Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
(pierwsze podejście) REKLAMY-SONDA
Idź do strony Poprzedni  1, 2 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 10
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy widzicie problem w umieszczeniu na mapach, bannerów reklamujących wzamian za 500zł nagrody dla zwycięzcy turnieju?
Tak
40%
 40%  [ 17 ]
Nie
59%
 59%  [ 25 ]
Wszystkich Głosów : 42

Autor Wiadomość
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 29 lipca 2011, 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wiele osób jeszcze i tak nie przeczyta poprzednich postów, ale może ten przeczyta. Nie, z powodu tego, że nie wiadomo jak to podzielić i będzie to powodowało kłótnie wewnątrzteamowe, Scrapp zostaw to na jakiś turniej indywidualny np IDTC 3, które być może się odbędzie po gameburgu jak by był czas.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 29 lipca 2011, 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ty za to we własnym interesie, nawet mnożenie i dzielenie potrafiłes opanowac do perfekcji Smile


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 29 lipca 2011, 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

po pierwsze- wyjęte z kontekstu
po drugie- co tam widzisz złego??
po trzecie- tekst w nawiasie mówi wszystko

owa treść była odpowiedzią na wiadomość Notha, że na tylu graczy to wyjdą grosze...
po za tym ja sam bym nie grał więc nic bym z tego nie miał...
a o tej opcji "za mapę" pomyślałem właśnie ze względu na oczekiwane posty typu "to bezsensu na tylu graczy"

do tego... chwile później były żarty z Lewym że jak my pojedziemy w składzie to wygramy ale może drugą ligę itd... dużo więcej treści było o tej wygranej, tylko co w tym było złego???

Z resztą nie produkuj się...
Już napisałem Scrapplerowi żeby sobie odpuścił tę nagrodę bo jak widać niektórym nigdy nic nie pasuje i nie warto tracić kasy na tak zniszczoną scenę...
Dziękuję papa

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 29 lipca 2011, 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja proponuję każdemu narysować na policzku karnego kutasa. Bardzo dobrze, że nie będzie tej kasy, Skrap chyba doskonale wie, ze zawsze jak rzucal kasa, to byla o to klotnia, wiec wyjebane na jego kase (czyt. dobrze się stalo).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 29 lipca 2011, 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
Ja proponuję każdemu narysować na policzku karnego kutasa. Bardzo dobrze, że nie będzie tej kasy, Skrap chyba doskonale wie, ze zawsze jak rzucal kasa, to byla o to klotnia, wiec wyjebane na jego kase (czyt. dobrze się stalo).


tak tylko teraz tak pierdoliłeś jakby PL już było ustawione a xx już wygrało... i głównie dlatego te cale nerwy...
wystarczylo normalnie napisać o co chodzi... i że to nie ma sensu i nie byłoby problemu... wyobraź sobie że jestem człowiekiem i da się ze mną rozmawiać również spokojnie... pod warunkiem, że nie kieruje się w moją stronę żadnych oszczerstw i bluzg...

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 29 lipca 2011, 23:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No jasne, ze się da rozmawiac normalnie. Jak poprosiłem Cie o odpowiedz na proste pytanie, to wybuchles, zaczales się buntować jak hot-blond-pietnastka i robiles wszystko na przekór mi, mimo ze wczesniej byles za mna (pewnie nie zrozumiesz - mam w tym momencie na mysli multilapy i trasy od zagranicznych autorów). Ale nie, wolałeś płakać, niz normalnie rozmawiac, rzeczywiście jesteś czlowiekiem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 29 lipca 2011, 23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
No jasne, ze się da rozmawiac normalnie. Jak poprosiłem Cie o odpowiedz na proste pytanie, to wybuchles, zaczales się buntować jak hot-blond-pietnastka i robiles wszystko na przekór mi, mimo ze wczesniej byles za mna (pewnie nie zrozumiesz - mam w tym momencie na mysli multilapy i trasy od zagranicznych autorów). Ale nie, wolałeś płakać, niz normalnie rozmawiac, rzeczywiście jesteś czlowiekiem Smile


oczywiście nie widziałeś dzisiejszego posta, w którym wytlumaczyłem swój wybuch złości i w którym przeprosiłem?? a no szkoda Smile

info o mapperach i multilapach również edytowałem bo wcale nie mam zamiaro robić czegoś na przekór Tobie... to ma/miało być dobre dla wszystkich

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bartzor
Doświadczony driver


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 111


PostWysłany: 30 lipca 2011, 0:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja nie ogarniam ;o Jaki sens jest w dawaniu reklam na trasach na których graja "szare myszki", to jest bezsensu. A co do nagrody to wydaje mi się ze nalezy się najlepszej ekipie, czyli która wygra cale pl. Osoby które robią mapy są osobami wspomagajacymi ten caly turniej (z własnej woli), ale nagroda wg. mnie nalezy się graczom. Ta kwota pieniedzy ma być przeznaczona na "nagrody" a nie jako wynagrodzenie pieniezne dla osob które zorganizowaly turniej. każdy pomaga z wlasnej woli, nikt nikogo nie zmusza. Idąc tropem "ja jako mapmaker chce dostać kase za to ze trace czas" to admini i sedziowe również powinni otrzymac wynagrodzenie. SCENY NIE MA przez Toby`ego ;/ / / /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Toby
Forever Troll!


Dołączył: 03 Sie 2010
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1226

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 30 lipca 2011, 0:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

"SCENY NIE MA przez Toby`ego ;/ / / /"

To już chyba twoj kultowy tekst Mr. Green

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bartzor
Doświadczony driver


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 111


PostWysłany: 30 lipca 2011, 0:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Przeciez to zarty Very Happy Masz racje, tak się przyjelo jakoś Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 10 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?