Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Problem z TM2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vego
Jeździ konno


Dołączył: 18 Gru 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 86



PostWysłany: 31 sierpnia 2011, 8:26    Temat postu: Problem z TM2 Odpowiedz z cytatem  

Nie wiem czy miałem pisać tutaj czy w dziale pomoc , najwyżej jakiś admin przeniesie mój post ale mam problem z TrackMania 2 . Kupiłem Cd-Key , zrobiłem konto , pograłem i wczoraj próbowałem wejść na konto i przy wczytywaniu wyskakuje mi błąd :


Nie masz dostępu do TrackMania Canyon . W celu uzyskania dostępu do tego tytułu wprowadź klucz .


Muszę wpisać ponownie Cd-Key'a , gdy ponownie go wpisuję piszę :


Nieprawidłowy klucz rejestracyjny


Obawiam się najgorszego ale może ktoś coś poradzi , przeinstalowałem już Tm i dalej ten sam problem .

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ǥผ८ ` Sunlight
Jeździ konno


Dołączył: 28 Kwi 2011
Posty: 58


PostWysłany: 31 sierpnia 2011, 8:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pisz do supportu.
_________________


gwclan.fora.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
permarc
Doświadczony driver


Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 134


PostWysłany: 31 sierpnia 2011, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Nie masz dostępu do TrackMania Canyon


Dokładnie taki komunikat pokazuje gra kiedy zalogujesz się kontem stworzonym na stronie gracza służącym do zrobienia serwera dedykowanego.
Nie chce nikogo bez podstawnie oskarżać ale wydaje mi się ze poprosiłeś jakiegoś kolegę który uczciwie kupił sobie grę aby ci zrobił takie konto i teraz kombinujesz... eeeeh co za mentalność

_________________

]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Vego
Jeździ konno


Dołączył: 18 Gru 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 86



PostWysłany: 31 sierpnia 2011, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

permarc napisał:
Cytat:
Nie masz dostępu do TrackMania Canyon


Dokładnie taki komunikat pokazuje gra kiedy zalogujesz się kontem stworzonym na stronie gracza służącym do zrobienia serwera dedykowanego.
Nie chce nikogo bez podstawnie oskarżać ale wydaje mi się ze poprosiłeś jakiegoś kolegę który uczciwie kupił sobie grę aby ci zrobił takie konto i teraz kombinujesz... eeeeh co za mentalność


Spoko ale się mylisz faktycznie poprosiłem kolegę ale nie o jego klucz czy coś takiego tylko jego wujka o to , aby kupił mi klucz na stronie Ubisoftu tak jak mu . :wink:

Sunlight możesz mi więcej powiedzieć coś o supporcie bo nie spotkałem się jeszcze z góry dziękuję

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ǥผ८ ` Sunlight
Jeździ konno


Dołączył: 28 Kwi 2011
Posty: 58


PostWysłany: 31 sierpnia 2011, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

contact@nadeo.com
_________________


gwclan.fora.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
permarc
Doświadczony driver


Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 134


PostWysłany: 31 sierpnia 2011, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Sunlight możesz mi więcej powiedzieć coś o supporcie bo nie spotkałem się jeszcze z góry dziękuję


Jak naprawdę kopiłeś to powinieneś otrzymać emial z wszystkimi danymi i instrukcjami.



Z reszta to forum nie jest poświęcone tej grze lepiej zajrzyj sobie tutaj:
http://forum.maniaplanet.com/viewtopic.php?f=264&t=4490

_________________

]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Vego
Jeździ konno


Dołączył: 18 Gru 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 86



PostWysłany: 31 sierpnia 2011, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Problem rozwiązany , zwrócona pieniądzę nie wiadomo czemu i jutro będę miał konto , wielki dzięki za pomoc , temat do zamknięcia :wink:
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania 2 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?