Happy Teraz zostaniesz zmieszany z błotem, Twoje najmniejsze błedy będą bardzo krytykowane. Z czasem będzie lepiej. yoooo

+1

_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bartzor
Doświadczony driver


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 111


PostWysłany: 29 lipca 2011, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wiem, wiem ze mnie kochacie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 29 lipca 2011, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dobrze, tylko że w tym przypadku nie ma żadnego mojego błędu...
To, że mi i Senseiowi w newsie pomyliły się miesiące to zwykły błąd techniczny... zostałby naprawiony szybciej, gdybym tylko miał dostęp do neta...
A czy to, że na stronie GB pojawił się news o PL10 to jest błądCo? Czy to jakaś zbrodnia do cholery??? ;/ Wystarczy pomyśleć... a nie doszukiwać się na siłę ch** wie czego...

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 29 lipca 2011, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ale czego Ty się nagle burzysz, krzyczysz, panikujesz i płaczesz? Napisałem jedno zdanie, z prośbą, żebyś mi na nie odpisał, ledwie zawtórowali mi Jakub i Crow (wszyscy w miarę łagodnie i kulturalnie), a Ciebie to już zaczyna wkurwiać? WTF?

Analizując Twoją "odpowiedź" - najpierw mówisz, że to było dla korzyści wewnętrznych (i thx za szczerość w tym momencie), jednak później twierdzisz, że zarząd Gameburg (przepraszam, żeby nie było, że mylę fakty, chodzi mi oczywiście o Gameburg-kropka-net) musi widzieć, że jest ochota na turnieje. Nie wiem, czy gdybym ja organizował mistrzostwa kraju w sraniu do kieliszków i dał newsa na talerzyk-kropka-pl, to byłoby to równoznaczne z zainteresowaniem na takie zawody i przyciąganiem nań sponsorów.

Nie rozumiem naprawdę, jak news na GB może świadczyć o popularności czegokolwiek, o czym zostanie tam napisany. Nie wierzę też, że zarząd takie rzeczy kupuje, bo w takim wypadku mógłbyś ich luźno robić w konia, a na razie jest chyba na odwrót. Chyba lepiej byłoby, gdybyś temu wielce zainteresowanemu naszą sceną zarządowi napisał proste, istotne _fakty_, na przykład na forum (btw, słyszałem, że lubisz dużo pisać na forach), choćby takie jak ilość graczy na ostatnim PL czy UTC (skłamałbyś, gdybyś powiedział, że zapisało się prawie 350 osób? Nie!).

Nawiązałeś też niby do mojego newsa o AllPlay, nie mam pojęcia w jakim celu, ale nieważne. Bodajże vice-szef tego przedsięwzięcia pisał do mnie wtedy, gdy pisałem pierwszego newsa na ten temat, czyli gdzieś na początku ubiegłego roku i przejawiał zainteresowanie naszą sceną. W sumie nie wiem, czy chciałeś napisać to samo, czy nie, po prostu mówię, jak było.

Jeszcze nawiążę do drugiego topicu, który w przypływie nienawiści do... ch** wie do kogo, chyba do samego siebie napisałeś... Zejdź na ziemię. I nie rób z siebie nie wiadomo jakiej ofiary, nikt do tej pory Cię nie zbluzgał ani nawet nie skrytykował (przecież doskonale wiesz, że błędy w newsie popełnił jego autor, więc znów pytam WTF?) a już płaczesz jak bóbr.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Joker.
Why so serious?


Dołączył: 03 Sty 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 504

Skąd: Łódź

PostWysłany: 29 lipca 2011, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dajcie spokój. Nie bardzo kminię do czego zmierzasz Shad, czepiasz się się jakiegoś newsa na jakiejś stronie, do tego z datami zupełnie z dupy wziętymi. Kogo to obchodzi czy to ma być jakaś reklama czy nie? Na kształt turnieju nie wpłynie, zainteresowania potencjalnych graczy też nie przyciągnie. Więc w czym problem? Może wyjaśnij dlaczego to takie ważne?
Słowik, nikt nie szuka dziury w całym. Po prostu zadano Ci pytanie na które zamiast odpowiedzieć rozpisałeś się ch** wie o czym niezrozumiałym językiem wstawiając w to pizdyliard kropek i do tego robiąc z siebie ofiarę losu.
PS
Nikt nie włazi Ci w dupę.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 29 lipca 2011, 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A tak się luźno przyczepiłem do newsa, doskonale wiesz dlaczego, choć może obaj nie umiemy tego sprecyzować - mniej więcej chodzi o ingerencję kolejnego multigejmingu w naszą scenę - co w przeszłości było zjawiskiem negatywnym. Chciałem publicznie otrzymać odpowiedź na rzecz, która mnie nurtuje. No i otrzymałem odpowiedź, że to dla korzyści wewnętrznych (jakich - not my fuckin business), ale jednocześnie, że dostaniemy kupę kasy podczas ich turniejów (wierzysz w to? bo ja tak, może dwa turnieje się odbędą). Dwie pieczenie na jednym ogniu, cudownie. Słowik jest już tak zgejmburczony, czy tam zgejmburgowany, że boję się, iż za jakiś czas nie usłyszę, że PL10 robimy na Gameburgu, a wtedy może już być za późno, żeby go utemperować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 29 lipca 2011, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja tam wczoraj pogadalem ze slowikiem na gg i mysle, ze się uspokoil i już będzie inaczej reagowal w przyszlosci.

