Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Konkurs mapperski TMPL.info, edycja druga
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 18 sierpnia 2011, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Być może konkurs się przedłuży o dzień-dwa, gdyż w poniedziałek wyjeżdżam i najprawdopodobniej wracam w następną niedzielę albo poniedziałek (28/29 sierpnia).
_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 26 sierpnia 2011, 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No i konkurs zakończony. Obyło się bez żadnych problemów, niestety jest jeden zgrzyt.

Przechodząc do sedna - mapy autora _tm_ravpolska zostały wykluczone z konkursu.
Uzasadnienie - Zdecydowanie po 20 i więcej ocen "+++" w przypadku, gdy reszta map nawet 20 ocen nie ma, przykuwa uwagę. Szanowny pan Rav albo skrzyknął kolegów, albo po prostu pododawał oceny z multikonta. Niestety, zachowania takie nie były przewidziane w regulaminie, dlatego też moja decyzja wydaje się nieco bez podstaw. Muszę być jednak sprawiedliwy wobec pozostałych uczestników, którzy nie czuli takiego parcia na wygraną i nie wątpili w swoje trasy, sięgając po niezbyt uczciwy arsenał. Decyzja jest nieodwołalna.

A oto i wszystkie wyniki:


Proszę zwycięzców o podanie swoich loginów (bądź loginów docelowych np. znajomego w przypadku braku TMUF) i potwierdzenia odebrania nagród:

1) 16 600cc
2) 10 500cc
3) 6 200cc
4) 4 100cc
5) 2 000cc
6) 2 000cc

Pozdrawiam Smile

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
*NS* luka
Rudy


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 3
Posty: 816

Skąd: Braniewo

PostWysłany: 26 sierpnia 2011, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

POTWIERDZAM !! XD

luka6

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 26 sierpnia 2011, 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak więc widać - nasze podejrzenia Luka co do Rav'a wbijającego "z kolegami" na serwer i votującymi na swoje trasy miały swoje podstawy Wink

GZ Sherlock !

Gratuluję wygranym, było parę tras, które naprawdę przyjemnie się jeździło !

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 26 sierpnia 2011, 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zal, zeby nawet w takim czyms odwalac cyrki... odechciewa się robić cokolwiek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
*NS* luka
Rudy


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 3
Posty: 816

Skąd: Braniewo

PostWysłany: 26 sierpnia 2011, 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Good job watson

dalismy rade ajem! możemy teraz przyjmować oferty detektywistyczne ^^

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
bt»basior
Jeździ konno


Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 14


PostWysłany: 26 sierpnia 2011, 23:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Login: prop1c
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rafallo
Team Poland


Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 108


PostWysłany: 27 sierpnia 2011, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Login : rafallo
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ravpolska
Jeździ konno


Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 10


PostWysłany: 28 sierpnia 2011, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hehe luzik wiedziałem ze tak będzie ,bez urazy:) lecz nie moja wina ze zainteresowanie znikło kunkursem i ludzie przestali głosowac gdy moje trasy mialy już dużo wiecej głosow ,na moje głosowali dalej , wiec ciuliki z was a nie detektywi:P Nie macie całkowitej racji nikogo niezuszałem do oddania głosu wiec wasze argumenty co do usuniecia moich tras sa neiuzasadnione Smile i czuje się uszukany!!Razz prawdę mowiac nawet jakbym wygrał nie przyjol bym miedziakow tyko mialem zamiar oddac następnym w kolejce bo miedzi mam bardzo dużo Smile wiedzcie jedno ze jeżeli wystawiam 5 szybkich tras na 50 techow czy cholera wie ile tego tam było to każdy kto jedzi fs odda głos na fs czegolnie ja to moj zieomek , wiec powtazam nei macie racji wszystko było zgodne z regulaminem Smile przykro mi i pewnie będzie przykro ludzikom ktorzy głosowali na moje trasy wiec nie tylko ja tu zostałem pokrzywdzony:) dobra nei ma co już pisać bo i tak będzie ze oszukałem system:) wiecej nie będę moich tras już zgłaszał bo historia się powtorzy heh sory za błedy jak sa ale mem jebitnego kaca po weselu pozdro all gratuluje wygranym zasłuzyli:) nara detektywi heh
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 28 sierpnia 2011, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Aha mhm, cziterze


Luka, zakładamy Spólkę z Nieograniczoną Odpowiedzialnością DeTMPLtektywi ? Będziemy karać botów i oszustów !

