Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Fuzja teamów - czyli co ja o tym sądze.
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pikaczu
Doświadczony driver


Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 249
Skąd: Radom.

PostWysłany: 06 sierpnia 2011, 22:15    Temat postu: Fuzja teamów - czyli co ja o tym sądze. Odpowiedz z cytatem  

No Cześć.

Ostatnio doszły mnie słuchy, jakoby NAR z TP założyli wspólny team, i wspolnymi siłami próbowali osiągnąć 1 lige w PL10. Chciałbym napisać o tym parę zdań od siebie.

Po pierwsze, oba teamy znajdują się w diametialnie różnej sytuacji. Twarogi Polskie, wydają się być na fali wznoszącej, bardzo dobre występy w CAP, niezła gra w TMT(już pomijam to czy z Mikusiem i Xenunem czy bez), dobra praca Mariusza i Pastucha jako CL-ów. Twarogi wydawały się idealnym kandydatem do walczenia o mistrzostwo 2 Ligi. Natomiast NAR, tak jakby przeszło w stan hibernacji. Najlepsi gracze tego teamu grali w innych teamach tak jak np. Ciacho czy Jack - MD, albo poprostu odpoczeli od TM tak jak np. Offline czy Unique. Nawet Wizard do którego mam ogromny szacunek, tak jakby przestał już interesować się tym co się dzieje na Polskiej Scenie.

Odpowiedzmy sobie na pytanie. Komu ta Fuzja jest bardziej potrzebna? Dla mnie odpowiedz wydaje się jasna. Dla TP. Team który zajmował środkowe miejsca w drugiej lidze, nagle ma szanse awansu do pierwszej Ligi. Z obecnego teamu Twarogów, tak naprawdę szansę regularnego łapania się do składu ma tylko Blejd, który jest dobrym graczem. Resztę tej fuzji będzie stanowił trzon NAR, czyli Uniq,Lewy,Off,Maxc,Keczap,Ciacho. I tak nagle TP z 2 ligowego teamu stanie się 1 potentatem, tylko i wyłącznie dzięki graczom NAR.

'why wouldn't i be mad? mixteams makes the competition worse, there is no doubt about that. and im all for having the best competition'

Tako rzecze według mnie najlepszy gracz w historii Trackmanii - czyli Frost

No i co ja mogę wiecej powiedzieć? Większość pewnie zwyzywa mnie od idiotów i od klaunów, ale ja naprawdę do obu teamów mam szacunek. CAP poszło tą drogą i w rozgrywkach ESLowych wszystkim wyszło to na zdrowie.

Tylko, że według mnie, i przez tą fuzję, traci też całe PL10.

Oczywiście nie jestem za tym, aby im tego zakazać. Poprostu chciałem napisać to co myśle.

Według niektórych, ten post będzie głupi, tylko dlatego, że ja go napisałem. No cóż, niech i tak myślą. Rolling Eyes


no to siema, let's the flame started :wink: *

*nie chce fleamu.

bb, wyraziłem swoje zdanie

_________________




screen usunięty na żądanie Macieja N pseudonim 'Wiechu'

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 06 sierpnia 2011, 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fuzja dwóch teamów jest nie do uniknięcia. Co można zrobić? Zakazać i pogrozić palcem? To wystąpią pod jednym tagiem a nie takim miksowanym typu NAR-nick-TP (lub inne połączone teamy, ale trzymajmy się przykładu) czy coś podobnego. Chcą się połączyć - niech się łączą. Pytanie tylko czy teoretycznie słabszy team w fuzji będzie miał potem satysfakcję z osiągniętego wyniku.

WDD miało fuzję na UTC i jakoś nie wpłynęło to na dobre występy.

Życzę powodzenia każdemu teamowi, nieważne czy "podstawowemu", czy fuzjonowanemu.

_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 06 sierpnia 2011, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Różnie to wychodzi XX się udało, ale fakt faktem mniej teamów będzie na PL. Nie wiem co o tym myśleć, żyjemy w większości przypadków w wolnym kraju i każdy robi co chce, a ja się nie wtrącamm chodź nie popieram. Neutral
_________________



Ostatnio zmieniony przez JarOo dnia 06 sierpnia 2011, 22:34, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
pikaczu
Doświadczony driver


Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 249
Skąd: Radom.

