Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Pomocy nie mogę wczytać tras w trackmani united
Idź do strony Poprzedni  1, 2 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
°XX Jero
Admin


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 1077
Skąd: Łódź

PostWysłany: 09 sierpnia 2011, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zielonego pojęcia nie masz o czym piszesz a z tym radiem to lekko mówiąc - dojebałeś.
Ja akurat nie pirace. Wszystkie gry, filmy i muzykę kupuje i nie, nie sram kasą po prostu to co mi się podoba to idę do sklepu i krwa kupuje. A Ty przestań się zachowywać jak właśnie typowy debil i ogarnij się chłopie. Nie wszyscy kradną i ściągają co popadnie z neta. A skoro masz tyle lat i mówisz, że sam sobie możesz kupić "ale po co"... żałosny jesteś. A po co? Po to żeby Ci wszystko człowieku działało. Tyle.
Niech jakiś moderator zamknie ten temat.

Edit:
Swoją drogą, kiepską miałeś tą ekonomie skoro takich bzdur uczą. Albo totalnie nie zrozumiałeś o co chodzi. Już nie mówiąc o tym, że na ekonomii się uczy o piractwie? Ciekawe rzeczy piszesz.

Edit 2:
Nie chce mi się pisać następnego posta więc tutaj wkleję odpowiedź:

A i owszem Windowsa też mam oryginalnego. Na stacjonarnym kupiłem rok temu "siódemkę" a na lapku xpek który był akurat dołączony.
A i tak nawiasem... to, że za rok skończysz technikum o takim to a takim profilu nie oznacza, że jesteś w tej dziedzinie ekspertem.

_________________


Ostatnio zmieniony przez °XX Jero dnia 09 sierpnia 2011, 22:49, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ixi24
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 9
Skąd: Sławocin

PostWysłany: 09 sierpnia 2011, 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nawet za rok będę technikiem informatykiem..może jeszcze powiesz ze Windowsa masz oryginalnego Smile I wiem o czym mówie jestem w świecie gier filmów itp...
PS
Poszukam tego o radiu chwilka Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
dobry
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 13 Gru 2010
Posty: 5


PostWysłany: 09 sierpnia 2011, 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

buahaha takich bzdur już dawno nie czytałem… ja mam 24 lata i jestem a w zasadzie już powoli będę kończył studia na kierunku informatyka, miałem na nich prawo więc tylko mogę powiedzieć a raczej napisać, że bzdury piszesz.

A na przyszłość: ignorantia iuris nocet (nieznajomość prawa szkodzi)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alpine
Jeździ konno


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 44
Skąd: jesteś ?

PostWysłany: 09 sierpnia 2011, 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@ixi24
Jeśli można się zapytać ... Jakie gry jeszcze masz piraty ?

_________________
Before:

After:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 09 sierpnia 2011, 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To że masz 19 lat nie oznacza, że nie możesz być małym szczeniakiem. Owszem, w stosunku do Ciebie jestem młodszy (niewiele), ale twoje zachowanie i postrzeganie świata jako "wszystko moje" wskazuje, że jesteś typowym infantem.

PS Skoro się już chwalimy, to też mam oryginalnego Windowsa 7 Ultimate. Jak i również licencję na ESET NOD32, oryginalną Trackmanię i muzykę zrippowaną z oryginalnych płyt CD (Lista Przebojów Programu Trzeciego FTW).

PS Do tej pory działałem undercover, ale nieźle mi krwi napsułeś. Temat zamykam, a kolejne takie teorie będą nagradzane stosownymi warnami i ZP.

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?