Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Głos ludu
Idź do strony Poprzedni  1, 2 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 10
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Mam robić PL10 ???
Tak
46%
 46%  [ 31 ]
Nie
53%
 53%  [ 36 ]
Wszystkich Głosów : 67

Autor Wiadomość
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 30 lipca 2011, 7:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zamiast takie ankiety dawać byś się przespał do rana, przemyślał wszystko i wtedy dawał, a nie w nocy, jak poleciało kilka nieprzeyjemnych dla Ciebie słów.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Joker.
Why so serious?


Dołączył: 03 Sty 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 504

Skąd: Łódź

PostWysłany: 30 lipca 2011, 9:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Po części zgodzę się z Ajemem. Jedyną różnicą jest że ja zagłosowałem na tak. Weź Słowik teraz nie odpierdalaj i nie dawaj się takim prowokacjom jakie tu mają miejsce. Zawsze znajdzie się grupka osób której nic nie będzie pasowało.
Aha, i jeszcze coś do Shadowa. Czy naprawdę tak Ci przeszkadza że Słowik chce zrobić Pl10? Jeśli tak to chociaż łaskawie byś się komuś nie wpierdalał w robotę. A jeśli sam chciałbyś to zorganizować to miałeś na to mnóstwo czasu. Przypomnij sobie ile Cię namawiałem by coś w tym kierunku ruszyło.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 30 lipca 2011, 9:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A ja ci napisze trochę z innej beki.

jesteś glupim hipokrytą.

kiedyś pisales ze nie przejmujesz się tym co ludzie mowia Tobie i o Tobie, ze zdanie innych splywa po Tobie jak po kaczce. A tym czasem 2-3 osoby napisaly coś o Tobie i twojej inicjatywie nie tak jakbys chciał i już zaczynasz plakac i zakladasz jakieś pojebane ankiety. Ogarnij się i nie rzucaj slow na wiatr bo to jest poprostu idiotyzm.

Nie glosuje, poczekam az się ogarniesz.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 30 lipca 2011, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zgodzę się całkowicie z iam'em sam przecież pamietam jak zaczynałem i zawsze były jakieś błedy też były pociski i wielkie obrazy ale ch** przyjąłem to do siebie zawsze mogłem liczyć na kogos pomoc czy cokolwiek innego w razie pytań.

Emocje były i zawsze będą ale pisanie 100x Dobranoc jest monotonne raz piszesz i koniec idziesz w uj do kobiety czy kij wie gdzie i japa po co 10 tematów o jednej sprawie.

Co do końca sceny to ja nie wiem dla kogo jest koniec. Na scrapplanie było sporo osób i zabawa była niesamowita co do turniejów również w Cybersporcie ostatnio było dosyc sporo osób jak na niby konczaca się scene. I proszę nie pisz ze scena upada bo gdyby znalazło się kilku chętnych na robienie czegoś to ta scena pobila by nfs znowu na luzie bo Cyberek jest otwarty na wszelkie propozycje organizacyjne , co do innych Lig jest to samo.

pamiętaj że zawsze możesz liczyć na graczy którzy pomogą. Nigdzie nie ma takiej sceny jaką My mamy.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Cieply
Jeździ konno


Dołączył: 19 Sty 2010
Posty: 80


PostWysłany: 30 lipca 2011, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zagłosowałem na nie, jeżeli przejmujesz się wynikami ankiety i tym co inni mówią to nie powinieneś PL organizować bo w końcu i tak pękniesz i to zostawisz.

Jeżeli jesteś gotów zrobić ten turniej tak jak Ty go widzisz, nie patrząc na głosy osób, które same mają na niego wyjebane, a przez własne animozje do Ciebie lub Twojego teamu robią wszystko żeby jednak Ci się nie udało, to olej wyniki tej bezsensownej ankiety i rób swoje, bo nikt inny chyba dupy nie ruszy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 30 lipca 2011, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dla mnie to jest śmieszne. Co prawda nie gram już, ale chyba mogę coś powiedzieć.
Słowiku - wydaje mi się, że nie jesteś odpowiednią osobą do organizowania takiej "imprezy". To nie to samo co rozpalenie grilla i zrobienie kiełbasek. Usiądź na spokojnie, policz do 10 i zerknij na to co zrobiłeś.
Jak można założyć taki temat? Człowieku, ogarnij się. Tak samo jak twoje tematy o tym jak masz przejebane życie, myślałem, że więcej tego nie zobacze, a tu niespodzianka. Jak kobieta w ciąży.
Dobrze, że jest ktoś, kto spróbował to ogarnąć, poświęcił na to swój czas, ale nie zawsze jest to odpowiednia osoba, niestety.
A reakcja na słowa Shadowa i Coba? To jak z filmami - "proszę o ocene", jak ktoś krytykuje to leci odpowiedź autora - "nie podoba się to nie oglądaj"...
Więc przemyśl to jeszcze raz, czy na pewno dasz sobie z tym rade. Jeśli tak, to rusz dupe i nie dawaj się ponieść emocjom.