PostWysłany: 06 sierpnia 2011, 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

crowmaster_13 napisał:
Fuzja dwóch teamów jest nie do uniknięcia. Co można zrobić? Zakazać i pogrozić palcem? To wystąpią pod jednym tagiem a nie takim miksowanym typu NAR-nick-TP (lub inne połączone teamy, ale trzymajmy się przykładu) czy coś podobnego. Chcą się połączyć - niech się łączą. Pytanie tylko czy teoretycznie słabszy team w fuzji będzie miał potem satysfakcję z osiągniętego wyniku.


trafiłeś w samo sedno, tego o co mi w tym poście chodziło. ;P Czy nie lepiej budować team od podstaw, tym bardziej że TP coraz bardziej się rozwija? Niż iść na 'łatwizne'

na utc bardzo dużo teamów miało fuzje, bo te teamy techowe, dokoptowywały sobie a to team nadeo a to team FS Smile

_________________




screen usunięty na żądanie Macieja N pseudonim 'Wiechu'


Ostatnio zmieniony przez pikaczu dnia 06 sierpnia 2011, 22:32, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 06 sierpnia 2011, 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie wiem.
IMO Nar by sobie świetnie poradziło bez Twarogów, ale nie mnie oceniać...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 06 sierpnia 2011, 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jest to indywidualna sprawa drużyn, więc nie wiem, pika, po co się wcinasz. Jeśli chcą fuzji - to ich wybór, nie powinni oglądać się na nikogo, niż na siebie.
Jak dla mnie temat bez sensu. Jeśli nie chcesz flamewar - to na ch*j piszesz rzeczy, które Ciebie nie dotyczą ?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
pikaczu
Doświadczony driver


Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 249
Skąd: Radom.

PostWysłany: 06 sierpnia 2011, 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

iam napisał:
Jest to indywidualna sprawa drużyn, więc nie wiem, pika, po co się wcinasz. Jeśli chcą fuzji - to ich wybór, nie powinni oglądać się na nikogo, niż na siebie.
Jak dla mnie temat bez sensu. Jeśli nie chcesz flamewar - to na ch*j piszesz rzeczy, które Ciebie nie dotyczą ?


bo forum jest od wyrażania opinii, co wlasnie zrobiłem?

i jak narazie to flamewar zaczynasz tylko ty.

_________________




screen usunięty na żądanie Macieja N pseudonim 'Wiechu'

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 06 sierpnia 2011, 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wikipedia napisał:
Flame war [...] to seria wiadomości celowo wrogich lub obraźliwych


Jeśli uważasz, że celowo piszę wrogie wiadomości to spoko - Twoje definiowanie, nie moje. Też wyrażam swoje zdanie, że to nie Twój interes, nie Twoja sprawa, nie Twoja fuzja. To, że nie używam "emotikonek" nie znaczy, że jestem wrogo nastawiony i celowo tak piszę, by kogoś podżegać do ataku na kogokolwiek - jeśli śledzisz to forum wystarczająco długo wiesz, że już dawno z tym skończyłem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
pikaczu
Doświadczony driver


Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 249
Skąd: Radom.

PostWysłany: 06 sierpnia 2011, 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

iam napisał:
wikipedia napisał:
Flame war [...] to seria wiadomości celowo wrogich lub obraźliwych


Jeśli uważasz, że celowo piszę wrogie wiadomości to spoko - Twoje definiowanie, nie moje. Też wyrażam swoje zdanie, że to nie Twój interes, nie Twoja sprawa, nie Twoja fuzja. To, że nie używam "emotikonek" nie znaczy, że jestem wrogo nastawiony i celowo tak piszę, by kogoś podżegać do ataku na kogokolwiek - jeśli śledzisz to forum wystarczająco długo wiesz, że już dawno z tym skończyłem.



starałem się to napisać z szacunkiem do obu teamów, bo do obu teamów mam szacunek. Życze tej fuzji jak najlepiej w PL, poprostu napisałem to co mi na duszy leżało i tyle. Dla mnie temat jest skończony.

_________________




screen usunięty na żądanie Macieja N pseudonim 'Wiechu'

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PastucH
Jeździ konno


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 44
Skąd: Ostrów Wielkopolski

PostWysłany: 06 sierpnia 2011, 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To nie jest fuzja wyłącznie na PL10! Łączymy się na stałe. Wynikło to z tego, że sporo graczy NAR grała u nas przed całym pomysłem. Picek, Offline, Jaro Unique. Później przyszedł temat reaktywacji NAR i w pewnym momencie Picek rzucił hasło fuzja. Na pewno mamy szanse na duży sukces w PL, ale mi nie o to chodzi. W drużynie jest MEGA atmosfera, wieczory na TSie to jest to, kto nigdy tak wieczoru nie spędził pewnie nie zrozumie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
pikaczu
Doświadczony driver


Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 249
Skąd: Radom.