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
ravpolska
Jeździ konno


Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 10


PostWysłany: 28 sierpnia 2011, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

piszesz ogolnie czy to do mnie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xvxgumissxvx
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 29 Maj 2011
Posty: 2
Skąd: Sierpc

PostWysłany: 28 sierpnia 2011, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

[quote="iam"]Aha mhm, cziterze


Luka, zakładamy Spólkę z Nieograniczoną Odpowiedzialnością DeTMPLtektywi ? Będziemy karać botów i oszustów ![/quote]
Cziter To Cię spłodził ;ppp Rav i jego Trasy wygrały, i nic Tego nie zmieni, nie mieliście prawa ich usuńąć, a tym bardziej pozbawić Rava Wygranej. Piąteczka Rav Wygrałeś a wam NARA Faje.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
IcemaN
Jeździ konno


Dołączył: 01 Sty 2011
Posty: 21


PostWysłany: 28 sierpnia 2011, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja za bardzo nie interesowałem się tym konkursem ale jedno jest pewno nie mogliście usuńąć tras rava bez 100% pewności ze ktokolwiek oszukiwał to ze zebrały najwięcej głosów swiadczy o tym ze tyle osób je lubiło było trzeba poprosić graczy co jeżdzą na techach , aby głosowali
widocznie inne trasy były słabsze. Co do oszukiwania loginy graczy głosujacych zawsze idzie sprawdzić z odpowiednimi pluginami administrator serwera powinien to wiedzieć

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°אא Ksenuns0n
Pirat drogowy


Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 798
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: 28 sierpnia 2011, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ravpolska napisał:
wiedzcie jedno ze jeżeli wystawiam 5 szybkich tras na 50 techow czy cholera wie ile tego tam było to każdy kto jedzi fs odda głos na fs czegolnie ja to moj zieomek , wiec powtazam nei macie racji wszystko było zgodne z regulaminem Smile

Każdy kto jeździ fs odda wyższą ocenę na trasę fs, a niższą na techniczną - to normalne. Jednak jeżeli tylko na Twojej trasie było tyle głosów na najwyższą ocenę, a na innych nie było w ogóle żadnych to znaczy, że wchodził osoby, które Cie znały i tylko Twoje trasy oceniały. To natomiast oznacza, że to byli albo Twoi znajomi albo Twoi wierni fani !
xvxgumissxvx napisał:
Rav i jego Trasy wygrały, i nic Tego nie zmieni, nie mieliście prawa ich usuńąć, a tym bardziej pozbawić Rava Wygranej.

Doprawdy ? Na pewno niemożna stwierdzić czyje mapy są najlepsze oglądać jedynie trasy znajomego. Kto wie, może była tam trasa, która wyjątkowo przypadła Ci do gustu i zasłużyła na te 3 plusiki. No, ale skąd możesz wiedzieć skoro nawet nie sprawdziłeś tego. Podejrzewam, że musisz być właśnie jego znajomym lub wiernym fanem (!) skoro postanowiłeś się pierwszy raz odezwać by go obronić. Nawet jeżeli Rav Was nie namawiał to nie zmienia faktu, że to nie jest fair wobec innych mapperów i ich dzieł.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
xvxgumissxvx
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 29 Maj 2011
Posty: 2
Skąd: Sierpc

PostWysłany: 28 sierpnia 2011, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