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 30 lipca 2011, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jestem jeb***, ale coniektórzy nadal tego nie rozumieją...
ja nie strzelam fochy o obrażanie mnie od debil tępaków itd...
do do tego to nadal mnie jakoś szczególnie nie rusza Wink
Z alternatywy Shadowa w ręku śmieję się do teraz gdy to czytam ^^

Ja po prostu nie widzę sensur robienia czegoś wbrew "scenowiczom"
Po za mam poświęcać swój czas i marnować nerwy skoro gracze tego nie chcą?? Nie wiem czy ze złośliwości, czy ch** wie czego innego.
Po prostu moim zdaniem jeśli ktoś chce pomóc to pomaga, a nie pizga ironiczne? głupie żarty ... widziecie jestem tak głupi, że nadal nie widzę tego dowcipu Cobhama choć przeczytałem ten jego post kilkanaście razy...
skoro wszyscy tu są tak mądrzy to niech mi ktoś wytłumaczy, w którym miejscu tam jest jakaś pomoc... w którym miejsce Cobham tłumaczy mi, że to żart...

będę bardzo wdzięczny...

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 30 lipca 2011, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Słowik napisał:
niech mi ktoś wytłumaczy, w którym miejscu tam jest jakaś pomoc... w którym miejsce Cobham tłumaczy mi, że to żart...

będę bardzo wdzięczny...

Ironia. Przecież nikt nie chce kasy za zrobienie tras do turnieju. Pokazałem jedynie do czego może doprowadzić bawienie się w politykę - twój cytat: "Wyrażam zgodę, aby w przypadku wybrania mojej mapy do turnieju, zostały na niej umieszczone bannery reklamowe/sponsorskie.".
Tymi słowami ukazałeś pogardę dla twórców tras, którzy jako jedyni robią tu coś nie oczekując niczego w zamian. Ich imienia nie ma na żadnych billboardach (tak jak sponsora). Wydaje mi się, że traktujesz trasy jak coś nieistotnego, nie widzisz pracy ludzi, a na dodatek każesz im pisać takie oświadczenia. Jesteś bezczelny.

Takie moje (podkurwione) poczucie humoru.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 30 lipca 2011, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

za coś nieistotnego?? w żadnym razie...
Bezczelny byłbym gdybym o tym nie poinformował i bez żadnego gadania edytował sobie później mapy i wstawił bannery...
Faktycznie podkuriwone poczucie humoru- patrz jaki burdel się zrobił...

edit: Po za tym Cobham...
prosić nie równa się kazać...

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* StaR
Star Małpa


Dołączył: 11 Sie 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 325

Skąd: Poznań

PostWysłany: 30 lipca 2011, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

k**wa, Słowik.
Ja pi***olę k**wa mać. Nie czytałem wszystkich postów, mam totalnie wyjebane o co tu tak naprawdę chodzi.
Nie wiem co Ci się stało, ale wydaje mi się, że to wszystko co robisz jest trochę nad wyraz. Nie wiem co i komu chcesz tym wszystkim udowodnić. Ogólnie bardzo bawi mnie Twoja aktualna postawa (zdecydowanie, elokwencja), nie żebym się wpierdalał, ale może lepiej wziąć się za naukę? Zbliża się wrzesień, a ja dam sobie rękę uciąć, że masz coś do zaliczenia. Nie żebym się wpierdalał, ale Twój poziom nie jest równoległy do stanowiska które usilnie próbujesz zająć. Krótko mówiąc jesteś k**wa za chudy w uszach.
Jeśli więc koniecznie chcesz robić swoje i jesteś pewien, że za tydzień się nic nie zmieni to rób swoje i zamilknij proszę.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 30 lipca 2011, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Słowik, skoro dalej nie rozumiesz, dlaczego to jest żart - Cobham wyraźnie napisał, że to ironia, którą wielu utożsamia z sarkazmem.

