Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Laptop - szukam pomocy
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kubek
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 19 Wrz 2009
Posty: 272
Skąd: U.D

PostWysłany: 30 sierpnia 2011, 16:32    Temat postu: Laptop - szukam pomocy Odpowiedz z cytatem  

Yo. A wiec jak w temacie, zostalem zmuszony do zakupu laptopa.
Sam się za bardzo na tym nie znam, a w necie jest tyle ofert, ze ciężko się zdecydowac na cokolowiek.
Sprzet potrzebny mi będzie do obslugi programow wymaganych na studiach, do gier, i normalnego uzytku (muzyka, net, filmy itp).
Szukam czegoś w dobrym stosunku ceny do jakosci.
Matryca jaka mnie interesuje to 15''
Cena jaka jestem w stanie zaplacic za lapka to +/- 3000zl (50zl wiecej zalatwie, a jak będzie 300 mniej, to jeszcze lepiej).

I tutaj zwracam się do was z prosba o pomoc. może ktos z was się tym interesuje, ktos ma coś podobnego i jest w stanie polecic lub odradzic konkretne modele lub marki. Jak by dalo rade, przydatne były by linki do sprzetu, sklepy w jakich sa najlepsze ceny itp.

Pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] mat154
V.I.P.


Dołączył: 18 Mar 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 574



PostWysłany: 30 sierpnia 2011, 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja polecam Asusa ;p

http://allegro.pl/asus-k53sv-i5-2410-8gb-640gb-gt540-win7-torba-mysz-i1786396772.html

Bardzo dobra opcja jak za tą cenę, kupiłem podobnego ze słabszą grafą i minimalnie słabszym procesorem rok temu i działa bez zarzutu, bateria przy przeglądaniu internetu wytrzymuje jakieś 3 godziny. Wszystkie gry się odpalają, oczywiście nie na full ;p

Najlepiej poczytaj sobie opinie o poszczególnych modelach na forach. Na pclabie jest mnóstwo tematów odnośnie lapków do gier i na studia w granicach 3000 zł.

Nie wiem na jakie studia się wybierasz, ale Autocad 2011 na moim śmiga bardzo dobrze także w tym modelu wyżej też nie powinno być najmniejszych problemów.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Szrama
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 830
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 30 sierpnia 2011, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Znalazłem coś ciekawego w opisie tego laptopa:


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
~FM~ Piotruś
Pirat drogowy


Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 568
Skąd: Gdańsk-Tczew-Gdańsk i tak w kółko

PostWysłany: 30 sierpnia 2011, 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

http://www.wybieramlaptopa.pl/ranking-najlepszych-laptopow


osobiście polecam Dell, są zaje wytrzymałe, na lata. Nawet Bax był w szoku że ten mój d505! jest mega głośny jak puszczam muzykę Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°אא Key.
Admin


Dołączył: 15 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 798

Skąd: Zewsząd.

PostWysłany: 30 sierpnia 2011, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja posiadam Sony VAIO, z mniej więcej tego przedziału cenowego, i jest w porządku, spokojnie ciągnie TMF na najwyższych detalach w Full HD (1080p) BC2 też bez zarzutu... jedyny raz był w serwisie bo się wiatraczek od coolera obluzował i nie chłodziło... Dokładny model to VPCF11M1E.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 30 sierpnia 2011, 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Z takim zapytaniem to na jakieś komputerowe forum idz np benchmark.pl czy pclab.pl. Tam na pewno jest wiecej znawcuff poza tym mozesz poczytac inne tematy albo testy. Na Twoim miejscu zorientowalbym się jak jest z gwarancja poszczegolnych producentow, bo np na serwis Asusa ludzie narzekaja, no ale może to kwestia przypadku Smile

Osobiscie bym kupil coś z Asusa Very Happy albo Lenovo

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
°אא Key.
Admin


Dołączył: 15 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 798

Skąd: Zewsząd.

PostWysłany: 30 sierpnia 2011, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Serwis Asusa jest ch**owy, miałem jednego, było wgniecenie w obudowie i ekran luźno chodził bo jakiś duperel się zjebał, to komp przyjechał od nich sformatowany, to jest pierwsza rzecz jaką robią po przyjeździe do serwisu ;d
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mały
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 379
Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 30 sierpnia 2011, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Potwierdzam, chociaż nie narzekam za mocno na swojego Asusa, to jednak serwis jest naprawdę g*wno wart. kiedyś było ok, ale wszystkie sprawy zaczely być kierowane do serwisu Orika, który jest chyba najgorszym z mozliwych serwisow w Polsce. Jak chcesz miec zagwarantowana dobra i szybka usluge w razie awarii, sprawdz w jakiej firmie sa serwisiwane poszczegolne lapki, Oriki unikaj szerokim łukiem.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?