w sumie powiedzial wczoraj coś madrego (szkoda, ze nie publicznie), a dokladniej:
"nawet jakbym coś robil pod gaming, to to, co robia inni przeciwko mnie, jeszcze mniej pomaga pl10 czy scenie."

sadze, ze mial z tym racje.

mimo wszystko, tez mam nadzieje, ze z tym gamingiem nie będzie przesady, bo mnie to ten gaming robi jakos mniej sympatyczny, niz sympatyczny.


@joker
az nie mogę patrzec na twoj podpis z tym megabykiem gramatykalnym lexia. NO deed..., nie NONE deed...!!! czy chcecie naprawdę, zeby marta znow wpadla i wytlumaczyla? Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 29 lipca 2011, 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak więc, już bez emocji i na spokojnie.

News pojawił się po prostu...
Dzieje się coś ważnego na scenie, więc informuję o tym i powstaje news.
To, że ja jestem organizatorem PL nie ma na to żadnego wpływu, bo tak jak napisałem gdyby ktoś inny był organizatorem to ten news i tak by się pojawił.
Pomijam w tym wszystkim te błędy z datami. Był to błąd mój, bo ja pomyliłem miesiące pisząc Senseiowi na gg, i w drobnym stopniu Senseia, że nie zwracając uwagi, że podana data już minęła przepisał to co ja napisałem.
Jak to się ma do reklamy TrackManii. Otóż pokazuje, że scena żyje. Po tym jak WCG zrezygnowało z TM, po tym jak doszło do nas info, że również na ESWC nie będzie TM oraz po tym jak na ESLu również przestali organizować dla nas Cupy/Ligi, a na dodatek wszystkie inne portale typu Cybersport przechodzą koło TrackManii bokiem. Po tym wszystkim ktoś kto nie śledzi TM na bieżąco pomyślałby zapewne, że lata świetności tej gry się skończyły i nie warto już w tę grę inwestować, bo nie ma w kogo/co. I byłby w błędzie, bo mimo iż to już nie to co kiedyś to nadal jesteśmy zajebistą sceną z zajebistymi ludźmi, dla których warto coś organizować. I na prawdę z ręką na sercu ( ale to zaraz bo teraz pisze ) przyrzekam, że wszystkie moje działania miały na celu dobro naszej sceny. Jedni są pesymistami inni optymistami, ja należę do tych drugich i wierzę, że w tym projekcie znajdzie się miejsce również dla naszej sceny i to nie tak jak piszesz na 2 cupy, tylko na stałe...
Joker- wczorajsze moje pisanie to same nerwy... ( co do kropek to ja już tak mam, nawyk )
Teraz na to patrząc widzę, że osądziłem innych o szukanie dziury w całym a tak na prawdę sam to zrobiłem. Największe nerwy wzbudziła we mnie wzmianka o tym moim nierozegranym meczu, choć to nie w tym był sens tego posta. Nie lubię ironii, a rozumiem, że takową była wzmianka o tym meczu, no cóż poniosło mnie.
Idąc dalej, Shadow NIE BÓJ SIĘ, zapewniam, że PL nie będzie organizowane na GB Smile
Wyobraź sobie, ze nawet ja sądzą iż to już by nie było nasze tmplowskie Polish League.

Podsumowując:
-Słowika poniosło
-Słowik chcę dla sceny dobrze
-Słowik chce zajebistego PL dla naszej sceny, a nie dla gameburga
-Słowik next razem postara się bardziej panować nad emocjami
-Słowik już widzi, że faktycznie (ogólnie ) przedobrzył z pierdoleniem w każdym prawie poście o Gameburgu, co w efekcie doprowadziło do takiego a nie innego myślenia innych osób
-Słowik przeprasza za swój wybuch
-Słowik kieruje serdecznie podziękowania dla:
Lewego,Ajema,x3nuna,Jakuba
bo to dzięki nim się ogarnął...

PiS & LoVe !!!

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 10 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?