[quote="x3nun"][quote="ravpolska"] wiedzcie jedno ze jeżeli wystawiam 5 szybkich tras na 50 techow czy cholera wie ile tego tam było to każdy kto jedzi fs odda głos na fs czegolnie ja to moj zieomek , wiec powtazam nei macie racji wszystko było zgodne z regulaminem Smile[/quote]
Każdy kto jeździ fs odda wyższą ocenę na trasę fs, a niższą na techniczną - to normalne. Jednak jeżeli tylko na Twojej trasie było tyle głosów na najwyższą ocenę, a na innych nie było w ogóle żadnych to znaczy, że wchodził osoby, które Cie znały i tylko Twoje trasy oceniały. To natomiast oznacza, że to byli albo Twoi znajomi albo Twoi wierni fani !
[quote="xvxgumissxvx"]Rav i jego Trasy wygrały, i nic Tego nie zmieni, nie mieliście prawa ich usuńąć, a tym bardziej pozbawić Rava Wygranej.[/quote]
Doprawdy ? Na pewno niemożna stwierdzić czyje mapy są najlepsze oglądać jedynie trasy znajomego. Kto wie, może była tam trasa, która wyjątkowo przypadła Ci do gustu i zasłużyła na te 3 plusiki. No, ale skąd możesz wiedzieć skoro nawet nie sprawdziłeś tego. Podejrzewam, że musisz być właśnie jego znajomym lub wiernym fanem (!) skoro postanowiłeś się pierwszy raz odezwać by go obronić. Nawet jeżeli Rav Was nie namawiał to nie zmienia faktu, że to nie jest fair wobec innych mapperów i ich dzieł.[/quote] Piepszysz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
zame
Jeździ konno


Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 80
Skąd: Podlasie

PostWysłany: 28 sierpnia 2011, 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Czyli wniosek z tego, że mamy jednego wybitnego mapera i kilkunastu beznadziejnych. EUREKA! Obsypmy złotem ravpolska i postawmy mu posąg.
_________________
- A czym byliby ludzie bez miłości?
GINĄCYM GATUNKIEM, odparł Śmierć.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 28 sierpnia 2011, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

xvxgumissxvx napisał:
Cziter To Cię spłodził ;ppp Rav i jego Trasy wygrały, i nic Tego nie zmieni, nie mieliście prawa ich usuńąć, a tym bardziej pozbawić Rava Wygranej. Piąteczka Rav Wygrałeś a wam NARA Faje.

Po pierwsze te mapy były nawet jak na fs słabe, zawsze jest tak, że koledzy z jednej drużyny chcą wspierać siebie nawzajem (doskonały przykład to nominacje do PTMA, gdzie nagle 7 osób postanowiło nominować do najlepszego serwera, serwer SSC, osoby te zarejestrowały się kilka minut/godzin wcześniej). Niestety Twoje gadanie nic tu już nie da, a niesmak pozostał...
Poza tym Lexiu jako organizator turnieju miał PEŁNE prawo usuńąć jego mapy, szczególnie że głosy na te mapy były masakrycznie nieproporcjonalne i do tego wszystkie jego mapy miały takie głosy, a raczej nie uważam je za jakieś objawione. Zrobiliście przekręt, a teraz jeszcze próbujecie udowodnić swoją niewinność.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
ravpolska
Jeździ konno


Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 10


PostWysłany: 28 sierpnia 2011, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Robicie larmo nie wiem po co , już po turnieju, trasy zostaly usuniete nie ma problemu i pisałem bez urazy wiec proszę mnei nie obrazac bo sobie tego nie zycze ,dopieprzacie mi za to ze inni glosowali na te trasy i nie wazne czy były dobre czy słabe takie dalem. i nie zycze sobie głpich dogaduszek ze rav najlepszy mapper bo ja tak nieuwazam, i zamykamy temat bo to nie ma sęsu

(Dodano 28 sieprpnia 2011, 15:37)
a ty zame nie kozacz bo twoje były najsłabsze

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 28 sierpnia 2011, 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zamknac ryje ok? sory, ale nawet niektore 10-latki potafia prezentowac wyzszy poziom, dlatego pobanuje, jeśli się nie zamkniecie na ten temat i nie obchodza mnie (nas) wasze e-reakcje, to jest przesada, jasne bitches? nie odpowiadac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 28 sierpnia 2011, 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zamknij ryj Shad ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?