Kod:
Używany przez ludzi niewykształconych, którzy zwą sarkazm „niższą formą żartu dla kretynów”


Definicja sarkazmu by Nonsensopedia

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 30 lipca 2011, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

czytajac post stara, wydaje mi się, ze blad slowika głównie lezy w tym, ze zbyt bardzo się przejmuje tym byciem adminem w gamingu i kladzie na to za duza wage, jakby to było coś waznego, wazniejsze np niz jego oceny w szkole czy coś takiego.
sadze, ze shadow już przez doswiadczenie do tego doszedl, ze gamingi dzialaja głównie dla siebie, a admini dywizji sa w sumie tylko marionetki na drodze do celu gamingu, który zawsze jest zyskiem pienieznym.

ja jednak dalej nie widze nic zlego w tym, jak slowik by organizowal te PL.
mysle, ze teraz już daliscie mu wystarczajaco do myslenia, ze przez bycie adminem nie jest nie wiadomo kim. jego kasowanie postow jest oczywiście zalem, on poprostu musi się pierw nauczyc, ze pozycje admina nie ma się, by pokazac kim się jest, ale temu, zeby w sumie działać dla dobra wszystkich.
mozna powiedziec, ze taki ktos w takim razie się nie nadaje do tego byciem organizatorem pl, ale ja szczerze mowiac nie widze innych chętnych.

mi się wydaje, ze slowik przesadze z tym, co robi i niektorym może się wydawac glupi, albo powiedzmy kierujacym się zdaniem innych, ale także uwazam to za nie fair, jak specialnie stawiacie mu caly czas fale, aby w nie wdepnal.

w dawnych pl ja bylem czesto glowny punkt klutni, ale wtedy bylem przekonany, ze to co aktualnie było, było zle i temu się klucilem.
teraz mysle, ze ten PL będzie głównie dyplomatycznie i demokratycznie ustawiony, wiec w sumie nie ma powodow do klutni.

może dajmy mu to zrobić i ocenmy po sprawie, jak było?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mixaki
Doświadczony driver


Dołączył: 01 Lip 2010
Ostrzeżeń: 3
Posty: 179



PostWysłany: 30 lipca 2011, 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ludzie uspokójcie się! Jeśli nadal będziecie się kłócić to sceny polskiej nie będzie i zostaną tylko obrazki z Award'ów i wspomnienia .... Ja jestem za tym aby Słowik zrobił PL10 , bo to osoba która dużo zrobiła żeby odbyło się te PL10. Ja was nie rozumiem dlaczego wy to odrzucacie....
_________________
http://img263.imageshack.us/i/91127545.png/

konrad1998_98@o2.pl - to mój email

ŻEGNAJ NFS A PRECZ GNOMIE JEDEN!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stys
Pirat drogowy


Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 576
Skąd: Biała Podlaska

PostWysłany: 30 lipca 2011, 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Słowiczek nie obraź się, bo w sumie to teraz prawda jest co napisze.
Nie było po co się pchać do tej sprawy, inaczej mówiąc było to'' istne samobójstwo''? Zawsze będzie coś nie tak, wszystkim nie dogodzisz...
Chcę, abyś zrobił wszystko co możesz, aby PL było udane.

Teraz tak trochę inaczej. Czy nie lepiej by było aby PL robiły osoby związane już z tym turniejem? Ona wiedzą najlepiej czego brak i co można zmienić. Jeżeli tak stawiacie sprawę, to dajcie za rok dla Słowika zorganizować PL

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ludwik
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 21 Paź 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 394

Skąd: Miłomłyn/Ostróda

PostWysłany: 30 lipca 2011, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

stys napisał:
Teraz tak trochę inaczej. Czy nie lepiej by było aby PL robiły osoby związane już z tym turniejem? Ona wiedzą najlepiej czego brak i co można zmienić. Jeżeli tak stawiacie sprawę, to dajcie za rok dla Słowika zorganizować PL


Co znaczy osoby zwiazane? Przeciez co roku PL organizuje ktos inny, wiec po prawdze nie ma takich osob.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 10 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?