PostWysłany: 06 sierpnia 2011, 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

PastucH napisał:
To nie jest fuzja wyłącznie na PL10! Łączymy się na stałe. Wynikło to z tego, że sporo graczy NAR grała u nas przed całym pomysłem. Picek, Offline, Jaro Unique. Później przyszedł temat reaktywacji NAR i w pewnym momencie Picek rzucił hasło fuzja. Na pewno mamy szanse na duży sukces w PL, ale mi nie o to chodzi. W drużynie jest MEGA atmosfera, wieczory na TSie to jest to, kto nigdy tak wieczoru nie spędził pewnie nie zrozumie.



no i dla mnie sprawa jest wyjaśniona. Myślałem, że to fuzja tylko na PL10 i dlatego napisałem ten post. ;-) wypada mi tylko zwrócić honor obu teamom i życzyć im powodzenia Smile oby to było z jak najlepszym skutkiem dla polskiej sceny! ;]



temat mozna zamknac imo

_________________




screen usunięty na żądanie Macieja N pseudonim 'Wiechu'

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 06 sierpnia 2011, 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  



niech sobie robia fuzje, a co ! Smile)

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
mariuszosw
Jeździ konno


Dołączył: 01 Wrz 2008
Posty: 84
Skąd: ostrów wielkopolski

PostWysłany: 06 sierpnia 2011, 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie ogarniam sytuacji oco chodzi? Mikus Lewy i Xen chcieli nam pomóc na TMT i wielkie poruszenie i na forach innych od razu było jeb** tp i tp to cwele. Teraz w druzynie była mega atmosfera i Wiz chciał reaktywować NAR a tmka ma chyba jednoczyć a nie dzielić więc na storzyliśmy wspólną drużyna NA STAŁE. Mieliśmy 4 zawodników z dawnego NAR i mogę się założyć że dwóch z nich TP by nie opuściło a po jaka cholere tworzyć problem łooo bo ty nie odszedłeś albo łooo bo ty odszedłeś. Siedzimy WSPÓLNIE cały czas na Tsie. WSPÓlNIE gramy nie tylko w tmke bo czasem aż dłużej w Haxa. I z całą pewnością NIKOMU z nas nawet przez myśl nie przeszedł taki pomysł by stworzyć coś na pl10. W najbliższy weekend WSPÓLNIE wybieramy się na LANA do Dąbrowy Górniczej ( jeśli ktoś jest chętny może dołączyć). Nie rozumiem tutaj w ogóle poruszenia... Jak XX się łączyło to była super sprawa. Jak się łączy TP i NAR to już wielkie zło.
_________________
Kosz to poezja, Streetball finezja, wsad radością ten sport miłością.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
pikaczu
Doświadczony driver


Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 249
Skąd: Radom.

PostWysłany: 06 sierpnia 2011, 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mariuszosw napisał:
nie ogarniam sytuacji oco chodzi? Mikus Lewy i Xen chcieli nam pomóc na TMT i wielkie poruszenie i na forach innych od razu było jeb** tp i tp to cwele. Teraz w druzynie była mega atmosfera i Wiz chciał reaktywować NAR a tmka ma chyba jednoczyć a nie dzielić więc na storzyliśmy wspólną drużyna NA STAŁE. Mieliśmy 4 zawodników z dawnego NAR i mogę się założyć że dwóch z nich TP by nie opuściło a po jaka cholere tworzyć problem łooo bo ty nie odszedłeś albo łooo bo ty odszedłeś. Siedzimy WSPÓLNIE cały czas na Tsie. WSPÓlNIE gramy nie tylko w tmke bo czasem aż dłużej w Haxa. I z całą pewnością NIKOMU z nas nawet przez myśl nie przeszedł taki pomysł by stworzyć coś na pl10. W najbliższy weekend WSPÓLNIE wybieramy się na LANA do Dąbrowy Górniczej ( jeśli ktoś jest chętny może dołączyć). Nie rozumiem tutaj w ogóle poruszenia... Jak XX się łączyło to była super sprawa. Jak się łączy TP i NAR to już wielkie zło.


no to właśnie napisałem o tym, zwróciłem wam honor, jeżeli na stałe a nie tylko na jeden turniej, to wypada wam tylko życzyc powodzenia Wink

_________________




screen usunięty na żądanie Macieja N pseudonim 'Wiechu'

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?